اتفاقی که عجایب هفت گانه دنیا را هشت گانه کرد!! (+عکس)

179

عضو جدید
کاربر ممتاز

فسیل حلقه گم شده داروین که درواقع حلقه بین انسان و پستانداران است کشف شد.
جورن هوروم در مراسمی که در موزه تاریخ طبیعی آمریکا برگزار شده گفته است: «تصویر این فسیل در صد سال آینده در کتاب‌های درسی چاپ خواهد شد.»
همچنین همکار او یعنی جینز فرنزن اعلام کرده است که: «این فسیل عجائب هفت گانه دنیا را هشت گانه کرد.»
قدمت این فسیل کشف شده به 47میلیون سال قبل باز می‌گردد!

این اتفاق به قدری جالب و بزرگ به شمار می‌رود که گوگل در روز گذشته لوگوی خود را تغییر داده و از این فسیل به عنوان نماد خود استفاده کرده است.

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب
ولی من متوجه نشدم فسیل چه جانوریه؟

امیر Amir

عضو جدید

فسیل حلقه گم شده داروین که درواقع حلقه بین انسان و پستانداران است کشف شد.
جورن هوروم در مراسمی که در موزه تاریخ طبیعی آمریکا برگزار شده گفته است: «تصویر این فسیل در صد سال آینده در کتاب‌های درسی چاپ خواهد شد.»
همچنین همکار او یعنی جینز فرنزن اعلام کرده است که: «این فسیل عجائب هفت گانه دنیا را هشت گانه کرد.»
قدمت این فسیل کشف شده به 47میلیون سال قبل باز می‌گردد!

این اتفاق به قدری جالب و بزرگ به شمار می‌رود که گوگل در روز گذشته لوگوی خود را تغییر داده و از این فسیل به عنوان نماد خود استفاده کرده است.

آقا/خانم مهندس صنایع محترم
بفرمایید الان در مورد کدام بعد یا ابعاد این خبر صحبت کنیم و بحث و گفتگوی آزاد داشته باشیم؟یا بفرمایید چه زاویه دیدی باید نسبت به این تاپیک شما باید داشت؟

حتما باید با استفاده از فنون خارق العاده مهندسی صنایع و الگریتم ژنتیک یا زنبور به این موضوع نگاه کنیم:smoke::w25::w15:

hamidarchitec

عضو جدید
ممنون مطلب جالبی بود . من علت تغییر لوگو رو نمیدونستم;)

بچه ها به جای انتقاد بیجا تغدیر کنید:mad:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برا منم جالب بود، خبر اونقدر قوی هستش که برای اطلاعات بیشتر کاربران، گوگل دست به همچین کاری زده، یه حتم هر بازدید کننده از سایت گوگل و دیدن این لوگو، به دنبال علت می‌گرده، و به مهم دسترسی پیدا میکنه

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا دیروز فکر می کردم لوگو گوگل چرا این شکلی شده
ممنون

بالا