ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم سلامممممممممم

بازم سلامممممممممم

مثل اینکه همه رفتن خوابیدن:eek:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
چه خوبه تاپيك دوباره برگشته به اون روزاي پر التهاب خودش
ولي اين التهاب آخره
التهاب آخر دعا كنيد التهاب خاطره انگيري باشه
اين جا مثل هر تاپيك ارشد ديگه اي 4 مرحله پر از استرس رو گذروند
كنكور....كليد....نتايج اوليه....و تا ساعاتي ديگر نتايج نهايي
ولي بايد قبول كنيم كه اينجا تا دو سه روز ديگه پروندش بسته ميشه
اميدوارم بچه هاي اين تاپيك به آرزوهاشون برسن
اللخصوص بچه هاي ساخت كه هر سال در حقشون اجهاف ميشه
ضمنا به آقا مجيد(Force) و ساير دوستان ساختي كه امسال نتيجه گرفتن تبريك ميگم
واسه ما هم دعا كنيد;)

p458

عضو جدید
نگو که سنندج رو زدی؟
همش 5 نفر برمیداره. یه آقایی با رتبه 700 اونجارو زد. موند 4 تا.
اگه شماهم زده باشی که دیگه من قبول نمیشم!
خبر نداری رتبه قبولی چند میخواد؟
خبر بد برای تو اینکه انتخاب اول رو سنندج زدم ولی...
خبر خوب اینکه اون رتبه 700 خودم هستم!!!
آخرین رتبه قبولی نمیدونم ولی یکی از دوستای خودم با رتبه 2100 قبول شده.

آخرین ویرایش:

lucky luke

عضو جدید
سلام
بیدارین هنوز؟ :D
منم احتمالا تا صبح بیدارم البته از استرس نیست ساعت خوابم بهم ریخته

hamin319

عضو جدید
ما هم فعلا در جواره دوستانیم... انتظار هم در عین سختگی قشنگه ها.... باشد که منتظر واقعی باشیم

~ارسال نتایج رو ساعت 12 زدند ما که دانشگاه تهران درس می خونیم چیزی از ارشد ندیدیم زیاد خودتون رو اذیت نکنید هممون سر کاریم

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی
دم بچه های مکانیک گرم که تاپیک 91رو رو چقدر خوب نگه داشتن. تو برق 91 پشه هم پرواز نمیکنه بکشیمش!!!!
منم فکر میکنم 10 صبح میاد نتایج تا 2 ظهر .خصوصا این تعطیلات این چند روزه سنجشی هارو همچین تنبل کرده!:biggrin:

solarisal

عضو جدید
~ارسال نتایج رو ساعت 12 زدند ما که دانشگاه تهران درس می خونیم چیزی از ارشد ندیدیم زیاد خودتون رو اذیت نکنید هممون سر کاریم

اون که بعله.............. دوستان خودمم همینو میگن ... چه میشه کرد ما هم افتادیم تو این دور باطل.. ما که بند پ نداریم باید برای رسیدن به موقعیت شغلی بهتر بهر ریسمانی بچنگیم... حالا بماند فلسفه کسب علم و دانش و افتخار خانواده و چشم و هم چشمی و هزار تا دلیل موجه و غیر موجه دیگه اگرم الان بیدارم دارم برا گوشی نرم افزار دانلود میکنم وگرنه که با این فشاری که تو این یسال بهم اومد دیگه نایی برا استرس ندارم.

• Like
واکنش ها: p458

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
دم بچه های مکانیک گرم که تاپیک 91رو رو چقدر خوب نگه داشتن. تو برق 91 پشه هم پرواز نمیکنه بکشیمش!!!!
منم فکر میکنم 10 صبح میاد نتایج تا 2 ظهر .خصوصا این تعطیلات این چند روزه سنجشی هارو همچین تنبل کرده!:biggrin:

دیگه برقی گفتن!مکانیکی گفتن!دی

87682111

عضو جدید
سلام. ما هم بعد از 4 ماه اومدیم. البته رتبه م جای هیچ امیدواری نداره ولی برای خنده هم شده منتظرم. :whistle:

zed_vr

عضو جدید
بچه ها پارسال نتایج سراسری رو 2 نصف شب زدن!
نکنه امشب بزنن نتایج رو :-s

eng.bozorgtabar

عضو جدید
سلام بچه ها شب همگی بخی
چه شبی شده امشب تو این تاپیک همه تو دریای استرس دارن موج سواری می کنن.
منم مثل بعضی دیگه از دوستان پیشنهاد میکنم که امشبو کسی بیدار نمونه چون هیچی از توش در نمیاد بریم با خیال راحت بگیریم بخوابیم و سعی کنیم فردا هم دیرتر از همیشه بیدار شیم تو مایه های 5 ، 6 عصر که حدود 20% مطمین باشیم نتایجو زدن وگرنه مجبوریم از اول صبح تا اون موقع که نتایجو می زنن هی حرص بخوریم و بد بیراه به این سنجشی ها بگیم اینم از افاضات شیخ ماست که زورش میاد ساعت اعلام نتایجو بگه که نکنه عده ای با خیال راحت شب بخوابن به هر حال امیدوارم که این شب تاریک به یه صبح روشن و شاد تو 91/06/12 منجر بشه.
به امید روزی شاد و روزگاری پر از خوشی برای همه دوستان عزیز

zed_vr

عضو جدید
سلام بچه ها شب همگی بخی
چه شبی شده امشب تو این تاپیک همه تو دریای استرس دارن موج سواری می کنن.
منم مثل بعضی دیگه از دوستان پیشنهاد میکنم که امشبو کسی بیدار نمونه چون هیچی از توش در نمیاد بریم با خیال راحت بگیریم بخوابیم و سعی کنیم فردا هم دیرتر از همیشه بیدار شیم تو مایه های 5 ، 6 عصر که حدود 20% مطمین باشیم نتایجو زدن وگرنه مجبوریم از اول صبح تا اون موقع که نتایجو می زنن هی حرص بخوریم و بد بیراه به این سنجشی ها بگیم اینم از افاضات شیخ ماست که زورش میاد ساعت اعلام نتایجو بگه که نکنه عده ای با خیال راحت شب بخوابن به هر حال امیدوارم که این شب تاریک به یه صبح روشن و شاد تو 91/06/12 منجر بشه.
به امید روزی شاد و روزگاری پر از خوشی برای همه دوستان عزیز

تایید میشه.
من که رفتم بخوابم.
دوستان شب همگی خوش.

meh_bah2010

عضو جدید
کی حال داره بره زیر لهاف بخوابه؟
الان که جمعمون خوبه
بیباید یه کم به هم شعر بگیم..

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز

بی تو هرگز ، با تو شاید
:cool:
شب همه بی تو كار من شكوه به ماه كردنست ----- روز ستاره تا سحر تیره به آه كردنســت
متن خبر كه یك قلم بــــی تو ســـیاه شد جهان ----- حاشیه رفتنم دگر نامه سیاه كردنســت
نو گل نازنـــیـن من تــا تــــو نگـــاه مــــی‌كنــــی ----- لطف بهار عارفان در تو نگاه كردنســت... شهریار

meh_bah2010

عضو جدید
شب همه بی تو كار من شكوه به ماه كردنست ----- روز ستاره تا سحر تیره به آه كردنســت
متن خبر كه یك قلم بــــی تو ســـیاه شد جهان ----- حاشیه رفتنم دگر نامه سیاه كردنســت
نو گل نازنـــیـن من تــا تــــو نگـــاه مــــی‌كنــــی ----- لطف بهار عارفان در تو نگاه كردنســت... شهریار

ساغووووووووووووووووووووووووووووول
لیاقتین وار

lucky luke

عضو جدید
داوطلبا گر کنکور را گل کاشته ای خوش باش/////به صنعتی شریف گر چشم داشته ای خوش باش
گر منتظر خبر از سازمان سنجش نشسته ای //// انگار گه قبولی چو بیدار نشسته ای خوش باش

karim-mech

کاربر بیش فعال
داوطلبان گرامی! آخرین مرد مقاوم تاپیک!کریم زاویه!
خدایا از مسئولین سنجش نگذر که الان مثه مامولک تو شکاف دیوار راحت خوابیدن!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا