آیا شما یک دون ژوان یا قربانی دون ژوان بودین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*Essi*

اخراجی موقت
دون ژوان ها کسانی هستند که در هر برهه از زندگی شان با چند جنس مخالف رابطه احساسی عمیق دارند و کیفیت و کمیت این جنس مخالف ها هیچ وقت ثابت نیست؛

یعنی هیچ جنس مخالفی در زندگی شان نیست که بتواند حضور دائمی داشته باشد.

با این حال آنها در یک روند شجاعانه از کسی می گذرند و به کسی دیگر می پیوندند؛ بدون آن که بدانند چرا!

این شجاعت و شهامت با سرعت سرسام آوری به سمت تنهایی در حرکت است و آنها در هر لحظه ممکن است ترک شوند و تنها بمانند.

وحشتی که هرگز دوست ندارند تجربه اش کنند. در حقیقت دون ژوان تحمل زندگی را ندارد و برای پر کردن این خلأ وحشی، به محض احساس تنهایی دست روی کس دیگری می گذارد.

این چرایی دون ژوانی است.

.
.
.
خواهشا این سئوال رو بدون خودسانسوری پاسخ بدین.

آیا شما برای کس یا کسانی در نقش دون ژوان بودین؟

آیا کسی برای شما در چنین نقشی ظاهر شده؟

آخرین ویرایش:

*Essi*

اخراجی موقت
دون ژوان شما را بی خبر ترک می کند.

اصلاً نمی فهمی چه وقتی رفته که بخواهی جلویش را بگیری. التماس ها شروع می شود.

دون ژوان دوست دارد التماس بشنود.

چون می فهمد که تنها نیست و این التماس ها همیشه هست! پس لذت می برد.

جنس مخالف نمی داند که تنها چیزی که دون ژوان را می ترساند تنهایی است!

اگر جنس مخالف زرنگ باشد می تواند با تنها گذاشتن، دون ژوان را برای مدت بیشتری داشته باشد! یعنی از خودش قدرت نشان دهد و دون ژوان را دوباره به مبارزه بطلبد.

*Essi*

اخراجی موقت
دون ژوان زندگی روتینی ندارد.

و این زندگی برای هیچ کسی دوست داشتنی نیست.

شاید یکی از دلایلی که هر دون ژوانی قصد ترک کردن می گیرد این است که روش زندگی اش زیر سؤال می رود.

او همیشه می گردد تا یک موافق پیدا کند، اما نکته غم انگیز این جاست که این موافق هم پیدا نمی شود.

شاید برای کسی که می خواهد با یک دون ژوان زندگی کند، تنها نکته ترسناک، عدم امنیت از فردای دون ژوان است.

آنها روش زندگی شان بر پایه ریسک و خطر بنا شده.

آرزوهای عجیب و دور از دسترس دارند. که خیلی از آنها حتی مادی هم نیست.این آرزوها برای کسی که زندگی روتین و امنی دارد، آرزوهای احمقانه، بچگانه و سخیفی به شمار می آیند. اما برای دون ژوان فلسفه زندگی است.

MK264

کاربر بیش فعال
درباره دون ژوان شنیده بودم اما تا حالا برخوردی باهاشون نداشتم، البته یکی از دوستان بود که یک همچین شخصیتی داشتن که همزمان با چند نفر می پرید و با این یکی بهم نزده با یکی دیگه شروع می کرد اما چون فعلا جوونه ما به حساب جوونی میذاریم اما استعداد دون ژوان شدن رو داره.

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised: شه ژالب!
دیده بودما!
اما اسمشو نمیدونستم:D
یکی از همکلاس ها اینطور بودن:razz:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دیده بودم ولی میذاشتم به حساب جوونی و هوس!
1-نه خوشبختانه همچین نقشی نداشتم.
2-نه خوشبختانه نذاشتم کسی منو بازیچه خودش کنه.
ولی اطرافیام دیدم که بازیچه همچین افرادی شدن...
حالا این دون ژوانها درمان بشو هم هستن؟!

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
1ـ خیر خوشبختانه هیچ وقت این جور آدمی نبودم.
2ـ بله متاسفانه نامزدم چنین آدمی بود.البته همیشه ادعا میکرد من تنها فردی هستم که تو زندگیشم. البته اینم اشاره کنم این جور آدما فوق العاده زرنگن.ولی من با حس بسیار قویم این موضوع رو فهمیدم. که من تنها نیستم. نتیجشم این که من دیگه به هیچ کس بعد از اون نتونستم اعتماد کنم. همیشه فکر میکنم یه تعداد آدما دیگه ام وجود دارن.

*Essi*

اخراجی موقت
حالا این دون ژوانها درمان بشو هم هستن؟!

دون ژوان نمی تواند باور کند که روش زندگی اش درست نیست.

و
شاید مجبور می شود آن قدر روی خواسته هایش پافشاری کند تا بالاخره روش زندگی اش را ثابت می کند.

ولی آن وقت نه کسی از مخالف ها هست که این پیروزی عظیم را ببیند، و نه خودش می تواند
درد بزرگ تنهایی را در درون خودش کتمان کند.

این غم انگیزترین نکته ای است که دون ژوان همیشه سعی دارد از آن فرار کند.

اما
کهولت سن و کم شدن جذابیت، او را به همین سمت پرتاب می کند.....

FAEZEH_EE

عضو جدید
جالب بود.اسمشونو نمیدونستم

ولی گفتن کلمه قربانی برای نفر مقابل دون ژوان شاید مناسب نباشه!فرد مقابل دون ژوان میتونه تجربه ی خیلی خوبی داشته باشه و دلیلی نداره بگیم بازیچه شده,چون ممکنه برای هر فردی پیش بیاد بیاد .

دون ژوان ها غیر قابل پیش بینی اند.

*Essi*

اخراجی موقت
جالب بود.اسمشونو نمیدونستم
ولی گفتن کلمه قربانی برای نفر مقابل دون ژوان شاید مناسب نباشه!فرد مقابل دون ژوان میتونه تجربه ی خیلی خوبی داشته باشه و دلیلی نداره بگیم بازیچه شده,چون ممکنه برای هر فردی پیش بیاد بیاد .

دون ژوان ها غیر قابل پیش بینی اند.

ولی بازیچه دست یک عده شدن یک واقعیته.
همینطور قربانی شدن.

شاید اولین راه فرار ما از عذاب اینکه چرا ملعبه دست دون ژوان شدیم، این باشه که باور کنیم فریب خوردیم.

خیلی مهمه آدما روزی به درجه ای برسند که باور کنند ساده بودن و فریب خوردن.

من در مسائل نگرشم به دنیا روزی تونستم خودم رو عوض کنم که فهمیدم ساده و احمق فرض شده بودم !!!!!!!

اونموقع نرفتم یقه اونیکه منو ساده فرض کرده بود بگیرم، بیشتر نشستم با خودم دو دو تا چهارتا کردم که چرا اجازه دادم ساده فرض بشم.......

مشکل بیشتر از من بوده تا اون دون ژوان !!!!

FAEZEH_EE

عضو جدید
درسته ولی به نظر من مقطعیه,مثلا یه مدت حس میکنه قربانی شده و بعد از اینکه همه ی جوانب سنجیده شد خطا ها یا همون سادگی های خودش رو پیدا کرد سعی میکنه دیگه قربانی نباشه

من خوشبختانه دون ژوان نبودم:smile: ولی متاسفانه گیر دون ژوان افتادم.به نظر من تجربه ی خیلی بدی نیست.(البته بستگی داره )

نباید نشست بهش فکر کرد یا همش تعمیم داد وگرنه برای همیشه قربانی باقی میمونن!!!

نمیدونم اگه بخوایم با این تعریف نگاه کنیم باید تو جامعه دون ژوان زیادی داشته باشیم.درسته؟

*Essi*

اخراجی موقت
درسته ولی به نظر من مقطعیه,مثلا یه مدت حس میکنه قربانی شده و بعد از اینکه همه ی جوانب سنجیده شد خطا ها یا همون سادگی های خودش رو پیدا کرد سعی میکنه دیگه قربانی نباشه

من خوشبختانه دون ژوان نبودم:smile: ولی متاسفانه گیر دون ژوان افتادم.به نظر من تجربه ی خیلی بدی نیست.(البته بستگی داره )

نباید نشست بهش فکر کرد یا همش تعمیم داد وگرنه برای همیشه قربانی باقی میمونن!!!

نمیدونم اگه بخوایم با این تعریف نگاه کنیم باید تو جامعه دون ژوان زیادی داشته باشیم.درسته؟

تجربه اش که 100 درصد ارزشمنده، فقط اگه آسیب زیادی به آدم نرسه !!!

به نظرم دخترها کمتر میتونن دون ژوان باشن، برای مردها این قضیه راحت تر به نظر میاد.

البته دون ژوان بیشتر هدفش از بازی دادن افراد، رسیدن به کامیابی های جنسی هست، اما اگه این کامیابی رو جدا کنیم، یعنی آدمی که از عروسک بودن سایرین و وسیله بودنشون لذت میبره، به نظرم تو کشورمون خیلی دون ژوان هست.

البته بعضی جاها مجبور میشی، یک عده رو بازی بدی، چون دارت بازیت میدن......

FAEZEH_EE

عضو جدید
دون ژوان ها تناقض زیادی تو رفتار و حرفاشون هست .همین تناقض ها به کمک من اومد.فرد دون ژوان قبول نداره که سوتی داده چون همیشه حق به جانبه!!!!

در نهایت دون ژوان ها گیر یکی بدتر از خودشون میفتن!!!

یعنی مجبورن دون ژوان بشن تا قربانی نشن؟ :surprised:

*Essi*

اخراجی موقت
دون ژوان ها تناقض زیادی تو رفتار و حرفاشون هست .همین تناقض ها به کمک من اومد.فرد دون ژوان قبول نداره که سوتی داده چون همیشه حق به جانبه!!!!

در نهایت دون ژوان ها گیر یکی بدتر از خودشون میفتن!!!

یعنی مجبورن دون ژوان بشن تا قربانی نشن؟ :surprised:

اگر قبول کرد سوتی داده چی؟

فکر میکنی فردی که بازیچه دون ژوان شده، هرگز حاضر میشه او رو ببخشه؟

به نظرم دون ژوان، گاهی چاره ای ندارد که همیشه دون ژوان بماند، چون بیشتر ما هستیم که اورو مدام تحریکش میکنیم مارو بیشتر بازی بده !!!!

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون اطرافم ازین ؟آ/دما کم و بیش دیدم اسمشم تو فیلم یکی از ما 2نفر به گوشم خورد ممنون از اطلاعاتتون

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب!!

تا حالا اسمشو نشنیده بودم!!

من که تا حالا همچین فردی رو ندیدم..نه بین دوستام..نه اطرافیانم... .

FAEZEH_EE

عضو جدید
اگر قبول کرد سوتی داده چی؟

فکر میکنی فردی که بازیچه دون ژوان شده، هرگز حاضر میشه او رو ببخشه؟

به نظرم دون ژوان، گاهی چاره ای ندارد که همیشه دون ژوان بماند، چون بیشتر ما هستیم که اورو مدام تحریکش میکنیم مارو بیشتر بازی بده !!!!

دون ژوان بالاخره به یه طریقی خودش رو توجیه میکنه ....اینجاست که سوتیشو منطقی جلوه میده!بخشش هم بستگی به طرف داره.بخشیدن هم دلیل بر رضایت از کارش نیست.گاهی افراد برای راحتی خودشون میبخشن نه اینکه فراموش کنن

یعنی هر جا افراد ساده با پتانسیل قربانی شدن وجود داشته باشه همه باید حالت دون ژوانی به خودشون بگیرن چون دارن تحریک میشن؟!!!

نمیشه نه قربانی بود نه دون ژوان!بعضی وقتا فکر میکنم آدم بودن خیلی سخت نیست....

محسن........

عضو جدید
چه جالب!!مرسی متاسفانه برخورد داشتم با این جور آدمی...ولی درکش کردم وقتی ترکم کرد هیچوقت کینه ای ازش نگرفتم...چون خودشم اعتراف کرد نرمال نیست!!

کاملا هم درسته که کم محلی بهش نتیجه عکس میده!!

ولی خدا روشکر هیچوقت التماسش نکردم بمونه تا این لذتو تجربه کنه...هیچوقت هم دنبالش نرفتم خودش اومد جلو........آخرش عاشقش شدم ولی داغونم کرد با رفتنش با رفیقم......

هنوزهم باورم نمیشه انقدر بد باشه!!

*Essi*

اخراجی موقت
چه جالب!!مرسی متاسفانه برخورد داشتم با این جور آدمی...ولی درکش کردم وقتی ترکم کرد هیچوقت کینه ای ازش نگرفتم...چون خودشم اعتراف کرد نرمال نیست!!

کاملا هم درسته که کم محلی بهش نتیجه عکس میده!!

ولی خدا روشکر هیچوقت التماسش نکردم بمونه تا این لذتو تجربه کنه...هیچوقت هم دنبالش نرفتم خودش اومد جلو........آخرش عاشقش شدم ولی داغونم کرد با رفتنش با رفیقم......

هنوزهم باورم نمیشه انقدر بد باشه!!

تفاوت دون ژوان با عاشق

دون ژوان قصد کنترل دارد.

او به دست آورده که رها کند.

او می داند که هر لحظه ممکن است تنها بماند، و نمی خواهد زودتر ترک شود. پس سعی می کند که
طرف مقابلش را اسیر خود کند و با داد و فریاد در مردها، توهین و قهر کردن و غر زدن در زن ها و تحقیر کردن در هر دو جنس، طرف مقابل را برای خود نگه دارد.

او سعی می کند دنیای کوچکش را این گونه کنترل کند!

محسن........

عضو جدید
تفاوت دون ژوان با عاشق

دون ژوان قصد کنترل دارد.

او به دست آورده که رها کند.

او می داند که هر لحظه ممکن است تنها بماند، و نمی خواهد زودتر ترک شود. پس سعی می کند که
طرف مقابلش را اسیر خود کند و با داد و فریاد در مردها، توهین و قهر کردن و غر زدن در زن ها و تحقیر کردن در هر دو جنس، طرف مقابل را برای خود نگه دارد.

او سعی می کند دنیای کوچکش را این گونه کنترل کند!

ای کاش شما اخراج نمیشدید!!
چون این حرفاتون دو دلم کرد!!اون هیچوقت منو تحقیر نکرد برعکس این من بودم که تحقیرش میکردم تا دست از سرم برداره!
یعنی اون دون ژوان نبود؟
ولی ویزگی های دیگش کامملا مطابقت داشت ..نمیدونم!!
ولی از اینکه از بدست آوردن و رها کردن لذت میبرد مطمئنم!

کاش اخراج نمیشدید..

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:
اسی خان اخراج شدی؟چراااااااااا؟
من دون ژوان فکر کنم دور و برم دیدم.اسمش چه با کلاسه.!!!!
بخاطر اسمشم هست باید یه مدت اینطوری شم!!!:D(شوخی بود)
امیدوارم هرچه زودتر از بند بیاین بیرون.

mirror_life2006

عضو جدید
ببین دوسته عزیز هر چی که اسمشو میزاری بزار اما به نظر من کاره غلطی که دو جنس چه دختر چه پسر با احساساته همدیگه بازی کنن البته الان بیشتر پسران که این کارو میکنن.

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو جهان سوم اگر بخواهی جامعه پیشرفت کنه خودت اخراج میشی ...
اسی هم دقیقا با حرف های تاثیر گذارش سعی داشت جامعه پیشرفت کنه جامعه رو به تفکر وادار میکرد خلاف جهت آب شنا میکرد ... متاسفانه برای بعضی کوته فکر ها خوش نیومد و اخراجش کردن ...

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو جهان سوم اگر بخواهی جامعه پیشرفت کنه خودت اخراج میشی ...
اسی هم دقیقا با حرف های تاثیر گذارش سعی داشت جامعه پیشرفت کنه جامعه رو به تفکر وادار میکرد خلاف جهت آب شنا میکرد ... متاسفانه برای بعضی کوته فکر ها خوش نیومد و اخراجش کردن ...

خوشم میاد که هرچی آدم با نفوذ در این مملکت هست از دم کوته فکرن...
عجیبه ها....

علی قوامی

عضو جدید
من با دختری که حالت دون ژوان داشته، برخورد داشتم.
مخصوصا اونیکه نوشتین از التماس کردن و تحقیر کردن لذت میبرد، واقعا اینطوری بود.
الان که فکرش رو میکنم، میبینم چقدر سعی کردم با اخلاق درست جلوی آدمی که هیچ ارزشی واسه دیگران قائل نبود بایستم و بیشتر هم خودم رو خراب کردم.

هیچ آدمی ارزش التماس کردن نداره، اگه کسی یک یا دوبار تحقیرتون کرد سریعا رهاش کنین وگرنه دون ژوان از تخریب شما و التماس هاتون لذت میبره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا