اختتامیه جام جهانی 2014 برزیل

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز

در روز آخر این رقابت‌ها تیم ملی آلمان با تلاش بی وقفه خود در نیمه اول بازی را با نتیجه 0 – 0 تساوی به رختکن رفتن و پس از آن در 113 دقیقه بازی نفس گیر نتیجه بازی را با 1 گل توسط ماریو گوتزه ( Mario Götze ) به سود خود تمام کرد و جام زیبای قهرمانی را با خود به خانه برد.

[h=2]بهترین دروازه بان جام جهانی 2014 برزیل[/h] قبل از اهدای جوائز تیم های اول و دوم ابتدا به بهترین دروازه بان جام Manuel Neuer ( دروازه بان تیم ملی آلمان ) کاپ دستکش طلایی را اهدا شد و به عنوان دروازه بان برتر جام جهانی 2014 برزیل شناخته شد.
[h=2]بهترین بازیکن جام جهانی 2014 برزیل[/h] در پایان این دیدار همچنین لیونل مسی (Lionel Messi ) بهترین بازی این جام شناخته شد و جایزه توپ طلایی را برای چندمین بار به دست آورد. جایزه ای که با تمام ارزش و بهایی که دارد مسی را خوشحال نکرد و با تمام ناراحتی توپ طلایی را تحویل گرفت.

[h=2] عکس های اختتامیه جام جهانی 2014 برزیل با حضور شکیرا[/h]

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مسعود اوزیل مگه مسلمون نبووود؟

این حرفو تو این چن مدت من 1000 بار شنیدم
توی تیمِ فرانسه چه کسی عجیب ترین مدل مو ( 100% منشوری بود) داشت ؟؟؟
مامد ساخو که پدر بزرگی مسلمان دارِ و احتمالاَ مسلمون هست
.
.
.
ولی یه حرف اینکِ این دوستان نمی دونستن تصاویر با تاخیر 1.5 دقیقه ای از سیمای جمهوری اسلامی ایران هم پخش میشه

دیروز یه دوستی بهم میگفت مگه مسوت اوزیل مسلمون نیس؟؟
پس چرا اولین کسی که لخت شد و تتوهاش معلوم شد مسوت اوزیل بود
گفتم تو اصلاً گل رو دیدی؟
باید میرفتیم با مسوت اوزیل حرف میزدیم (صحبت میکردیم)
تو بازی با برزیل هم تمامی بازیکنای آلمان دکمه های پیراهنشون بسته بود و فقط مسوت اوزیل بع عبارتی یخش باز بود

آخرین ویرایش:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
این حرفو تو این چن مدت من 1000 بار شنیدم
توی تیمِ فرانسه چه کسی عجیب ترین مدل مو ( 100% منشوری بود) داشت ؟؟؟
مامد ساخو که پدر بزرگی مسلمان دارِ و احتمالاَ مسلمون هست
.
.
.
ولی یه حرف اینکِ این دوستان نمی دونستن تصاویر با تاخیر 1.5 دقیقه ای از سیمای جمهوری اسلامی ایران هم پخش میشه

من اصلن متوجه نشدم چی گفتی!!!:confused:

hesam72

عضو جدید
با تموم احترامی ک برای همسرای بازیکنان المان قائلم ولی زنای بازیکنا اسپانیا تو دوره قبل جذاب تر بودن...!