ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohandes_ali

عضو جدید
اعصاب ندارمممممم
هرجا میری واسه کار یا سابقه میخوان یا تمام وقت میفهمن دانشجویی انگار سل داری شوت میکنن بیرون آدمو اه

mohandes_ali

عضو جدید
فشار که میاد اونم به چند جا

فشار که میاد اونم به چند جا

هم میخای کار کنی و هم کنکور بدی؟

فکر نمیکنی فشار بیاد؟

چند سالته مگر؟

زن داری؟

نه بابا زن ندارم سال دیگه نامزد میکنم ایشالا.22سالمه.نمیخوام جوشکاری کار کنم که دورشو میخوام برم خواستم ببینم بازار کارش چطوریاس

mohandes_ali

عضو جدید
جزوهدانشگاهتعداد صفحات
تولید مخصوصامیرکبیر(دکتر عبدالله)600
اندازه گیریامیرکبیر(دکتر عبدالله)120
انیورسالامیرکبیر(دکتر رازفر)60
علم موادامیرکبیر،تهران(دکتر ابرینیا)200
هیدرولیکتبریز90
قالب پرسامیر کبیر(دکتر ملایی)،مازندران250
مدیریت تولیدتبریز100

اقای نامحترم جزوه تولید مخصوص 56 برگ پشت و روو هستش
قالب پرس هم 36 برگ ار کجات دراوردی این اعداد رو؟؟؟همین مونده بود یکی مث تو بخواد بکنه توو پاچه ما

mohandes_ali

عضو جدید
مرتیکه این قیمت هارو واسه من فرستاده_من با 5 تومان جزوه تولید مخصوص و قالب پرس رو گرفتم.
سلام. اطلاعات جزوات رو داخل تاپیک گذاشتم. هزینه جزوات درخواستی شما(فقط اسکن):
قالب پرس= هزینه اسکن هر صفحه 100 تومن هزینه کل:25000 تومن
تولید مخصوص= هزینه کل اسکن: 60000تومن
انیورسال : هزینه کل اسکن : 6000 تومن
اندازه گیری:12000 تومن
مدیریت تولید : 10000 تومن
مجموع:113000 تومن
با تخفیف: 100000 تومن
در صورت توافق اطلاع دهید موفق باشید

ArXan

عضو جدید

از اولش هم معلوم بود که یه کاسه‌ای زیر نیم کاسه هست که من تو پست 180 گفتم..

سلام بر همه
میتونم بپرسم جزوه‌های هیدرولیک و مدیریت تولید که نوشتین مال دانشگاه تبریزه، استاداشون کی هستن؟
من دانشگاه تبریز ساخت میخونم. تا حالا درسی به اسم مدیریت تولید اینجا نداشتیم!!
هیدرولیک هم کلا جزوه بدرد بخوری نداشت 90% هم پنوماتیک بود!! استادش هم همیشه از کتاب فستو درس میداد !!

jsmh

عضو جدید
مطمینی امیرکبیر میخونی؟؟؟؟؟؟؟شورای صنفی چیه رفتم انتشارات گرفتم

خب چرا هویت دانشجویی و دانشگاهی مارو زیر سوال میبری؟بگون نمیدونم شورای صنفی کجاست دیگه!:)احتمالا اگه به بردهای کنار آسانسور دقت میکردی اطلاعیه شورای صنفی رو میدیدی درمورد جزوه ها.(البته خودمم دقت نکردم هنوزم هست یا نه)..معمولا جزوه های انتشارات طبقه 5 قسمتهایی از کتابا یا مقاله ها یا شاید نوشته های خود استاداست که خود اساتید میدن واسه کپی تا دانشجوها با قیمت ارزونتری اونهارو در اختیار داشته باشن.مثلا ما کتابای زبان اصلی رو که قیمتشون الان بیشتر از 30-40 هزار تومنه کپیشو از انتشارات میگیریم 5-6 تومن.البته اونایی که پول دارن همون اورجینالشو میخرن!درمورد کتابا معمولا کارت میخوان ازت.و اما، جزوه های شورای صنفی واقع در طبقه همکف جزوه های دستنویسه که خود دانشجوها سر کلاس مینویسن و بعد ازش کپی میگیرن.البته ممکنه قسمتای تایپ شده یا قسمتی از کتابا تو بعضی درسا هم باشه. واسه ما که شورای صنفی بدرد بخوره چون دقیقا اون چیزیه که استاد سر کلاس درس میده.شورای صنفی رو هم خود بچه ها میگردونن.البته درکل بهتره هم جزوه های شورا رو داشت هم انتشارات...من خودم جزوه قالب پرس رو از شورا گرفتم شاید مال انتشارات رو هم بگیرم ولی الان این جزوه شورا همونیه که ملایی سر کلاس درس میده.129 صفحست پشت و رو دستنویس. جزوه انتشارات رو ندیدم میشه بپرسم تایپ شدست یا نه؟ البته احتمالا خودم شنبه برم بپرسم.الان از چنتا از بچه ها پرسیدم جزوه شورا رو داشتن نه انتشارات. تولید مخصوص رو هم فعلا کاری ندارم و اصلا جزوشو ندیدم چون هنوز پاسش نکردم ترم بعد برمیدارم.خلاصه اینکه من قصدم کمک بود و گفته بودم هر جزوه حداکثر 3-4 تومن میشه. دیدم واقعا دنبالشی خواستم کمکت کنم نه اینکه قصد سودجویی داشته باشم مثلا این جزوه 129 صفحه ای رو اگه درست یادم باشه 3تومن خریدم.
راستی تو یه پستی درمورد جزوه ها ازت پرسیدم "دیگه لازم نیست بپرسم؟" بهتر بود جواب میدادی. البته خب جوابت مشخص بود!

mohandes_ali

عضو جدید
خب چرا هویت دانشجویی و دانشگاهی مارو زیر سوال میبری؟بگون نمیدونم شورای صنفی کجاست دیگه!:)احتمالا اگه به بردهای کنار آسانسور دقت میکردی اطلاعیه شورای صنفی رو میدیدی درمورد جزوه ها.(البته خودمم دقت نکردم هنوزم هست یا نه)..معمولا جزوه های انتشارات طبقه 5 قسمتهایی از کتابا یا مقاله ها یا شاید نوشته های خود استاداست که خود اساتید میدن واسه کپی تا دانشجوها با قیمت ارزونتری اونهارو در اختیار داشته باشن.مثلا ما کتابای زبان اصلی رو که قیمتشون الان بیشتر از 30-40 هزار تومنه کپیشو از انتشارات میگیریم 5-6 تومن.البته اونایی که پول دارن همون اورجینالشو میخرن!درمورد کتابا معمولا کارت میخوان ازت.و اما، جزوه های شورای صنفی واقع در طبقه همکف جزوه های دستنویسه که خود دانشجوها سر کلاس مینویسن و بعد ازش کپی میگیرن.البته ممکنه قسمتای تایپ شده یا قسمتی از کتابا تو بعضی درسا هم باشه. واسه ما که شورای صنفی بدرد بخوره چون دقیقا اون چیزیه که استاد سر کلاس درس میده.شورای صنفی رو هم خود بچه ها میگردونن.البته درکل بهتره هم جزوه های شورا رو داشت هم انتشارات...من خودم جزوه قالب پرس رو از شورا گرفتم شاید مال انتشارات رو هم بگیرم ولی الان این جزوه شورا همونیه که ملایی سر کلاس درس میده.129 صفحست پشت و رو دستنویس. جزوه انتشارات رو ندیدم میشه بپرسم تایپ شدست یا نه؟ البته احتمالا خودم شنبه برم بپرسم.الان از چنتا از بچه ها پرسیدم جزوه شورا رو داشتن نه انتشارات. تولید مخصوص رو هم فعلا کاری ندارم و اصلا جزوشو ندیدم چون هنوز پاسش نکردم ترم بعد برمیدارم.خلاصه اینکه من قصدم کمک بود و گفته بودم هر جزوه حداکثر 3-4 تومن میشه. دیدم واقعا دنبالشی خواستم کمکت کنم نه اینکه قصد سودجویی داشته باشم مثلا این جزوه 129 صفحه ای رو اگه درست یادم باشه 3تومن خریدم.
راستی تو یه پستی درمورد جزوه ها ازت پرسیدم "دیگه لازم نیست بپرسم؟" بهتر بود جواب میدادی. البته خب جوابت مشخص بود!

من کاری به این انشایی ک نوشتی ندارم جزوه دست نویس بچه ها نوشتن رو گرفتم از انتشارات انتشارات انتشاراتتتتتتتتتت انتشارات دوست عزیز نه شورای صنفی.حتی خود استاد عبدالله هم گفتن که هم میتونم از یکی از دانشجوها بگیرم هم میتونم از انتشاراتتتتتتتتتتت انتشارات دانشگاه بگیرم نه شورای صنفی

mohandes_ali

عضو جدید

طی تحقیقی که کردم ظاهرا شما درست میگی و من ی عذرخواهی بدهکارم.شرمنده.ولی خب منم جزوه گرفتم دست نویسه از انتشارات گرفتم

jsmh

عضو جدید
من کاری به این انشایی ک نوشتی ندارم جزوه دست نویس بچه ها نوشتن رو گرفتم از انتشارات انتشارات انتشاراتتتتتتتتتت انتشارات دوست عزیز نه شورای صنفی.حتی خود استاد عبدالله هم گفتن که هم میتونم از یکی از دانشجوها بگیرم هم میتونم از انتشاراتتتتتتتتتتت انتشارات دانشگاه بگیرم نه شورای صنفی

ولی معلومه کلا اعصاب نداری تو.

maryamaminiyan

عضو جدید

متاسفانه اینجا برای بعضیا به عنوان منبع درآمد استفاده میشه...

یک بار اسکن میکنن و از صدها نفر میچاپن!!!

ای کاش یکی اسکن شده همه اینها رو یک بار برای همیشه آپلود میکرد تا همه استفاده کنن و فرصت سوء استفاده افراد فرصت طلب گرفته بشه...

مرتیکه این قیمت هارو واسه من فرستاده_من با 5 تومان جزوه تولید مخصوص و قالب پرس رو گرفتم.
سلام. اطلاعات جزوات رو داخل تاپیک گذاشتم. هزینه جزوات درخواستی شما(فقط اسکن):
قالب پرس= هزینه اسکن هر صفحه 100 تومن هزینه کل:25000 تومن
تولید مخصوص= هزینه کل اسکن: 60000تومن
انیورسال : هزینه کل اسکن : 6000 تومن
اندازه گیری:12000 تومن
مدیریت تولید : 10000 تومن
مجموع:113000 تومن
با تخفیف: 100000 تومن
در صورت توافق اطلاع دهید موفق باشید

knife

عضو جدید
منابع آزمون کارشناسی ارشد گرایش ساخت و تولید

بخش اول : دروس مشترک با سایر گرایش های مهندسی مکانیک

نوجه : هر قسمت شامل 30 عدد سئوال می باشد یعنی مجموعا ً 150 سئوال در این بخش .

1 – زبان عمومی و تخصصی با ضریب 1
2 – ریاضی ( شامل ریاضی 1 و 2 ، معادلات دیفرانسیل و ریاضیات مهندسی ) با ضریب 2
3 – جامدات ( شامل استاتیک ، مقاومت مصالح و طراحی اجزاء ) با ضریب 2
4 – سیالات ( شامل انتقال حرارت ، ترمودینامیک و سیالات ) با ضریب 1
5 – دینامیک ( شامل دینامیک ، کنترل ، دینامیک ماشین و ارتعاشات ) با ضریب 1

بخش دوم : دروس تخصصی گرایش مهندسی مکانیک ساخت و تولید

توجه :
الف ) تعداد 30 عدد سؤال می باشد .
ب ) تمام ضرایب دروس تخصصی در کنکور کارشناسی ارشد مکانیک 4 می باشد .
ج ) تعداد سئوالات برای هر قسمت مشخص نیست و همچنین با توجه به کنکور های گذشته نوسانات بسیاری دارد
( به عبارت دیگر می بایست تمام دروس خوانده شود زیرا کاملا ً مشخص نیست از هر درس چند سؤال در ذکر می شود.)
د ) برای منابع درسی لازم به ذکر است که علاوه بر منابع ذکر شده در زیر ، جزوات اساتید دانشگاههای زیر از تمام منابع مهمتر می باشد :
دانشگاه صنعتی امیر کبیر ، دانشگاه صنعتی اصفهان ، دانشگاه صنعتی سهند تبریز و دانشگاه مازندران
ه ) متاسفانه بیشتر منابع به زبان اصلی (انگلیسی) می باشد، ولی خوشبختانه اخیرا ً انتشارات نشر طراح اقدام به ترجمه برخی از این منابع کرده است .

1 – سیستم های اندازه گیری
منابع : (1) کتابی به همین نام ازانتشارات نشر طراح منتشر شده است ( دو نوع کتاب مختلف ).
(2) کتاب زبان اصلیMetrology For Engineers نوشته J.F.W.Galyerو C.R.Shotbolt
2 – اونیور سال عمومی ( ماشین افزار )
می باشد . Technology Of Machine Tools منبع : کتاب زبان اصلی

3 – توانایی ماشینکاری
منبع : کتاب درسی به همین نام نوشته دکتر محمدرضا رازفر از انتشارات دانشگاه صنعتی
امیر کبیر
4 – متالورژی (علم مواد)
منبع : کتابی با عنوان « علم مواد » نوشته دکتر تویسرکانی از انتشارات دانشگاه
صنعتی اصفهان.
در ضمن کتاب های دیگری نیز در این زمینه وجود دارد از جمله : کتاب متالورژی حرارتی
اونر که البته به زبان فارسی نیز ترجمه شده است و همچنین کتاب علم مواد و عملیات
حرارتی نوشته دکتر گلعذار.
5 – عملیات حرارتی
منبع : منابع ذکر شده در بخش متالورژی جوابگوی این قسمت در آزمون کارشناسی ارشد می
باشد .
6 – جوشکاری تخصصی
کتابی در این زمینه به طور مشخص نمی توانم ذکر کنم ، ولی انتشارات نشر طراح و
انتشارات دیگر کتاب هایی در این وادی منتشر کرده اند که می توانید تهیه و استفاده
کنید.
البته باید ذکر کنم که بهترین منبع « جزوه ی درسی دکتر ستاری فر عضو هیات علمی
دانشگاه امیر کبیر»
می باشد .
7- ماشین های CNC
انتشارات نشر طراح ، کیومرث ، فدک و دانشگاه علم و صنعت ایران چندین کتاب مختلف با
عنوان های مشابه در این زمینه منتشر کرده است .
8 – قید و بند (جیگ و فیکسچر)
منابع :
(1) کتاب قید و بست ها نوشته P.H.Joshi
که انتشارات دانشگاه علم و صنعت ایران آن را به زبان فارسی ترجمه کرده است.
(2) انتشارات نشر طراح کتابی با عنوان جیگ و فیکسچر دراین زمینه منتشر کرده است .
9 – قالب های پرس
منبع اصلی جزوه اساتید دانشگاهی دانشگاه هایی که در با لا ذکر شد .
انتشارات نشر طراح کتابی با عنوان مشابه در این زمینه منتشر کرده است .
10 – هیدرولیک و پنو ماتیک
منابع :
(1) جزوه ی درسی ( به صورت کتاب ) نوشته «دکتر رضاعی» عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر
(2) کتابی با همین عنوان از انتشارات نشر طراح
11 – روش های تولید مخصوص
منابع :
(1) کتابی با عنوان «روش های ماشینکاری مدرن» از انتشارات نشر طراح
(2) جزوه ی درسی دکتر عبداله عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر
12 – مدیریت تولید
متاسفانه در این زمینه نمی توانم کتابی را ذکر کنم فقط به جزوه ی اساتید بسنده کنید.

mohandes_ali

عضو جدید

ای کاش یکی اسکن شده همه اینها رو یک بار برای همیشه آپلود میکرد تا همه استفاده کنن و فرصت سوء استفاده افراد فرصت طلب گرفته بشه...

مشکل اسکن نیس که مشکل تعداد صفحات هستش که الکیه....سعی میکنم جزوات رو بذارم

mohandes_ali

عضو جدید
منابع آزمون کارشناسی ارشد گرایش ساخت و تولید

بخش اول : دروس مشترک با سایر گرایش های مهندسی مکانیک

نوجه : هر قسمت شامل 30 عدد سئوال می باشد یعنی مجموعا ً 150 سئوال در این بخش .

1 – زبان عمومی و تخصصی با ضریب 1
2 – ریاضی ( شامل ریاضی 1 و 2 ، معادلات دیفرانسیل و ریاضیات مهندسی ) با ضریب 2
3 – جامدات ( شامل استاتیک ، مقاومت مصالح و طراحی اجزاء ) با ضریب 2
4 – سیالات ( شامل انتقال حرارت ، ترمودینامیک و سیالات ) با ضریب 1
5 – دینامیک ( شامل دینامیک ، کنترل ، دینامیک ماشین و ارتعاشات ) با ضریب 1

بخش دوم : دروس تخصصی گرایش مهندسی مکانیک ساخت و تولید

توجه :
الف ) تعداد 30 عدد سؤال می باشد .
ب ) تمام ضرایب دروس تخصصی در کنکور کارشناسی ارشد مکانیک 4 می باشد .
ج ) تعداد سئوالات برای هر قسمت مشخص نیست و همچنین با توجه به کنکور های گذشته نوسانات بسیاری دارد
( به عبارت دیگر می بایست تمام دروس خوانده شود زیرا کاملا ً مشخص نیست از هر درس چند سؤال در ذکر می شود.)
د ) برای منابع درسی لازم به ذکر است که علاوه بر منابع ذکر شده در زیر ، جزوات اساتید دانشگاههای زیر از تمام منابع مهمتر می باشد :
دانشگاه صنعتی امیر کبیر ، دانشگاه صنعتی اصفهان ، دانشگاه صنعتی سهند تبریز و دانشگاه مازندران
ه ) متاسفانه بیشتر منابع به زبان اصلی (انگلیسی) می باشد، ولی خوشبختانه اخیرا ً انتشارات نشر طراح اقدام به ترجمه برخی از این منابع کرده است .

1 – سیستم های اندازه گیری
منابع : (1) کتابی به همین نام ازانتشارات نشر طراح منتشر شده است ( دو نوع کتاب مختلف ).
(2) کتاب زبان اصلیMetrology For Engineers نوشته J.F.W.Galyerو C.R.Shotbolt
2 – اونیور سال عمومی ( ماشین افزار )
می باشد . Technology Of Machine Tools منبع : کتاب زبان اصلی

3 – توانایی ماشینکاری
منبع : کتاب درسی به همین نام نوشته دکتر محمدرضا رازفر از انتشارات دانشگاه صنعتی
امیر کبیر
4 – متالورژی (علم مواد)
منبع : کتابی با عنوان « علم مواد » نوشته دکتر تویسرکانی از انتشارات دانشگاه
صنعتی اصفهان.
در ضمن کتاب های دیگری نیز در این زمینه وجود دارد از جمله : کتاب متالورژی حرارتی
اونر که البته به زبان فارسی نیز ترجمه شده است و همچنین کتاب علم مواد و عملیات
حرارتی نوشته دکتر گلعذار.
5 – عملیات حرارتی
منبع : منابع ذکر شده در بخش متالورژی جوابگوی این قسمت در آزمون کارشناسی ارشد می
باشد .
6 – جوشکاری تخصصی
کتابی در این زمینه به طور مشخص نمی توانم ذکر کنم ، ولی انتشارات نشر طراح و
انتشارات دیگر کتاب هایی در این وادی منتشر کرده اند که می توانید تهیه و استفاده
کنید.
البته باید ذکر کنم که بهترین منبع « جزوه ی درسی دکتر ستاری فر عضو هیات علمی
دانشگاه امیر کبیر»
می باشد .
7- ماشین های CNC
انتشارات نشر طراح ، کیومرث ، فدک و دانشگاه علم و صنعت ایران چندین کتاب مختلف با
عنوان های مشابه در این زمینه منتشر کرده است .
8 – قید و بند (جیگ و فیکسچر)
منابع :
(1) کتاب قید و بست ها نوشته P.H.Joshi
که انتشارات دانشگاه علم و صنعت ایران آن را به زبان فارسی ترجمه کرده است.
(2) انتشارات نشر طراح کتابی با عنوان جیگ و فیکسچر دراین زمینه منتشر کرده است .
9 – قالب های پرس
منبع اصلی جزوه اساتید دانشگاهی دانشگاه هایی که در با لا ذکر شد .
انتشارات نشر طراح کتابی با عنوان مشابه در این زمینه منتشر کرده است .
10 – هیدرولیک و پنو ماتیک
منابع :
(1) جزوه ی درسی ( به صورت کتاب ) نوشته «دکتر رضاعی» عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر
(2) کتابی با همین عنوان از انتشارات نشر طراح
11 – روش های تولید مخصوص
منابع :
(1) کتابی با عنوان «روش های ماشینکاری مدرن» از انتشارات نشر طراح
(2) جزوه ی درسی دکتر عبداله عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر
12 – مدیریت تولید
متاسفانه در این زمینه نمی توانم کتابی را ذکر کنم فقط به جزوه ی اساتید بسنده کنید.

اونیورسال رازفر بخونید مدیریت تولید هایده متقی قالب پرس دکتر ملایی و سیستم هم حریرپوش

mohandes_ali

عضو جدید

تاپیک راه میندازی خودت ول میکنی میری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

S_K_M

عضو جدید
ا توام میخوای کنکور بدی. من فکر میکردم دانشجو ارشدی. خوبه موفق باشیم همگی ایشالا. منم ریاضی میخونم

Hadi_Only

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم
برای کنکور یک مشکل دارم . من سیالات استریتر و پارسه رو دارم اما هیچی نمی فهمم . کسی میتونه یک منبع خوب معرفی کنی که بتونم از اول بخونم و برای من قابل فهم باشه . خواهشا کمک کنید .
ضمنا برای دینامیک ماشین هم یک کتاب جامع و قابل فهم هم معرفی کنید ممنون می شوم.

بقیه هم مثل من هستند یا فقط من هیچی نمی فهمم !!
:(

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
اقای نامحترم جزوه تولید مخصوص 56 برگ پشت و روو هستش
قالب پرس هم 36 برگ ار کجات دراوردی این اعداد رو؟؟؟همین مونده بود یکی مث تو بخواد بکنه توو پاچه ما
واقعا واست متاسفم که اهر چی از دهنت در اومد بار من کردی جناب آقای مهندس بی نذاکت این جزواتی که میگم حاصل جمع آوری چندین ساله مطالب تولید مخصوصه مال یه ترم و دو ترم نیست در ضمن اون هزینه ای که گفتم اولا هزینه ی کلی بود واگه تعداد زیاد باشه تقسیم میشه ثانیا شما تو محلتون هزینه اسکن هر صفحه چقدره؟ ببخشید که دارید هزینه زیراکس رو با اسکن مقایسه میکنید.چرا وقتی مطمئن نیستی قضاوت بیجا میکنی و اینجا یه نفرو مورد فحاشی قرار میدی من فقط میخواستم به دوستان ساختی خودم کمکی کرده باشم چون چند ساله اوضاع بچه های ساخت واقعا اسفناک شده متاسفم واست که شخصیت یه مهندس رو اصلا درک نکردی
همگی موفق باشید
اینجا بعضیا لیاقت کمک ندارن
یا حق;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا