ارشد 90 چه طور بود؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال 54 جوابش 4 میشه ولی پاسخنامه 2 زده پس سوالا مال این پاسخنامه نیست

acmilad

عضو جدید
بچه ها درصدهاتون رو بزارید ببینیم وضعیت کنکور امسال چطور بوده

samane.genious

عضو جدید
بچه ها لطفا هر کس سوالای صفحه7 و صفحه 16 رو داره بذاره آخه من هر کاری کردم این 2 تا رو نتونستم از صفحه 30 بیارم یا لطفا جواباشو بذارین که من با سری دی که دارم کاملش کنم مرسی لطفا عجله کنین. مردم از استرس

raneli

عضو جدید
رو پاسخنامه سنجش نوشته قابل استناد نیست و نظراتتون رو اعلام کنین، کجای سایتش میشه مشکلات پاسخنامه رو اعلام کرد، 20 چه خبره؟ اون 12/5 باید باشه، حباب صابون مگه مگه سازه متکی بر هوا نیست، به نظرم فلس ماهی میشه سوال 107 هم به نظرم "د" درسته نه الف. چون الف خورشید باید بین شمال و شرق و متمایل به شرق باشه، درصورتیکه هنگام صبح خورشید بین جنوب و شرق متمایل به شرق هست که سایه "د" درسته. تو رو خدا اگه کسی میدونه چجوری باید اعتراض کرد بگه. درک داره دیوانم میکنه

samar_eng

عضو جدید
بچه ها لطفا هر کس سوالای صفحه7 و صفحه 16 رو داره بذاره آخه من هر کاری کردم این 2 تا رو نتونستم از صفحه 30 بیارم یا لطفا جواباشو بذارین که من با سری دی که دارم کاملش کنم مرسی لطفا عجله کنین. مردم از استرس

41-2 تیر ساده با بار مثلثی یک طرفه
42-3 1300
43-3 یعنی عدد 2
44-2 دو طرف خطی مستقیم وسط مثلثی یه خط شیبدار
45-4یعنی عدد20

sheryz

عضو جدید
روش اجراي ميخكوبي (Nailling)
روش اجراي Nailling جهت پايدارسازي ديواره گودها معمولاً مشتمل بر 5 مرحله اصلي گودبرداري مقطعي، حفاري گمانه‌ها، نصب ميلگرد تسليح، تزريق دوغاب سيمان، بتن پاشي و نصب صفحه سر نيل و مهره مي‌باشد. پس از تكميل مراحل اجرايي فوق براي گام اول گودبرداري، اين مراحل براي گامهاي بعدي گودبرداري تا رسيدن به رقوم كف گود مورد نظر، تكرار مي‌گردد.
خاكبرداري
خاكبرداري مي‌بايست به صورت مرحله به مرحله انجام شده و پس از انجام هر مرحله از خاكبرداري مي‌بايست عمليات اجراي Nailling در آن مرحله صورت گيرد و پس از اتمام عمليات، خاكبرداري مرحله بعد انجام مي‌پذيرد. در هر مرحله خاكبرداري، ديواره ايجاد شده بايستي پايداري لازم در حين اجراي Nailling را داشته باشد، بنابراين باتوجه به شرايط ژئوتكنيكي خاك ساختگاه ارتفاع مجاز خاكبرداري در هر مرحله تعيين مي‌گردد.

sheryz

عضو جدید
جهت قرارگیری طول میدان نسبت به محور شمال-جنوب، زاویه ۱۱/۲۵ درجه و با جهت قبله زاویه‌ای دقیقا ۱۳۵ درجه(۹۰+۴۵) می‌سازد.
به خاطر 25درجه....

raneli

عضو جدید
:(نه تو سبک شناسی نوشته: میدان نقش جهان رون اصفهانی داره، منم اشتباه زدم

lale mir

عضو جدید
اینا واسه سری D هستش
منم D بودم..... (; درصدام رو حساب کردم...... جدا لذت بردم جواب درخت سرو بودش...ولی من مطمینم که پارک سیتروین وآتلانتیک مدرن هستن....منظر من شده:71

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا واسه سری D هستش
منم D بودم..... (; درصدام رو حساب کردم...... جدا لذت بردم جواب درخت سرو بودش...ولی من مطمینم که پارک سیتروین وآتلانتیک مدرن هستن....منظر من شده:71

امیدوارم نزده باشمش!

samane.genious

عضو جدید
خواهشا جوابای سوالای از 122 تا 130 زو بهم بدین هر کاری کردم نتونستم سوالاشو پیدا کنم خواهش می کنمم زودتر جوابمو بدین مرسی دارم میمیرم از استرس:cry:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهشا جوابای سوالای از 122 تا 130 زو بهم بدین هر کاری کردم نتونستم سوالاشو پیدا کنم خواهش می کنمم زودتر جوابمو بدین مرسی دارم میمیرم از استرس:cry:

سمانه جون سعی کن به خوت مسلط باشی ! آروم باش ! درصد گرفتنم زیاد فایده نداره! تراز مهمه !!

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
درصدای من:
فنی:43
زبان:0
تاریخ:36
درک:32
منظر:15
نظرتونو میشه بگین ؟ قبول میشم ؟ :cry::cry::cry::cry::cry:

lale mir

عضو جدید
درصدام بد نیستن ....هر چی سوال سخت بوده جواب دادم
منتها اشتباهاتم رو میگم که کلی بخندین: داروخانه.....جواب ساسانی تو منظر رو زدم ایلخانی ..!!!! یکی نیست بگه خنگولک این همه کتابای منظر رو جوییدی این دیگه چه اشتباهی بود!!!!!!
جهت میدون رو اشتب زدم....فککککک کنینننن!!!!

raneli

عضو جدید
DSC00108.jpg
البته برای این مجموعه نیست یعنی گزینه هاش جابجائه، پی دی افشو یکی از بچه های تایپیک لطف کرده بود گذاشته بود

a young Architect

عضو جدید
دوستان به نظرتون من با میانگین معماری 40-60 و منظر 44/7-60/5
بهتره برم سراغ اسکیس برای کدوم؟
اصلا مجاز میشم؟

(چون بعضی سوال ها رو شک داشتم که زدم یا نه،هم خوش بینانه و هم بدبینانه درصدامو حساب کردم)

آخرین ویرایش:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه سال اولی بود که شرکت میکردم و قتم کم بود
قبول میشم؟؟؟؟

آره درکت می کنم کاملا! سال پیشم من خودکشی کرده بودم ولی از تاریخ شروع کردم به زدن نرسیدم زبانو! زبان خیلی مهمه! یادت باشه! من امسال از اول به ترتیب شروع کردم همه تموم کرده بودن من داشتم زبان می زدم مرده بودم از استرس که به بقیه نرسم!ولی نباید نگران بود چون میارزه زبانو بزنی!

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان به نظرتون من با میانگین معماری 40-59 و منظر 46-49/6
بهتره برم سراغ اسکیس برای کدوم؟
اصلا مجاز میشم؟

(چون بعضی سوال ها رو شک داشتم که زدم یا نه،هم خوش بینانه و هم بدبینانه درصدامو حساب کردم)
به نظر من که برو! خدارو چه دیدی اومدیو قبول شدی! خدای نکرده اگه هم نشد می مونه واسه آزاد! اصلا کلا بری به دردت می خوره! جوونی برو یاد بگیر !

samar_eng

عضو جدید

متاسفانه منم این صفحه رو ندارم.ولی سوالایی که زده بودم درست فرض کردم که روحیه بگیرم :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.