ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

karim-mech

کاربر بیش فعال
واسه من امروز زدن 6 ماه و 27 روز. نمیدونم مجوع چند روز میشه.
شما کجا قول شده بودی؟ یه کم حواس پرت شدم.

mahde1818

عضو جدید
سلام کریماز خدمت ترخیص شدی؟برات تو سیستم نظام وظیفه چند روز خدمت زدند؟برای من 203 روز زدند.به قول روز های تلخ سربازینبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود 203 روز حضور
واسه من 6/20 زدنمیشه 2 ماه و بیست رو 8 ماه هم کسر گرفتم 10 ماه و 20 روز خدمت کردم 9 ماه و 10 روز دیگه مونده :cry:

newuser

عضو جدید
طرح نداره؟
انقدر فكر نكن اونا كارشون آسونه مريض جمع كردن سخت ترين هنر يه فرده، خيلي بايد زحمت كشيد تو اين دوره زمونه كه هر ساختمان پزشكان 2-3 تا دندانپزشك داره، اين همه هم بيكار داره.
بعد هم اولين چيزي كه مردم وقت بي پولي حذف مي كنند، دندانپزشكيه.[/QUOTE

:D علی دندوناتو باید توی دانشگاه یه بررسی بکنم

sadegh1068

عضو جدید
بازار بالا و پایین داره بعضیا رو یه شبه به عرش میرسونه بعضیا رو به قعر ولی پزشکی تا اخر عمر براش میمونه در ضمن فرق دانشجوهای رشته های پزشکی و دندونپزشکی با رشته های مهندسی اینه که دانشجوهای این رشته ها بعد از چند ترم خوندن عملا وارد کار میشن و حقوق دریافت میکنن در کنار پاس کردن دروس .پزشکی هیچ وقت اوضاش مثل مهندسیا نمیشه چون محاله ممکنه یه روز مثلا دانشگاه پیام نور ورداره پزشکی بیاره!!!همین طور علمی کاربردیو بقیه دانشگاه هایی ازین دست واحد های ازادیم که میتونن پزشکی بگیرن خیلی کمه چون وزارت بهداشت سخت گیری میکنه رشته های پزشکی با جون ادم ها سرو کار داره این همه سخت گیری میکنن و الان این همه پرونده شکایت از پزشک ها توی نظام پزشکی هست اگر بخوان فله ای دانشجو گیرن که دیگه هیچی!!!!!

یه روزی هم همه میگفتن عمرا پیام نور و علمی کاربردی مهندسی بیارن ولی آوردن، همه هم تعجب کردیم ولی خیلی شیک و مجلسی دانشجو گرفتن هیشکی هم هیچی نگفت. واسه پزشکی هم اقدام میکنن، البته یواش یواش، حالا چند سال دیگه متوجه میشین که سیاست های آموزشی این کشور در چه راستاییه! الان که کشورمون در حال صادرات مهندس به کشور های دیگه ست! چند سال دیگه هم میشیم مثه هند، پزشک صادر میکنیم:D

136870

عضو جدید
سلام
يكي از دوستام در انتخاب دومش شبانه تهران قبول شده وحالا تواناي تامين هزينه هاشو نداره
كارنامه نهاي بياد در انتخاب هاي بعديش اگه قبول شده باشه مي تونه بره؟؟؟؟
چكار باس بكنه؟؟؟؟؟
اگه اطلاعات داريد لطفا بگيد خيلي شرايطش قرمزه

sheykh_bahaee

عضو جدید
یه روزی هم همه میگفتن عمرا پیام نور و علمی کاربردی مهندسی بیارن ولی آوردن، همه هم تعجب کردیم ولی خیلی شیک و مجلسی دانشجو گرفتن هیشکی هم هیچی نگفت. واسه پزشکی هم اقدام میکنن، البته یواش یواش، حالا چند سال دیگه متوجه میشین که سیاست های آموزشی این کشور در چه راستاییه! الان که کشورمون در حال صادرات مهندس به کشور های دیگه ست! چند سال دیگه هم میشیم مثه هند، پزشک صادر میکنیم:D

کافیه یه نگاه به دفترچه سراسری بندازید میبینید که هر دانشگاهی پزشکی داره!
پزشکی هم داره مثل مکانیک میشه!

باید تخصص و فوق تخصص بگیری
با پارتی بنونی بری یه بیمارستان خوب

بهترین انتخاب کار آزاده

sheykh_bahaee

عضو جدید
سلام
يكي از دوستام در انتخاب دومش شبانه تهران قبول شده وحالا تواناي تامين هزينه هاشو نداره
كارنامه نهاي بياد در انتخاب هاي بعديش اگه قبول شده باشه مي تونه بره؟؟؟؟
چكار باس بكنه؟؟؟؟؟
اگه اطلاعات داريد لطفا بگيد خيلي شرايطش قرمزه

سلام باید با دانشگاه مبدا و مقصد صحبت کنی قبول کنن حله

یه مقدار کار میبره باید پیگیری کنی

دانشگاه تهران هتله، اونجا بعد ترم یک راحت میتونه کار هم کنه و شهریش رو بده (البته 1 تومن هم وام میدن)
به نظرم تغییر دانشگاه نده بهتره

hsdanesh

عضو جدید
بهترین کار رفتنه من به هرکسی که میخواد سالهای عمریو که صرف رشتش کرده تلف نشه اینه که به فکر کوچ کردن به یه کشور دیگه باشه الان استرالیا شرایطش خوبه امریکا رفتن رویا پردازیه و در شرایط فعلی بسیار سخته ولی کشور هایی مثل استرالیابعضی کشورهای اروپایی و حتی کانادا راحت تر میشه رفت باور کنید همه جای دنیا فقط ایران نیست اینجا نشد برید یه جا دیگه اهدافتونو دنبال کنید واقعا حیفه این همه وقت صرف این رشته کردید این همه عمرتونو پای این رشته گذاشتید دوباره و صرفا به خاطر بازار کار پاشین برین پزشکی بخونید رشته ای که شاید اصلا بهش علاقه هم نداشته باشید ولی صرفا به خاطر بازار کارش توی ایران میخواید برید بخونید. به قول شاعر اینجا واسه رسیدن راهی جز رفتن نیست

کاملا با شما موافقم. من هم بعد از 3-4 سال انشالله بار و بندیلم رو می بندم و میرم.

karim-mech

کاربر بیش فعال
واسه من 6/20 زدنمیشه 2 ماه و بیست رو 8 ماه هم کسر گرفتم 10 ماه و 20 روز خدمت کردم 9 ماه و 10 روز دیگه مونده :cry:

من 6 ماه و 27 روز خدمت کردم.
5 ماه و 12 روز کسری گرفتم از صدقه سری پدر.
مجموع شد : 12 ماه و 8 روز.
نمیدونم چقدرش موند!

respina_518

کاربر فعال
سلام کریماز خدمت ترخیص شدی؟برات تو سیستم نظام وظیفه چند روز خدمت زدند؟برای من 203 روز زدند.به قول روز های تلخ سربازینبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود 203 روز حضور

سلام همكلاسي. انتخاب واحد كردي؟ از كي ميخواي بري سر كلاس؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان حتما همتون میدونید که چند مدتی هستش که موضوع این تاپیک رو چه بحثی متمرکز شده است.
امروز از سایت سنجش یه دفترچه انتخاب رشته ی سراسری گرفتم تا یه آمار جالب بهتون ارائه بدم:
پذیرش رشته پزشکی در دانشگاه های سراسری : 3554 نفر
پذیرش رشته دندانپزشکی در دانشگاه های سراسری: 901 نفر
پذیرش رشته داروسازی در دانشگاه های سراسری : 734 نفر

به آمار بالا اضافه کنید آمار دانشگاه های ازاد + پردیس.
فاجعه در همه جا هستش. توکل بر خدا فردا صبح میرم ثت نام کنم. امیدوارم قبول کنند.

آخرین ویرایش:

karim-mech

کاربر بیش فعال
آمار پردیس ها :
پزشکی : 900 نفر
دندانپزشکی : 505 نفر
داروسازی : 470 نفر.

مطمئنا بعد از 7-10 سال آمار بیکاری پزشکان و داروسازان و دنداپزشکان هم مثه مهندسین خواهد شد.

maysam_n2005

کاربر فعال
تو کلن آیه ی یاسی اصن مذرت می خوام حرف درست از دهنت بیرون نمیاد حرف نزنی نمی گن لالی آدم ای مثل تو زیاد دیدم هر حرفی رو تکزیب می کنن بعد خدشون می رن انجام می دن تو اص معزرت می خوام روح و روانت مریضه
چرا؟ مگر من چه گفتم؟

maysam_n2005

کاربر فعال
واقعن آدمای مثل تو توی این جامعه هست که پیشرفت نمی کنیم آدمای مثل تو همیشه ناراضین به هر جا برسی همیشه ناراضی خواهی بود همیشه ام همین جور خواهی موند الانم اکصل عمت کاملن قابل پیش بینی هست چون آدمای مثل تو زیاد دیدم
چرا؟ مگر من چه گفتم؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
واقعن آدمای مثل تو توی این جامعه هست که پیشرفت نمی کنیم آدمای مثل تو همیشه ناراضین به هر جا برسی همیشه ناراضی خواهی بود همیشه ام همین جور خواهی موند الانم اکصل عمت کاملن قابل پیش بینی هست چون آدمای مثل تو زیاد دیدم

دوست عزیز این که میگی آیه یاس رو قبول دارم. چون نمیتونم به آینده خوشبین باشم. باور کن اگه راه انتخاب دیگه ای د اشتم انتخابش میکردم ولی افسوس که راهی نیست.
فقط میشه گفت : کاش زندگی دکمه بازگشت داشت.

maysam_n2005

کاربر فعال
عزیزم تو زندگیت تلاش کن نا شکریم نکن همیشه بگو شکر
دوست عزیز این که میگی آیه یاس رو قبول دارم. چون نمیتونم به آینده خوشبین باشم. باور کن اگه راه انتخاب دیگه ای د اشتم انتخابش میکردم ولی افسوس که راهی نیست.
فقط میشه گفت : کاش زندگی دکمه بازگشت داشت.

mori1365

عضو جدید
تو کلن آیه ی یاسی اصن مذرت می خوام حرف درست از دهنت بیرون نمیاد حرف نزنی نمی گن لالی آدم ای مثل تو زیاد دیدم هر حرفی رو تکزیب می کنن بعد خدشون می رن انجام می دن تو اص معزرت می خوام روح و روانت مریضه
حداقل یکم املا تمرین کنین بعدا بیاین پست بزنین یه خط نوشتی 20 تا غلط املایی داری ای تو روح اون معلم های ابتداییت :D

mehrz67

عضو جدید
واسه من امروز زدن 6 ماه و 27 روز. نمیدونم مجوع چند روز میشه.شما کجا قول شده بودی؟ یه کم حواس پرت شدم.
سلام به روز میزنند.برای شما میشه 207 روز که با این اوصاف 4 روز بیشتر از من حضور زدید.من بوعلی همدان-تبدیل روزانه قبول شدم.

Reza753

اخراجی موقت
سلام دوستان

ارشد که قبول شدیم،قبلا هم تو کار نبودم و فقط درس میخوندیم،ولی دوست دارم تو ارشد برم دنبال کار...

حالا برای دکترا چکار کنیم؟؟

دکترا بخونیم یا نه؟

من وضع مالیم خوب نیست و زیادم عشق خارج رفتن نیستم،اگه بخوام بخونم فقط میخوام ایران بخونم.

من ارشد تبدیل قبول شدم

اوضاع کار با همین ارشد خوبه؟؟من بیشتر کارهای بیرون غیر از تدریس تو دانشگاه رو دوست دارم...البته تدریس هم بدم نمیاد

الان موندم واسه دکترا بخونم یا نه....

ممنون میشم راهنمایی کنین

اگه بخوام بخونم برای دانشگاه های تهران بخونم؟

ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام به روز میزنند.برای شما میشه 207 روز که با این اوصاف 4 روز بیشتر از من حضور زدید.من بوعلی همدان-تبدیل روزانه قبول شدم.

واسه من زدن 207 روز. نتونستم بهشون حالی کنم که ماه های اول سال 31 روزه هستند. 6 روز از خدمتم رو خوردند!

بوعلی هم دانشگاه سختگیریه . حواست باشه و هوشیار باش.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا