آیا در مدرسه تنبیه شدید ؟

Sarp

مدیر بازنشسته
آره یه بار...
خیلی بد بود...
واقعا دلم نمیخواد مسببشو ببخشم...خیلی حس بدی بود...من فقط یه بچه بودم...هنوز فکر کردن بهش بغض گلومو میگیره...
مرد باید کتک بخورهمرد تا ک
تک نخوره که مرد نمیشه

همین شادمهربازو نیگا
دانشجوی دکتراس
ولی طفلی مادرش سر هر هفته تو دفتر داشنگاهه

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد باید کتک بخوره مرد تا ک
تک نخوره که مرد نمیش

همین شادمهربازو نیگا
دانشجوی دکتراس
ولی طفلی مادرش سر هر هفته تو دفتر داشنگاهه

لابد زنم باید کتک بزنه,تا کتک نزنه زن نمی شه؟ وبه معنی مرد بودنو فهمیدیم:دیییییی

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی دوبار فکر کنم...
.
اولین بارش سر این بود که چندتا از بچه ها میز و نیمکتا رو بهم ریخته بودن... اومدن تو کلاس گفتن یا می گین کی این کارو کرده یا همه تون کتک می خورین... ما هم فردیییییییییییین!!! اومدن از دم همه مونو با خطکش ادب کردن

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خاطر شیطنت همیشه جام در دفتر مدرسه بود و با شیلنگ و کابل کتک نوش جان می کردم

Akshay Kumar

عضو جدید
کلا شخصیت من تو مدرسه دوست داشتنی بود . ار این فوفول مامانی های بچه ننه نبودما . یه جور بودم که تمام معاون ها بهم احترام میزاتن
اما یادم نمیره .تنها تنبیهی که شدم
دوم راهنمایی بودم اول زنگ بود سر صف داشتن قران می خوندن( یادتون باشه همیشه قران می خوندن بعدش میرفتیم سر کلاس) وسط قران خوندن دوستمون بود که یهو نگاهم به کفشم افتاد دیدم بند کفشم باز شده. خوب بچه بودم یهو حواسم پرت شد خم شدم بند کفشمو بستم (10 ثانیه هم نکشید) همین که دوباره سرپا شدم 1 معاون داشتیم فامیلیش قاسمی بود تو چک زدن معروف بود. با انگشتش بهم گفت بیا بالا . وقتی که رفتم 2 تا چک محم بهم زند صداش تو کل مدرسه پیچید . الانم دارم دردشو حس می کنم بعد از حدودا 9 سال

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنبیه نه ولی دوم ابتدایی میخواستن اخراجم کنن..........:)

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا شخصیت من تو مدرسه دوست داشتنی بود . ار این فوفول مامانی های بچه ننه نبودما . یه جور بودم که تمام معاون ها بهم احترام میزاتن
اما یادم نمیره .تنها تنبیهی که شدم
دوم راهنمایی بودم اول زنگ بود سر صف داشتن قران می خوندن( یادتون باشه همیشه قران می خوندن بعدش میرفتیم سر کلاس) وسط قران خوندن دوستمون بود که یهو نگاهم به کفشم افتاد دیدم بند کفشم باز شده. خوب بچه بودم یهو حواسم پرت شد خم شدم بند کفشمو بستم (10 ثانیه هم نکشید) همین که دوباره سرپا شدم 1 معاون داشتیم فامیلیش قاسمی بود تو چک زدن معروف بود. با انگشتش بهم گفت بیا بالا . وقتی که رفتم 2 تا چک محم بهم زند صداش تو کل مدرسه پیچید . الانم دارم دردشو حس می کنم بعد از حدودا 9 سال
چقدر بی ادب بوده این معاون! اه اه این معاونا همیشه بد اخلاق بودن! همیشه گیر بودن
:razz:

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگفته بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه جالب منم دوم راهنمایی میخواستن اخراج کنن.........
به دلیل ننوشتن تکالیف و نرفتن به مدرسه و بی علاقگی به مدرسه....
البته وقتی که مامانموخواستنو معلمه گفت وسایلتو جمع کن برو من اصن ناراحت نشدم داشتم وسایلمو جم میکردم که دوستام زدن زیر گریه که خانم اخراجش نکنیدو....

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
به دلیل ننوشتن تکالیف و نرفتن به مدرسه و بی علاقگی به مدرسه....
بابا آفرین....
البته وقتی که مامانموخواستنو معلمه گفت وسایلتو جمع کن برو من اصن ناراحت نشدم داشتم وسایلمو جم میکردم که دوستام زدن زیر گریه که خانم اخراجش نکنیدو....
تو گریه نکردی و دوست هات گریه کردن.......:eek:

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا دلت بخاد
هيچ وقت نشد تمامه تايمه كلاسو تو كلاس باشم...اخرش مينداختنم بيرون;)

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا دلت بخاد
هيچ وقت نشد تمامه تايمه كلاسو تو كلاس باشم...اخرش مينداختنم بيرون;)
ای جان!اینقد از این بچه شیطونا خوشم میاد!منم کم شیطون نبودم ولی بیشتر حرف میزدم نه بچه درسخون بودیم معلمه دلش نمیومد بیرونم کنه...کل کلاسو میریختم بهم...از اینا که همه رو میخندونن و خودشون نمیخندن...معلم که برمیگشت نگاه میکرد میدید همه دارن میخندن و من ساکت جزوه مینویسم!!!عجب دنیایی بود...دانشگاه دیگه اصلا اینطوری نیست...یادش بخیر...

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای جان!اینقد از این بچه شیطونا خوشم میاد!منم کم شیطون نبودم ولی بیشتر حرف میزدم نه بچه درسخون بودیم معلمه دلش نمیومد بیرونم کنه...کل کلاسو میریختم بهم...از اینا که همه رو میخندونن و خودشون نمیخندن...معلم که برمیگشت نگاه میکرد میدید همه دارن میخندن و من ساکت جزوه مینویسم!!!عجب دنیایی بود...دانشگاه دیگه اصلا اینطوری نیست...یادش بخیر...
من همیشه مورد ظلم کسایی مثل شما قرار میگرفتم!
:cry:

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
تنبیه زیاد نمیشدم.

ولی دوبارو یادم نمیره

یه بار سر صف داشتم صحبت میکردم ناظممون بی هوا زد پس کلم یعنی برق سه فاز از کلم پرید دوست داشتم بزنمش به قصد کشت هنوزم که هنوزه بعد 8 سال میبنمش (اخه تو مدرسه محلمونه) حس خوبی بهش ندارم.

یه بار هم من دوم راهنمایی بودم و شاگرد اول کلاس فقط بعد تو کلاس ریاضی هم دیگه رو دست نداشتم یه بار تمرینامو ننوشتم معلممون منو برد پای تخته یک سیلی زد تو گوشم منو خورد کرد جلو اون همه بچه.

Ramin-GT

عضو جدید
تنبیه زیاد نمیشدم.

ولی دوبارو یادم نمیره

یه بار سر صف داشتم صحبت میکردم ناظممون بی هوا زد پس کلم یعنی برق سه فاز از کلم پرید دوست داشتم بزنمش به قصد کشت هنوزم که هنوزه بعد 8 سال میبنمش (اخه تو مدرسه محلمونه) حس خوبی بهش ندارم.

یه بار هم من دوم راهنمایی بودم و شاگرد اول کلاس فقط بعد تو کلاس ریاضی هم دیگه رو دست نداشتم یه بار تمرینامو ننوشتم معلممون منو برد پای تخته یک سیلی زد تو گوشم منو خورد کرد جلو اون همه بچه.

اینا که طبیعیه :D

البته الاندیگه نمیزنن توی صورت و پس گردنی و سقلمه و از این حرفا

الان خدا خیلی رحم بکنه دانش آموزها نزنن معلم ها رو داغون کنن

nimaz2000

عضو جدید
آره من تو مدرسه چند بار فلک شدم.
دبستان و راهنمايي
دبستان زياد بد نبود ولي تو راهنمايي خيلي بدجور فلک مي کردن.

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک مشابهی در تالار زنگ تفریح هست. من خاطره تنبیه که چه عرض کنم شکنجه هایی که به چشم دیدم رو اونجا گفتم ولی اینجا هم
paste اش میکنم تا دوستان فیض ببرند.
شاید باورتون نشه ولی اینایی که میگم عین حقیقته
پنجم دبستان معلم ما برای حل نکردن یه تمرین سر کلاس جوری افتاد به جون یکی از همکلاسی هام و بشدت اونو زد که دوستم بیهوش شد.
سوم راهنمایی معلم قرآنی داشتیم که یکی از دوستانم رو سه چهار تا سیلی با تمام قدرت زد که صداش تا دفتر مدرسه هم رسید .
اول دبیرستان هم یکی دیگه از همکلاسی هام رو دبیر ریاضی جوری زد که کارش به بیمارستان کشید
من خودم یکی دوبار پس گردنی وچند بار هم شیلنگ خوردم ولی زیاد جدی نبودن. معلم های ما بیشتر شبیه شکنجه گرهای ساواک بودن تا
معلم , به خصوص سال پنجم دبستان که واقعا جهنمی بود برای ما و گویی 100 سال طول کشید.