***آیا دیدن موی بانوان برای مردان میتواند موجب کشش مردان به سمت آنان شود؟***

***آیا دیدن موی بانوان برای مردان میتواند موجب کشش مردان به سمت آنان شود؟***

• بلی

رای: 61 54.0%
  • خیر

رای: 52 46.0%

• مجموع رای دهندگان
    113
وضعیت
موضوع بسته شده است.

sutern

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلیل عرفانی بسیار زیبا در مورد حجاب از استاد صمدی

کل عالم و مقام عصمت عالم اگر به صورت يک شکل و يک بافت و صورتي در بيايد، قهراً به بافت انسان در مي آيد . همانطور که قوه خيال، حقايق آنسويي را مطابق با مناسباتي که بينشان است، با اشکال اين سويي براي انسان پياده مي کند، قوه خيال عالم، عصمت نظام عالم را در نشئه طبيعت به صورت انسان شکل مي دهد و چون عصمت بيشتر با اسم شريف (الباطن) سازگار است، لذا به صورت زن شکل مي دهد، نه صورت مرد . چون مرد بيشتر با اسم ( الظاهر) و زن بيشتر با اسم شريف (الباطن) در ارتباط است . لذا همان مقام اسم شريف (الباطن ) آمده در شريعت و براي زن به صورت حجاب مطرح شده است
اين حجاب در حقيقت صفت خدا داشتن زن است، خداوند هم محجوب است. خودش فرمود: ((از پشت هفت هزار حجاب داريد من را مي بينيد ))اگر عدد را بالاتر ببرد باز هم حق است .
نه اين که دين اگر به زن مي گويد(( تو حجاب را نگه داشته باش )) اين العياذ بالله جسارت به زن است اين در حقيقت يک احترامي به زن است . به او مي گويد : چون تو مطابق اسم شريف ((الباطن )) الهي پياده شده اي، ما نمي خواهيم که تو در معرض ديد هر کسي قرار بگيري، لذا محجوب باش. بگذار اگر ديگران مي خواهند تو را ببينند از پشت حجابها ببينند. اين حجاب برگرفته از حجاب حق است، لذا حجاب دژ زن است، چه اينکه براي خداوند دژ است. فرمود هر چه کوشش کنيد نمي توانيد حقيقت غيبيه ذات مرا ببينيد، آنقدر محجوبم، آنقدر در حجابم، هر چه کوشش کنيد و حجابها را خرق کنيد و پاره کنيد باز هم همچنان مرا در پشت حجاب بايد ببينيد. هرگز من کشف تام نمي کنم، حتي در قرآن هم کشف تام ذاتي نکرد. قر آن هم اگر چه خدا را به ما معرفي کرد، اما يا با الفاظ يا با معاني يا با صور. هم الفاظ حجابند و هم معاني و هم صور حجابند. از پشت حجاب ها خدا خود را معرفي کرد و الا حق آنطوري که حق است، براي خلق جلوه نمي کند، که اگر بخواهد بکند لازمه جلوه گري حق براي خلق بساط خلق را جمع کردن است .
زن تا موقعي که در حجاب است، حق است؛ موقعي که از حجاب در آمده است وجهه ي خلقي پيدا مي کند. وقتي وجهه ي خلقي پيدا کرد، ديگر تواناييش شکسته مي شود . اين است که حجاب براي زن يک احترام است که زن بيشتر شبيه به خداوند شود. و اگر مي خواهند ((عصمت اعظم )) را به صورت شکل زني در بياورد، ظاهراً به بهترين شکل در مي آورد که بهتر و زيباتر از اين چهره در نظام هستي پيدا نمي شود . لذا مشابه چهره جناب صديقه طاهره در عالم هرگز زني پيدا نمي شود، چه اينکه مشابه چهره پيغمبر و اميرالمومنين هرگز در عالم پيدا نمي شود .
حال که اين عصمت کبراي الهي را در حضرت صديقه طاهره تجلي کرده است او آنچنان در حجاب قرار مي گيرد که فقط امير المومنين لياقت ديدار همچنين جمالي را خواهد داشت . که به او گفتنند : (زهراي عزيز اگر علي ابن ابيطالب نبود براي تو هرگز در عالم کفوي پيدا نمي شد ) چون زن وشوهر بايد کفو هم ديگر باشند.
*** لازم به ذکر است که مراد از حجاب، حجاب اسلامی و قرآنی یعنی چادر است
.
منبع

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیل عرفانی بسیار زیبا در مورد حجاب از استاد صمدی

کل عالم و مقام عصمت عالم اگر به صورت يک شکل و يک بافت و صورتي در بيايد، قهراً به بافت انسان در مي آيد . همانطور که قوه خيال، حقايق آنسويي را مطابق با مناسباتي که بينشان است، با اشکال اين سويي براي انسان پياده مي کند، قوه خيال عالم، عصمت نظام عالم را در نشئه طبيعت به صورت انسان شکل مي دهد و چون عصمت بيشتر با اسم شريف (الباطن) سازگار است، لذا به صورت زن شکل مي دهد، نه صورت مرد . چون مرد بيشتر با اسم ( الظاهر) و زن بيشتر با اسم شريف (الباطن) در ارتباط است . لذا همان مقام اسم شريف (الباطن ) آمده در شريعت و براي زن به صورت حجاب مطرح شده است
اين حجاب در حقيقت صفت خدا داشتن زن است، خداوند هم محجوب است. خودش فرمود: ((از پشت هفت هزار حجاب داريد من را مي بينيد ))اگر عدد را بالاتر ببرد باز هم حق است .
نه اين که دين اگر به زن مي گويد(( تو حجاب را نگه داشته باش )) اين العياذ بالله جسارت به زن است اين در حقيقت يک احترامي به زن است . به او مي گويد : چون تو مطابق اسم شريف ((الباطن )) الهي پياده شده اي، ما نمي خواهيم که تو در معرض ديد هر کسي قرار بگيري، لذا محجوب باش. بگذار اگر ديگران مي خواهند تو را ببينند از پشت حجابها ببينند. اين حجاب برگرفته از حجاب حق است، لذا حجاب دژ زن است، چه اينکه براي خداوند دژ است. فرمود هر چه کوشش کنيد نمي توانيد حقيقت غيبيه ذات مرا ببينيد، آنقدر محجوبم، آنقدر در حجابم، هر چه کوشش کنيد و حجابها را خرق کنيد و پاره کنيد باز هم همچنان مرا در پشت حجاب بايد ببينيد. هرگز من کشف تام نمي کنم، حتي در قرآن هم کشف تام ذاتي نکرد. قر آن هم اگر چه خدا را به ما معرفي کرد، اما يا با الفاظ يا با معاني يا با صور. هم الفاظ حجابند و هم معاني و هم صور حجابند. از پشت حجاب ها خدا خود را معرفي کرد و الا حق آنطوري که حق است، براي خلق جلوه نمي کند، که اگر بخواهد بکند لازمه جلوه گري حق براي خلق بساط خلق را جمع کردن است .
زن تا موقعي که در حجاب است، حق است؛ موقعي که از حجاب در آمده است وجهه ي خلقي پيدا مي کند. وقتي وجهه ي خلقي پيدا کرد، ديگر تواناييش شکسته مي شود . اين است که حجاب براي زن يک احترام است که زن بيشتر شبيه به خداوند شود. و اگر مي خواهند ((عصمت اعظم )) را به صورت شکل زني در بياورد، ظاهراً به بهترين شکل در مي آورد که بهتر و زيباتر از اين چهره در نظام هستي پيدا نمي شود . لذا مشابه چهره جناب صديقه طاهره در عالم هرگز زني پيدا نمي شود، چه اينکه مشابه چهره پيغمبر و اميرالمومنين هرگز در عالم پيدا نمي شود .
حال که اين عصمت کبراي الهي را در حضرت صديقه طاهره تجلي کرده است او آنچنان در حجاب قرار مي گيرد که فقط امير المومنين لياقت ديدار همچنين جمالي را خواهد داشت . که به او گفتنند : (زهراي عزيز اگر علي ابن ابيطالب نبود براي تو هرگز در عالم کفوي پيدا نمي شد ) چون زن وشوهر بايد کفو هم ديگر باشند.
*** لازم به ذکر است که مراد از حجاب، حجاب اسلامی و قرآنی یعنی چادر است
.
منبع

آیا چادر حجاب برتر است ؟

hosseinassar

مدیر ارشد
من مسیحی هستم زیاداطلاعات ندارم ولی اینو میدونم که هر وقت اومدم کشورم چون قانون هست حجابمو رعایت میکنم

فقط به خاطر احترام به قانون کشورم نظر شخصیم نسبت به حجاب اینه که زیاد مهم نیست،نظر مسلمانها هم محترمه

خب تو مسیحیت هم همین موضوع بوده ولی به مرور کمرنگ شده
ببینید وقتی فیلم های قدیمی نگاه می کنیم
خانم ها لباس هایی بلند می پوشند و کلاه هم میذارن
ولی فیلم های الان ...

ashkan 261

کاربر فعال
موافقم
.یه سوال ذهنمو ازار میده اینکه شما کلاه گیس زنونه ببینی تحریک نمیشی ؟؟

شما فارغ از مساله حجاب عمومی باید به حجاب خانواده نگاه کنید ...
مثلا حجاب برادر خواهری ، مادر فرزندی ، عمه خاله و ... آیا با دیدن مو یا قسمتی از بدن اینها باید تحریک بشیم ؟ قطعا پاسخ خیر هست
ازینرو نمیشه گفت که یک اقا با دیدن مو یا حتی دست برهنه یک خانم تحریک میشه ی

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما فارغ از مساله حجاب عمومی باید به حجاب خانواده نگاه کنید ...
مثلا حجاب برادر خواهری ، مادر فرزندی ، عمه خاله و ... آیا با دیدن مو یا قسمتی از بدن اینها باید تحریک بشیم ؟ قطعا پاسخ خیر هست
ازینرو نمیشه گفت که یک اقا با دیدن مو یا حتی دست برهنه یک خانم تحریک میشه ی
با اینکه نمیخاستم بیام این تاپیک ولی نشد
در مورد همین حرف شما
قبول دارین که این باورهای ماست که باعث تحریک ما میشه؟

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگرما بنده ایم وخداوند مولا وآفریدگار ما
واگرما ادعای مسلمانی داریم واسلام دین ماست وقرآن کتاب ما
پس چرا باید دراحکام خدا اما واگربیاریم
خداوند سازنده انسان است و وقران بروشور وکاتالوگ ما
وقتی ما وسیله ای میخریم همراه آن حتما بروشوری وجودداره که ما طبق اون بروشور عمل می کنیم
ایا شده حتی یکبار ازدستورات سازنده اون وسیله ایراد بگیریم ویا سوال کنیم چرا باید اینجورعمل کنیم وبهمان جورعمل نکنیم
یعنی دستورات خداوند از دستورسازنده یک وسیله برای مایی که میدونیم اقریده خدا هستیم بی ارزشتره؟
حتما در احکام خدا حکمتهایی نهفته حتی اگرما بعدها به حکمت بعضی احکام پی ببریم
زن زیباست وهرچیزی که باعث بشه این زیبایی بیشتربه چشم نامحرم بیاد وباعث تحریک غرایزاوبشه باید پوشیده بشه
اگرموزیبانیست چرا خانمهای بدحجاب به صدقلم ارایش متوسل میشن تاموی سرشون را زیباترجلوه بدن وروسری های عجیب وعریب سر میکنند تا موی سرشون بیشتربیرون باشه و جلب توجه بیشتری بشه

آخرین ویرایش:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی ما وسیله ای میخریم همراه آن حتما بروشوری وجودداره که ما طبق اون بروشور عمل می کنیم
ایا شده حتی یکبار ازدستورات سازنده اون وسیله ایراد بگیریم ویا سوال کنیم چرا باید اینجورعمل کنیم وبهمان جورعمل نکنیم
یعنی دستورات خداوند از دستورسازنده یک وسیله برای مایی که میدونیم اقریده خدا هستیم بی ارزشتره؟
زن زیباست وهرچیزی که باعث بشه این زیبایی بیشتربه چشم نامحرم بیاد وباعث تحریک غرایزاوبشه باید پوشیده بشه
اگرموزیبانیست چرا خانمهای بدحجاب به صدقلم ارایش متوسل میشن تاموی سرشون را زیباترجلوه بدن وروسری های عجیب وعریب سر میکنند تا موی سرشون بیشتربیرون باشه و جلب توجه بیشتری بشه

میشه بگی تو قران حجاب رو چی تعریف کرده؟

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

دمت گرم آبجی، فقط یه چیزی بگم... تحقیق در احکام دین و بررسی چرایی و دلیل احکام اگه برای یافتن حق و روشنی دل باشه نه از روی غرض و مرض نه تنها اشکالی نداره بلکه ستوده شده. فقط مشکل اینجاس که یکی مث من که اطلاع چندانی از علوم دینی و فلسفه احکام نداره یه شبهه ای ایجاد میکنه و دوباره یکی دیگه مث خودم (نه از روی دشمنی بلکه چون آگاهی و علم کافی نداره) جوابی میده که نه تنها راه رو نشون نمیده بلکه بیشتر باعث سردرگمی و شاید گمراهی بشه!!

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس دوس داری مثه کور ها تقلید کنم فقط ؟

این که نشد مسلمونی

همین کارا رو می کنیم که هیچ کدوم از باورامون قلبی نیست

همین کارا رو می کنیم که نمی ریم راجع به اسلام تحقیق کنیم

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بگی تو قران حجاب رو چی تعریف کرده؟

لطف کنیداول شما بگید برداشت شما از میزان و اندازه حجاب در قرآن چیه
دمت گرم آبجی، فقط یه چیزی بگم... تحقیق در احکام دین و بررسی چرایی و دلیل احکام اگه برای یافتن حق و روشنی دل باشه نه از روی غرض و مرض نه تنها اشکالی نداره بلکه ستوده شده. فقط مشکل اینجاس که یکی مث من که اطلاع چندانی از علوم دینی و فلسفه احکام نداره یه شبهه ای ایجاد میکنه و دوباره یکی دیگه مث خودم (نه از روی دشمنی بلکه چون آگاهی و علم کافی نداره) جوابی میده که نه تنها راه رو نشون نمیده بلکه بیشتر باعث سردرگمی و شاید گمراهی بشه!!
ممنونم داداش .خواهش میکنم شما صدتا چیزبگو.:smile:بله منم با حرف شما موافقم .شک باید مقدمه یقین باشه ولی متاسفانه چون مرجع درستی برای پاسخگویی نیست همون شک باعث تزلزل عقاید ما خواهد شد و تجربه 3-4 ساله من در نت نشون داده اکثر این سوالات از روی غرض نبست بلکه از روی ناآگاهیه و بقول شما چون اکثریت ما علم کافی برای جواب نداریم بجای رسیدن به یقین بدتر ممکنه به گمراهی کشیده بشیم

این که نشد مسلمونی

زینب جان من نمیگم ما باید تحقیق نکنیم بلکه به عکس باید در مورد هرچیزی که شک داریم باید تحقیق کنیم اسلام دین عقله و در احادیث بسیار به تفکرکردن در هر موردی سفارش شده ولی اگر قرار باشه اول به مصلحت و علت هر حکم پی ببریم بعد قبولش کنیم
ایا عمر 60- 70 ساله ما کفاف میده تا علت تمام احکام را پیدا کنیم و بعد انجام بدیم
عزیزم شما وقتی بیمارید و پزشک برای شما دارویی تجویز میکنه تا حالا شده به دکتر اعتراض کنید که من اول باید بدونم این دارو چه اثراتی داره و یا فلسفه تجویز اون دارو چیه واول کلی تحقیق در مورد بیماری و دارو انجام میدی وبعد استفاده می کنی و یا نه
اول استفاده میکنی و بعد اگر نیازی بود دنبال تحقیق میری..حرف من اینه اول قبول و بعد تحقیق

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی؟!!!!!!!!!!!
چرا سیستم احمدی نژادی جواب میدی؟
من که بحثی از قران نیاوردم وسط!!!!!!!!
این شمایید که به قران متوسلید

farhad moradeyan

عضو جدید
توجه

توجه

به نظر من ما که در یک جامعه مذهبی هستیم برای یه زن کراهت داره که موی خودشو بیرون بزاره اما متاسفانه در جامعه ما اینقدر بی حجابی گسترش یافته که بیرون بودن مو یه چیز عادیه بعضی وقتها نمیدونم چه فکرایی میکنن که اینقدر بی حجابن واقعا متاسفم:cry::cry: اول برای خودم که در یک جامعه مذهبی زندگی میکنم و دوم برای این بی حجابی ها و ......................دیگر هیچ

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنونم داداش .خواهش میکنم شما صدتا چیزبگو.:smile:بله منم با حرف شما موافقم .شک باید مقدمه یقین باشه ولی متاسفانه چون مرجع درستی برای پاسخگویی نیست همون شک باعث تزلزل عقاید ما خواهد شد و تجربه 3-4 ساله من در نت نشون داده اکثر این سوالات از روی غرض نبست بلکه از روی ناآگاهیه و بقول شما چون اکثریت ما علم کافی برای جواب نداریم بجای رسیدن به یقین بدتر ممکنه به گمراهی کشیده بشیم

زینب جان من نمیگم ما باید تحقیق نکنیم بلکه به عکس باید در مورد هرچیزی که شک داریم باید تحقیق کنیم اسلام دین عقله و در احادیث بسیار به تفکرکردن در هر موردی سفارش شده ولی اگر قرار باشه اول به مصلحت و علت هر حکم پی ببریم بعد قبولش کنیم
ایا عمر 60- 70 ساله ما کفاف میده تا علت تمام احکام را پیدا کنیم و بعد انجام بدیم
عزیزم شما وقتی بیمارید و پزشک برای شما دارویی تجویز میکنه تا حالا شده به دکتر اعتراض کنید که من اول باید بدونم این دارو چه اثراتی داره و یا فلسفه تجویز اون دارو چیه واول کلی تحقیق در مورد بیماری و دارو انجام میدی وبعد استفاده می کنی و یا نه
اول استفاده میکنی و بعد اگر نیازی بود دنبال تحقیق میری..حرف من اینه اول قبول و بعد تحقیق

من در این مورد شک نداشتم

این که تحقیق می کنم فقط واسه اینه که باور قلبیم بشه

نه فقط تقلید

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در این مورد شک نداشتم

این که تحقیق می کنم فقط واسه اینه که باور قلبیم بشه

نه فقط تقلید
اگرعقیدت اینه خیلی عالیه ولی عزیزحان به قول دوستمون فیتوی گرامی
ما خیلی بیشترازخودت نمیدونیم وباید به یک عالم دینی ویاشخصی که دراین مورد اطلاعات کاملی داره مراجعه کنی

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی؟!!!!!!!!!!!
چرا سیستم احمدی نژادی جواب میدی؟
من که بحثی از قران نیاوردم وسط!!!!!!!!
این شمایید که به قران متوسلید
اسمی آوردی که ازهرجی بحثه یبزارشدم
منو با اون مفایسه نکن

آخرین ویرایش:

ho3in.s

عضو جدید

این که نشد مسلمونی

چرا عصبانی میشی زینب خانم؟! ریلکس باش:D
تحقیق خیلی خوبه... ولی واقعیت اینه که آگاهیهای ما درباره خودمون و محیط پیرامونمون خیلی کمه... ما هنوز نتونستیم خودمونو بشناسیم... بعضی چیزا رو میشه با تعقل و تفکر فهمید که این باعث تقویت باورای ما میشه... بعضی چیزا رو هم نمیشه... چون هنوز علم بشر اونقدر پیشرفت نکرده که بتونه دلایل محکمی واسش پیدا کنه... اینجا دیگه به دستورات کسی که خالق ماست و از ما بهتر ما رو میشناسه باید عمل کنیم اگه بخوایم راهو درستو بریم
تو که به نتیجه رسیدی چرا دیگه عصبانی میشی؟ بخند:biggrin:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا عصبانی میشی زینب خانم؟! ریلکس باش:D
تحقیق خیلی خوبه... ولی واقعیت اینه که آگاهیهای ما درباره خودمون و محیط پیرامونمون خیلی کمه... ما هنوز نتونستیم خودمونو بشناسیم... بعضی چیزا رو میشه با تعقل و تفکر فهمید که این باعث تقویت باورای ما میشه... بعضی چیزا رو هم نمیشه... چون هنوز علم بشر اونقدر پیشرفت نکرده که بتونه دلایل محکمی واسش پیدا کنه... اینجا دیگه به دستورات کسی که خالق ماست و از ما بهتر ما رو میشناسه باید عمل کنیم اگه بخوایم راهو درستو بریم
تو که به نتیجه رسیدی چرا دیگه عصبانی میشی؟ بخند:biggrin:

:D:D:D:D

اخه بهو قاطی می کنم

راجع به ونوس و پستش پیش داوری کردم فک کردم باز مثه تاپیک های دیگه اومده مخالفت کنه حاله استارترو بگیره :biggrin::biggrin:

دیدم نه بابا قصدش حال گیری نیست:gol:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگرعقیدت اینه خیلی عالیه ولی عزیزحان به قول دوستمون فیتوی گرامی
ما خیلی بیشترازخودت نمیدونیم وباید به یک عالم دینی ویاشخصی که دراین مورد اطلاعات کاملی داره مراجعه کنی

;):gol:

ممنون

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
بهتره تاپیک بشته بشه تا دعوا و درگیری و اخطار رو با خودش نیوورده

این مسایل کاملا" عقیده ایه و هیچوقت هم گفتگو کردنشون در طول تاریخ نتیجه نداشته

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

:exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim:

اول که بچه ها رو فراری دادی

حالا هم که میگی بسته بشه

واقعا واجب شد نصفت کنم

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
harchizi k khoda afaride zibast!moo ham joze zibaehaye zan mahsoob mishe va zibae ham mardo jab mikone!deghat kardi b bazia cheghad range mohashoon miad!

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D:D:D:D

اخه بهو قاطی می کنم

راجع به ونوس و پستش پیش داوری کردم فک کردم باز مثه تاپیک های دیگه اومده مخالفت کنه حاله استارترو بگیره :biggrin::biggrin:

دیدم نه بابا قصدش حال گیری نیست:gol:
خیلی بدی زینب:cry::cry::cry::cry:
تو کدوم تاپیک من حالگیری کردم
قصد من فقط گفتن نظرات اسلام و از بین نرفتن قبح یک سری گناهان در جامعه هستش
به جون خودم تا حالا یکبارم نشده با این قصد وارد تاپیکی بشم:confused::surprised:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
:exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim:

اول که بچه ها رو فراری دادی

حالا هم که میگی بسته بشه

واقعا واجب شد نصفت کنم
منم پایه ام زینب جان...:w16:هر وقت خواستی نصفش کنی خبرم کن
.اگر قراره هر جا اختلاف نظر و عقیده ای هست بسته بشه که نمیشه
اصلا کو درگیری و دعوا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اقا حمید یه پست نشون بده دوستان به هم توهین یا بی احترامی کرده باشند:cool:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

این آقا حمید کلا قفل کردن رو دوست دارن
اگه دقت کرده باشین تالار خودشون رو هم قبلا یه بار قفل کردن
شایدم بیشتر از یه بار
تاپیک های تالار موبایل که جای خود دارد!
حتی تاپیک هایی که خودشون باز میکنن هم قفل میکنن
قفل قفل قفل !!!

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی بدی زینب:cry::cry::cry::cry:
تو کدوم تاپیک من حالگیری کردم
قصد من فقط گفتن نظرات اسلام و از بین نرفتن قبح یک سری گناهان در جامعه هستش
به جون خودم تا حالا یکبارم نشده با این قصد وارد تاپیکی بشم:confused::surprised:

یک دوباری با نظر شدیدا مخالف حال منو گرفتی :دی

من برداشته بدی کردم گفتم که

منم پایه ام زینب جان...:w16:هر وقت خواستی نصفش کنی خبرم کن
.اگر قراره هر جا اختلاف نظر و عقیده ای هست بسته بشه که نمیشه
اصلا کو درگیری و دعوا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اقا حمید یه پست نشون بده دوستان به هم توهین یا بی احترامی کرده باشند:cool:

حمید کتک می خواد

این آقا حمید کلا قفل کردن رو دوست دارن
اگه دقت کرده باشین تالار خودشون رو هم قبلا یه بار قفل کردن
شایدم بیشتر از یه بار
تاپیک های تالار موبایل که جای خود دارد!
حتی تاپیک هایی که خودشون باز میکنن هم قفل میکنن
قفل قفل قفل !!!

:w15::w15::w15::w15::w15::w15:

آقا حمید

تاپیکم من قفل شده و معطل یک کلیده

بیا هی قفل کن هی قفل کن

بچه ها هم شناختنت :w15:

Austin.A

عضو جدید
توی سفرهای خارجی اولین چیزی که به محض پیاده شده از هواپیما یا حتی تو خود هواپیما جلب توجه میکنه ، برداشتن روسری ها و اینها هستش برای ایرانی ها . اما چیزی که هست فقط و فقط تا چند ساعت کمی جالب هستش و آدم نگاه میکنه !! اما امکان نداره روز دوم توی یک کشور خوب خارجی باشی و به موی خانمی با منظوری بیشتر از موقعی که به یه دیوار آجری نگاه می کنی ، نگاه کنی ... !!!!! شک نکنید . الته ساحل یا موارد دیگه خوب شرایط خاص خودشون رو دارن .

توی ایران فرهنگ فرق میکنه و بخاطر تفاوت شرایط متاسفانه همگی یک حصار بسته از تفکری خاص رو ایجاد کردیم و چیزی هستش که امروزه می بینیم . ریا و اینها توی پوشش ها . توضیحاتش هم بماند .
موفق باشید .

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
پریرزو صحنه جالبی سر جلسه امتحان اتفاق افتاد
یه دختری که مقداری از موهاش بیرون بود رو از سر جلسه بیرونش کردن
و برگه اش رو ازش گرفتند.
جالب بود واسه من

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا