آیا پوشاندن جامه زنانه بر تن يک مجرم تبهکار در شهر مريوان استان کردستان توهين آشکار به بانوان ايراني و مايه شرمساري نیست؟!+تصویر

آبیدر751

اخراجی موقت
شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر.شخصیت من چیزیه که من هستم ، اما برخورد من بستگی داره به اینکه " تو " کی باشی

REYMOND00

کاربر بیش فعال
:biggrin:کفش زنونه سایز پای اقایون انقدر زیاد تولید میشه؟؟ یا زنا پاهاشون بزرگ شده؟

جوابش اینقدرام سخت نیست...
تو کشورهای پیشرفته زنان در کل رشد خیلی بیشتر و بهتری نسبت به کشورهای شرقی(حتی پیشرفته )دارن ...مثلا یه دختر 9 ساله آمریکایی به اندازه یه دختر 16 ساله آسیای شرقی رشد داره...به خاطر تغذیه...ورزش خیلی خوب و مستمر...اطلاعات بیشتر و بهتر...استخوان بندی متفاوت...همه و همه باعث می شه که اندامها فرق کنه به خصوص با این وضعیت اقتصادی که ما پیش گرفتیم پسرامونم دارن کوتوله می شن!!دخترا بماند...
شما نباید اونجا رو با اینجا مقایسه کن که...فک کن نیکول با 179 سانت قد باید شماره کفشش چی باشه که بتونه بدون مشکل قدم بزنه؟باید جوری باشه که بتونه اون سطح بدن رو متعادل نگه داره یا نه؟تازه این متعادلشونه دیگه...مثلا معیاری که برای مانکنهای کت واک استفاده می شه حداقل قد و وزن 175 و 60-65 کیلوئه...که تو مدلیستها شاید بیشتر هم باشه!!!تازه اونهمه لاغرن...دیگه ببین مردم عادی چطوره...با قد 170 به نظر شما سایز 40 بزرگه؟یا اصلا چرا حتی مردا که بزرگ هیکل می شن سایز پاشونم بیشتر می شه؟
جز اینها گویا یه عرفه که پای زن باید کوچیک باشه تو کشورما!!و می دونم چقد سخت می شه ککفش سایز بزرگ زنونه پیدا کرد!!اما اونجا غربه و اینجا ایران و شرق!!شرقی که تا چندسال قبل پای زنهای چینی با کفشای آهنی به زور کوچیک نگه داشته می شد چون نشونه جذابیت بود...که این زنها دیگه راه هم نمی تونستن برن!!و اقدام علیه این حرکت ضدانسانی هم تسط برادر یکی از همین زنها شروع شد...

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
تو کشورهای پیشرفته زنان در کل رشد خیلی بیشتر و بهتری نسبت به کشورهای شرقی(حتی پیشرفته )دارن ...مثلا یه دختر 9 ساله آمریکایی به اندازه یه دختر 16 ساله آسیای شرقی رشد داره...به خاطر تغذیه...ورزش خیلی خوب و مستمر...اطلاعات بیشتر و بهتر...استخوان بندی متفاوت...همه و همه باعث می شه که اندامها فرق کنه به خصوص با این وضعیت اقتصادی که ما پیش گرفتیم پسرامونم دارن کوتوله می شن!!دخترا بماند...
شما نباید اونجا رو با اینجا مقایسه کن که...فک کن نیکول با 179 سانت قد باید شماره کفشش چی باشه که بتونه بدون مشکل قدم بزنه؟باید جوری باشه که بتونه اون سطح بدن رو متعادل نگه داره یا نه؟تازه این متعادلشونه دیگه...مثلا معیاری که برای مانکنهای کت واک استفاده می شه حداقل قد و وزن 175 و 60-65 کیلوئه...که تو مدلیستها شاید بیشتر هم باشه!!!تازه اونهمه لاغرن...دیگه ببین مردم عادی چطوره...با قد 170 به نظر شما سایز 40 بزرگه؟یا اصلا چرا حتی مردا که بزرگ هیکل می شن سایز پاشونم بیشتر می شه؟
جز اینها گویا یه عرفه که پای زن باید کوچیک باشه تو کشورما!!و می دونم چقد سخت می شه ککفش سایز بزرگ زنونه پیدا کرد!!اما اونجا غربه و اینجا ایران و شرق!!شرقی که تا چندسال قبل پای زنهای چینی با کفشای آهنی به زور کوچیک نگه داشته می شد چون نشونه جذابیت بود...که این زنها دیگه راه هم نمی تونستن برن!!و اقدام علیه این حرکت ضدانسانی هم تسط برادر یکی از همین زنها شروع شد...

الان یه جورایی توی کل دنیا عدم تعادل رو از هر نظر که بگین داریم!!
توی آمریکا قدهای 2 متر به بالا بین مردم عادیشون خیلی زیاد شده + اوورسایز بودن و چاقی افراطی شون
دلیلشم تغذیه خیلی ارزون اونها به نسبت درآمدشونه
اینجا چی؟ خونواده هایی هستن که 20-30 میلیون هر سال می دن به تعدیلات و ترمیم خونه و ماشین اما بری خونشون درست حسابی تغذیه ندارن؛ میوه نمی خورن؛ شیر نمی خورن؛ الکل می خورن!!
رفاه رو از تغزیه هیچ وقت شروع نمی کنن که قدشونم بلتد باشه شاید آخرین جایی که صرف کنن تغذیه صحیحه!

mech_eng2000

عضو جدید

خوب مردهاشونم قد بلند هستن، یعنی منظورم اینه مردها به طور معمول استخوان بندی درشتتری دارن و قد بلندترن
در نتیجه پاهاشونم بزرگتره
به طور نسبی گفتم
اتفاقا 1 معلم زبانی داشتم، اسمش یادم رفته ولی خیلی دوسش میداشتم:D
ماشالا 180 قد، 43 پا:Dواسه همین هیچوقت روم نشد واسه دوستی اقدام کنم:redface:
زن قد بلند خیلی دوست دارم:redface:

mech_eng2000

عضو جدید
به آینه فک کن انعکاس رفتار......
خوب نمیتونی 1 شخصیت اروم داشته باشی و ولی برخوردی پرخاشجویانه!!! یا ادم بسیار مودبی باشه بعد چون جوییت بد دهنه، پیاده شی فحش کاری!!!
در واقع شخصیت نیست که، 1 چیز سیالیه که قالب هر ظرف رو میگیره!!!
شخصیت ثبات داره
مگر چند شخصیتیا:Dفکر کنم خودم یکیشون باشم

mech_eng2000

عضو جدید
الان یه جورایی توی کل دنیا عدم تعادل رو از هر نظر که بگین داریم!!
توی آمریکا قدهای 2 متر به بالا بین مردم عادیشون خیلی زیاد شده + اوورسایز بودن و چاقی افراطی شون
دلیلشم تغذیه خیلی ارزون اونها به نسبت درآمدشونه
اینجا چی؟ خونواده هایی هستن که 20-30 میلیون هر سال می دن به تعدیلات و ترمیم خونه و ماشین اما بری خونشون درست حسابی تغذیه ندارن؛ میوه نمی خورن؛ شیر نمی خورن؛ الکل می خورن!!
رفاه رو از تغزیه هیچ وقت شروع نمی کنن که قدشونم بلتد باشه شاید آخرین جایی که صرف کنن تغذیه صحیحه!
همه 20-30 ندارن خرج خونه کنن و ندارن که تغذیه صحیح داشته باشن
بعد کیفیت مواد غذایی هم مهمه
با گوش خودم تو رادیو شنیدم، یکی از مسئولین داشت تایید میکرد که برای ماندگاری شیر، مواد شیمیایی (وایتکسه که بحثش بود) توش میریزن!!!
ادم دیگه میتونه بخوره؟؟؟
یا 2-3 هفته پیش از یکی از فروشگاههای بزرگ تهران (هایپرا) گوشت تهیه کردم:Dنمیدونم دقیقا کجای حیوونه بود!!! اصلا شاید چرم بود؟؟؟ دلم میخواد بدونم چی به حیوان بیچاره دادن خورده که گوشتش اینه!!! اونم با این قیمت های فضایی

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من میگم تا چیزی رو نمیدونیم کامل دربارش قضاوت نکنیم

زن درجامعه ما ارزش داره اما نه ارزش گذشته خیلی از ماها حتی از همین بچه های باشگاه زن را به چشم یه ابزار نگاه میکنن ازش استفاده میکنن

و مثل تفاله میندازن دووووووووور

اما منم با نظر داداش طوفان موافقم این کار ارزش زمن رو پایین نمیاره

اگه ارزش زن با این کار پایین میاد

پس کثافت بازیایی که دورمون هستن اکثر اقا و خانوم ها دارن چرا ارزششون پایین نمیاد

mech_eng2000

عضو جدید

زن درجامعه ما ارزش داره اما نه ارزش گذشته خیلی از ماها حتی از همین بچه های باشگاه زن را به چشم یه ابزار نگاه میکنن ازش استفاده میکنن

پس کثافت بازیایی که دورمون هستن اکثر اقا و خانوم ها دارن چرا ارزششون پایین نمیاد
خیلی با حرفت مخالفم یاس
ولی فکرم خیلی مشغوله الان نمیتونم جواب بدم.

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

با نظرت مخالفم به نظر من ارزش زن بر خلاف اعتقاد شما خیلی بالاتر رفته از خیلی جهات در مورد حرفت در مورد پسرای باشگاه اگر هم اینطوری باشه

این تفکر پسرا ارزش زنا رو پایین نمیاره بعنوان مثال وقتی من یه تفکر غلط درباره شما دارم ارزش شما پایین میاد آیا؟در باره این که با این کار ارزش زن

پایین میاد یا نه باید بگم قطعا بله این فرد یه مجرم بوده و این کار برای مجازاتش بوده چرا برای مجازات باید لباس زنونه تنش کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟این کار شاید در

اون حد ارزش زنو پایین نیاره ولی به نوعی بی احترامی به جامعه بانوانه در مورد کثافت کاریهیه جامعه باید بگم این کارا هم ارزششونو پایین میاره ولی

فقط ارزش اونایی رو که این کارو انجام میدن و به منی که این کارو نمیکنم آسیبی نمیرسونه.

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با نظرت مخالفم به نظر من ارزش زن بر خلاف اعتقاد شما خیلی بالاتر رفته از خیلی جهات در مورد حرفت در مورد پسرای باشگاه اگر هم اینطوری باشه این تفکر پسرا ارزش زنا رو پایین نمیاره بعنوان مثال وقتی من یه تفکر غلط درباره شما دارم ارزش شما پایین میاد آیا؟در باره این که با این کار ارزش زن پایین میاد یا نه باید بگم قطعا بله این فرد یه مجرم بوده و این کار برای مجازاتش بوده چرا برای مجازات باید لباس زنونه تنش کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟این کار شاید در اون حد ارزش زنو پایین نیاره ولی به نوعی بی احترامی به جامعه بانوانه در مورد کثافت کاریهیه جامعه باید بگم این کارا هم ارزششونو پایین میاره ولی فقط ارزش اونایی رو که این کارو انجام میدن و به منی که این کارو نمیکنم آسیبی نمیرسونه.
شما ها مو رو میبینین من پیچش مو چرا باید یه مرد لباس زنونه بپوشه ایا از حکمش خبر دارین؟ ایا میدونین مرتکب چه جرمی شده که اینگونه در شهر چرخ دادن من از صحت این کار اطلاعی ندارم شاید استارتر از سایت دیگه گرفته احتمال میدم فتوشاپ باشه تا جایی که من در دستگاه نظام هستم چنین جرمی ندیدم از بچه محل این استان کسی اینجا هست؟

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما ها مو رو میبینین من پیچش مو چرا باید یه مرد لباس زنونه بپوشه ایا از حکمش خبر دارین؟ ایا میدونین مرتکب چه جرمی شده که اینگونه در شهر چرخ دادن من از صحت این کار اطلاعی ندارم شاید استارتر از سایت دیگه گرفته احتمال میدم فتوشاپ باشه تا جایی که من در دستگاه نظام هستم چنین جرمی ندیدم از بچه محل این استان کسی اینجا هست؟

همچین اطفاقی افتاده ولی بدون حکم قضایی.

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خبری که گذاشتم متعلق به سایت خبری تابناک با آدرس قید شده است.

عکس خبر متعلق به روزنامه کویتی الوطن با این آدرس می باشد.

درباره صحت و سقم این مورد هم«بهار نوشت:

پوشاندن لباس زنانه بر تن یکی از متهمان مریوانی و گرداندن او در ملاءعام، نه‌تنها واکنش‌های بسیاری از سوی مردم مریوان و استان کردستان همراه داشت بلکه باعث شد بسیاری از نمایندگان مجلس نیز به این امر اعتراض کنند. تصمیمی که حتی در سایر شهرهای کشور نیز بازتاب داشت و رسانه‌های داخلی و خارجی این تصمیم نیروی انتظامی را با جزییات منعکس کردند. به طوری که نه‌تنها گروهی از زنان مریوان به پوشاندن لباس قرمزرنگ زنانه بر تن یک متهم و گرداندن او در شهر اعتراض کردند بلکه بسیاری از مردان مریوانی هم در واکنش به این اقدام پلیس لباس زنانه به تن کردند و اعتراض خود را از این طریق به مسئولان نشان دادند. بسیاری از معترضان این اقدام پلیس را توهین به مقام زن می‌دانند. در این راستا هم عضو هیات‌رییسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس معتقد است که برای حل ماجرا، نیروی انتظامی باید معذرت‌خواهی کند»

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

برادر البرز عزیز خوبین؟ خوشین؟

یه سوال برام پیش اومد چون شما تاپیکو استارت زدین به صورت خاص از شما می پرسم:gol:

اینکه اصل کار اشتباه بوده را که شکر خدا همه قبول دارن اما

بنظرت اون فرمانده ای که دستور این کار را داده قصدش توهین به بانوان بوده؟ چن درصد همچین نیت و قصدی را داشته؟
==============================

و یه خاطره مثل همیشه تعریف کنم:

دوران ابتدایی که بودم یه دانش آموزی تو کلاس ما بودم که 3-4 سال مردود شده بود و تو یه کلاس در جا میزد (مثل کلاه قرمزی)

معلم وقتی می خواست صداش بزنه بهش می گفت نابغه پروفسور بیا پای تخته سیاه ...!

حالا نظرتون چیه دوستان روزنامه ها میومدن تیتر میزدن توهین به نوابغ و پروفسورین کشور؟

========
چرا ما دوست داریم همه چیزو به هر چیزی که دوست داریم در موردش صحبت کنیم ربط می دیم؟ (ان شا الله اگه عمری باقی نتایج یه تحقیق که جمعهی از روانشاسان در باب این موصوع انجام دادن را قرار میدم)

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

یه سوال برام پیش اومد چون شما تاپیکو استارت زدین به صورت خاص از شما می پرسم:gol:

بنظرت اون فرمانده ای که دستور این کار را داده قصدش توهین به بانوان بوده؟ چن درصد همچین نیت و قصدی را داشته؟

دوران ابتدایی که بودم یه دانش آموزی تو کلاس ما بودم که 3-4 سال مردود شده بود و تو یه کلاس در جا میزد (مثل کلاه قرمزی)

حالا نظرتون چیه دوستان روزنامه ها میومدن تیتر میزدن توهین به نوابغ و پروفسورین کشور؟

========
چرا ما دوست داریم همه چیزو به هر چیزی که دوست داریم در موردش صحبت کنیم ربط می دیم؟ (ان شا الله اگه عمری باقی نتایج یه تحقیق که جمعهی از روانشاسان در باب این موصوع انجام دادن را قرار میدم)

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
همه 20-30 ندارن خرج خونه کنن و ندارن که تغذیه صحیح داشته باشن
بعد کیفیت مواد غذایی هم مهمه
با گوش خودم تو رادیو شنیدم، یکی از مسئولین داشت تایید میکرد که برای ماندگاری شیر، مواد شیمیایی (وایتکسه که بحثش بود) توش میریزن!!!
ادم دیگه میتونه بخوره؟؟؟
یا 2-3 هفته پیش از یکی از فروشگاههای بزرگ تهران (هایپرا) گوشت تهیه کردم:Dنمیدونم دقیقا کجای حیوونه بود!!! اصلا شاید چرم بود؟؟؟ دلم میخواد بدونم چی به حیوان بیچاره دادن خورده که گوشتش اینه!!! اونم با این قیمت های فضایی
این شیر رو گفتی یه چیز می گم؛ یه چیزی بشنو
شیر کیسه ای، شیر کاکائو نخورین! دلیلشم واضحه یکیش بسته بندی ارزون و اینکه بر اساس تست کیفیت مینیمم رو داره که شده شیر کیسه ای و دومی رنگش! که شاید بی کیفیت بوده و شده شیر کاکائو
می دونم خیلیا ندارن ولی اول از همه آگاهی رو ندارن
گوشت هم باید همون روز اول نپزینش، یه دوره داره به اسم جمود نعشی یعنی بعد ذبح حیوونه، ماهیچه هاش برای مصرف انرژی باقیمونده توی اونها دچار سفتی می شن حداکثرش 12 ساعته که باید طی بشه بعد بپزینش... توی فریزر هم به تعویق می افته تونستین بذارینش توی یخچال تا خراب نشه با احتساب اینکه مثلا ساعت 5 یا 6 صبح ذبح شده. فرداش بپزین چرم نمی شه!!!!!!!! می تونین توی پیاز، آب کیوی، ماست و سس و ... بخوابونین تا نرم تر هم بشه!

mech_eng2000

عضو جدید
شیر کیسه ای، شیر کاکائو نخورین! دلیلشم واضحه یکیش بسته بندی ارزون و اینکه بر اساس تست کیفیت مینیمم رو داره که شده شیر کیسه ای و دومی رنگش! که شاید بی کیفیت بوده و شده شیر کاکائو
گوشت هم باید همون روز اول نپزینش، یه دوره داره به اسم جمود نعشی یعنی بعد ذبح حیوونه، ماهیچه هاش برای مصرف انرژی باقیمونده توی اونها دچار سفتی می شن حداکثرش 12 ساعته که باید طی بشه بعد بپزینش... توی فریزر هم به تعویق می افته تونستین بذارینش توی یخچال تا خراب نشه با احتساب اینکه مثلا ساعت 5 یا 6 صبح ذبح شده. فرداش بپزین چرم نمی شه!!!!!!!! می تونین توی پیاز، آب کیوی، ماست و سس و ... بخوابونین تا نرم تر هم بشه!
سپاسگزارم از جوابت
در مورد شیر، کیسه و غیر کیسه نداره، من همیشه از این شیرای کم چرب دامداران و ... میخرم، اما همونجوری که میگفتن، ماندگاریش خیلی زیاد شده!!!
در مورد گوشت، چون اشپزی با من نیست، منتقل میکنم، اگر شرایط شما رعایت شده بود و همونقدر مزخرف بود، به اطلاعت میرسونم، در غیر اینصورت از متد شما پیروی میکنیم

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت اين لباسارو از كجا آوردن؟!!

برام جالبه که کسی به دنبال پاسخ این سوال نبود!!!!!

کسی میدونه جرم اون اقا چی بوده؟؟؟
فقط یه تیتر میخونین که برای تحقیر کردنش، لباس زنانه به تنش کردن؟؟؟

یعنی کسی با خودش فکر نکرد که یکی از صدها پسری بوده که با ارایش خودش به شکل دخترها، از پسرا اخاذی میکرده و پولشون رو میچاپیده؟؟؟

فیلم بازداشت یکیشون تو اینترنت بود، تو یوتوب، یارو نوشته بود برخورد با یه دوجنسه! بعد تو صحبتاشون میومد که یارو لباس زنونه پوشیده برا اخاذی و گل زدن ملت! :)))))))))))))))

من که حوصله ندارم بشینم ان‌صفحه چرندیات بدون تحقیق قبلی اقایون رو بخونم، الان هم صفحه‌ی اول رو دیدم و جواب رو براتون نوشتم... اگر چیزی تو صفحات بعدی اضافه شده که ارزش داره ما هم حرف بزنیم، بگید بیایم جواب بدیم! )

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

========
سلام دوست عزیزم
ممنونم اما این ساعات و لحظات عمرم هر چیزی هست؛ جز خوشی! فعلا درگیر توفیق اجباری شدم که به مانند امضاتون "صدای عبور ثانیه ها " ی عمرمو دارم میشمارم و زجر میکشم !

شما زاویه دیدتان را به نیات و مقصودات نشانه رفتین و من از شما می پرسم که این امر از کدام نهاد صادر شده است!؟ آیا نه این است که نهادی که ضابط و مجری قوانین صادر شده از سوی دادگستری در جامعه می باشد، است.
برای روشن شدن مسئله این مقدمه توجه فرمایید
«موضوعی که در این بین اهمیت دارد این است که مجازات، فعل یا ترک فعلی است که قانونگذار منع آن را اعلام کرده و اگر فردی انجام دهد، مجازات می‌شود. حتی در قانون، اصلی بر قانونی‌بودن مجازات‌ها هم وجود دارد. به گفته نعمت احمدی، حقوقدان، مجازات‌ها در قانون تعریف شده است. این مجازات‌ها شامل حدود، قصاص و دیات و البته حبس و جزای نقدی است. احمدی در این‌باره می‌گوید: «در ماده 19 قانون مجازات اسلامی، در مورد مجازات‌های تکمیلی و تتمیمی صحبت‌هایی شده است. برای مثال اگر جرمی، با مجازاتش سنخیت نداشت، براساس پیش‌بینی قانون، قاضی بتواند، مجازاتی علاوه بر آن‌که در قانون مجازات اسلامی وجود دارد، صادر کند.

او همچنین ادامه می‌دهد: «در مورد این موضوع شاید برای این اراذل و اوباش مجازات تکمیلی در نظر گرفته شده باشد تا برای خاروخفیف‌کردن او بخواهند اقداماتی انجام دهند. ولی تن‌کردن لباس زنانه به مجرم به هیچ عنوان در قانون وجود ندارد و قاضی هم حق صادرکردن چنین حکمی را ندارد.
انجام هر فعل حرامی در قانون مجازات اسلامی، تعزیر دارد و تن‌کردن لباس زنانه برای مردان و برعکس آن کاری حرام است»

در مورد خاطرتان هم دوست عزیز باید اذعان کنم که تصدیق بفرمایید که مثل قیاسی مع الفارق است! کلاس درس یک معلم با تعدادی محدود دانش آموز و افراد حاضر؛ و از سویی دیگر جامعه ای به نام دهکده جهانی با تمام امکانات رسانه ای
«
چرا ما دوست داریم همه چیزو به هر چیزی که دوست داریم در موردش صحبت کنیم ربط می دیم؟»
از سوی دیگه استاتر به هیچ وجه پیش داوری ای نکرده ! و تنها به ذکر یک سوال بسنده کرده و قضاوت رو هم به وجدان های آگاه سپرده.(انشاء الله که تمام نیت ها و مقصودها در کشور خالصاً مخلصاً و در جهت ارتقاء سطح فرهنگی و اجتماعی و تعالی هرچه بیشتر جامعه ایرانی در سطح کلان خود باشد!!!)

یعنی کسی با خودش فکر نکرد که یکی از صدها پسری بوده که با ارایش خودش به شکل دخترها، از پسرا اخاذی میکرده و پولشون رو میچاپیده؟؟؟

فیلم بازداشت یکیشون تو اینترنت بود، تو یوتوب، یارو نوشته بود برخورد با یه دوجنسه! بعد تو صحبتاشون میومد که یارو لباس زنونه پوشیده برا اخاذی و گل زدن ملت! :)))))))))))))))

من که حوصله ندارم بشینم ان‌صفحه چرندیات بدون تحقیق قبلی اقایون رو بخونم، الان هم صفحه‌ی اول رو دیدم و جواب رو براتون نوشتم... اگر چیزی تو صفحات بعدی اضافه شده که ارزش داره ما هم حرف بزنیم، بگید بیایم جواب بدیم! )

میتونه صحبت شما دوست عزیز؛ درست باشه ! اما بازتابی که در بین نمایندگان و عضو هیات‌رییسه مجلس داشته اینطور لحاظ میکنه که کج دارو مریز به مسئله نگاه کرد!
ممنونم از شما دوست عزیز که صحبت ها و نظرات دوستانتون توی باشگاه مهندسان رو چیزی جز « چرندیات» نمیدونید! از حضور پر رنگ و پاسخ گویی متینتون هم سپاسگزارم

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
میتونه صحبت شما دوست عزیز؛ درست باشه ! اما بازتابی که در بین نمایندگان و عضو هیات‌رییسه مجلس داشته اینطور لحاظ میکنه که کج دارو مریز به مسئله نگاه کرد!

توی این مملکت کلی اتفاقات دیگه‌ای می‌افته که اونا جیکشون در نمیاد!!
حالا چهارتا افسر یگان ویژه‌ی یه شهر بدبخت و بی امکانات مثل مریوان گیر اوردن و هر چی از دهنشون در میاد بارش میکنن!!! همین کار رو اگر نوپوی تهران کرده بود، اینا حتی جرات نداشتن تماشا بکنن این ماجرا رو! :))))))))
پس این حرفاشون ارزش چندانی نداره! :))) (چرا؟ چون دیوار طرفشون کوتاهه و چون میخوان کسی نگه اینا لال بودن، هر حرفی بخوای میزنن... تازه کم‌کاری هم کردن!! باید بازخواست میکردن و چند نفر رو اخراج هم میکردن! )...

ممنونم از شما دوست عزیز که صحبت ها و نظرات دوستانتون توی باشگاه مهندسان رو چیزی جز « چرندیات» نمیدونید! از حضور پر رنگ و پاسخ گویی متینتون هم سپاسگزارم
نظرات رو که نیگا میکنی، هیچکس خبر رو تحلیل نکرده، همه اومدن گفتن بله لباس زنونه تنش کردن که زن رو تحقیر بکنن و اینا و رفتن!! بدون اینکه نیاز ببینن فسفر بسوزونن!! :)...
و عرض کردم که پاسخم صرفا برای صفحه‌ی اول بوده و نه همه‌ی صفحات! پس به نظرات گهرباری که در سایر صفحات ارسال شده، من کاری ندارم! :) و نخوندمشون هم!

saghar*20*

عضو جدید

سپاسگزارم از جوابت
در مورد شیر، کیسه و غیر کیسه نداره، من همیشه از این شیرای کم چرب دامداران و ... میخرم، اما همونجوری که میگفتن، ماندگاریش خیلی زیاد شده!!!
در مورد گوشت، چون اشپزی با من نیست، منتقل میکنم، اگر شرایط شما رعایت شده بود و همونقدر مزخرف بود، به اطلاعت میرسونم، در غیر اینصورت از متد شما پیروی میکنیم
چي بودوچيشد:surprised:.......ازمجرم تبهكارو توهين ولباس زنانه وغيره....رسيديم به گوشت وشيرولبنياتوماست كم چرب.....خيلي باحالين دوستان:biggrin:

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

========

واقعا با این مثالی که زدین حق مطلبو ادا کردید!

این روزا چیزی که بیشتر از همه به چشم میخوره
فرافکنی
مقلطه کردن
سوال و با سوال جواب دادن
حتما با این شیوه آینده ای روشن منتظر ماست

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز

اصلن شایسته شما نیست که وقت گرانبهای خود را صرف چنین چیزهای بی ارزشی بکنید

تو این کشور این روزا چیزی که ارزش نداره حرمت انسان و حقوق شهروندیه