احتمال پیدا کردن یک همسر بی عیب و نقص چقدر است ؟

eng_beshak

عضو جدید
آيا تا به حال به يك سيب بي عيب و نقص برخورد كرده ايد؟ شايد شما با يكي از آنها مواجه شده ايد، اما با اين حال هرگز نمي توانيد بگوييد واقعاً درون آن چگونه است مگر اينكه آن را از وسط نصف كنيد. شايد داخل آن فاسد و خراب باشد. وقتي شما سيبي را با يك يا دو لك بر روي آن مي خريد، آيا بريدن آن لك ها با يك چاقو ساده نيست؟
لطفاً اشتباه برخورد نكنيد، من تنها دارم مي گويم كه شما هرگز نمي توانيد يك سيب عالي و بي عيب و نقص پيدا كنيد.
بر همين قياس احتمال آن بسيار كم است كه يك مرد، يك همسر كامل و بي عيب و نقص ، يا يك زن شوهر كامل و بي عيب و نقص، پيدا كند. از چاقوي ذهني و روحي تان براي جدا كردن و از بين بردن نقاط بد و ضعف همسرتان استفاده كنيد و بعد از آن شما تا حدود 96 درصد او را كامل خواهيد يافت، به طوري كه باور آن برايتان مشكل خواهد بود.
خوشبختانه خداوند چنان فكر و ذهن ما را خلق كرده تصورات ذهني و باورها و عادات مان مي تواند تا حدي با ارادة خودمان پاك شود و تغيير پيدا كند تنها آنچه كه ما مي خواهيم به ياد داشته باشيم مي تواند در آنجا باقي بماند. و اين عامل مي تواند منجر به خوشبختي در زندگي زناشويي تان شود.
در بذل توجه، ستايش، تحسين و قدرداني نسبت به همسرتان خسّت به خرج ندهيد و سخاوتمند باشيد.

known

عضو جدید
احتمال پیدا کردن یک همسر بی عیب ونقص محال است (گل بی عیب خداست):smile:

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
آيا تا به حال به يك سيب بي عيب و نقص برخورد كرده ايد؟ شايد شما با يكي از آنها مواجه شده ايد، اما با اين حال هرگز نمي توانيد بگوييد واقعاً درون آن چگونه است مگر اينكه آن را از وسط نصف كنيد. شايد داخل آن فاسد و خراب باشد. وقتي شما سيبي را با يك يا دو لك بر روي آن مي خريد، آيا بريدن آن لك ها با يك چاقو ساده نيست؟
لطفاً اشتباه برخورد نكنيد، من تنها دارم مي گويم كه شما هرگز نمي توانيد يك سيب عالي و بي عيب و نقص پيدا كنيد.
بر همين قياس احتمال آن بسيار كم است كه يك مرد، يك همسر كامل و بي عيب و نقص ، يا يك زن شوهر كامل و بي عيب و نقص، پيدا كند. از چاقوي ذهني و روحي تان براي جدا كردن و از بين بردن نقاط بد و ضعف همسرتان استفاده كنيد و بعد از آن شما تا حدود 96 درصد او را كامل خواهيد يافت، به طوري كه باور آن برايتان مشكل خواهد بود.
خوشبختانه خداوند چنان فكر و ذهن ما را خلق كرده تصورات ذهني و باورها و عادات مان مي تواند تا حدي با ارادة خودمان پاك شود و تغيير پيدا كند تنها آنچه كه ما مي خواهيم به ياد داشته باشيم مي تواند در آنجا باقي بماند. و اين عامل مي تواند منجر به خوشبختي در زندگي زناشويي تان شود.
در بذل توجه، ستايش، تحسين و قدرداني نسبت به همسرتان خسّت به خرج ندهيد و سخاوتمند باشيد.

صفر
-0-

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه شک داری
اگه بی عیب باشه اسمش ادم نیست میشه ی موجود ناشناخته

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا نزدیک به صفر هست برای همین پیشنهاد میکنم با عشق ازدواج کنید تا عیب های همسرتون را نبینی....

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا نزدیک به صفر هست برای همین پیشنهاد میکنم با عشق ازدواج کنید تا عیب های همسرتون را نبینی....

عشق کیلو چند حاجی؟!!!!
این دوره زمونه احتمال عشق واقعی قبل از ازدواج هم نزدیک به صفره ....

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز

اتفاقا برعکس چون اگه یه موقعی اختلاف نظر پیش بیاد اون عیبها نمود پیدا میکنه و عشق تبدیل به نفرت می شود

پس با عقل ازدواج کنید
و بگویید همانطور که من نقص هایی دارم طرف مقابلم هم می تواند داشته باشد
و بیشتر به تفاهم ها اهمیت دهید

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق کیلو چند حاجی؟!!!!
این دوره زمونه احتمال عشق واقعی قبل از ازدواج هم نزدیک به صفره ....

خوب اگه دوتاشون ادم خوبی باشن و فقط انشالله قصدشون واقعن خیره وصلاح 2 نفرشون هست.. میتونن یه زندگی با عشق بسازن....منظورم حرف زدن نیست که عمل کردنه....خوب بعد ازدواج عشق را بسازن..مهم اینه بسازن...2 تارفیق بی کلک...الان یکی میاد میگه اونم پیدا نمیشه.....ملکته داریم؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اگه دوتاشون ادم خوبی باشن و فقط انشالله قصدشون واقعن خیره وصلاح 2 نفرشون هست.. میتونن یه زندگی با عشق بسازن....منظورم حرف زدن نیست که عمل کردنه....خوب بعد ازدواج عشق را بسازن..مهم اینه بسازن...2 تارفیق بی کلک...الان یکی میاد میگه اونم پیدا نمیشه.....ملکته داریم؟

خوب موشکل اینجاست احتمال اینکه همچین دو نفری به هم برسن نزدیک به صفره :دی

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا برعکس چون اگه یه موقعی اختلاف نظر پیش بیاد اون عیبها نمود پیدا میکنه و عشق تبدیل به نفرت می شود

پس با عقل ازدواج کنید
واقعیت اینه این عشقی که من میگم ازون عشق های در پیتی فیلم های ابگوشتی و چه میدونم خیلی ها برا دوستشون چه پسر چه دختر خرج میکنن نیست...این عشق یعنی رفاقت بی کلک هستم تا اخر عهدمون ....حالا فقط تو این زندگی میشه ایثار کرد ...شرطش اینه جفتشون ادم خوبی باشن وناتو از اب درنیان...

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس با عقل ازدواج کنید

خب اینکه شد همون حرف دوستمون..ایشون میگن با عشق عیبشو نبین شما میگی با عقل...هرکدومش به اندازه..ولی منطق زیادیم خوب نیست..

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر وقت من بی عیب شدم همسر بی عیب هم واسم پیدا میشه!
در حد غیر ممکن.

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر وقت من بی عیب شدم همسر بی عیب هم واسم پیدا میشه!
در حد غیر ممکن.

آقایون و خانم های عزیز، مشکل پیدا شد :lol:
هر وقت این خانوم بی عیب بشه، واسه همه همسر بی عیب پیدا میشه...
ولی تا اون موقع باید صبر کنید :دی

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بنظرمن احتمالش خیلیه........بشرطی که سطح توقع رو پایین بیاریم.......

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون و خانم های عزیز، مشکل پیدا شد :lol:
هر وقت این خانوم بی عیب بشه، واسه همه همسر بی عیب پیدا میشه...
ولی تا اون موقع باید صبر کنید :دی
کلی گفتم

من نوعی رو گفتم خنگول جان

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه، نشد
الکی ماست مالی نکن قضیه رو :D

دوستان شاهد باشید ...
هرچی مشکل داریم به خاطر ایشونه
آآآآآآآآآآآآآآآآی ایها الناس
:w07:

باز این گیر داد اسپم نکن بچه جون!

آره اصلا هر وقت من بی عیب شدم بخت همه جوونا باز میشه!
حالا که چی

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز این گیر داد اسپم نکن بچه جون!

آره اصلا هر وقت من بی عیب شدم بخت همه جوونا باز میشه!
حالا که چی
من وظیفه داشتم اطلاع رسانی بکنم و یه کار کنم که تو هم اعتراف کنی
حالا دیگه همه چی روشن شده، ما قضاوت رو به بینندگان عزیز واگذار میکنیم :دی
تا برنامه بعدی خدانگهدار
:D

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من وظیفه داشتم اطلاع رسانی بکنم و یه کار کنم که تو هم اعتراف کنی
حالا دیگه همه چی روشن شده، ما قضاوت رو به بینندگان عزیز واگذار میکنیم :دی
تا برنامه بعدی خدانگهدار
:D
خداوندا همه ی جوونا رو به راه راست هدایت بفرما خدای شفای عاجل عنایت بفرما
یه 3هزار میلیارد دلاری واسه ما بفرست

shaparak_7

عضو جدید
هر وقت به فکر این موضوع افتادی به خودت بگو مگه من خودم بی عیبم؟؟؟

هیچکس کامل نیست. :smile:

بالا