ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hsdanesh

عضو جدید
بچه ها به نظرتون با این درصدا رتبم چند میشه؟
زبان 6
ریاضی 15
سیالات 2
جامدات 27
دینامیک 15
ممنون

احتمالا در حدود 2500 تا 3000. البته این فقط یه حدسه.
60-70 درصد احتمال میدم شبانه دانشگاه هایی مثل بیرجند، یزد، سبزوار و ... قبول بشید.

sajadmega

عضو جدید
سلام بچه ها
چه خبر؟
من دنبال دفترچه c دارم میگردم پیدا نمیشه کسی پیدا نکرده

sajadmega

عضو جدید
ما هم رفتنی شدیم دارم میرم خدمت اول اردیبهشت بچه ها دعا کنید همه قبول بشیم
کی الان حال داره بره خدمت

sajadmega

عضو جدید
سنجش به نظر من تو سوالات ساخت یکی دو تا سوالو اشتباه کرده بقیش درسته

Armin.AP

عضو جدید
اگه به سوال های سیالات 3 سال اخیر نگاه کنید هر سال 1 سوال بوده که نیار بوده Ln چند عدد پایه ای رو حفظ باشیم

حالا زیاد سخت نگیرید. آزمون استاندارد IELTS یا TOEFL که شرکت نکردیم. کنکوره!

سوال 89 رو اعتراض کنید که تابلوئه غلط حل شده شاید اینو اصلاح کنن و گرنه مطمئن باشید سوالات دیگه رو اصلاح نمی کنن. من به اصلاح سوال 89 هم مطمئن نیستم چه برسه به این سوالا
دیده بودم مثلا 88 یادمه همچین چیزی بود ولی پیش خودم گفتم احتمالا اون موقع بچه ها اعتراض کردن و سنجش دیگه چنین کاری نمیکنه!! ولی بازم همون روند رو دنبال کردن......

Armin.AP

عضو جدید
با سلام
دوستان برای اینکه ریاضیو بالای 50% بزنی کدوم کتاب رو در مجموع پیشنهاد میکنید؟
1.معتقدی پارسه
2. اقاسی

با توجه به سختی امسال ریاضی این احتمال هست که سال بعد طوری سوال بدن که بشه بالای 50 هم زد ولی ریاضیه دیگه نمیشه با اطمینان در موردش نظر داد !!!

به نظر من :
ریاضی 1: جزوه یا کتاب خلاصه و در عین حال با پوشش تقریبا کامل مطالب مثل کتاب ریاضی 1 پوران پژوهش
ریاضی2: آقاسی ....البته نیاز نیست همشو از اون خوند مثلا از انتگرالها تا آخر کتاب و فصل رویه ها و توابع برداری از آقاسی (البته فقط درسنامه و تستهای داخل درس نامه)و برای 2فصل هندسه تحلیلی(جز ماتریس که ارزش خوندن نداره و فقط کافیه اصول اولیه و اون چیزی که باید بلد باشی تا توو کنترل ازش استفاده کنی مثله مقادیر ویژه و... ) و حد و مشتق توابع دو متغیره هم میشه روو ریاضی 2 پوران پژوهش حساب کرد.
معادلات : جزوه های خلاصه طرح 80% یا 90% پارسه .......البته گاج هم کتاب جمع و جور وخوبیه!
ریاضی مهندسی: محمود کریمی که البته حجیمه خصوصا توو بخش فوریه ! ......که میتونی فوریه رو هم از خلاصه پارسه بخونی ......

چیزی که توو ریاضی مهمه تکرار وتمرینه یعنی فرضا شما آقاسی بخش انتگرال توابع بردری رو خوندی باید در فواصل زمانی منظم مثلا هفتگی وبعدا 2 هفته یبار از اون بخش ها از یه کتاب که تسهای همه رشته ها توش هست چند تا تست مثلا هر بار 10-12 تا حل کنی تا تسلط پایین نیاد ....

m.r.devil

عضو جدید
خب بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم بالاخره کلید رو نگاه کردم که ای کاش نکرده بودم!!:razz:

من بدبخت رو بگو که هنوز یه کورسوی امیدی داشتم که جائی قبول بشم از خدمت ترخیص میشم!:(

فردا صبح باید برگردم پادگان و تا 21 ماه دیگه سرباز باشم!

ذیگه اینکه بعد 21 ماه اصلا یادم باشه چه رشته ای خوندم با خداست!

کاش میتونستم به خودم بقبولونم که حکمت خداست و قسمت نبوده اما نمیتونم!واقعا نمیتونم!!!

لعنت بر شیطون!!!

hsdanesh

عضو جدید
خب بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم بالاخره کلید رو نگاه کردم که ای کاش نکرده بودم!!:razz:

من بدبخت رو بگو که هنوز یه کورسوی امیدی داشتم که جائی قبول بشم از خدمت ترخیص میشم!:(

کاش میتونستم به خودم بقبولونم که حکمت خداست و قسمت نبوده اما نمیتونم!واقعا نمیتونم!!!

لعنت بر شیطون!!!

مهندس ناراحت نباش. خدمت سربازی معقول ترین انتخابه، چون دیگه بعد از 21 ماه مشکل کار پیدا کردن نداری. ;)
الانم که همه چی کاره، کار نداشته باشی پروفسور هم باشی هیچی نصیبت نمیشه.

M_Nirvana_m

عضو جدید
با سلام
دوستان برای اینکه ریاضیو بالای 50% بزنی کدوم کتاب رو در مجموع پیشنهاد میکنید؟
1.معتقدی پارسه
2. اقاسی

سلام برای ریاضی 1 و 2 بهترین کار اینه که جزوه ی اقاسی رو بگیری خیلی خلاصه است که می تونی تو یکی دو هفته جم و جور کنی بعدش فقط تست بزنی . اگه نداری می تونی بری دانشگاه علم و صنعت واحد کپی فیزیکش داره جزوه های دست نویس رو . برا معادلاتم گاج واقعا بهترین . برا مهندسیم معتقدی خوبه ولی روش هاش خیلی تشریحی . می تونه درس نامش رو بخونی بعد بری تستای رشته های مختلف رو بزنی

m.r.devil

عضو جدید
مهندس ناراحت نباش. خدمت سربازی معقول ترین انتخابه، چون دیگه بعد از 21 ماه مشکل کار پیدا کردن نداری. ;)
الانم که همه چی کاره، کار نداشته باشی پروفسور هم باشی هیچی نصیبت نمیشه.

ممنونم مهندس!
آره!
میدونی مشکل چیه؟الان پشیمونم که چرا همون موقع که درسم تموم شد نرفتم خدمت!
هر چند اونموقع هم حتما با خودم میگفتم که چرا شانسمو واسه کنکور امتحان نکردم!
امیدوارم همه به اندازه تلاشی که کردن نتیجه بگیرن!برعکس من که نگرفتم!:razz:

parandme

کاربر بیش فعال

لعنت بر شیطون!!!

سلام مهندس اصلا نگران نباش
من وضعیتم خیلی بدتر از شما بود مجبور شدم از ارشد روزانه انصراف بدم و برم خدمت ولی خدا رو شکر حین خدمت با برنامه ریزی روزی 4 ساعت به مدت 4 ماه مطالعه کردم و یه دانشگاه خیلی بهتر قبول شدم و بعد از خدمت یه کار خوب پیدا کردم و حین کارم ارشدم رو هم خومدم الان هم خدا رو شکر می کنم که مسیرم رو عوض کرد اون موقع نمی دونستم ولی الان میدونم که خدا منو از تحصیل محروم نکرد بلکه من رو تو موقعیت بهتر قرار داد
فقط به خدا توکل کن و هرچی میخوای از اون بخواه
مطمئن باش می بینتت و میشنوتت و خواسته تو رو برآورده می کنه ولی نه تو زمانی که تو میخوای بلکه زمانی که خودش صلاح بدونه و به نفعت باشه
موفق باشید;)

آخرین ویرایش:

omid1869

عضو جدید
خوشم اومد کلا زیاد فیلم میبینی.داداش گلم بچه ها به فکر چاره میگردن ؛شما فیلم هندی تعریف میکنی

parandme

کاربر بیش فعال
خوشم اومد کلا زیاد فیلم میبینی.داداش گلم بچه ها به فکر چاره میگردن ؛شما فیلم هندی تعریف میکنی

فیلم هندی ؟؟؟
نمی دونم در مورد ارشد چی فکر کردی؟ ارشد هیچ ارزشی نداره که ذهنتو مشغولش کنی
بزرگتر که بشی متوجه میشی زندگی همش ارشد و کنکور و این چیزا نیست

Farzad6669

عضو جدید
سلام بچه ها! دوستان من یه سوال دارم!
کتاب معادلات گاج بهتره یا پارسه؟!!
لطفا جواب بدین!

omid1869

عضو جدید
برو بابا ایران 21.برای محض اطلاع خدمتت عرض کنم 8ماه از بهترین روز های عمرمو تو نقطه صفر مرزی سرپل ذهاب افسر گشت بودم داشتم تو مرز سگ دو میزدم تو اون هشت ماه اندازه 100تا ادم مثل تو اومد که بمونه با کلی اعتقاد که تو پیش اونا کاهن معبد هم نمیشی سر شب که میشد همشون مثل خیار میزدن زیر حرفاشون فقط دنبال این بودن که یه جوری از اونجا خلاص شن،اینو گفتم بدونی از ادمایی مثل شما که جو امید واری بین بچه ها میندازی خیلی دیدم که ...اره

آخرین ویرایش:

hsdanesh

عضو جدید
برو بابا ایران 21.برای محض اطلاع خدمتت عرض کنم 8ماه از بهترین روز های عمرمو تو نقطه صفر مرزی سرپل ذهاب افسر گشت بودم داشتم تو مرز سگ دو میزدم تو اون هشت ماه اندازه 100تا ادم مثل تو اومد که بمونه با کلی اعتقاد که تو پیش اونا کاهن معبد هم نمیشی سر شب که میشد همشون مثل خیار میزدن زیر حرفاشون فقط دنبال این بودن که یه جوری از اونجا خلاص شن،اینو گفتم بدونی از ادمایی مثل شما که جو امید واری بین بچه ها میندازی خیلی دیدم که ...اره

امید جان بهتر نیست یه کم امیدوارانه به آینده مون فکر کنیم؟ کسی که مجبوره تو این موقعیت بره سربازی، قرار نیست ناامید باشه و هر روز مثل شما ناله کنه. درسته که خدمت سربازی تو ایران کاملا ناعادلانه است (از هر لحاظ)، ولی ما که تو این کشور داریم زندگی می کنیم و مجبوریم این دوره رو بگذرونیم، چرا یه کم مثبت به این مساله نگاه نکنیم؟ هرچی منفی باشیم بیشتر زجر میکشیم.

sajadmega

عضو جدید
بچه ها سلام دفترچه c کسی پیدا نکرد
راستی اینجا چند نفر قراره اول اردیبهشت برن خدمت بگن شاید باهم هم خدمتی شدیم

sajadmega

عضو جدید
نمیدونم خدایا این گره کور من کی وا میشه
ایشالا هرچه سریعتر این جوابا بیاد

Judass

عضو جدید
تجربه من از دو سال کنکور :
با توجه به معادلات 93 هیچ کتابی جز معادلات نصیر ( کریمی ) نمیتونه اون طور که لازمه فولت کنه
ریاضی 1 2 : اگه از اول تابستون شروع کردی پارسه عالیه. اگه دیر شروع کردی به نظر من بیخیالش شو و فقط حد مشتق و توابع چند متغیره از رو پارسه بخون.
مهندسی : قطعا نصیر ( کریمی ) به اضافه ی تمام قسمت های تکمیلی.

mohsen-1370

عضو جدید
سلام.من درصدام تو کنکور امسال اینجور بوده.رتبم چند میشه.ریاضی 6/سیال 54وجامد27ودینامیک13.3؟

60600

عضو جدید
سلام کتاب ریاضی عمومی و معادلات آقاسی دو جلدیه، به نظر من جلد اول از هر کتابی بخونی (آقاسی ،معتقدی...‎)فرقی نمیکنه،من خودم آقاسی ترجیح میدم.اما حتما حتما باید جلد دوم کتاب آقاسی که فقط تست بخونی،چون به گفته خود استاد آقاسی باید<<تجربه کافی در حل سوالات سر جلسه کنکور داشته باشیم>>در مورد جلد دوم ریاضی مهندسی مهندس کریمی هم به همین صورت.​

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا