ارشد91

انیشتن

عضو جدید
سلام بچه ها من رتبم شده 406روزانه قبول میشم؟؟؟؟کجا روزانه قبول میشم تو رو خدا بگید دارم میمیرم؟؟؟

muhamedro

عضو جدید
سلام
فقط دوتا درسم درصدهاشون با اون چیزی که توی کلید اولیه سوالات بوده مطابقت داره...بقیه خیلی کم شده...!!!
اونطوری که من حساب کرده بودم میانگینم میشد 18 درصد ولی الان شده 10 درصد...؟؟!!:surprised:
قضیه چیه آخه...؟؟!!
این چه وضعیه.......:confused:
میشه اعتراض کرد..؟؟

zed_vr

عضو جدید
solarisal عزیز تبریک میگم، حتماً داشنگاه های خوب تهران قبول میشی.

--

این دفترچه انتخاب رشته رو چرا نمیدن؟

--

واسه اعتراض باید چی کار کنیم؟

zagros71

عضو جدید
ارشد91

سلام مهندسان عزیز...من رتبه 817 آوردم. میخواستم ببینم کجاها قبول میشم؟ (با توجه به اینکه دانشگا مالک اشتر واسه دخترا ظرفیت نداره)
لطفا هرچه سریع تر جواب بدین...

zagros71

عضو جدید
ارشد91

سلام مهندسان عزیز...من رتبه 817 آوردم. میخواستم ببینم کجاها قبول میشم؟ (با توجه به اینکه دانشگا مالک اشتر واسه دخترا ظرفیت نداره)
لطفا هرچه سریع تر جواب بدین...

h_y_62

عضو جدید
21/11​
زبان عمومي وتخصصي
20/00​
رياضيات /معادلات ديفرانسيل ورياضيات مهندسي
28/07​
ائروديناميك /مكانيك سيالات -ائروديناميك -
-16/66​
مكانيك پرواز/كنترل اتوماتيك -عملكرد-پايدا
7/02​
سازه هاي هوايي /ديناميك -ارتعاشات -مقاومت م
46/67
طراحي اجسام پرنده

رتبه :800
البته من آزمایشی شرکت کردم ، به نظرتون با این رتبه تهران میشه قبول شد ؟
شبانه 100% مالک اشتر قبول میشی

hamid_adventure

عضو جدید
دوستان من هوا فضا 990 شدم ... به فردوسي مشهد راضي ام روزانه يا شبانه ميارم ؟ اگه يكي در جريانه خواهشا راهنمايي كنه..امسال افزايش ضرفيت داريم؟....پيليسسسس

h_y_62

عضو جدید
رتبه های روزانه
تا150 شریف
150تا250 امیر کبیر
250تا300 خواجه نصیر
300تا 350تربیت مدرس
350تا500 مالک اشتر

رتبه های شبانه

تا200 شریف
تا 300 امیر کبیر
تا400 خواجه نصیر
تا 450 تربیت مدرس
تا 900 مالک اشتر

eebrahimif

عضو جدید
با رتبه ی 97 امیدی به امیرکبیر هست- من کارشناسی مکانیک بودم، می خواستم بدونم تو ارشد هوافضا چند واحد پیش نیاز می خورم

eebrahimif

عضو جدید
با رتبه ی 97 امیدی به امیرکبیر هست- من کارشناسی مکانیک بودم، می خواستم بدونم تو ارشد هوافضا چند واحد پیش نیاز می خورم

6066

عضو جدید
رتبه های روزانه
تا150 شریف
150تا250 امیر کبیر
250تا300 خواجه نصیر
300تا 350تربیت مدرس
350تا500 مالک اشتر

رتبه های شبانه

تا200 شریف
تا 300 امیر کبیر
تا400 خواجه نصیر
تا 450 تربیت مدرس
تا 900 مالک اشتر
ببخشید درمورد شهرستانها چطور؟روزوشبشون.

zed_vr

عضو جدید
رتبه های روزانه
تا150 شریف
150تا250 امیر کبیر
250تا300 خواجه نصیر
300تا 350تربیت مدرس
350تا500 مالک اشتر

رتبه های شبانه

تا200 شریف
تا 300 امیر کبیر
تا400 خواجه نصیر
تا 450 تربیت مدرس
تا 900 مالک اشتر

ممنون دوست عزیز خیلی کمکمون کردی، اما اطلاع دارین دانشگاه شهید بهشتی تا چه رتبه ای میشه قبول شد؟ علم و صنعت چطور؟ پژوهشگاه هوافضا؟

بعد اگه میشه ترتیب دانشکده های مهندسی هوافضا رو با توجه به سطح علمی شون بگین، واقعاً ممنون میشیم.

zed_vr

عضو جدید
درود بچه ها من ظرفیت های امسال و پارسال رو با هم مقایسه کردم و به صورت یه جدول درآوردم :

zed_vr

عضو جدید
بچه ها شوربختانه امسال ظرفیت دانشگاه های تهران رو کاهش دادن. به جاش به ظرفیت دانشگاه های مالک اشتر و امام و حسین و اینا اضافه کردن.

من یک بار دیگه ظرفیت هارو مقایسه کردم، اما اینبار بدون در نظر گرفتن دانشگاه های با شریاط خاص یعنی مالک اشتر و امام حسین و ستاری.

ظرفیت های امسال جمعاً 27 نفر از ظرفیت سال های پیش کمتر شده. این تفاوت توی سازه و ائرو خیلی قابل ملاحظه اس:

90 : سازه) 104 ائرو) 92

91: سازه) 75 ائرو) 61 (!)

آخرین ویرایش:

NI.MO

عضو جدید
[
SALAM
man mikhastam bedunam be nazare shoma ba 805 shabane aero ferdowsi ghabul misham?yana

NI.MO

عضو جدید
[SALAM

man mikhastam bedunam be nazare shoma ba 805 shabane aero ferdowsi ghabul misham?yana

koohe energy

عضو جدید
به نظرتون با رتبه 734 شانس قبولی رو دارم یا خیر؟
آقا جای خوب قبول نمیشی ولی شبانه مالک اشتر رو قبول میشی که توصیه شدید میکنم نزنی چون فقط پولت هدر میره.یکی از دوستام شبانه مالک زده و مثل چی پشیمونه.شبانه شهرستان هم شاید بیاری.