آیا تو دوران مدرسه فرار کردید؟

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لابد اون کودک ناناز و شیرین منم دیگه؟؟؟:child::w15:

بزرگوار خطابم به دوست قبلی بود نه شما:redface:همون مبنکر فراری دادن دوستان از مدرسه:D
شاید;)البته اگه کودک درونت خیلی دلش قصه میخواد مشکلی نیست:D

ati3254

کاربر حرفه ای
70 درصد روزای دبیرستان......................خدایی هم هیجان داشت هم خوش میگذشت یادش بخیر!

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
70 درصد روزای دبیرستان......................خدایی هم هیجان داشت هم خوش میگذشت یادش بخیر!
;)
بزرگوار خطابم به دوست قبلی بود نه شما:redface:همون مبنکر فراری دادن دوستان از مدرسه:D
شاید;)البته اگه کودک درونت خیلی دلش قصه میخواد مشکلی نیست:D
:smile:

imanfaraji

عضو جدید
بعضی وقتا هم که دیگه فرار تکراری می شد دوستان خلاقیت به خرج می دادن ولی چون بد اموزی داره یکی شو می گم: یکی پیدا می شد چسب می ریخت تو قفل کارگاه . بعدشم همه مثل صاحبان عزا وایمیسادیم تو راهرو که این چه وضعیه چرا در و باز نمی کنین بریم به درسمون برسیم؟

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی وقتا هم که دیگه فرار تکراری می شد دوستان خلاقیت به خرج می دادن ولی چون بد اموزی داره یکی شو می گم: یکی پیدا می شد چسب می ریخت تو قفل کارگاه . بعدشم همه مثل صاحبان عزا وایمیسادیم تو راهرو که این چه وضعیه چرا در و باز نمی کنین بریم به درسمون برسیم؟
:D.........;)

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اینکه خیلی خوبه... منو دوستان نارنجک دستی با دز پایین میترکاندیم..که کل بچه های مدرسه را بفرستن خانه... اخه مغز یه حدی داره... هر چند مدرسه دولتی باشه:D

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه خیلی خوبه... منو دوستان نارنجک دستی با دز پایین میترکاندیم..که کل بچه های مدرسه را بفرستن خانه... اخه مغز یه حدی داره... هر چند مدرسه دولتی باشه:D
:surprised:....بچه درسخون بودید دیگه؟؟:biggrin:

mahmood.A

عضو جدید
حدود 100 ساعت غیبت غیر مجاز و فرار تو پیش دانشگاهی
انضباط20:biggrin:

imanfaraji

عضو جدید
نارنجک دستی (اکریل سرنج)؟
این دیگه در حده اقدام علیه امنیت ملی بوده
کدام مدرسه بودی؟

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:surprised:....بچه درسخون بودید دیگه؟؟:biggrin:

بله چه جورم..هم درس میخوندم..هم شیطونی درست و حسابی میکردم که گفته هایم شاهد هستن... من از یه درس که خیلی خوشم میومد هندسه بود... کاری کرده بودم که معلم تا میخواست چیزی بگه...به من نیگاه میکردو میگفت خواهشا دوستان را کنترل کن... اخه خیلی مظلوم بودم... فکر میکرد من هیچ کاره بیدم.. در صورتی که خودم رهبرشون بودم.:D

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا اتفاقا امروز ذکر خیرش بود که حتی یادم نیس چند بار فرار کردم ..
یه بار خیلی با حال بود سوار سرویس نشدم که نرم مدرسه .با دوستام قرار اشتیم بریم کوه ..توی راه معلمم که هر روز سوار سرویس من میشد وهمون روز هم باهاش کلاس داشتم منو از اون ور خیابون دید ..من هی بر میگشتم اونم سـیریش .........وسط خیابون داد میزد فلانی ...سرویس کو پس ....:D
منم فرار کردما ...اصلن یه وضعی عاغا ...
:biggrin:

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله چه جورم..هم درس میخوندم..هم شیطونی درست و حسابی میکردم که گفته هایم شاهد هستن... من از یه درس که خیلی خوشم میومد هندسه بود... کاری کرده بودم که معلم تا میخواست چیزی بگه...به من نیگاه میکردو میگفت خواهشا دوستان را کنترل کن... اخه خیلی مظلوم بودم... فکر میکرد من هیچ کاره بیدم.. در صورتی که خودم رهبرشون بودم.:D
ای بابا اتفاقا امروز ذکر خیرش بود که حتی یادم نیس چند بار فرار کردم ..
یه بار خیلی با حال بود سوار سرویس نشدم که نرم مدرسه .با دوستام قرار اشتیم بریم کوه ..توی راه معلمم که هر روز سوار سرویس من میشد وهمون روز هم باهاش کلاس داشتم منو از اون ور خیابون دید ..من هی بر میگشتم اونم سـیریش .........وسط خیابون داد میزد فلانی ...سرویس کو پس ....:D
منم فرار کردما ...اصلن یه وضعی عاغا ...
:w15::w15::w15:

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما همش تو ذمین فوتبال بودیم:biggrin:
بازیکن فوتبالی؟
چه تیمی؟

بازی میکردم... ولی نامردا از بند پ استفاده کردن منم بی خیال شدم... تا جوانان پاس سابق رفتم.. ولی نشد.. النم بوکسورم... در خدمتم:D

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقای خوب همیشه تو ذهن آدمن
مثلا این خاطره ک دوم دبیرستان ترم اول ی مدرسه بودم بدلیل فرارهای مکرر ترم دومشو جای دیگه تبعیدم کردند:smile:
در اییین حد؟؟؟ بابا ای ولا دارید:smile:

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقای خوب همیشه تو ذهن آدمن
مثلا این خاطره ک دوم دبیرستان ترم اول ی مدرسه بودم بدلیل فرارهای مکرر ترم دومشو جای دیگه تبعیدم کردند:smile:

منم یه بار پیش دانشگاهی تبعید شدم ..
ولی حال میده احساس شیطونی بیشتری میکردم ..
معلما هم جدا میشوندم منو .:biggrin:
انگار جذام داشتم ..:biggrin:

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خلاصه این سریال فرار از مدرسه من هر روز هیجان انگیز تر و بهتر از روز قبلش برگزار میشد.:D
دوران راهنمایی یه ناظم داشتیم..ماشالا خیلی درشت بود... و فقط لگد میزد به بچه ها... منم نوش جان کرده بودم.. براش نقشه کشیدم.. چقدر باحال بود.. یه روز به بهانه اب خوردن از کلاس جیم زدم... رفتم ابدارخانه گفتم برا فلان معلم یه پارچ اب میخوام... طرف هنگ کرد ولی گفت باشه اشکالی نداره...منم دیدم ناظم خشن داره میاد... پله ها را خیس کردم... یه جا مخفی شدم.. همین که ناظم امد.. دیدم پله ها را با سرعت نور داره سر میخوره میاد پایین... چقدر دلم خنک شد.:D

mahmood.A

عضو جدید
بازی میکردم... ولی نامردا از بند پ استفاده کردن منم بی خیال شدم... تا جوانان پاس سابق رفتم.. ولی نشد.. النم بوکسورم... در خدمتم:D

یا علی:eek:
منم تو ذوب آهن اصفهان و سایپی کرج بازی میکردم
رده سنی امید تا سال 89
دانشگاه لعنتی نذاشت ادامه بدم
البته کوچیک داداش بوکسورمم هستما گفته باشم:surprised:

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
خلاصه این سریال فرار از مدرسه من هر روز هیجان انگیز تر و بهتر از روز قبلش برگزار میشد.:D
دوران راهنمایی یه ناظم داشتیم..ماشالا خیلی درشت بود... و فقط لگد میزد به بچه ها... منم نوش جان کرده بودم.. براش نقشه کشیدم.. چقدر باحال بود.. یه روز به بهانه اب خوردن از کلاس جیم زدم... رفتم ابدارخانه گفتم برا فلان معلم یه پارچ اب میخوام... طرف هنگ کرد ولی گفت باشه اشکالی نداره...منم دیدم ناظم خشن داره میاد... پله ها را خیس کردم... یه جا مخفی شدم.. همین که ناظم امد.. دیدم پله ها را با سرعت نور داره سر میخوره میاد پایین... چقدر دلم خنک شد.:D
:w15::w15::w15:

mahmood.A

عضو جدید
منم یه بار پیش دانشگاهی تبعید شدم ..
ولی حال میده احساس شیطونی بیشتری میکردم ..
معلما هم جدا میشوندم منو .:biggrin:
انگار جذام داشتم ..:biggrin:

معلم زیستمونو مسخره کردم عییییییین خودش
یکی از بچه های بووووووق فیلم گرفت نشون معلم داد
معلم کلی خندید و با خنده ی صفر خوشششگل واسم گذاشت:redface:
یادش بخیر
حس میکردم شیطون ترین پسر دنیام:razz:

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یه روز بفهمه حتما میاد نصفت میکنه ..:d:d:d

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلم زیستمونو مسخره کردم عییییییین خودش
یکی از بچه های بووووووق فیلم گرفت نشون معلم داد
معلم کلی خندید و با خنده ی صفر خوشششگل واسم گذاشت:redface:
یادش بخیر
حس میکردم شیطون ترین پسر دنیام:razz:

هییییییی ..
یاد همه اون روزا به خیر ..
خوبه که شیطنت ها تون وشیطنت هامون رو کردیم وگرنه یه عمر رو دلمون میموند ..
حق داشته بخنده ....ولی هنر دوست نبوده وگرنه بهت 20 میداد .:D