اخبار و اطلاعات تكميل ظرفيت ارشد ازاد مكانيك 90

MANO TO

عضو جدید
بابا چه کاریه همون اول اعلام میکردن دیگه
من با 100نمره اختلاف تحقیقات قبول نشدم... مردم تا تکمیل اعلام کنن....................

sasan-aras

عضو جدید
اين "جاغرق " هي مي گه اعلام مي كنيم اما خبري ازش نيست كسي خبر جديدي نداره

mahdygmarashy

عضو جدید
جا غرق جان مادرت اعلام کن دیگه .......مردیم......امروز هم دوشنبه بود ..... اما....؟!!!!!:cry:

panaali

عضو جدید
سه شنبه ...
این جاغرق و گیر بیارید یه فص بزنیمش دلمون خنک شه :دی

MANO TO

عضو جدید
این کارا چیه خوب همون اول باهم اعلام میکردن دیگه عقل که نباشه جون ماها در عذابه

panaali

عضو جدید
باید معلوم بشه چند تا جای خالی می مونه و کیا نمی رن . از اسمش معلومه دیگه . تکمیل ظرفیت

gharibistudent

عضو جدید
این کارا چیه خوب همون اول باهم اعلام میکردن دیگه عقل که نباشه جون ماها در عذابه
تکمیل ظرفیت که از اسمش معلمومه همیشه بعد از ثبت نامه
یعنی اونایی که قبول شدن ولی ثبت نام نمیکن از هر دانشگاه جای خالی برای ثبت نام افراد جدید داره که برای پر کردن جا های خالی تکمیل ظرفیت اعلام میکنه

sasan-aras

عضو جدید
تکمیل ظرفیت که از اسمش معلمومه همیشه بعد از ثبت نامه
یعنی اونایی که قبول شدن ولی ثبت نام نمیکن از هر دانشگاه جای خالی برای ثبت نام افراد جدید داره که برای پر کردن جا های خالی تکمیل ظرفیت اعلام میکنه

بعضي از دوستان مي گن كه توي تكميل ظرفيت واسه ورودي بهمن هم تعدادي را علاوه بر جاي خالي ورودي مهر كه قبلا اعلام شده بود اعلام مي كنن چقدر مي شه روي اين قضيه حساب كرد؟

راستي بعضي از دانشگاهها رشته هاي جديدي رو تصويب كردن و اصلا براي ورودي مهر براي اونها دانشجو نگرفتن يعني براي تكميل تازه شروع به پذيرش مي كنن

saeed.pars

عضو جدید
بعضي از دوستان مي گن كه توي تكميل ظرفيت واسه ورودي بهمن هم تعدادي را علاوه بر جاي خالي ورودي مهر كه قبلا اعلام شده بود اعلام مي كنن چقدر مي شه روي اين قضيه حساب كرد؟

راستي بعضي از دانشگاهها رشته هاي جديدي رو تصويب كردن و اصلا براي ورودي مهر براي اونها دانشجو نگرفتن يعني براي تكميل تازه شروع به پذيرش مي كنن

سلام آقا مثلا کدام دانشگاهها توی ازاد به غیر از سمنان, تبدیل انرژی دارن که توی دفترچه نیست و دانشجو می گیرن؟ بیزحمت اطلاع رسانی کنید ممنونم

sasan-aras

عضو جدید
فوري

فوري

نتايج تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد پنج شنبه اعلام مي شود
تهران - روابط عمومي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي از اعلام نتايج تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد سال 90 اين دانشگاه خبر داد.
به گزارش خبرنگار فرهنگي ايرنا به نقل از روابط عمومي مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي ، كارنامه پذيرفته شدگان تكميل ظرفيت اين آزمون از ساعت 14 روز هفتم مهرماه /فردا/ در پايگاه اينترنتي به نشاني www.azmoon.comقابل مشاهده است.
داوطلبان مي توانند با مراجعه به اين پايگاه و ارائه مشخصات داوطلبي ، كارنامه خود را مشاهد كنند.
بنابراين گزارش،پذيرفته شدگان اين مرحله مي توانند روزهاي نهم و دهم مهرماه براي ثبت نام به واحدهاي دانشگاهي محل پذيرش مراجعه كنند.
اين گزارش مي افزايد، اطلاعيه مربوط به زمان و چگونگي ثبت نام از داوطلبان در روز نامه آفرينش روز هفتم مهرماه و همچنين بطور همزمان در پايگاه اطلاع رساني مركزآزمون به آدرس www.pubr-azmoon.comمنتشر خواهد شد.
فراهنگ ** 1355 **

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا مثلا کدام دانشگاهها توی ازاد به غیر از سمنان, تبدیل انرژی دارن که توی دفترچه نیست و دانشجو می گیرن؟ بیزحمت اطلاع رسانی کنید ممنونم
پارسال توی دفترچه آزاد ساری تبدیل نداشت ولی دانشجو پذیرش کرد!

mashti

عضو جدید
این یعنی چی؟
karnameh.jpg
من که سراسری شبانه صنعتی شاهرود قبول شدم و ثبتنام کردم

masser

عضو جدید
سلام
منم علوم تحقیقات مرکزی قعبول شدم رشته ی ساخت منظور از مرکزی اراکه یا تهران؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید الان من چیکار کنم از مهر شروع میشه یا از بهمن؟؟؟؟؟؟
درضمن من 2 واحد کارشناسیم مونده مدرک رو نمیدن که !!!!!!!!!! اونا قعبول میکنن که مدرکو بهمن ببرم؟؟؟؟؟
کیج شدم راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟
اصلا ارزش رفتن رو داره یا بشینم واسه سال بعد؟؟؟؟
این گلم تقدیم شما:gol:

mziarp

عضو جدید
دوستان عزيز
با سلام
من ارشد شهر مجلسي قبول شدم .. كسي اطلاعاتي در مورد اين واحد داره؟؟؟؟ گويا امسال اولين ساليه كه ارشد تبديل گرفته.
در ضمن هزينه ثبت نام چقدره و مهمان و يا انتقالي ممكنه يا خير؟؟؟ لطفا راهنمايي كنيد...
ممنونم

mahdygmarashy

عضو جدید
سلام
منم علوم تحقیقات مرکزی قعبول شدم رشته ی ساخت منظور از مرکزی اراکه یا تهران؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید الان من چیکار کنم از مهر شروع میشه یا از بهمن؟؟؟؟؟؟
درضمن من 2 واحد کارشناسیم مونده مدرک رو نمیدن که !!!!!!!!!! اونا قعبول میکنن که مدرکو بهمن ببرم؟؟؟؟؟
کیج شدم راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟
اصلا ارزش رفتن رو داره یا بشینم واسه سال بعد؟؟؟؟
این گلم تقدیم شما:gol:

سلام خدمت دوست عزیز

لطفا نمره و طرازت رو بزن
به مناسبت قبولی تو هم این گل تقدیم به تو:gol:

masser

عضو جدید
سلام خدمت دوست عزیز

لطفا نمره و طرازت رو بزن
به مناسبت قبولی تو هم این گل تقدیم به تو:gol:
سلام ممنون عزیز
رتبه ی 182 بود ترازم هم تقریبا 5800 بود
کسی هست که اونجا قعبو ل شده برا هم اتاقی شدن؟؟؟؟؟؟؟ اگه کسی هست بگه......

deljavan

عضو جدید
قبول شدم علوم تحقیقات تبریز
سلام مهندس، میشه بگی کجا رو انتخاب کرده بودی و ترازت چند بود ؟ واینکه الن من تاکستان ترازم 6342 بود میتونم برای تبریز انتقالی بگیرم؟
خواهشا اگه کسی میدونه جواب بده

sasan-aras

عضو جدید
lمقایسه واحدهای ترم اول طراحی کاربردی

lمقایسه واحدهای ترم اول طراحی کاربردی

من قبولی تکمیل ظرفیت ازاد
1- محاسبات عددی پیشرفته
2- ریاضی مهندسی پیشرفته
3- مکانیک محیطهای پیوسته روی هم 9 واحد
بچه ها نظرتون چیه انتخاب واحدم چطوره
ضمنا شما هم بگین چی تو ترم اول برداشتین

mahdygmarashy

عضو جدید
سلام مهندس، میشه بگی کجا رو انتخاب کرده بودی و ترازت چند بود ؟ واینکه الن من تاکستان ترازم 6342 بود میتونم برای تبریز انتقالی بگیرم؟
خواهشا اگه کسی میدونه جواب بده

من آزاد اهواز رو انتخاب کرده بودم-قبلا هم نوشته بودم که طرازم (هم با ت میشه نوشت هم با ط) 6000 بود و 100 نمره از آخرین نفر کمتر بودم.

برای انتقالی به هر جایی اگه انتقال دائم می خوای باید یک نفر در دانشگاهی که می خواهی بری پیدا کنی و جابجا کنی

ولی برای انتقال موقت راههای مختلفی هست که یکی از اونها اینه که رییس دانشگاه(دکتر جاسبی ) موافقت کنه!

در ضمن با توجه به دوری مسیرم اگه کسی هست که بخواد با علوم تحقیقات تبریز جابجا کنه ...من آمادگی دارم با دانشگاه اهواز یا اراک جابجا کنم
موبایلم هم 09166198390

mahdygmarashy

عضو جدید
من قبولی تکمیل ظرفیت ازاد
1- محاسبات عددی پیشرفته
2- ریاضی مهندسی پیشرفته
3- مکانیک محیطهای پیوسته روی هم 9 واحد
بچه ها نظرتون چیه انتخاب واحدم چطوره
ضمنا شما هم بگین چی تو ترم اول برداشتین

من همه اینهایی رو که گفتی دارم + طراحی ماشین با کامپیوتر
اگه کسی کتاب یا جزوه اینها رو داره بذاره خیلی خیلی ممنون می شم

mziarp

عضو جدید
دوست عزيز
با سلام ضمن تبريك :)
شما طراحي كاربردي هستي يا تبديل؟؟
تبريز هر دو رشته رو داره يا خير؟ و در ضمن كلاسهاي شما چه روزهايي برگزار مي شه؟