ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
با این درصد های عجیب من امیدم به چه رتبه ای و کدون دانشگاه میتونه باشه برا روزانه کجا و شبانه کجا؟

زبان 5
ریاضی 1.66
سیالات 61.66
جامدات 31.66
دینامیک 8.3

معدل 13.16

سیالاتت خوبه، ولی درصد های همتون امسال کمه، شاید واقعاً سخت بوده. اما اگر با دوسال پیش خودم و سه سال پیش قبل که آزمایشی بودم مقایسه کنم که البته آسون هم نبودن احتمالاً سیالاتتون حدود 1300 تا 1400 و جامداتتون حدود 2000. روزانه شهرستان های متوسط در انتظارتونه.

saeed.sb

عضو جدید
یعنی هیچ کس زبان نزده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سوال 24 گزینه 2 میشه یا 3 ؟ سنجش زده 3 ولی من فک میکنم 2 بشه

parandme

کاربر بیش فعال
دوستان من خیلی ناراحتم.:cry:
به نظرتون با درصدای من رتبه م چقد می شه؟
ریاضی33
سیالات 38
جامدات 20
دینامیک 11
تازه من جامدات دوست دارم
معدلم هم 16.4

سلام با توجه به سخت بودن ریاضی
به احتمال زیاد رتبه شما تقریبا حدود 950 خوهد شد

parandme

کاربر بیش فعال
زبان صفر
ریاضی 5
سیالات 13.3
جامدات 50
دینامیک 5

معدل 14.2

به معنای واقعی کلمه گند زدم
چند میشم ؟ احساسم میگه بین 1500 تا 1800

سلام با توجه به درصد های غیر متعارف شما
5 و 50 رتبه شما اصلا قابل پیش بینی نیست چرا که بالا زدن یک درس تغییرات زیادی می تونه تو رتبه ایجاد کنه
فقط منتظر باشین تا خدا چی بخواهد

parandme

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
با این درصد های عجیب من امیدم به چه رتبه ای و کدون دانشگاه میتونه باشه برا روزانه کجا و شبانه کجا؟

زبان 5
ریاضی 1.66
سیالات 61.66
جامدات 31.66
دینامیک 8.3

معدل 13.16
سلام
رتبه شما در گرایش سیالات
قطعا زیر 1000 خواهد شد و با توجه به اینکه ریاضی امسال سخت بوده
درصد پایین ریاضی خیلی تو رتبه ها تاثیری نخواهد داشت اما اگه کسی ریاضی رو بالا بزنه خیلی رتبه اش بهتر میشه

hsdanesh

عضو جدید
احتمالاً بیش از 2200 و شبانه دانشگاه شهرستان های غرب کشور ( در بهترین حالت همدان ) قبول می شین.

تبدیل انرژی یا طراحی کاربردی؟ اگه طراحی کاربردی بدتر از 2200 باشه که خیلی افتضاح میشه. راستی بیومکانیک و پزشکی رو هم میانگین 4 زدم، با توجه به اینکه جای دینامیک و بیومکانیک عوض میشه، بیومکانیک چند میشم به نظرتون؟

1mobin1

عضو جدید
سلام
رتبه شما در گرایش سیالات
قطعا زیر 1000 خواهد شد و با توجه به اینکه ریاضی امسال سخت بوده
درصد پایین ریاضی خیلی تو رتبه ها تاثیری نخواهد داشت اما اگه کسی ریاضی رو بالا بزنه خیلی رتبه اش بهتر میشه
ممنون... به نظرتون امیدی به شیراز ، صنعتی اصفهان، تبریز هست؟ شبانه دانشگاه های ضعیف تر تهران چی؟

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبدیل انرژی یا طراحی کاربردی؟ اگه طراحی کاربردی بدتر از 2200 باشه که خیلی افتضاح میشه. راستی بیومکانیک و پزشکی رو هم میانگین 4 زدم، با توجه به اینکه جای دینامیک و بیومکانیک عوض میشه، بیومکانیک چند میشم به نظرتون؟

جامدات، مطمئن نیستم ولی ممکنه بیومکانیک یک دانشگاه خوب بیارین، چون خیلی ها به خاطر بازار کار ترجیح می دن که رشته خودشون رو ادامه بدن به عنوان مثال رتبه هوافضای من خیلی خوب شد و شاید می تونستم بهترین دانشگاه ایران برم ولی کلاهم رو قاضی کردم و دیدم دوست ندارم فردا کاسه گدایی دست بگیرم.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون... به نظرتون امیدی به شیراز ، صنعتی اصفهان، تبریز هست؟ شبانه دانشگاه های ضعیف تر تهران چی؟

به نظر من رتبه شما به خاطر ریاضیتون که اکثراً بیشتر از این می زنن حدود 1300 میشه، ولی اگر هم معیار رو همون 1000 یا 900 که دوستمون گفتن بگیریم فکر نمی کنم دانشگاههای شبانه تهران حتی ضعیف ترینش رو بیارین چون آخرین شانس تا اونجایی که من یادمه حدود 500 یا 600 ( با کمی اغماض) ولی تبریز رو اگر خدا بخواهد میارین ( چون بچه های تبریز مثل شیراز و اصفهان پیگیر درس نیستن.) ولی تبریز صد سال مثل شیراز و اصفهان نیست و شاید کمی بهتر از دانشگاههای درجه دو ایران باشه ( شاید سهند تبریز احتمال بیشتری برای شما باشه.)

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاههای ایران در یک رده بندی کلی:

دانشگاههای تهران اعم از روزانه و شبانه ( کسی شک نداره که بهترینن به ترتیب شریف، تهران، امیرکبیر و ... )
دانشگاههای شهرستان های اصفهان و شیراز
دانشگاههای شهرستان های تبریز، گیلان، مشهد، همدان، اهواز، یزد، کاشان
دانشگاههای مابقی شهرستان ها مثل کرمانشاه، بیرجند، سنندج، کهکیلویه و ...

yashar500

عضو جدید
یکی تورو خدا جواب بده با درصد ریاضی 20 سیال 35 جامدات 35 دینامیک 20 رتبم چند میشه ؟

javid4261

عضو جدید
سلام بچه ها لطفا راهنماییم کنید با درصدای که زیر نوشتم رتبم چند میشه گرایش تبدیل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حرارت سیالات40-جامدات15

parandme

کاربر بیش فعال

اگه زیر 1000 بشین (که ان شاء الله میشین) شبانه صنعتی اصفهان و شیراز و به احتمال زیاد روزانه تبریز قبولین
در مورد دانشگاهای شریف- تهران -امیرکبیر- علم و صنعت- خواجه نصیر - تربیت مدرس شانستون خیلی خیلی کم هست ولی دانشگاهایی مثل عباسپور- خوارزمی (کرج) به احتمال خیلی زیاد قبول میشین که البته به نظر من دانشگاهای صنعتی اصفهان- شیراز- فردوسی- تبریز از این ها بهترن

mojtaba_mbs

عضو جدید
سلام به همه دوستان
امسال دفترچه من C افتاده بود:w06:،این سنجش گور به گوری هم که فقط کلید دفترچه A را گذاشته:w00:،من الان از کجا باید بفهمم که چه گندی زدم:surprised::w02:
اگه بخوام با دفترچه A مقایسش کنم که انگار یه بار دیگه باید کنکور بدم،اصلنم حوصله دیدن دوباره دفترچه را ندارم،حالم ازش بهم میخوره!!!!:hate:
بچه ها اگه دفترچه های دیگه را گیر آوردین دریغ نکنید،مخصوصا دفترچه C:D
ممنون

engineer0529

عضو جدید
سلام با توجه به سخت بودن ریاضی
به احتمال زیاد رتبه شما تقریبا حدود 950 خوهد شد
خداکنه.من می ترسم با این درصدا در حدود 1700-1800 بشم.:cry:جواب کنکور خیلی دیر میاد.تا اون موقع واقعا آدم نمی دونه باید چی کار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تازه وقتی میاد هم بحث انتخاب رشته !!!!!!!!!!!!!!وای خدای من!

javsalo

عضو جدید
سلام
با درصدای زیر مهندسی هسته ای شهید بهشتی قبول میشم و رتبه تبدیل من چند میشه؟

زبان 20
ریاضی 30
سیالات 33
جامدات 10
دینامیک 0

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا