ارشد 90 چه طور بود؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ahadi6688

عضو جدید
ص 142 بررسی اقلیمی قبادیان مصالح کف گرم و خشک را آجر توصیه کرده به علت ذخیره گرما در روز و پس دادن آن در شب های سرد زمستان

گفته بهترین مصالح برای گرم و خشک مصالحیه که هم ظرفیت حرارتیش بالاست هم پذیرش حرارتیش بعد گفته تو جدول 19آ صفحه 141 بتن از آجر بهتر بوده هم ظرفیت حرارتیش بیشتره هم پذیرش حرارتیش .آخر صفحه 142 هم گفته ضخامت سطح آجری باید 20 در صد بیشتر از بتن باشه تا کار بتن رو انجام بده .یه جاییش هم گفته کف سازی آجری مناسب است ولی نگفته بهتر از بتنه

urmo

کاربر فعال
دوستان مگه میخواین منظر شرکت کنین که این قدر بحث میکنین آجر بود یا بتن ضریب منظر یک هست

mahvizan84

عضو جدید
امروز چهارمه دوست عزیز پس چرا این سایت باز نشد اصلا ...

جهت دانلود با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد سیستم تخمین رتبه شوید در مرحله ورود درصدها لینک دانلود برای شما فعال خواهد شد.
داوطلبان رشته های امتحانی روز جمعه 89/11/29 ، میتوانند اواخر روز 89/12/4 به سایت موسسه مراجعه نمایند.
جهت دريافت پاسخنامه تشريحي آزمون كارشناسي ارشد 90 مبلغ ذيل را به شماره حساب اعلام شده واريز و اصل فيش بانكي را به همراه نام، نام خانوادگي. شماره تماس ثابت، شماره همراه و آدرس و رمز عبور خود به شماره 66909235 فكس نماييد.

جهت تأييد و اطمينان از دريافت فيش با شماره 66946958 تماس حاصل نماييد.
مبلغ واريزي:
داوطلبان تهران: 150000 ريال
ساير داوطلبان: 200000 ريال
شماره حساب: 0103132915001 بانک صادرات به نام انتشارات مدرسان شریف
توجه: به دليل سوء استفاده برخي مؤسسات، پاسخنامه تشریحی فقط به داوطلباني كه داراي نام كاربري و رمز عبور باشند اختصاص مي‌يابد و مؤسسه هيچگونه تعهدي در ارسال پاسخنامه تشريحي برای داوطلبان فاقد نام کاربری و رمز عبور عهده‌دار نخواهد بود.
آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۸۹ ساعت ۰۶:۴۷

acmilad

عضو جدید
ملاک طراح سوال کتب مرجع است . یه نگاهی هم به ص 7 باغ ایرانی نعیما بیاندازید که صراحتا درخت سرو معرفی کرده است

یکی از مشکلاتی که منابع ما دارن همینه.چنین موردهای مشابه سرو و کاج زیاده که تو یه سری از منابع یه چیز گفته تو منبع دیگه یه چیز دیگه.من تو 2 تا از کتابایی که خوندم نوشته بود سرو . یه کتابم بود که کاج نوشته بود . من خودم سرو زدم ، ولی با بحث هایی که اینجا شد قانع شدم که کاج درسته.
البته کتاب هایی که سرو نوشته بودن همین کتابای صد من یه غاز مدرسان شریف بود و امسالهم.
همین مساله ی دودکش رو توی کتاب سلطان دوست نوشته به صورت افقی تنها یک بار بعد از دیگ و حد اکثر با طولی برابر با ارتفاع میشه اجرا کرد. البته تو جوابایی که برای تست اومده بود ذکر نکرده بود که تنها یک بار و بعد دیگ میشه این کار رو کرد.یه جزوه هم بود که 45 درجه رو گفته بود.من که 45 درجه زدم.
در کل باید دید طراح سوال از کدوم کتاب یا جزوه سوال طرح کرده:w01:

samar_eng

عضو جدید
تخمین رتبه با پورتال ماهان

تخمین رتبه با پورتال ماهان

{به دلیل حجم بالای پروژه، در برخی رشته ها ممکن است بعضی از دروس قابل رویت نباشند که تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه (7/12/89) تکمیل خواهد شد.

پاسخهای فوق توسط گروه اساتید ارائه شده و در صورت بروز تناقض احتمالی با کلیدی که سازمان سنجش در هفته ی آینده ارائه خواهد کرد، خبر بعدی منتشر خواهد شد.

براساس تغییرات کنکور 89 به اطلاع می رساند کلیه ی مراکزی که تخمین رتبه ی خود را با دیتابیس سالهای گذشته انجام می دهند فاقد اعتبار می باشندو از کلیه ی داوطلبان گرامی خواهشمندیم در خصوص روایی و اعتبار بیشتر (بالا بردن جامعه ی آماری حقیقی) پروژه ی تخمین رتبه ای که در هفته ی آینده در پورتال ماهان به انجام خواهد رسید، تمامی دوستان خود را به این پورتال معرفی کنید.}

این تو یه قسمت از سایت ماهان بود.www.mahanportal.ir
شما هم برید ثبت نام کنید تا جامعه آماریشون بالاتر بره.البته هنوز معماری مثل اینکه نیومده.

samane.genious

عضو جدید
تو سلیت زده شنبه 7 اسفند کلید اولیه میاد کسی راجع به کلاس ایکیس میتونه راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟ من باید از شهرستان بیام میخوام یه جایی برم که به زحمتش بیرزه؟ محمد رضا امیر شقاقی چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبری از پاسخ نامه نشد؟

دوستان ایشون که این پایینن پاسخ نامه کنکورهستن!:Dبرگرفته از سایت مدرسان شریف...
ایشالله همتون قبول بشید.

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب کدوم سری از سوالات هست ؟
سوال خوبی بود:cool:نمیدونم:redface:من خودم سری آ بودم.البته موقع ثبت نام تو سایت مدرسان شریف همچین سوالی نپرسیده بود.ولی فقط یه پاسخ نامه بود واسه دانلود...

sheryz

عضو جدید
پاسخنامه ی اون دفترچه ای که امید تو سایت گذاشت که نیست یه سری دیگس

urmo

کاربر فعال
من چک کردم مثل اینکه جواب اون سری از سوالات هست که سفید تر بود

urmo

کاربر فعال
با این اوصاف اگه واقعا جواب ها درست باشه درصد های من میشه
زیان 000
فن 52
تاریخ 38
درک 46.6
منظر 55
به نظر شما امیدی هست ؟:redface:

sheryz

عضو جدید
نمی دونم عزیزم من ساله اولیه که امتحان میدم ایشالا که مجاز میشی

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی میدونه گرایش 1و2و3و4و5و6به ترتیب چه گرایشاییه؟من با تخمین رتبه مدرسان شریف رتبمو تخمین زدم.ولی گرایشا رو به عدد نوشته.

urmo

کاربر فعال
1 معماری
2 منظر
3 معماری اسلامی
4 مطالعات ایران
5 بازسازی پس از سانحه
6 معماری داخلی
حالا درصد هاتو بزار ببینم تو چی کار کردی

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
1 معماری
2 منظر
3 معماری اسلامی
4 مطالعات ایران
5 بازسازی پس از سانحه
6 معماری داخلی
حالا درصد هاتو بزار ببینم تو چی کار کردی
مرسی
من درصدام افتضاس.کلا کنکورو خراب کردم:(:cry:
زبان 30
تاریخ 20
فن 30
درک 15:(
منظر30
مدرسان شریفم رتبمو تو گرایش معماری 540 تخمین زده:cry:

urmo

کاربر فعال
شما چطور وارد سایت شدین من نتونستم قبلا عضو بودین ؟ نگران نباش باز اگه این رتبه رو بیاری خوبه تو اسکیس جبران میکنی

بارسلون

اخراجی موقت
مرسی
من درصدام افتضاس.کلا کنکورو خراب کردم:(:cry:
زبان 30
تاریخ 20
فن 30
درک 15:(
منظر30
مدرسان شریفم رتبمو تو گرایش معماری 540 تخمین زده:cry:
540!!!
رو چه حسابی اینو گفته آخه ...
امکان داره با این درصدات رتبه 1 باشی یا 10000!
بستگی به بقیه شرکت کنندهای کنکور داره به این یارو مدرسان اطمینان نکن داش...

urmo

کاربر فعال
این ها فقط تخمین هست در ضمن روی حواب های درک هم حساب نکنید چون تا خود سنجش جواب ها رو بده نمیشه به جای دیگه ای اطمینان کرد

ahadi6688

عضو جدید
فنی و منظرش که به نظر درسته ولی امید وارم درک و زبانش غلط باشه
رو این حساب مال من این می شه:
زبان 30
فنی 42
تاریخ 36
درک 26
منظر 52

متوسط معماری35
متوسط منظر 38

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما چطور وارد سایت شدین من نتونستم قبلا عضو بودین ؟ نگران نباش باز اگه این رتبه رو بیاری خوبه تو اسکیس جبران میکنی

نه من عضو نبودم.سر جلسه یه پک تبلیغاتی مدرسان داده.توش یه کارت با یوزر و پسورد بود.با اون رفتم.البته اگه این رتبه در واقعیت 5 برابر نشه شانس آوردم.

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
540!!!
رو چه حسابی اینو گفته آخه ...
امکان داره با این درصدات رتبه 1 باشی یا 10000!
بستگی به بقیه شرکت کنندهای کنکور داره به این یارو مدرسان اطمینان نکن داش...

فک کنم رو حساب کشک!!!ولی خارج از شوخی من با این درصدا اگه مجاز بشم باید کلامو بندازم هوا.حیف اون همه درس خوندن....................

وضعیت
موضوع بسته شده است.