ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

masoud_69

عضو جدید
دوستان لطف کنن در مورد رتبه ام توی 2 گرایش (طراحی کاربردی-ساخت و تولید) نظر بدن:

ریاضی:23.3
سیالات:13
جامدات:55
دینامیک:21.3
ساخت:30

در ضمن دو سوال 89 و 90 توی باکس جامدات رو کلید غلط زده و من اونارو با احتساب غلط زدنم حساب کردم
سوال 89 میشه 4 نه 8 و توی کلید تعداد کویل ها رو توی فرمول قرار نداده
سوال 90 میشه 0.83 نه 0.9 چون تنها متغییر های مسئله چرخش رینگ بیرونی هستش که مقدار v=1.2 میشه و دوران رینگ درونی v=1 میشه که حاصل تقسیم 1/1.2 میشه 0.83
بچه هایی که می تونن حتما اعتراض بزنن (بخش پاسخگویی سایت سنجش)

در ضمن معدلم 15.4 هستش و دانشگاه علم و صنعت

sophos

عضو جدید
سلام بچه ها اینم درصدهای منه که افتضاحه!

زبان:10
ریاضی:0
سیالات:15
جامدات:21.6
دینامیک:16.6

بنظرتون رتبم چند بشه؟؟؟ :(

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام بچه ها با رتبه 2500بهترین حالت قبول شدن کدوم دانشگاه ها میشه؟
و اینکه هزینه شبانه حدودا چقد تموم میشه؟

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها با رتبه 2500بهترین حالت قبول شدن کدوم دانشگاه ها میشه؟
و اینکه هزینه شبانه حدودا چقد تموم میشه؟

روزانه سنندج

شبانه ارشد هم قانونش اینه که هزینه دو سالش می بایست تقریباً برابر با هزینه شبانه چهار سال کارشناسی همون دانشگاه بشه.

آخرین ویرایش:

Amirhj

عضو جدید
سلام
کلاساش چیزی حدود 5 میلیون اب میخوره که هزینه رفت و امد باید به روز حساب کنی و خوابگاه هم نداری یا باید خونه اجاره کنی یا باید بری بیای
ولی مدرک و کلاساش با روزانه هیج فرقی نداره

Amirhj

عضو جدید
دوستان لطف کنن در مورد رتبه ام توی 2 گرایش (طراحی کاربردی-ساخت و تولید) نظر بدن:

ریاضی:23.3
سیالات:13
جامدات:55
دینامیک:21.3
ساخت:30

در ضمن دو سوال 89 و 90 توی باکس جامدات رو کلید غلط زده و من اونارو با احتساب غلط زدنم حساب کردم
سوال 89 میشه 4 نه 8 و توی کلید تعداد کویل ها رو توی فرمول قرار نداده
سوال 90 میشه 0.83 نه 0.9 چون تنها متغییر های مسئله چرخش رینگ بیرونی هستش که مقدار v=1.2 میشه و دوران رینگ درونی v=1 میشه که حاصل تقسیم 1/1.2 میشه 0.83
بچه هایی که می تونن حتما اعتراض بزنن (بخش پاسخگویی سایت سنجش)

در ضمن معدلم 15.4 هستش و دانشگاه علم و صنعت
درباره ساخت جیزی نمیدونم
ولی هرجه هست جامدات رتبه خوبی کسب میکنید ان شالله زیر 1200

Amirhj

عضو جدید
برو بابا ایران 21.برای محض اطلاع خدمتت عرض کنم 8ماه از بهترین روز های عمرمو تو نقطه صفر مرزی سرپل ذهاب افسر گشت بودم داشتم تو مرز سگ دو میزدم تو اون هشت ماه اندازه 100تا ادم مثل تو اومد که بمونه با کلی اعتقاد که تو پیش اونا کاهن معبد هم نمیشی سر شب که میشد همشون مثل خیار میزدن زیر حرفاشون فقط دنبال این بودن که یه جوری از اونجا خلاص شن،اینو گفتم بدونی از ادمایی مثل شما که جو امید واری بین بچه ها میندازی خیلی دیدم که ...اره
خدمت سربازی ناعادلانه ترین و بدترین مانع پیشرفت انسان است .خدا بانی سربازی رو لعنتش کنه .99.9 درصد کسایی که میرن سربازی بهتر که نمیشن که هیج بدترم میشن و هیج جیز به معلومات انسان تو این دوره اضافه نمیشه .به جای استفاده از تنها به استفاده از جسم انسان بسنده میکنن .ولی جه میشه کرد باید رفت .باید این سختی ها را کشید نه برای مرد شدن و ابدیده شدن بلکه برای رسیدن به جایگاهی که بتوان این ظلم را برای نسل های بعد خود از بین ببریم .ما نسل سوم انقلاب نیستیم ما نسل سوخته ای هستیم .که زیر مدیریت غلط حال و روزمان چون روز روشن است.بیکاری .کنکور سربازی مسکن .پول و....................................

Amirhj

عضو جدید
ریاضی گاج واقعا خاطره تعریف کرده و و ریز ریز توضیح داده یک ضعف دیگش پر کردن کتاب با انواع تست ها ی بدرد نخور و شبیه هم و کنکور ازاد هست
قیمتش هم اصلا به جثش نمیارزه
ریاضی مهندسی کریمی برای رشته مکانیک کفایت و خوب توضیح داده ولی پارسه خیلی سنکین مطالب و گفته و بدرد واسه کنکور خوندن نمیخوره

Amirhj

عضو جدید
دوستان سلام،منم نگران نتیجه ام،درصدامو حساب کردم این شد.با این درصدا حدود چه رتبه ای میارم به نظرتون؟
زبان:10 ریاضی:0 سیالات :35 جامدات:35 دینامیک:40
تجربه منم در دادن ازمون های ازمایشی نشون داده سفید زدن و نامتعادل بودن درصد ها اثر مهمی در کاهش رتبه داوطلب داره ولی با توجه به سخت بودن ریاضی شما جیزی از دست ندادید انشالله روزانه غیر از تهران مشهد اصفهان شیراز قبول خواهید بود حدس رتبه حول 900 صد تا بالا پایین انشالله

porofesor

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
میخواستم حدس دوستان از دو سری درصد های زیر جیست
ریاضی 9 سیالات 48 جامدات 40 دینامیک 5
ریاضی 12 سیالات 44 جامدات 26 دینامیک 10
باتشکر

edram

عضو جدید
سوال

سوال

با سلام.
دوستان برای سال بعد میخوام علاوه برکتاب ازمونهای ازمایشی سالهای گذشته موسسات هم کار کنم.پارسه رو که دارم بنظرتون ماهان و گیر بیارم یا مدرسان؟
واینکه این سوالات از کجا باید گیر اورد؟
با تشکر

sajadmega

عضو جدید
ازمون ازمایشی باید شرکت کنی همینجوری که گیر نمیاد البته بعضی سایتها مرحل اول ازمون رو میزارن
اما مراحل بعد رو باید با عضو شدن و پول دادن بخری

sophos

عضو جدید

سلام بچه ها اینم درصدهای منه که افتضاحه!

زبان:10
ریاضی:0
سیالات:15
جامدات:21.6
دینامیک:16.6

بنظرتون رتبم چند بشه؟؟؟ :(

واقعاً 2000 تا 2500 میشم ؟؟

چقدر بد شد

از دیگر دوستان هم خواهشمندم اونا هم رتبه منو تخمین بزنن و نظرشونو بگن...:cry:

mehdin1

عضو جدید
تجربه منم در دادن ازمون های ازمایشی نشون داده سفید زدن و نامتعادل بودن درصد ها اثر مهمی در کاهش رتبه داوطلب داره ولی با توجه به سخت بودن ریاضی شما جیزی از دست ندادید انشالله روزانه غیر از تهران مشهد اصفهان شیراز قبول خواهید بود حدس رتبه حول 900 صد تا بالا پایین انشالله
من علاقه مند رشته بیومکانیک یا مکاترونیکم.با این احتساب شبانه یکی از دانشگاههای تهران می شه؟

Amirhj

عضو جدید
من علاقه مند رشته بیومکانیک یا مکاترونیکم.با این احتساب شبانه یکی از دانشگاههای تهران می شه؟[/QUO
دوست عزیز شما رو توصیه میکنم به صبر که تا اردیبهشت انشالله جوابا بیاد بعد بریم سراغ انتخاب واحد
دوم رشته مکاترونیک رشته جدیدی و قشنگیه در واقع مخلوطی از برق و مکانیک و باید زمینه برقی خوبی هم داشته باشی
سوم دفترجه سال پیش از سنجش دانلود کن خواهی دید که مکاترونیک خیلی خیلی کم میگیرن و اکثر بجه های تهران برای نرفتن به شهرستان این گرایش و میزنن ولی خب زدنش که ضرر نداره ولی بعید میدونم با رتبه 900 بشه قبول شد ولی اگر واقعا بش علاقه داری بذار تو انتخاب رشتت
جهارم شبانه هزینه کلاساش جیزی حدود 5 میل اب میخوره که در شهر خودت یا شهر همجوار میصرفه و کلاسای دانشگاه کاملا پخشن و در شهر های هم جوار باید 5 روز هفته رو بری بیای یا خونه بگیری جون خوابگاه به شبانه معمولا نمیدن
در باره بیو هم جیزی نمیدونم

آخرین ویرایش:

Amirhj

عضو جدید
با سلام.
دوستان برای سال بعد میخوام علاوه برکتاب ازمونهای ازمایشی سالهای گذشته موسسات هم کار کنم.پارسه رو که دارم بنظرتون ماهان و گیر بیارم یا مدرسان؟
با تشکر
سلام به نظر بنده ازمون های تسلط سنجش اون هم جامع هاش شما رو کفایت میکنه .اگر بتونی از رفیقی یا کسی که تو این ازمون ها شرکت میکنه سوالا رو گیر بیاری کپی بزنی که عالی میشه
هزینه هر ازمون امسال متوسط 45000 تومن بود که با ی کپی به 1000 تومن میرسه.فقط باید ادمشو گیر بیاری

hame1370

عضو جدید
سلام دوستان.آیا با درصدهای ریاضی38 جامدات25وسیالات30برای روزانه امید داشته باشم؟معدل16

آخرین ویرایش:

edram

عضو جدید
با سلام.
با تشکر
دوستان نظری ندارند؟
راستی میتونم ازمون های ازمایشی موسسات رو از انقلاب گیر بیارم؟

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.آیا با درصدهای ریاضی38 جامدات25وسیالات30برای روزانه امید داشته باشم؟معدل16

حدود 1000 میشی هم طراحی و هم انرژِی، شاید روزانه دانشگاههای کاشان، همدان، یزذ، تبریز رو بیاری. ولی دینامیکت رو نمی بینم اگر دینامیک اصلاً نزدی حدود 1400 میشی که در رده روزانه دانشگاههای کرمانشاه، ایلام، کهکیلویه، بیرجند و این طوری هاست.

porofesor

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
باتشکر
اقای محمود پور شما هم بگین ممنون میشم

sajadmega

عضو جدید
سلام بچه ها ساخت هرکی زده درصداشو با سنجش ارزیابی کنه
بیاد بگه من بلخره بعد 3 روز میانیگین گرفتم دیگه مطمعنم که اینجوری میشه
زبان 6.67
ریاضی 25
سیالات 6.67
جامدات 15
ساخت 25
رتبه ام فکر کنم اگه اشتباه نکنم از 450 الی 1500 تو این محدوده

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان
باتشکر
اقای محمود پور شما هم بگین ممنون میشم

اولی حدود 500، احتمالاً هم سیالات و هم جامدات ( با توجه به این که درصد های ریاضی همه امسال کم بوده ممکن 300 هم بشه.)
دومی هم خیلی شبیه اولیه و طراحی کاربردیش کمی بد میشه و احتمالاً حدود 600-700

برای اولی احتمال شبانه دانشگاهی مثل خواجه نصیر و روزانه دانشگاهی مثل صنعتی اصفهان و شیراز زیاده، دومی کمی شانسش کمتره ولی نه خیلی.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا