ارشد 90 چه طور بود؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samar_eng

عضو جدید
من بین ب و د بود که فکر میکنم د زده باشم به دلیل مهارهای عمود بر هم
البته من علاوه بر اینا به 91 و 107 هم شک دارم،در مورد 91: پرتوهای خورشید موازی میتابن و در نتیجه نباید زاویه بین اضلاع تغییر کنه، به نظرم همواره مستطیله. در مورد 107: خورشید در صبح زود بین جنوب و شرقه که بیشتر متمایل به شرقه و گزینه د درست میشه نه الف که خورشید بین شمال و شرق و متمایل به شرق قرار گرفته

من 91 رو نزدم.107 رو هم اشتباه زدم اما تو صورت سوال گفته صبح تابستان! پس نمودار خورشید از حدود شمال شرق به شمال غرب هست.درسته؟!

raneli

عضو جدید
خورشید در تابستان از شمال شرق طلوع میکنه در زمستان از جنوب شرق
منحنی حرکت خورشیدا میتونی از شکل سوال 33 ببینی
ممنون میشم اگه جواب بقیه شبهاتم بدین، بدونیم کدومارو باید اعتراض کرد... در ضمن واقعا تبریک، خسته نباشید

urmo

کاربر فعال
بابا این سنجش هم خودش رو مسخره کرده با این جواب های درک جواب اون سوال کاج مگه نبود من کتاب رو یک بار دیگه نگاه کردم سرو نیست باز بیخیال !!
زبان :13.33
فن : 56.6
تاریخ : 42
درک : 33.4
منظر : 40
فقط امیدوارم مجاز بشم ؟

jon_sina2000

عضو جدید
منظر صفحه آخر رو ار کجا میشه پیدا کرد..... یه نفر نیست صفحه رو بذاره اینجا​

samar_eng

عضو جدید
مرسی
سوالا را بگین تا اگه جوابشونا بلدم بگم.

سوال اون کتابه لطفا که روی مقوا میذاریم.شما درست زدید؟
من ب زدم چون در جهت عمود بر بافت یا همون تارهای مقوا باشه یعنی همون موجها و نخ از طول بزرگتر مقوا گذشته باشه توانایی تحمل بیشتری داشته باشه

memar67

عضو جدید
بابا این سنجش هم خودش رو مسخره کرده با این جواب های درک جواب اون سوال کاج مگه نبود من کتاب رو یک بار دیگه نگاه کردم سرو نیست باز بیخیال !!
زبان :13.33
فن : 56.6
تاریخ : 42
درک : 33.4
منظر : 40
فقط امیدوارم مجاز بشم ؟

سرو درخت مقدسیه و به معنی جاودانگیه.علت اینکه تو نقوش تخت جمشید هم به کار رفته همینه.

memar67

عضو جدید
سوال اون کتابه لطفا که روی مقوا میذاریم.شما درست زدید؟
من ب زدم چون در جهت عمود بر بافت یا همون تارهای مقوا باشه یعنی همون موجها و نخ از طول بزرگتر مقوا گذشته باشه توانایی تحمل بیشتری داشته باشه

من بین ب و ج شک داشتم که ب را زدم.اشتباه بود

roya_210

عضو جدید
سلام دوستان من پارسال قبول شدم بهتون پیشنهاد میکنم این درصدا رو جدی نگیرید چون درصدای خودم کلی جا به جا شد مثلا فنم 30% اومد پایین تاریخم 20% اومد پایین منظرم 10%رفت بالا و سال ما اسکیس مهم نبود وبجز چند نفر همه بین 20 تا 30%بودند و همه طبق رتبه سنجیده شدیم و عملا رتبه بالای 250 تا 300 هیچی قبول نشدند

samar_eng

عضو جدید
91
97 د نمیشه چون مهارها عمود برهم و در دو راستان؟
20؟
به نظر من اصلا د و ج نمیشه چون طول بیشتری از مقوا آزاده و تاب بر میداره.الف هم که عین تیرهایی میمونه که موازی کنار هم قرار گرفتند و مقاومتشون کمه در این حالت

memar67

عضو جدید
91 طبق توضیح قبلیم همواره مستطیل نیست؟
95 میله ها چجوری برابر میشن؟
97 د نمیشه چون مهارها عمود برهم و در دو راستان؟
109 چجوری میاد 20؟
91.بهترین جوابم اینه.یک کتابا به صورت عمودی رو زمین نگه دار سایشا نگاه کن که متوازی الاضلاعه
95 میله الف همین جوری فقط بزرگتر از میله ب هستش.همین جوری حدود یک و نیم برابر میله ب است.حالا باید درنظر گرفت که میله الف جلوتره وواسه همین بزرگتر شده.پس حدودا برابرن
97 گفتم
98.اشتباهی که خودمم کردم این بوده که فضای لازم واسه حرکت ماشین را حساب نکردم.

arckey

عضو جدید
بالای صفحه زده 513A

تشکر از پاسخ شما

کد دفترچه در صفحه اول نوشته میشه روی جلد و اینکه این کد با اون کد یکی باشه رو نمی دونم
کد سوالات من D بود تا جایی هم که یادمه این ترتیب سوالات همون کد دی هست . ضمنا مگه باغ شازده ماهان نیست پس سوال 124 گزینه 2 که نوشته هند نیست طبق این نتیجه این سوالات مطابق با کلید ارائه شده نیستند

یعنی سوال به این واضحی رو که اشتباه نمی نویسند .

!!!!!!!!!!!!

ahadi6688

عضو جدید
من مطمینام درک معماری تغییر می کنه .خیلی مسخره است که زحمت های یک سال آدم به خاطر چند تا سوال بی محتوی و غیر علمی که هر کسی هر جوری دلش خواست می تونه توجیح کنه به باد بره .من درکمو 15 زدم .بقیش خوب شد. واقعا عادلانه نیست:mad:

جدا اکثرا اسکیسشونو پارسال بین 20 تا 30 زده بودن؟
من بدون پرسپکتیو اسکیسم شد 22 فکر کردم خیلی بده از بقیه هم نپرسیدم چی کار کردن
نکته جالبش اینه که من که کلاس اسکیس منظر رفته بودم منظرم شد 15 معماریم شد 22
همکلاسیمم که کلاس معماری رفته بود معماریش شد 14 منظرش شد 45

arckey

عضو جدید

تشکر از پاسخ شما

کد دفترچه در صفحه اول نوشته میشه روی جلد و اینکه این کد با اون کد یکی باشه رو نمی دونم
کد سوالات من D بود تا جایی هم که یادمه این ترتیب سوالات همون کد دی هست . ضمنا مگه باغ شازده ماهان نیست پس سوال 124 گزینه 2 که نوشته هند نیست طبق این نتیجه این سوالات مطابق با کلید ارائه شده نیستند

!!!!!!!!!!!!

شاید تفاوت چهار نوع سوالات در ترتیب سوالات نباشه و در ترتیب گزینه ها باشه درسته ؟

Eight

عضو جدید
اینا واسه سری D هستش
منم D بودم..... (; درصدام رو حساب کردم...... جدا لذت بردم جواب درخت سرو بودش...ولی من مطمینم که پارک سیتروین وآتلانتیک مدرن هستن....منظر من شده:71
نه عزیزم اشتباه زدی پارک سیتروئن رو و اصلا هیچ ربطی به خانه سیتروئن نداره جوابش پست مدرنه.

ahadi6688

عضو جدید
91.بهترین جوابم اینه.یک کتابا به صورت عمودی رو زمین نگه دار سایشا نگاه کن که متوازی الاضلاعه
95 میله الف همین جوری فقط بزرگتر از میله ب هستش.همین جوری حدود یک و نیم برابر میله ب است.حالا باید درنظر گرفت که میله الف جلوتره وواسه همین بزرگتر شده.پس حدودا برابرن
97 گفتم
98.اشتباهی که خودمم کردم این بوده که فضای لازم واسه حرکت ماشین را حساب نکردم.

پس نقش سایه میله چیه؟
وقتی سایه میله 1.5 برابره خوده میله هم 1.5 برابره .پاسخ نامه مدرسان شریف و ماهان هم زده بود 1.5
-بعدشم در وقتی می گه محوطه باز اداره ما چرا باید فضای رفت و آمدو حساب کنیم

memar67

عضو جدید

تشکر از پاسخ شما

!!!!!!!!!!!!

صفحه آخر منظر که زحمت کشیدن تو تالار گذاشتن کدش با پاسخنامه سنجش فرق داره.بقیه سری آ هستن.پاسخنامه هم مال کد آ هستش

samar_eng

عضو جدید
من مطمینام درک معماری تغییر می کنه .خیلی مسخره است که زحمت های یک سال آدم به خاطر چند تا سوال بی محتوی و غیر علمی که هر کسی هر جوری دلش خواست می تونه توجیح کنه به باد بره .من درکمو 15 زدم .بقیش خوب شد. واقعا عادلانه نیست:mad:

جدا اکثرا اسکیسشونو پارسال بین 20 تا 30 زده بودن؟
من بدون پرسپکتیو اسکیسم شد 22 فکر کردم خیلی بده از بقیه هم نپرسیدم چی کار کردن
نکته جالبش اینه که من که کلاس اسکیس منظر رفته بودم منظرم شد 15 معماریم شد 22
همکلاسیمم که کلاس معماری رفته بود معماریش شد 14 منظرش شد 45

موافقم.منم درکم خیلی بد شده.بقیه نسبتا خوبه.تازه درک ضریب 3 داره.این باعث شده کل زحمتایی که کشیدم و روی درسای دیگه اضافه شده با درک از بین بره مثل پارسال بشه.پارسال درصدام خوب نبود ولی درکم خیلی خوب بود.
2تا از دوستای من پارسال با اسکیس 30 رتبشون که یکیشون نزدیک 70 و یکیشون حدود 500 بود نصف شد.البته خودشون اینطوری گفتند.!!

ahadi6688

عضو جدید
واقعا خاک بر سر ما با این نظام آموزشی گلابیمون که قفط با دو تا سوال درک عمومی که یا دسته مگس کشه یا پایه صندلیه یا بطری نوشابس که هر کسی می تونه جواب خودشو توجیه کنه یه عده می رن تو دانشگاه .سهمیه و لو رفتن سوالاتو و ... هم بماند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

acmilad

عضو جدید
[/B]

پس نقش سایه میله چیه؟
وقتی سایه میله 1.5 برابره خوده میله هم 1.5 برابره .پاسخ نامه مدرسان شریف و ماهان هم زده بود 1.5
-بعدشم در وقتی می گه محوطه باز اداره ما چرا باید فضای رفت و آمدو حساب کنیم

اصلا خودشم گفته محل توقف. رفت . آمد رو که نگفته.خوب یه مقدار با کلمات بازی کرده به نظرم.
اگه یه بار دیگه هم کنکور بدم جوای اون فروشگاه رو میزنم کفش فروشی ، البته کتاب فروشی هم درسته ولی به نظرم کفش فروشی درست تره.
میله هم که با خط کش میشه اندازه گرفت ، حالا اینکه توی پرسپکتیو باشه اومده میله ی الف رو قطرش رو بیشتر داده که ما متوجه بشیم پرسپکتیوه مسالا .تازه اگه پرسپکتی باشه که بدتر ، چجوری دو میله رو با هم توی پرسپکتیو مقایسه کرده.
فکر کنم طراح سوال اومده نو آوری کنه ، گند زده

ahadi6688

عضو جدید
جای اعتراض اینجاست
http://92.242.195.67/noetrequest/
احتمالا فردا راه میوفته منک 4 تا سوال درک عمومی(میله-پارکینگ-کتاب و مقوا- کفش فروشی) و یه سوال زبان(سوال 6 زبان واضحه که اشتباهه)و سوال آخر منظر و سوال مسجد جامع کرمانو اعتراض دارم

arckey

عضو جدید
از کسانی که سوالات رو آپلود کردند تشکر می کنم

خب مشخص شد که دو کد سوال رو آپلود کردند که کد A اسکن شده هست و کدD که از دفترچه عکس گرفته شده

architect6529

عضو جدید
سلام به همگی
به نظر من سوال 97 و 106 غلطه
هیچ کتابفروشی نیست که فقط یک سبک کتاب داشته باشه، هیچکسی هم بی هدف نمیره کتاب بخره، بنابراین دنبال همون کتاب خاص یا موضوع خاص هست. که در نتیجه نمیره همه جا سر بزنه!! در صورتیکه کفشفروشی فقط زنانه یا فقط مردانه یا فقط بچگانه داریم که باعث میشه همه جا سر بزنه و اگه شک کنه مدتی طولانی پای قفسه بایسته. در مورد صندلی هم کفشفروشی حتما داره ولی کتابفروشی شاید نداشته باشه.
97 هم به نظرم د و ج اصلا نمیشه و بین الف و ب، ب صحیحتره

acmilad

عضو جدید
جای اعتراض اینجاست
http://92.242.195.67/noetrequest/
احتمالا فردا راه میوفته منک 4 تا سوال درک عمومی(میله-پارکینگ-کتاب و مقوا- کفش فروشی) و یه سوال زبان(سوال 6 زبان واضحه که اشتباهه)و سوال آخر منظر و سوال مسجد جامع کرمانو اعتراض دارم
منم کاملا نظرم همین سوالاست و فردا اعتراض می کنم.امیدوارم درست بشه.

volga_red

عضو جدید
زبان :36
فنی :44
تاریخ: 58
درک معماری:13
درک منظر:53

لعنتی!! داغووووووووووونم...

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.