ارشد سراسری 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خودمم ..نظرتون راجع به ‏روز همدان چیه ???از اردبیل بهتره?? ‏ سمنان هم خیلی دوره ... اگه ‏کسی دیگه هم میدونه زودتر راهنماییم کنه داره دیر میشه ...........

مرسی ایشاله شما هم موفق باشین
همدان بهتره از لحاظ لولی ..اما سخت گیرن ..من 2 تا از دوستام یکی همدان بود یکی اردبیل ..
که همدانی بیچاره پدرش در اومد تا 2 سال تموم شه ..
خودت ببین کجا خوشتری همونجا بزن
این دانشگاههای شهرستان اکثرا سخت گیری الکی دارن ..اما اردبیل یکم راحت تره ..
چرا کاشان نمی زنی؟؟؟ البته فک کنم شبش قبول بشی ..

• Like
واکنش ها: pm1

majidgps

عضو جدید
آره خودمم ..نظرتون راجع به ‏روز همدان چیه ???از اردبیل بهتره?? ‏ سمنان هم خیلی دوره ... اگه ‏کسی دیگه هم میدونه زودتر راهنماییم کنه داره دیر میشه ...........

مرسی ایشاله شما هم موفق باشین

من کارشناسی بوعلی بودم مکانیکش قویه انصافا مشکل اصلی عقده ای بودن بعضی استاداشه که باید دورشون بزنی و یه مشکل دیگه اینکه هوای همدان بس ناجوانمردانه سرد است
باران + باد + برف +تگرگ + رعد و برق + شهاب سنگ + تیکه های ماهواره + ...
خلاصه باید قوی باشی

• Like
واکنش ها: pm1

majidgps

عضو جدید
بچه هااا من بین شبانه رشت و روزانه کاشان مرددم اول کدوم و بزنم؟؟؟
حس می کنم هر دوتاش یک مزیت هایی برام داره
رشت که دانشگاه لیسانم بوده
کاشانم هم نزدیک تهران برا کار مناسبه

والا من که پول ندارم ولی اگه پول داشتم شریف یا تهران میخوندم
ترمی باید نزدیک 2 تومن یا بیشتر پیاده بشی، داری ؟؟؟

majidgps

عضو جدید
عین جملات بالامشکل منم هست.منتها باتبدیل خواجه نصیر.هنوز انتخاب رشته نکردم.اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.
دوست عزیز تبدیل وطراحی چند شدی؟

تبدیل 226 که تبدیل علم و صنعت رو میارم
طراحی هم 334 که با جمع و تفریق هایی که کردم میشه امیدوار بود که بیارم
البته بستگی به لطف دوستانی داره که رتبه کاربردیشون یه کم بهتر از منه و ایشششششاللللللللللللا شبانه شریف و تهران و امیر کبیر رو میزنن !!! :دی
خدا خیرشون بده

pm1

عضو جدید
همدان بهتره از لحاظ لولی ..اما سخت گیرن ..من 2 تا از دوستام یکی همدان بود یکی اردبیل ..
که همدانی بیچاره پدرش در اومد تا 2 سال تموم شه ..
خودت ببین کجا خوشتری همونجا بزن
این دانشگاههای شهرستان اکثرا سخت گیری الکی دارن ..اما اردبیل یکم راحت تره ..
چرا کاشان نمی زنی؟؟؟ البته فک کنم شبش قبول بشی ..

ببخشید از چه لحاظ ?? لولی???
واقعا ممنون از راهنماییت
آخه بودجم به شبانه شهر دیگه نمیرسه نهایت شبانه گیلان ....کاشان هم دوره ... البته باید سرمای اردبیل هم در نظر گرفت راستش بد جور توش موندم
سهند تبریز هم هست ولی نمیدونم چطوره

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید از چه لحاظ ?? لولی???
واقعا ممنون از راهنماییت
آخه بودجم به شبانه شهر دیگه نمیرسه نهایت شبانه گیلان ....کاشان هم دوره ... البته باید سرمای اردبیل هم در نظر گرفت راستش بد جور توش موندم
سهند تبریز هم هست ولی نمیدونم چطوره
خب تو نت بزن رتبه بندی دانشگههای ایران میا دستت از لحاط لول
اما توی ارشد بیشتر مهمه با چه استادی خوب کار کنی زیاد مهم نیست تبریز بخونی یا اردبیل
مهم اینه چقدر مقاله میدی
من دیگه اطلاعی ندارم
سخت نگیر
ببین دلت کجا رو میگه همون و بزن
من خودم اول کاشان زدم روزش و بعد شب رشت والسلام :)
با اینکه خانوادم میگن اول اینجا و بزنم اما من از دلم تبعیت کردم :)

pm1

عضو جدید
من کارشناسی بوعلی بودم مکانیکش قویه انصافا مشکل اصلی عقده ای بودن بعضی استاداشه که باید دورشون بزنی و یه مشکل دیگه اینکه هوای همدان بس ناجوانمردانه سرد است
خلاصه باید قوی باشی

میشه واضح تر بگی یعنی چی دورشون بزنی ??
یعنی همدان از اردبیل سردتره??!!!?

mbamiri

عضو جدید
تبدیل 226 که تبدیل علم و صنعت رو میارم
طراحی هم 334 که با جمع و تفریق هایی که کردم میشه امیدوار بود که بیارم
البته بستگی به لطف دوستانی داره که رتبه کاربردیشون یه کم بهتر از منه و ایشششششاللللللللللللا شبانه شریف و تهران و امیر کبیر رو میزنن !!! :دی
خدا خیرشون بده
من یکی ازاونام:biggrin::biggrin: 316طراحی شدم .به نظرت طراحی علم وصنعتومیارم؟جامداتش خوبه یا ارتعاشاتش کدومو اول بزنم؟من چون سیالات خوندم اول تبدیل خواجه نصیرو زدم با440تبدیل میارم؟ممنون:gol:

آخرین ویرایش:

mamamd2m2

عضو جدید
به نظر دوستان بین مکاترونیک شریف و کاربردی امیرکبیر و تبدیل علم وصنعت کدوم بهتره؟

mamamd2m2

عضو جدید
به نظر دوستان بین مکاترونیک شریف و کاربردی امیرکبیر و تبدیل علم وصنعت کدام بهتر است؟

pm1

عضو جدید
خلاصه باید قوی باشی

بالاخره با همه مشکلاتش با مشورت از دوستام همدان رو ترجیح دادم :redface::D:)
دوست من ، چون احتمالش زیاده اونجا قبول شم ،میشه اسم اساتیدی که از لحاظ سیالاتی خوبند و همینطور اونایی که به قول تو عقده ایند رو با پیام خصوصی بهم بگی ؟؟ واسه روز مبادا ......
خیلی ممنون میشم

نرگسیا

عضو جدید
سلام عزیزان

این تاپیک و که خوندم یاد استرسهایی که 2 سال پیش داشتم افتادم انشالله همگی موفق باشید

faeyzi

عضو جدید
پارسال تبدیل خواجه نصیر تا 350 و طراحی کاربردی تا 400 قبول شده حالا امسال با اضافه شدن حدود 150 نفر به گرایش های تراز اول تهران به نظر من بین 500 تا 550 هم امید به قبولی در خواجه نصیر یا تربیت مدرس را داشته باشند

hasht

عضو جدید
سلام
من 342 ساخت و تولید شدم

شبانه خواجه نصیر

روزانه تبریز

شبانه تبریز

روزانه ارومیه

روزانه اردبیل

روزانه بابل

شبانه بابل

به نظرتون کجا قبول میشم؟

لطفا همه نظر بدن چون هنوز انتخاب رشته نکردم

mohamad_136482

عضو جدید
من تبدیل 297 وطراحی 322 شدم.شما دوستان که لطف کردید و اینهمه وقت گذاشتین یه نظرم در مورد من بدید.قطعا راهنمایی شما دوستان در مراحل بعدی کمک حالم خواهد بود.

1356216

عضو جدید
تبریک به همه عزیزان
با افزایش چشمگیر ظرفیت ها ی امسال و حتما سالهای بعد ارزش مدرک کارشناسی ارشد سال به سال کم رنگ تر میشه و این جای نگرانی است و در حال حاضر دکتری جاشو به ارشد داده و سالهای بعد مدرک دکتری هم خداحافظ

نرگسیا

عضو جدید
حتی ذره ای به این موضوع شک نکن عزیزم تو اینجا فقط یاد دارن مدرک بدن دریغ از ارزش

hadi2xs

عضو جدید
پارسال تبدیل خواجه نصیر تا 350 و طراحی کاربردی تا 400 قبول شده حالا امسال با اضافه شدن حدود 150 نفر به گرایش های تراز اول تهران به نظر من بین 500 تا 550 هم امید به قبولی در خواجه نصیر یا تربیت مدرس را داشته باشند

به نظر شما این وضعیت واسه علم وصنعت چه جوریه؟ (تبدیل) مخصوصا که نوشته فقط مرد می گیره

83317477

عضو جدید
تبریک به همه عزیزان
با افزایش چشمگیر ظرفیت ها ی امسال و حتما سالهای بعد ارزش مدرک کارشناسی ارشد سال به سال کم رنگ تر میشه و این جای نگرانی است و در حال حاضر دکتری جاشو به ارشد داده و سالهای بعد مدرک دکتری هم خداحافظ

خوب که چی ؟؟

haaaamed

عضو جدید
با این افزایش ظرفیت ها فکر می کنید شبانه ی دانشگاه تهران و شبانه ی امیر کبیر تا چند بره؟؟

hasht

عضو جدید
سلام
من 342 ساخت و تولید شدم

شبانه خواجه نصیر

روزانه تبریز

شبانه تبریز

روزانه ارومیه

روزانه اردبیل

روزانه بابل

شبانه بابل

به نظرتون کجا قبول میشم؟

لطفا همه نظر بدن چون هنوز انتخاب رشته نکردم​

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
شبانه تربیت دبیر شهید رجاییی تا چند پر میشه؟؟؟؟؟؟
کسی ازش اطلاعی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hasht

عضو جدید
ای خدااااااااااااااااااااااا اااااااا

ای خدااااااااااااااااااااااا اااااااا

بابا یکی سواله منو جواب بدههههههههههههههههه:cry::(

hasht

عضو جدید
سلام
من 342 ساخت و تولید شدم

شبانه خواجه نصیر

روزانه تبریز

شبانه تبریز

روزانه ارومیه

روزانه اردبیل

روزانه بابل

شبانه بابل

به نظرتون کجا قبول میشم؟

ahvaz65

عضو جدید
سلام
من 342 ساخت و تولید شدم

شبانه خواجه نصیر

روزانه تبریز

شبانه تبریز

روزانه ارومیه

روزانه اردبیل

روزانه بابل

شبانه بابل

به نظرتون کجا قبول میشم؟

فقط همینا رو زدی؟
یکی از اینا رو احتمالا:
شبانه بابل
روزانه ارومیه
روزانه اردبیل

ahvaz65

عضو جدید
البته همش بستگی به انتخاب دیگران داره ها، مثلا مطابق با آمار پارسال روزانه ارومیه رو رو مرز نمیاری!

alisaaa

عضو جدید
دوستان عزیز امسال روزانه و شبانه 20% افزایش ظرفیت داره.اگه نسبت تراز و رتبه رو با سال پیش مقایسه کنید معلومه. البته ظرفیت همه گرایش های مکانیک امسال حدود 2140 نفره(با احتساب دانشگاه های شرایط خاص).

alisaaa

عضو جدید
میشه بگید با رتبه 2000 توی تبدیل و 2005 توی طراحی من شانس قبولی دارم یا نه ؟
لطفا درست جواب بدید

زیاذ هم نا امید نباش چون با افزایش 20% ظزفیت شبانه و روزانه احتمال قبولیت هست ولی شبانه جای دور.تو پارسه میگفتن با 1800 سال پیش شبانه قبول شدن که امسال با 2000 احتمالا قبول شی!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا