اتاق مشورت کنکوری های 92

ho3in.s

عضو جدید
من رتبه ام شد 1000 ... منم اصلا ترمو نزدم . فیزیکی و مکانیکی هم چندتا بیشتر نزدم..
اینا خودشون قبول داشتن که کنکورشون سخت گرفته بودن...
اقا اصلا رو این کنکورهای ماهان حساب باز نکن .. فقط تنها مزیتش اینه که با سوالاها اشنا بشی و استرست کم بشه..
انشاالله آزمونای بعدی مجتبی جان:)
بچه های دیگه که ماهان بودن نیستن! این روزا ظاهرا کسی باشگاه نمیاد و همه دارن کتاب و جزوه میخورن!:D

ziadziad

عضو جدید
سلام ب همه من برای سال بعد می خوام اصلی بخونم و امسال شرکت نکم ایا برای تجربه باید شرکت کنم.؟
راستی من احتمال زیاد معدلم 13.5 میشه برای این معدل نظری دارید.؟
مثلا چه درصد هایی باید بزنم که استان تهران قبول بشم مرسی.

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
سلام ب همه من برای سال بعد می خوام اصلی بخونم و امسال شرکت نکم ایا برای تجربه باید شرکت کنم.؟
راستی من احتمال زیاد معدلم 13.5 میشه برای این معدل نظری دارید.؟
مثلا چه درصد هایی باید بزنم که استان تهران قبول بشم مرسی.

سلام!!!

شما حتما امسال هم امتحان بده ...

.
.
.

حق نگهدارت ...

بین نشین

عضو جدید
در خواب بیند پنبه دانه

در خواب بیند پنبه دانه

سلام
:eek:

:eek::eek::eek::eek:
بچه ها باور میکنید دیشب من بعد از ثبت نام خواب کنکور ارشد رو دیدم دقیقا تو همون حوزه ایی که کنکور کارشناسی داده بودم (دانشکده معماری ) و تو همون کلاس هر سه تا رفیقام هم پیشم

نشسته بودن

صبح که براشون تعر یف می کردم باور نمی کردن

:biggrin::biggrin:ولی حیف شد امشب سعی می کنم خواب دفترچه سوالات رو هم ببینم اگه دیدم فردا میام براتون می گم چه سوالایی قراره بیاد :biggrin::biggrin:

mahbubehh

عضو جدید
sallam manam mahani budam.soalash aslan estandard nist vali baray kam kardan stress &inke btuni hadaghal zamaneto modiriyat konin khube.
movaffagh bashin

mahbubehh

عضو جدید
سلام
معدل 20%سهمیه داره با این معدل باید درصدای بالایی رو بزنین تا تهران قبول بشین البته بستگی داره کدوم دانشگاه و گرایشو بخواین.مثلا امسال شناسایی دانشگاه تهران آخرین رتبه قبولی فک کنم 92 بوده

mahbubehh

عضو جدید
سلام
پارسال عملیات حرارتی سوال نیومده بود!من هم نمیدونستم.گفتن حذف بوده.امسالو سرچ کنین ببینین حذفه یانه؟

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
سلام
پارسال عملیات حرارتی سوال نیومده بود!من هم نمیدونستم.گفتن حذف بوده.امسالو سرچ کنین ببینین حذفه یانه؟

سلام توی این چند سال اخیر در مورده عملیات حرارتی خیلی کم سوال اومده ولی حذف نشده... همه چی بستگی به طراح سوال داره مثلا نمودار 3تایی رو همیشه فقط 2 تا سوال میدادن ولی سال قبل 3تا اومده....

mahbubehh

عضو جدید
سلام
من ریاضی 1و2 پوران پژوهش رو پارسال خوندم خیلی خوب وجامع بود.خیلی راضی بودم.

mahbubehh

عضو جدید
نمودار ها که مبحثش برای ما تو دیرگداز مطرح شد برای همین میگم پارسال از عملیات حرارتی سوال نیومده بود.برای سوالای دیرگداز کافیه تستای جهش رو بزنین ،عالین.من باخوب فهمیدنشون هر 3 تاتست رودرست زدم.

nasim kavusi

عضو جدید
من رتبه ام شد 1000 ... منم اصلا ترمو نزدم . فیزیکی و مکانیکی هم چندتا بیشتر نزدم..
اینا خودشون قبول داشتن که کنکورشون سخت گرفته بودن...
اقا اصلا رو این کنکورهای ماهان حساب باز نکن .. فقط تنها مزیتش اینه که با سوالاها اشنا بشی و استرست کم بشه..
اینطوریم نبودا..اگه سخت بوده واسه همه بوده دیگه

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
بله شرکت کردم..اولی 183،دومیم 75 شدم..سخت بوده ولی واسه همه یکسان بوده

آفرین به تو ما رو روسفید کردی ... معلومه خوب میخونیا
ببین نسیم جان منظور من از سختی بیشتر محاسباتش بوده که خیلی اعصاب خورد کنی بود..من راه حل بیشترش رو بلد بود یعنی وقتی اومد خونه دوباره حل کردم البته با ماشین حساب به جواب آخر خیلییاشون رسیدم... ولی به نظرم یکم باید تو دادن اعداد برای محاسبه دقت بیشتری بشه... چون واقعا تو کنکور اصلی انقدر محاسبات رو سنگین نمیدن

javad-68

عضو جدید
سلام دوستان
نظرتون راجع به بسته ی ماهان چیه ؟
ازمون هاش که خوبه . بسته اش چطوریه ؟

Sh111

عضو جدید
سلام دوستان
من خیلی خوشحالم که با این انجمن اشنا هستم.واقعأ دست همتون درد نکنه.
من این تاپیک رو از اول نخوندم ولی از اسمش پیداست که برا رفع مشکلات و مشورت دوستان کنکوریه.
من یه پیشنهاد دارم که فکر می کنم ممکنه کم وبیش مشکل دوستان دیگه هم باشه.
سوالات کنکور سالهای گذشته رو که می خونم بعضی از سوالات در کتابها و کلید سوالات مختلف دارای جواب واحدی نیستن ویا توضیحات پاسخ سوال کافی نیست.(البته تعدادشون زیاد نیست)حالا میخواستم پیشنهاد بدم بیایم اینجا سوالامون رومطرح کنیم تا هر کدوم از دوستان که جواب درست و کافی رو داشت به بقیه کمک کنه.
ممنون میشم که همراهی کنید.

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
يه سوال؟
ترم 7 اگه بخوايم كنكور بديم بايد از كي شروع كنيم براي خوندن؟

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
من خیلی خوشحالم که با این انجمن اشنا هستم.واقعأ دست همتون درد نکنه.
من این تاپیک رو از اول نخوندم ولی از اسمش پیداست که برا رفع مشکلات و مشورت دوستان کنکوریه.
من یه پیشنهاد دارم که فکر می کنم ممکنه کم وبیش مشکل دوستان دیگه هم باشه.
سوالات کنکور سالهای گذشته رو که می خونم بعضی از سوالات در کتابها و کلید سوالات مختلف دارای جواب واحدی نیستن ویا توضیحات پاسخ سوال کافی نیست.(البته تعدادشون زیاد نیست)حالا میخواستم پیشنهاد بدم بیایم اینجا سوالامون رومطرح کنیم تا هر کدوم از دوستان که جواب درست و کافی رو داشت به بقیه کمک کنه.
ممنون میشم که همراهی کنید.
\سلام دوست عزیز خوش اودمی
منم کاملا با پیشنهادتون موافقم

nora_na

عضو جدید
من آزمون اولمو خوب ندادم. آزمون دوم ام خیلی مشکل بود ولی برای همه اینطوری بود.وقتی اینطوری میشه چیزی که خیلی تاثیرش زیاده درصدای ریاضی و زبان هستش. چون حتی کسایی که دروس تخصصی رو زیاد خوندن هم به علت بالا بودن سطح سوالات خیلی با کسی که در حد متوسظ خونده باشه تفاوتی نمیکنن. البته اگه از قبل روی ریاضی و زبان کار نکردید الان دیگه وقتش نیست.(من آزمون دوم 4 شدم). موفق باشید.

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
من آزمون اولمو خوب ندادم. آزمون دوم ام خیلی مشکل بود ولی برای همه اینطوری بود.وقتی اینطوری میشه چیزی که خیلی تاثیرش زیاده درصدای ریاضی و زبان هستش. چون حتی کسایی که دروس تخصصی رو زیاد خوندن هم به علت بالا بودن سطح سوالات خیلی با کسی که در حد متوسظ خونده باشه تفاوتی نمیکنن. البته اگه از قبل روی ریاضی و زبان کار نکردید الان دیگه وقتش نیست.(من آزمون دوم 4 شدم). موفق باشید.

احتمالاٌ کنکور هم به همین صورت باشه ! پس با این حال ماییکه ریاضی نخوندیم .... :((

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
احتمالاٌ کنکور هم به همین صورت باشه ! پس با این حال ماییکه ریاضی نخوندیم .... :((

حسین جان واقعا ریاضی نخوندیی؟؟؟ بابا حیفه.... این همه داری زحمت میکشی حیف هست که ریاضی رو نخوندی
ولی هنوز هم وقت داری واسه ریاضی خوندن

Ho$$ein

کاربر ممتاز
حسین جان واقعا ریاضی نخوندیی؟؟؟ بابا حیفه.... این همه داری زحمت میکشی حیف هست که ریاضی رو نخوندی
ولی هنوز هم وقت داری واسه ریاضی خوندن
حقیقتش من امسال رو خوب شروع کردم ... اما متاسفانه منصرف شدم ... و امسال میخوام آزمایشی کنکور بدم .
امسال دروس تخصصی و زبان رو میزنم ببینم چطور نتیحه می ده !
صمناٌ من ترم 7 هستم و سال دیگه رو فرصت دارم .
انشاا.. شاهدموفقیت شما و دیگر دوستان باشیم

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
حقیقتش من امسال رو خوب شروع کردم ... اما متاسفانه منصرف شدم ... و امسال میخوام آزمایشی کنکور بدم .
امسال دروس تخصصی و زبان رو میزنم ببینم چطور نتیحه می ده !
صمناٌ من ترم 7 هستم و سال دیگه رو فرصت دارم .
انشاا.. شاهدموفقیت شما و دیگر دوستان باشیم

آها پس اگر اینجوری اشکالی نداره..
ولی حسین جان سال دیگه ایشالله خواستی شروع کنی حتما ریاضی رو بخون و حتما حتما حتما ریاضی رو از بهار یا تابستون شروع کن ..
موفق باشی

iranmarmulak

عضو جدید
دوستان واقعا خسته نباشید
اول میخاستم بدونم داخل انجمن پارسه ای هم داریم؟
واین که نظرتون برای منی که اصلا امیدی به زدن زبان ندارم چیه؟؟؟؟؟؟
البته ریاضیم بدک نیست ومیتونم کاریش کنم ودرسای دیگه هم باهمون پارسه دارم جلو میام یعنی تا دو هفته دیگه انشا ا.. خوندن رفرنسا تموم میشه.
یعنی میخاستم بدونم کاری هست که بتونم با این وقت کم باقی مونده انجامش بدم وباهاش بتونم 10 تا 20 درصد زبان بزنم؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟:redface::redface::redface::redface:

Ho$$ein

کاربر ممتاز
دوستان واقعا خسته نباشید
اول میخاستم بدونم داخل انجمن پارسه ای هم داریم؟
واین که نظرتون برای منی که اصلا امیدی به زدن زبان ندارم چیه؟؟؟؟؟؟
البته ریاضیم بدک نیست ومیتونم کاریش کنم ودرسای دیگه هم باهمون پارسه دارم جلو میام یعنی تا دو هفته دیگه انشا ا.. خوندن رفرنسا تموم میشه.
یعنی میخاستم بدونم کاری هست که بتونم با این وقت کم باقی مونده انجامش بدم وباهاش بتونم 10 تا 20 درصد زبان بزنم؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟؟:redface::redface::redface::redface:
سلام دوست عزیز
بنظر من با این وضعیتی که از زبانت وصف کردی ( ! ) الان وقت چندانی برای زبان عمومی خوندن وجود نداره . زبان درسی هست که بایستی در دراز مدت خونده بشه . اما میتونی روی زبان تخصصی حساب کنی
یعنی اینکه کتاب قلاحی مقیمی رو تو وقت باقیمونده تموم کنی . امید هست که بتونی 30 درصد هم بزنی . زبان تخصصی ساده اس . فقط نکته ای که هست اینه که بایستی درک مطلبت خوب باشه . همین

rrezaie

عضو جدید
سلام . من میخوام برا ارشد گرایشمو از سرامیک به صنعتی تغییر بدم.لطفا راهنمایی کنید:smile:

Sh111

عضو جدید
سلام دوستان
امیدوارم که همه کنکوریهای عزیز تا الآن خوب پیش رفته باشن.

من سوالآت کنکور 90 به همراه کلید یا پاسخنامه تشریحیش رو می خوام.کسی از دوستان داره ممنون میشم اگه به من بده.

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
امیدوارم که همه کنکوریهای عزیز تا الآن خوب پیش رفته باشن.

من سوالآت کنکور 90 به همراه کلید یا پاسخنامه تشریحیش رو می خوام.کسی از دوستان داره ممنون میشم اگه به من بده.

سوالارو از لینک زیر دان کن.

http://ifile.it/leomwy5

بالا