ارشد سراسری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

suratipanther

عضو جدید
بچه های ساخت بیشتر کتاب انتشارات ارکان رو میخونن.اگر یه نیمچه پایه ای از مطالب داشته باشی، انصافا خوبه.

UmadaM

عضو جدید
این کتاب ارکان رو دارم ولی خیلی دنبال کتاب پارسه هستم لطفا اگر دارید مخصوصا چاپ جدیدشو پیام بدید

the great leader

عضو جدید
اگه يكي پيدا بشه ثواب خدا جواب اين سواله ما رو بده، واقعا مخلصش مي شيم:
اگر تاريخ معرفي به استادم بيفته اول برج هفت، آيا در ارشدم مشكلي ايجاد مي شه؟(لطفا از روي باد هوا جواب ندين!)
ممنون

kardikola

عضو جدید
کسی میتونه کمکم کنه یانه
باید بدونم با چه رتبه ای و کجا و کدوم گرایش مکانیک قبول شدین؟
فوری نیاز دارم

mammad.mechanic

عضو جدید
اگر تاريخ معرفي به استادم بيفته اول برج هفت، آيا در ارشدم مشكلي ايجاد مي شه؟(لطفا از روي باد هوا جواب ندين!)
ممنون
ببین عزیزم باید تاریخ فارغ التحصیلیت تا 30/6/90 باشه.....دیگه ببین کی تاریخ فارغ التحصیلیت رو میزنن

hamin913

عضو جدید
ممنون
مشکلی نیست تک درس مشکلی نیست هر وقت بگیریش

hamin913

عضو جدید
کسی اطلاعی از خوابگاههای خودگردان اطراف دانشگاه تهران نداره چقدر هزینه می گیرند
اگر شماره ای ازشون دارید بزارید

GHOBADI5

عضو جدید
پانسيون لاله در امير آباد 02188008380-09386030485
اقامتگاه پسرانه فاطمي 02188757978
خوايگاه ستايش نزديك مترو 02166907301
خوابگاه دانشجويي آريان 02166975919

hasht

عضو جدید
سلام
بچه های خواجه نصیر کجاها خوابگاه گرفتن(خودگردان)
آخه از دانشگاه پرسیدم گفت دانشگاه خواجه نصیر واسه شبانه ها خوابگاه خودگردان پیشنهاد میکنه فقط
کسی میدونه دقیقا کجاست؟
چند میگیرن؟
شرایطش اتاقا و تعدادشون چه جوریاست؟

nmd

عضو جدید
دوستان شبانه اینجا که غذا برا شبانه ها آزاد شده!!!!!
ضمنا گفته میشه که تمام دانشگاههای کشور همین اتفاق میافته؟
دانشگاه شما چجوریه!!!!

Hossein_b5717

عضو جدید
صنعتی شاهرود هر وعده غذا 1000 تومان !!!!
فکر نکنم روزانه شبانه هم داشته باشه

• Like
واکنش ها: nmd

javad84

عضو جدید
امیرکبیر وعده ای 400
ولییییییییییی
اوضاع خوابگاه افتضاح اقا افتضاح:cry:

• Like

Hossein_b5717

عضو جدید
امیرکبیر وعده ای 400
ولییییییییییی
اوضاع خوابگاه افتضاح اقا افتضاح:cry:
کلا 400؟
آخه میگفتن ممکنه یه مقدار رو بزارن به عنوان وام
یعنی مثلا 1000 قیمت غذا باشه,500 الان بدی 500 هم بره جزو بدهیه وام
افتضاح؟ چه طور؟

javad84

عضو جدید
کلا وعده ای 400 کیفیتشم بد نیست

خوابگاه از 260 نفر روزانه 120 تا قرعه کشی کردن که به اسم اونایی هم که در اومده راضی نیستن دارن دنبال خونه میگردن خیلی شلوغههههههههههههههههه

nmd

عضو جدید
با معاون موزشی صحبت میکردم گفت
تمام دانشگاهها شبانه غذا کاملا آزاد میشه و روزانه هم 20% آزاد سازی قیمت دایم تا طی 5 سال برای روزانه هم همه چیز آزاد بشه!!!
ولی خوابگاه دادن اتاقهای 4 نفره با 50% افزایش قیمت روزانه!!!

850620

عضو جدید
با معاون موزشی صحبت میکردم گفت
تمام دانشگاهها شبانه غذا کاملا آزاد میشه و روزانه هم 20% آزاد سازی قیمت دایم تا طی 5 سال برای روزانه هم همه چیز آزاد بشه!!!
ولی خوابگاه دادن اتاقهای 4 نفره با 50% افزایش قیمت روزانه!!!

کلا امسال هرکی شبانه قبول شده کلاش پس معرکه است
خدا را شکر که بین شبانه دانشگاههای تهران و روزانه صنعتی اصفهان دومی را انتخاب کردم
تنها مشکل گرونی غذاست
هر سری 2400 تومان میگن قراره بشه 400
انشاالله

• Like

hasht

عضو جدید
کمک

کمک

سلام
آخه از دانشگاه پرسیدم گفت دانشگاه خواجه نصیر واسه شبانه ها خوابگاه خودگردان پیشنهاد میکنه فقط
کسی میدونه دقیقا کجاست؟
چند میگیرن؟
شرایطش اتاقا و تعدادشون چه جوریاست؟​

Hossein_b5717

عضو جدید
سلام
کسی میدونه دقیقا کجاست؟
چند میگیرن؟
شرایطش اتاقا و تعدادشون چه جوریاست؟​
بابا یکی نیست به این بنده خدا کمک کنه؟
من شماره چند تا از رفقام که خواجه میخونن رو برات خصوصی میدم, البته ورودی های پارسال و دو سال پیش و روزانه ولی شاید به کارت بیاد

the great leader

عضو جدید
سلام
من علی رغم علاقه و ضرورت به شروع خوندن واسه کنکور ارشد، ولی انگیزه ی شروع کردن رو ندارم. یعنی فکر کنم شاید اگه یه همراه داشته باشم، بتونم شروع کنم.:(
شايد خودت ندوني كه چقدر حرفت درسته! صد در صد همينطوره. ببين مثلا من پارسال اومدم يعني از شهريور شروع كنم.دو سه روز هم خوندم. اما يه دفعه يه روز رفتم تو فكر اينكه از الآن تا شش ماهه ديگه بايد بخونم و از همه چي خودم رو محروم كنم و يك زندگي روتين و كليشه اي و خالي از هرگونه لذتي رو تجربه كنم كه بعد آخرش چي بشه؟ فوق فوق فوقش ميشم رتبه ي يك كنكور!! آيا اصلا مي ارزه كه اينقدر خودم رو زجر بدم؟ اصلا چرا دارم ميخونم؟! .... و خلاصه از اين فكرا. و خدا ميدونه كه توي اون لحظه چه حالته دپرسينگي بهم دست داد.طوري كه تا سه چهار روز اصلا از نشستن پشت ميز حالم بد ميشد و كلا انگيزه نداشتم. تا اينكه (عبارت زير رو به صورت موزيكال بخونيد : )
د ر د دن
و مهر ماه آغاز شد.و ديدم كه دو سه تا از بچه ها باهام همراه شدن و از طرفي ترمو و انتقال هم كلاس رفتم، آزمون هاي پارسه هم نزديك شد و بحث رتبه در آزمون و از اين حرفا، و كلا حال و هوا صد و هشتاد درجه تعيير كرد و فضاي رخوت آميز و مرده ي تنها درس خوندن در تابستون جاي خودشو داد به فضاي نشاط و رقابت و رفاقت كنكوري و تلاش لحظه به لحظه براي داشتن آينده اي موفق و از طرفي لذت يادگيريه مطالب علمي اي كه هر روز به معلوماتم اضافه مي شد، و خلاصه بدون هيچ گونه مبالغه اي بايد بگم بهترين دوران زندگيم رو پارسال كه واسه كنكور ميخوندم تجربه كردم;)
و وقتي ديدم اينجوريه، خودمم تصميم گرفتم كه تعداد پايه هاي كنكوريم رو افزايش بدم و هر كس رو كه ميبينم كنكور ميخونه باهاش ارتباطم رو تا جاي ممكن زياد كنم.انصافا اين تاپيكم توي اون دوره خيلي جواب مي داد.اگر ميتونستم يه كسي رو پيدا كنم كه با هم بر طبق يك برنامه درس بخونيم، به نظرم باز خيلي بهتر نتيجه مي گرفتم .
التبه دقت كنيد كه در همه كار بايد تعادل حفظ بشه و نبايد اين همراهي با ديگران موجب اتلاف وقت بشه، بلكه ارتباط بايد در حد همون روزي يه تماس پنج دقيقه اي كه فلاني اوضاعت چطوره و ... باشه
ضمن اينكه آدم داريم تا آدم.بعضيا ممكنه اينقدر بزرگ منش باشن كه بدون هيچ گونه محرك خارجي، خودشون قشنگ و دقيق راهشون رو برن.ولي من از اون بعضيا نبودم

gharibistudent

عضو جدید
شايد خودت ندوني كه چقدر حرفت درسته! صد در صد همينطوره. ببين مثلا من پارسال اومدم يعني از شهريور شروع كنم.دو سه روز هم خوندم. اما يه دفعه يه روز رفتم تو فكر اينكه از الآن تا شش ماهه ديگه بايد بخونم و از همه چي خودم رو محروم كنم و يك زندگي روتين و كليشه اي و خالي از هرگونه لذتي رو تجربه كنم كه بعد آخرش چي بشه؟ فوق فوق فوقش ميشم رتبه ي يك كنكور!! آيا اصلا مي ارزه كه اينقدر خودم رو زجر بدم؟ اصلا چرا دارم ميخونم؟! .... و خلاصه از اين فكرا. و خدا ميدونه كه توي اون لحظه چه حالته دپرسينگي بهم دست داد.طوري كه تا سه چهار روز اصلا از نشستن پشت ميز حالم بد ميشد و كلا انگيزه نداشتم. تا اينكه (عبارت زير رو به صورت موزيكال بخونيد : )
د ر د دن
و مهر ماه آغاز شد.و ديدم كه دو سه تا از بچه ها باهام همراه شدن و از طرفي ترمو و انتقال هم كلاس رفتم، آزمون هاي پارسه هم نزديك شد و بحث رتبه در آزمون و از اين حرفا، و كلا حال و هوا صد و هشتاد درجه تعيير كرد و فضاي رخوت آميز و مرده ي تنها درس خوندن در تابستون جاي خودشو داد به فضاي نشاط و رقابت و رفاقت كنكوري و تلاش لحظه به لحظه براي داشتن آينده اي موفق و از طرفي لذت يادگيريه مطالب علمي اي كه هر روز به معلوماتم اضافه مي شد، و خلاصه بدون هيچ گونه مبالغه اي بايد بگم بهترين دوران زندگيم رو پارسال كه واسه كنكور ميخوندم تجربه كردم;)
و وقتي ديدم اينجوريه، خودمم تصميم گرفتم كه تعداد پايه هاي كنكوريم رو افزايش بدم و هر كس رو كه ميبينم كنكور ميخونه باهاش ارتباطم رو تا جاي ممكن زياد كنم.انصافا اين تاپيكم توي اون دوره خيلي جواب مي داد.اگر ميتونستم يه كسي رو پيدا كنم كه با هم بر طبق يك برنامه درس بخونيم، به نظرم باز خيلي بهتر نتيجه مي گرفتم .
التبه دقت كنيد كه در همه كار بايد تعادل حفظ بشه و نبايد اين همراهي با ديگران موجب اتلاف وقت بشه، بلكه ارتباط بايد در حد همون روزي يه تماس پنج دقيقه اي كه فلاني اوضاعت چطوره و ... باشه
ضمن اينكه آدم داريم تا آدم.بعضيا ممكنه اينقدر بزرگ منش باشن كه بدون هيچ گونه محرك خارجي، خودشون قشنگ و دقيق راهشون رو برن.ولي من از اون بعضيا نبودم

با حرفت موافقم
حالا درصد و رتبه ات رو برای ما هم مینویسی

mashti

عضو جدید
من که اینقد دلم برا روزای خوندن کنکور و حال و هواش تنگش ده که با اینکه قبول شدم و ثبتنام کردم، دلم میخواد دوباره بشینم بخونم!!!! کی گفته روتینه؟ خسته کننده ست؟ اگه واقعا به رشته تون علاقه دارید خیلیم حال میده!

gharibistudent

عضو جدید
قبلا نوشتم كه پسره خوب.صفحه 136. به خاطره شلوغ نشدن تاپيك، اجازه بده دوباره ننويسمش
آره درسته من ندیدمش
حالا یه سوا از کجا دختر و پسر بودن منو تشخیص دادی از اون مهمتر خوب و بد بودنمو (البته تشخیصیت خوبه درست گفتی )

عرفان-يكتا

عضو جدید
من با اين تاپيك از خرداد كه نتيجه هارو دادن اشنا شدم.الان بر حسب عادت هر وقت ميام نت يه سر اينجا ميام.خوشبختانه تمام بچه هاي اين تاپيك قبول شدن.mashti استرس داشت تهران مياره يا شهرستان .

the great leader

عضو جدید
آره درسته من ندیدمش
حالا یه سوا از کجا دختر و پسر بودن منو تشخیص دادی از اون مهمتر خوب و بد بودنمو (البته تشخیصیت خوبه درست گفتی )
والا اون لحظه اي كه گفتم پسره خوب، بيشتر آواتارت مد نظرم بود تا خودت

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که اینقد دلم برا روزای خوندن کنکور و حال و هواش تنگش ده که با اینکه قبول شدم و ثبتنام کردم، دلم میخواد دوباره بشینم بخونم!!!! کی گفته روتینه؟ خسته کننده ست؟ اگه واقعا به رشته تون علاقه دارید خیلیم حال میده!
واقعا روزایی که داشتم برای کنکور میخوندم با این تاپیک زندگی میکردم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا