ارشد و سوال های شما

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مریم زیدی

عضو جدید
سلام در مورد منابع ارشد راهنماییم کنید. ممنون میشم (کد 1259 گرایش صنایع)
مخصوصاً درس کنترل موجودی و زبان

farnaz_sh

عضو جدید
سلام در مورد منابع ارشد راهنماییم کنید. ممنون میشم (کد 1259 گرایش صنایع)
مخصوصاً درس کنترل موجودی و زبان

سلام ،

در مورد درس زبان شما کافيه يه سری گرامر مقدماتی بلد باشی و لغتهای کتابهای سمت مربوط به سه گرايش مهندسی صنايع رو حفظ کنی. برای گرامر از هر کتابی استفاده کنی فرقی نمی کنه.

در مورد درس کنترل موجودی ، متاسفانه الان در بازار کتاب خوبی موجود نيست. شما اگه امکانشو دارين ، جزوه کلاسهای پارسه رو تهيه کنين که نه تنها واسه 80% زدن ، کافيه بلکه زيادی هم هست.

ولی هر کاری که می خواين بکنين ، از همين تابستون شروع کنين.

موفق باشين.

sooosan

عضو جدید
ارشد

ارشد

لطفا منو در انتخاب یک موسسه برای شرکت در آزمونها واستفاده از بسته های آموزشی اش راهنمایی کنید ؟

niayesh

عضو جدید
سوالات و پاسخ ها

سوالات و پاسخ ها

سلام دوستان!
یک راهنمایی از شما می خواستم. من لیسانس ریاضی هستم و می خواهم برای کارشناسی ارشد، صنایع گرایش سیستمهای اقتصادی و اجتماعی شرکت کنم.باتوجه به اهداف این رشته به آن خیلی علاقمند شده ام .شنیده ام بازار کار خوبی هم دارد. میخواستم بدانم بازارکار این رشته برای خانمها چطوراست؟معمولا در چه مراکزی کا ر دارد؟آیامشاغل مربوط به این رشته صرفا فنی است؟(چون من علاقه چندانی به کارهای فنی ندارم.)
در صورت انتخاب نکردن صنایع ، قصد دارم ریاضی کاربردی شرکت کنم . ریاضی بازار کار خوبی ندارد ولی لااقل شاید بشود با آن تدریس کرد.آیا با فوق لیسانس صنایع راحت میشود تدریس گرفت؟وضعیت ادامه تحصیل در این رشته در مقطع دکترا در ایران چطور است؟در آخر آیا به نظر شما خود مهندسی صنایع –صنایع را نیز به عنوان رشته اول انتخاب کنم یا فقط همان گرایش سیستمهای اقتصادی و اجتماعی شرکت کنم؟
من امسال کنکور ریاضی شرکت کردم و ریاضی عمومی و آمار را به ترتیب 70 درصد و 37 درصد زدم ،زبان عمومی راهم خوب میتوانم بزنم. آیابه نظر شما با وجود رقابت شدید برای صنایع و پذیرش کم آن می توانم امسال صنایع روزانه( گرایش سیستمهای اقتصادی و اجتماعی) قبول شوم؟(البته با تلاش بیشتر)
قبلا از راهنمایی شما متشکرم!

آخرین ویرایش:

sadegh_84

عضو جدید
پاسخ سوالهای شما

پاسخ سوالهای شما

سلام. در مقایسه با دیگر رشته ها بازار کار خوبی داره. ولی با توسعه فراگیر دانشگاه آزاد داره بدتر میشه! برای شما که ریاضی خوندی صنایع صنایع سخت تره. چون همه بچه های لیسانس صنایع براش دندون تیز کردن! ضمن این که کنترل موجودی و طرحریزی درسهای سختی نیست ولی قبولی شما در صنایع سیستم راحت تره. دکترای این رشته هم رو به زیاد شدنه. کار مرتبط با این رشته هم فقط صنعتی نیست. خیلی زمینه ها میشه کار کرد و اتفاقا یکی از رشته های مهندسیه که خانوما توش می تونن راحت تر موفق بشن. موفق باشید.

negar_kh

عضو جدید
سیستمهای اقتصادی اجتماعی

سیستمهای اقتصادی اجتماعی

سلام
من یک ساله که لیسانس ریاضی کاربردیمو گرفتم پارسال تا اومدم تصمیم بگیرم دیر شد برای درس خوندن ولی کلاساشو رفتم حالا یکم بیشتر راجع به این رشته می خواستم بدونم ... اگه کسی راهنماییم کنه ممنون میشم:)

H.M.N

عضو جدید
سلام s من شنیدم که موسسه پرسپولیس از اینها بهتره :redface:
سلام من دانشجوی ترم 4 هستم و می خواستم در فوق لیسانس صنایع شرکت کنم و کمی اطلاعات در مورد منابع و چکونه تهیه آنها می خواستم و اکر لطف کنید در مورد دانشگاهایی که در آن این رشته را دارند اطلاعات دهید با تشکر H.M.N

maryamkabiri100

عضو جدید
کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور شیراز

کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور شیراز

با سلام
آیا دانشگاه پیام نور شیراز کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دارد.
در ضمن آدرس ایمیل من در زیر آمده . لطفا اگر در این زمینه اطلاعاتی دارید برایم پیام بفرستید
ممنون می شم اگر کسی جوابم را بده.
maryamkabiri100@yahoo.com

hamid5882000

عضو جدید
كمك از كساني كه در ازمون ارشد 87 شر كت كرده بوده اند

كمك از كساني كه در ازمون ارشد 87 شر كت كرده بوده اند

لطفا در مورد معدل موثر
اطلاعات زير قرار دهيد
معدل خود:
معدل موثر:
نام دانشگاه:
از همكاري شما ممنون ميشم

shamimes

عضو جدید
ميشه كمكم كنيد

ميشه كمكم كنيد

من مهندس نرم افزار هستم. فوق ميخواهم مهندسي صنايع امتحان بدهم نظرتون چيه و چه جزوهايي از اين رشته را بايد بخوانم و آيا امسال ميتوانم در آزمون ارشد شركت كنم؟

;)

ra_ja93

عضو جدید
ليسانس اقتصاد و ارشد صنايع؟

ليسانس اقتصاد و ارشد صنايع؟

با سلام به همگي
من ليسانس اقتصاد هستم و ميخوام ارشد صنايع گرايش سيستم هاي اقتصادي اجتماعي شركت كنم!
نظر دوستان چيه؟موفق ميشم؟چي بخونم؟از كجا شروع كنم؟
و سوال ديگه اي كه داشتم آيا دانشگاه پيام نور مشهد اين گرايش ارشد را دارد يا كلا مهندسي صنايع دارده ؟فراگير چطور؟
آخه فقط تهران و اصفهان و همدان داره اين رشنه رو و من بايد مشهد باشم!اگه كسي اطلاعاتي در اين زمينه داره ممنون ميشم راهنماييم كنه!
با تشكر از مسوولان اين سايت بسيار عالي

nasim_kazemi

عضو جدید
با سلام
من فكر مي كنم تو اين رشته موفق باشيد ولي بايد از همين الان شروع كنيد. چونكه اين رشته متقاضي زيادي داره و از رشته هاي ديگه اين رشته رو انتخاب مي كنن و بايد رياضي و تحقيق در عمليات رو خوب بخونيد زبان هم خيلي مهمه، كلا زبان و رياضي و آمار و برنامه نويسي و تحقيق در عمليات بايد بخونيد.
دانشگاه مشهد اين رشته رو نداره فقط تهران و همدان و اصفهان دارن و پيام نور هم فقط صنايع-صنايع مي گيره و سيستم نمي گيره.
موفق باشيد.

ra_ja93

عضو جدید
سلام
نسيم جان ممنون از پاسخ جامع و خوبت
فقط ميخواستم بدونم پيام نور مشهد هم ارشد صنايع داره؟
و سوال ديگه براي گرايش سيستم بهره وري 3 سال سابقه نيازه؟ شنيدم ميگن چندان اهميت نداره و فورماليتس؟؟
با تشكر

mojtaba84

عضو جدید
ریاضی 1و2 ارشد صنایع

ریاضی 1و2 ارشد صنایع

با سلام
کسانی که ارشد سیستم ها را امتحان داده اند برای ریاضی چه کتابی را خوانده اند؟شنیدم پوران پژوهش کتاب خوبی داره البته اسم نویسنده کتاب را هم نمی دونم.

sobhanimehr

عضو جدید
مشورت براي شركت در ارشد صنايع

مشورت براي شركت در ارشد صنايع

:warn::que:من كارشناسي مكانيك دارم پيشنهاد شما براي شركت در ارشد صنايع چيست؟
به نظر شما خواندن ارشد صنايع -صنايع به خصوص تحقيق در عمليات و آمار براي كسيكه آنها را نخوانده چه قدر وقت مي برد و چه تواناييهايي لازم دارد؟

hamid5882000

عضو جدید
فكركنم بهتر شما گرايش سيستمهاي اقتصادي شركت كنيد چون در گرايش صنايع -صنايع بين خود صنايعي ها رقابت خيلي سخته و از الان شروع كني به نتيجه مطلوبي نمي رسي ضمنا دروس طرحريزي و موجودي نبايد دست كم بگيري

hamid5882000

عضو جدید
سوالات كنكور ارشد 87

سوالات كنكور ارشد 87

از دوستان كسي اگر سوالات ارشد 87صنايع را دارد روي سايت قرار دهد تا همه استفاده كنند

ra_ja93

عضو جدید
سرفصل هاي درس رياضي 1و 2

سرفصل هاي درس رياضي 1و 2

سلام دوستان عزيز
اگر كسي اطلاع داره راجع به سرفصل هاي درس رياضي 1و 2 براي خوندن ارشد ، بهم بگه خيلي لطف ميكنه!
من اقتصاد ميخونم و ميخوام ببينم با رياضي هايي كه من خوندم چقدر فرق و اضافه داره؟معادلات ديفرانسيل هم هست؟
ممنون

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزيز
اگر كسي اطلاع داره راجع به سرفصل هاي درس رياضي 1و 2 براي خوندن ارشد ، بهم بگه خيلي لطف ميكنه!
من اقتصاد ميخونم و ميخوام ببينم با رياضي هايي كه من خوندم چقدر فرق و اضافه داره؟معادلات ديفرانسيل هم هست؟
ممنون

سرفصل هاي رياضي 1 عبارت اند از : اعداد مختلط ، دنباله واحد ، حد و پيوستگي ، مشتق ، انتگرال هاي نامعين ، انتگرال معين ، سري هاي عدد نامتناهي . رياضي 1 3 سر فصل ديگه هم داره كه تو ذهنم نيست و رياضي 2 رو هم نمي دونم .

najm133

عضو جدید
منابع ارشد

منابع ارشد

سلام من لیسانس ریاضی کاربردی دارم . می خوام ارشد صنایع - صنایع بدم. لطفا هر کی بهترین منابع را میشناسه به من معرفی کنه najm_133@yahoo.com

nedashahsavary

عضو جدید
صنايع

صنايع

سلام
منم كامپيوتر خوندم مي خوام صنايع شركت كنم مي شه به من هم منابع بگيد. بيشتر راهنمايي م خوام توي درس زبا ن.
ممنون

Mkarimi.21

عضو جدید
منابع كنكور صنايع- گرايش سيستم

منابع كنكور صنايع- گرايش سيستم

سلام دوستان
آيا شما منابع كنكور ارشد صنايع- سيستم هاي اقتصادي اجتماعي و بهره ور يسيستم را مي شناسيد؟ لطفاً منو هم راهنمايي كنيد
ممنونم:)

Mkarimi.21

عضو جدید
به نظر من شما گرايش سيستم هاي اقتصادي اجتماعي و يا بهره وري سيستم ها شركت كنيد موفق تر خواهيد بود.
رقابت بين كسايي كه ليسانس را هم صنايع بودند به قدري قوي است كه امكان قبولي شما در رشته صنايع- صنايع خيلي كم است
من خودم صنايع خوندم و نمي تونم گرايش بهره وري شركت كنم ولي اگر جاي شما بودم حتما در اي گرايش شركت مي كردم.
موفق باشد

nedashahsavary

عضو جدید
رياضي :پوران پژوهش
آمار:جان فروند
احتمال :شلدون راس
تحقيق در عمليات : جزوه اشجري يا زاهدي سرشت
برنامه نويسي : مقسمي

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا