احترام اجتماعی

A.mohsenzadeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

طناز خانمی

عضو جدید
کاربر ممتاز
مملکت اسلامی و این حرفا !!!!!!!! فرهنگ غنی ایرانی و این صحبتا!!!!!!!!!!! استغفرالله:eek:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیروز نشستم تو تاکسی ، وسطای راه راننده مسافراش پیاده شدن...من موندم و راننده...
حدود 40 سالی داشت خییلی تو آینش نگاه میکرد(مرتیکه ی هیییییز کصافط)...اولش شروع کرد گفت زندگی سخت شده و من شیفت شب توی یه شرکتی هستم روزا هم رو تاکسیم کار میکنم.... منم فک کردم گرونیارو میگه :|
گفتم آره.... زندگیا سخت شده با این گرونیا آدم باید چند شیفت کار کنه تا خرج زن و بچشو دربیاره.... یارو پررو برگشت گفت : نهههههه اصن گرونی مساله نیست....مشکل جوونا ازدواجه :||||||||||||||
........گیر داده بود شماره بده آخرشم من شماره ندادم خودش شمارشو بلند بلند برام میگفت...................................مرتیکه الان بچش باید همسن من میبود :||||||||||||
یعنی از دیروز به خودم قول دادم لام تا کام تو تاکسیا حرف نزنم :|

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
خوب! دیگه چه انتظاری دارین؟؟

همین امروز یکی تعریف می کرد به یکی از ....... توی دانشگاه بخاطر رانندگی افتضاحش چی گفته!؟!

از دکتر مملکت بعیده! . لیکن از دوچرخه سوار و راننده تاکسی چه انتظاری دارین؟؟

احترام رو از خودمون باید شروع کنیم! وقتی خودمون به خودمون احترام بذاریم که حداقل موقع رانندگی فحش ندیم، نصف بی فرهنگی ها پاک می شن!
می مونه تیکه پروندن ها!!
علاجش فقط و فقط رو ندادنه!
علاجش چیزی هست که ماها نداریم!! خیلی گرون نیست، خیلی سخت نیست، فقط بلد نیستیم!
یه خانومی وسط خیابون داد بکشه، هیشکی نمی گه چرا داره داد و بیداد می کنه! فقط می گن زنیکه رو !!
به علت ها نگاه کنیم نه به معلول ها!!
دایره توجهمون از دیگرون به خودمون معطوف باید بشه!

یه مثالی رو اشو در کتاب راز بزرگ زده بود::: << توی هند برای گذروندن زندگی، شغل هایی هست که یه چوب می نداختن یا شایدم می ندازن رو دوششون، این سر و اون سرش بار حمل می کنن و پشت سر هم راه می رن!! و پشت سر هم به همدیگه و بارشون می خندن!..... اشو می گه تو که به جلوییت می خندی، بدون که پشت سری تو هم داره به تو می خنده و تمسخرت می کنه>>
متن سلیسشو نداشتم کتابش تو دسترسم نیس!