ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Negarestan

عضو جدید
سوال

سوال

بچه‌ها با ۱۲۰۰ گرایش بیومکانیک احتمال قبولی سهند تبریز هست؟ با ۱۴۰۰ خودرو چطور؟

Negarestan

عضو جدید
انتخاب رشته بکنم؟

انتخاب رشته بکنم؟

سلام بچه‌ها
رتبه من توی طراحی و تبدیل ۱۹۰۰ و ۲۰۰۰ ئه. شانسی برام هست که اصلاً بخوام انتخاب‌رشته کنم؟ (روزانه یا شبانه)
توی گرایش‌های دیگه (بیومکانیک و خودرو) رتبه‌م بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ هست. برای این‌ها چی؟ شانسی دارم؟
همین طور هوافضا ۸۴۰ شده رتبم. نمی‌دونم می‌شه هم از مکانیک انتخاب کنم هم از هوافضا؟

mohammad.md

عضو جدید
اقا شمامهمين مشكلو دارين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه تو 725 گير كرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

navid8776

عضو جدید
سلام و تبریک و خسته نباشید به همه دوستان
با رتبه 1900 تبدیل جایی میشه قبول شد؟ کجا؟
ممنون میشم ج بدین

مکاترونیک8282

عضو جدید
بچه ها سلام
آقا من چندتا از پست ها رو خوندم بچه ها میگفتن قبولی امسال مثل 89 هست، که نیست! میدونین خودتون که چه افزایش جمعیتی نسبت به سال 89 داریم.

کجاها رو انتخاب می کنین؟

و تبریک به شریف که امسال حسابی با جمعیت بین المللش پولدار میشه!!!

almatra2

عضو جدید
دوستان کسی اطلاع نداره دانشگاه های مجازی رو تا رتبه چند میشه اورد گرایش تبدیل انرژی

navid8776

عضو جدید
ممنون میشم ج بدین

navid8776

عضو جدید
ممنون میشم ج بدین

aydogan

عضو جدید
زمان کنکور

زمان کنکور

زمان ثبت نام و آزمون کنکور سال بعد تقریبا کی هست؟

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سلام
آقا من چندتا از پست ها رو خوندم بچه ها میگفتن قبولی امسال مثل 89 هست، که نیست! میدونین خودتون که چه افزایش جمعیتی نسبت به سال 89 داریم.

کجاها رو انتخاب می کنین؟

و تبریک به شریف که امسال حسابی با جمعیت بین المللش پولدار میشه!!!

هر برنامه ای داشتن روی بچه های ارشد 91 پیاده کردن:razz:
مخصوصا این بین المللا داره حرصممیدن!الان میان میگم فلان قده افزایش ظرفیت داشتیم:cool:

gm1362

عضو جدید
نگو gm1362 تاپیک بدجوری خلوت شده.
از بروبچ قدیمی کسی نیست. خودم موندم و خودت . میخوای چیکار کنی ؟ بمونی یا بری؟ سربازیت چه وضعیتی داره؟
شروع کردم به خوندن.خدارو شکر خدمت رفتم.اگر قبل از قبول شدن کارم درست بشه میرم.اگر بعدش درست بشه اول درسم رو تموم میکنم بعد میرم.

nassa

عضو جدید
1 دوست با معرفت جواب صحیح بده لطفا
من یکم در مورد ترتیب انتخاب رشته گیج شدم - سوال من اینه که من رتبه هوا فضام شده 400ومکانیک بالای 2000 از طرفی توی چند دانشگاه میدونم که هوا فضا را90 %قبولم اما میخوام شانسمو تو مکانیک هم امتحان کنم و اول مکانیکا را بزنم و بعد هوا فضا - حالا میخواستم بدونم اگر هوا فضا را بعد از رشته های مکانیک انتخاب کنم و در گزینش نهایی مکانیک قبول نشم احتمال قبولیم تو رشته های باقی مونده تو هوا فضا هنوز همون 90% هست یا کمتر میشه؟؟؟ (1000بار تشکر برای پاسخ دهندگان )

parandme

کاربر بیش فعال
اره بهشرطي كه شمام كمكم كنين:d.
ديناميك 0 زدين؟
رياضي 23.3
سيالات31.67
جامدات 44.44
ديناميك 11.67
من رتبه جامداتم 1100 شد و رتبه ي تبديلم 1228 ولي حتما ميخوام تبديل برم.
راستش دانشگا هاي خوب بعد تهران مثل اصفهان شيراز مشهد تا سال 90 شبانه اش تا 1150 هم گرفته ولي با توجه به كم شدن ظرفيتا اميد قبوليمون با 1200 كمه تو اين دانشگاها ولي در عوضش دانشگاهاي خوبي مثل تبريز گيلان بابل كاشان احتمال قوبليمون خيلي بالاست.

با سلام
با 1200 تبریز ؟؟؟؟ سال 89 من با 900 روزانش حدود 150 تا کم آوردم امسال هم ظرفیت ها مثل 89 شده ولی شبانشو آوردم
ولی پارسال دوستام با 1250 روزانه رشت و با 1500 شبانش قبول شدن تازه شاید رتبه های بالاتری رو هم گرفته باشه ولی امسال مثل 89 میشه فک نکنم تبریز با 900 هم بشه روزانه قبول شد و صنعتی بابل- گیلان - بوعلی همدان- چمران اهواز- صنعتی سهند تبریز- یزد- دانشگاهای در این سطح فک کنم ماکزیمم تا 1100 روزانه بگیرن
کاشان و سمنان پایین ترن یادمه سال 88 تو سایت خود دانشگاه کاشان جدول و رتبه های قبولی رو زده بود تا 1150 گرفته بود امسال تا 1250-1300 پر میشن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا