اجازه ندهید این اتفاق برای شما هم تکرار شود

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ترجمه متن زیبا و پر معنی فوق را به فارسی هم بخوانید

ابتدا به شدت سعی داشتم تا دبیرستان را تمام کنم و دانشکده را شروع کنم، سپس به شدت سعی داشتم تا دانشگاه را تمام کرده و وارد بازار کار شوم، بعد تمام تلاشم این بود که ازدواج کنم و صاحب فرزند شوم، سپس تمام سعی و تلاشم را برای فرزندانم بکار بردم تا آنها را تا حد مناسبی پرورش دهم، سپس می توانستم به کار برگردم، اما برای بازنشستگی تلاش کردم، اما اکنون که در حال مرگ هستم، ناگهان فهمیده ام که فراموش کرده بودم زندگی کنم.

لطفا اجازه ندهید این اتفاق برای شما هم تکرار شود. قدر دادن موقعیت فعلی خود باشید و از هر روز خود لذت ببرید.

برای به دست آوردن پول، سلامتی خود را از دست می دهیم سپس برای بازیابی مجدد سلامتی مان پول مان را از دست می دهیم ، گونه ای زندگی می کنیم که گویا هرگز نخواهیم مرد و گونه ای می میریم که گویا هرگز زندگی نکرده ایم
...

آخرین ویرایش:

آتيش

عضو جدید

ترجمه متن زیبا و پر معنی فوق را به فارسی هم بخوانید

ابتدا به شدت سعی داشتم تا دبیرستان را تمام کنم و دانشکده را شروع کنم، سپس به شدت سعی داشتم تا دانشگاه را تمام کرده و وارد بازار کار شوم، بعد تمام تلاشم این بود که ازدواج کنم و صاحب فرزند شوم، سپس تمام سعی و تلاشم را برای فرزندانم بکار بردم تا آنها را تا حد مناسبی پرورش دهم، سپس می توانستم به کار برگردم، اما برای بازنشستگی تلاش کردم، اما اکنون که در حال مرگ هستم، ناگهان فهمیده ام که فراموش کرده بودم زندگی کنم.

لطفا اجازه ندهید این اتفاق برای شما هم تکرار شود. قدر دادن موقعیت فعلی خود باشید و از هر روز خود لذت ببرید.

برای به دست آوردن پول، سلامتی خود را از دست می دهیم سپس برای بازیابی مجدد سلامتی مان پول مان را از دست می دهیم ، گونه ای زندگی می کنیم که گویا هرگز نخواهیم مرد و گونه ای می میریم که گویا هرگز زندگی نکرده ایم
...
ولی زندگی ینی همین!!!
بنظر شما زندگی جور دیگه ایه؟؟؟
همه تلاش میکنن تو یه درسی فارق التحصیل شن بعدم برن زندگی درست کنن و صاحب فرزندشن بخوای نخوای پیری و کهن سالی میاد سراغتو یه سری بیماری هم میادو بعدم مرگ...
انسان کار می کنه که در رفاه باشه که وقتی چیزی نیاز داشت بخره حالا یا مثلا مریض شد خرج کنه...
خو اینکه چیز طبعیه!!!!
حالا در کنارشم یه سری تفریحات سالم...
همه همینجورین من غیر این ندیدم کار در کنار تفریح دیگهههه...
مگه جور دیگه ای هم هست؟؟؟

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من همیشه از این میترسم.
همیشه فکر اینم که بالاخره باید برای خودم زندگی کنم و یا برای پول
برای ماشین
برای دکور
برای گوشی آیفون
و مهمتر از همه برای دیگران.
همیشه دوست دارم برای خودم زندگی کنم. اما خیلی وقتها نمی شود.

A R M A N

عضو جدید
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندیه ماست .............

هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود.................

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون واقعا عالی بود
ولی بدبختانه اگه کار نکنی و پول درنیاری ، نمی تونی زندگی کنی...

بالا