آيا مطعه يا همان ازدواج موقت را براي خواهر و مادرخود ميپسنديد؟!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kalla

عضو جدید
این چه طرز استباط کردنه؟؟؟:mad:
ارزش دخترا بالاتر از این بازیاست....من با صیقه موافق نیستم ثوابشم خیلی کم قبول دارم . میگم صیغه بهتر از زنا است همین!!!
وگرنه در کل نفسشو دوست ندارم...

هم خودمو هم خودتون ميدونيد كه باهم فرقي ندران! كاش فقط وسه جوونا بود..آخوندا حالشو ميبرن!15تا15تا ميگيرن..آلبوم دارن!از اين بدم مياد!

محمدم1

عضو جدید
میگن بری یه صیغه تو خونه خودت بخونی قبوله.بعضی وقتا خندم میگیره.من اسمشو میذارم ضعف

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازدواج موقت فک میکنم یه شرایط خاص داره نه اینکه از این خسته شدی بری سراغه یکی دیگه

kalla

عضو جدید
این چه طرز استباط کردنه؟؟؟:mad:
ارزش دخترا بالاتر از این بازیاست....من با صیقه موافق نیستم ثوابشم خیلی کم قبول دارم . میگم صیغه بهتر از زنا است همین!!!
وگرنه در کل نفسشو دوست ندارم...
كاش فقط سيغه بود..خمس رو رقيب زكات كردن..سيغه رو رقيب ازدواج كردن..امام زمان رقيب خداست!ولايت فقيه رقيب امام زمان!..صبر در مقابل بلا جاشو داده به سياه پوشي وزجه از تقدير الاهي و عذاداري! ملاك روابط انسانها شده اينكه عليو دوست داري ياعمر!!!!همه معانيه اسلام اينجا دگر گون شده!

محمدم1

عضو جدید
منم با این موافق نیستم که دست هر کیو بگیری ببری خونه ولی منطقی نیست که خودت یه چیزی بگی و حلال بشه.متاسفانه ما همه نیازها رو روابط نزدیکی برای زن متعلقه میبینیم .من با حرف شما موافقم

kalla

عضو جدید
ازدواج موقت فک میکنم یه شرایط خاص داره نه اینکه از این خسته شدی بری سراغه یکی دیگه
اها يعني دلتو زد بر ي سراغ يكي ديگه؟! يا پولتو نداد؟! يا يكي پول بيشتري داد؟! شايد يكي خوشگلتر پيداشد...يا وقتي ولت كرد؟! آخرش بايدبري سراغ يكي ديگه..ابته شايدم حاضر شدي عقد دائمش كني اگه اونجور كه توبخواي باشه!

kalla

عضو جدید
منم با این موافق نیستم که دست هر کیو بگیری ببری خونه ولی منطقی نیست که خودت یه چیزی بگی و حلال بشه.متاسفانه ما همه نیازها رو روابط نزدیکی برای زن متعلقه میبینیم .من با حرف شما موافقم

تشكر..مطمانم مردم شعورشون به درست يا غلط بودن كار ميرسه...آدم از ين بدش مياد به نام اسلام ناب اين كارارو ميكنن..نميگم آدم پاكي هستم ولي حداقل هركاري ميكنيم به قول شما خودمونو گول زنيم!!

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اها يعني دلتو زد بر ي سراغ يكي ديگه؟! يا پولتو نداد؟! يا يكي پول بيشتري داد؟! شايد يكي خوشگلتر پيداشد...يا وقتي ولت كرد؟! آخرش بايدبري سراغ يكي ديگه..ابته شايدم حاضر شدي عقد دائمش كني اگه اونجور كه توبخواي باشه!

اولا منو خطاب واسه این چیزا قرار نده
ثانیا هر جور دوس داری یه حرفو توجیه نکن
ثالثا اگه متوجه منظوری نشدی بگو واسط توضیح بدن
رابعا منظورم اینه مثلا یه اقا ازدواج میکنه بعد از مدتی خانومش مشکل پیدا میکنه..مثلا تو تصادف فلج میشه..تو یه حادثه براش مشکلی پیش میاد..اون اقا همسرشو دوس داره و از طرفی نمیخاد ازش جدا شه و همچنین یه سری محبتا یا هر چیزه دیگه نیاز داره اینجوری میره یه خانومیو به عقد موقت خودش در میاره..هم به اون زن کمک میکنه هم خودش هم در کنار خانوادش اوکیه
یک اتفاق کاملا ایده آل که کم پیش میاد
اوکی؟

kalla

عضو جدید
میگن بری یه صیغه تو خونه خودت بخونی قبوله.بعضی وقتا خندم میگیره.من اسمشو میذارم ضعف

من تواين موندم باچه رويي به غربي هاگير ميدن! حاظرم قسم بخورم كه مگر انساني بي غيرت وگرنه هيچ كدام از اينهايي كه از اين كار دفاع ميكنن به خانواده خودشون اجازه اين كارو نميدن! همش ميگن زنه مطلقه! انگار زنه مطلقه آدم نيست..بيوه هم خواهر ومادر منو شماست..ناموس خودمونه..چجوري ميشه به ازاي پول هر سال بغل يكي باشه..چطور طرفدار موقت داره ولي دائم نداره؟! يعني يه وسيلست كه بشه موقتا ازش استفاده كرد؟!

kalla

عضو جدید
اولا منو خطاب واسه این چیزا قرار نده
ثانیا هر جور دوس داری یه حرفو توجیه نکن
ثالثا اگه متوجه منظوری نشدی بگو واسط توضیح بدن
رابعا منظورم اینه مثلا یه اقا ازدواج میکنه بعد از مدتی خانومش مشکل پیدا میکنه..مثلا تو تصادف فلج میشه..تو یه حادثه براش مشکلی پیش میاد..اون اقا همسرشو دوس داره و از طرفی نمیخاد ازش جدا شه و همچنین یه سری محبتا یا هر چیزه دیگه نیاز داره اینجوری میره یه خانومیو به عقد موقت خودش در میاره..هم به اون زن کمک میکنه هم خودش هم در کنار خانوادش اوکیه
یک اتفاق کاملا ایده آل که کم پیش میاد
اوکی؟

جوابه شما واضحه..اسلاام ميگه تا4تا زن ميتوني بگيري..ميتونه ازدواج دوم بكنه مشكلاتش دائم حل بشه..چرا ازدواج موقت؟كه مشكلاتش موقت حل بشه!!!!!!!!!

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو به شما گفتم

اها
خب کاکام قرار نیست اون اقا بیاد یه دختره 20 سالرو بگیره
میگم به اون زنم کمک کنه یعنی چی؟یعنی کسیو بگیره که شررایط زندگیش خوب نباشه به یه نفر نیاز داشته باشه..اون اقا هم اگه مرد باشه و هوس باز نباشه باهاش میمونه دیگه اگه نمونه دیگه مشکل از مرده..
کلا ازدواج موقت واسه همین چیزا بود...نه خوش گذرونی و هوس بازی که
ولی الان کاملا معنیش عوض شده..واسه همین گفتم یه چیزه کاملا ایده آله:)

محمدم1

عضو جدید
اونوقت تفاوت زن با کالا چیه؟این سخن درسته ولی در 1400 سال پیش.الان اگه من جای اون زنی که باید بیاد اون زن فلج رو جمع کنه اینو انصاف نمیدونستم

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
جوابه شما واضحه..اسلاام ميگه تا4تا زن ميتوني بگيري..ميتونه ازدواج دوم بكنه مشكلاتش دائم حل بشه..چرا ازدواج موقت؟كه مشكلاتش موقت حل بشه!!!!!!!!!

اها از اون نظر..کلا هیچ مردی اینو واسه خاهر مادر برادر بچش نمیپسنده هیچ خانومیم اینو قبول نداره....
ولی واقعا بهش اعتقادی ندارم..
چون ازش سو استفاده شده..شکله واقعیش این نباید باشه..نمیدونم!

kalla

عضو جدید
اها
خب کاکام قرار نیست اون اقا بیاد یه دختره 20 سالرو بگیره
میگم به اون زنم کمک کنه یعنی چی؟یعنی کسیو بگیره که شررایط زندگیش خوب نباشه به یه نفر نیاز داشته باشه..اون اقا هم اگه مرد باشه و هوس باز نباشه باهاش میمونه دیگه اگه نمونه دیگه مشکل از مرده..
کلا ازدواج موقت واسه همین چیزا بود...نه خوش گذرونی و هوس بازی که
ولی الان کاملا معنیش عوض شده..واسه همین گفتم یه چیزه کاملا ایده آله:)

بحث سر اينه كه مرد نتونه از زن سوئ استفاده بكنه و بعد را حت دورش بندازه اونم باحكم خدا! خداوند براي اين مشكل چاره جسته و اجازه ازدواج دوم داده..البته با شرايط دائم...حالاشما باچه منطقي ميگيد موقت باشه؟! اينجوري كه كه مشكلات موقت رفع ميشه! هيچ جور نميشه توجيهش كرد..

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت تفاوت زن با کالا چیه؟این سخن درسته ولی در 1400 سال پیش.الان اگه من جای اون زنی که باید بیاد اون زن فلج رو جمع کنه اینو انصاف نمیدونستم

چرا پیچوندی قضیرو..قرار نیست کسی اینو جمع کن..

ولی جدا این بحثا به گرو خونیم نمیخوره
اه

محمدم1

عضو جدید
داداشم ببخشید من از اول بحثتون نبودم و با توجه به تیتر صفحه نظرم رو گفتم ببخشید

kalla

عضو جدید
اها از اون نظر..کلا هیچ مردی اینو واسه خاهر مادر برادر بچش نمیپسنده هیچ خانومیم اینو قبول نداره....
ولی واقعا بهش اعتقادی ندارم..
چون ازش سو استفاده شده..شکله واقعیش این نباید باشه..نمیدونم!

خواهر عزيزم اينو بدونيد كه اجماع مسلمانان جهان اهل سنت(92%مسلمانان جهان)وبيشتر تشيع نيز اين كار را دزدي نواميس مينامند وآن را حرام ميدانند..اماكساني سوئ استفاده جو وفرصت طلب و نظام سرمايه داري ما بر اجراي اين قانون غير ديني اصرار ميكنند ولي پاي ناموس خودشان به وسط مي آيد آن را توهين ميدانند!

محمدم1

عضو جدید
این در ایران رسم شده و من هم از اونهایی هستم که سعی دارم باهاش مخالفت کنم

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث سر اينه كه مرد نتونه از زن سوئ استفاده بكنه و بعد را حت دورش بندازه اونم باحكم خدا! خداوند براي اين مشكل چاره جسته و اجازه ازدواج دوم داده..البته با شرايط دائم...حالاشما باچه منطقي ميگيد موقت باشه؟! اينجوري كه كه مشكلات موقت رفع ميشه! هيچ جور نميشه توجيهش كرد..

ببین من شنیدم جایی هم نخوندما فقط از کسی که گفته مطالعه کرده شنیدم..پس باهام جبهه نگیر
که این ازدواج موقت که زمانه پیامبر بوده
اینجوری بوده که پیامبر زن کسایی که تو جنگ شهید میشدنو میگرفته که چ میدونم یعنی سر پناهی در واقع داشته باشن و از روی کمک به اونا بوده نه چیزه دیگه

ولی الان واقعا توجیهی برا موقت بودنش نمیبینم دفاع هم نمیکنم چون هیچ علاقه ای به این موضوع ندارم..چون الان کسی با اون نیتی میگن پیامبر داشته اینکارو نمیکنه وگرنه شاید خوب هم باشه..

بعدم الان صیغه دیگه مدش افتاده ملت بعد از 3 4 تا بچه تازه یاده جوونیشون افتادن دوست پسر دوست دختر دارن..پس باید بگیم الان اوضاع ما مسلمونا خیلی قمر در عقربتره..

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهر عزيزم اينو بدونيد كه اجماع مسلمانان جهان اهل سنت(92%مسلمانان جهان)وبيشتر تشيع نيز اين كار را دزدي نواميس مينامند وآن را حرام ميدانند..اماكساني سوئ استفاده جو وفرصت طلب و نظام سرمايه داري ما بر اجراي اين قانون غير ديني اصرار ميكنند ولي پاي ناموس خودشان به وسط مي آيد آن را توهين ميدانند!

نمیدونم نشنیدم نخوندم...بیخیال این بحثا شو

kalla

عضو جدید
این در ایران رسم شده و من هم از اونهایی هستم که سعی دارم باهاش مخالفت کنم
تشكر اغا محمد...راستي از گزينه پاسخ به نقل قول استفاده كنيد و متن قبلي رو پاك نكنيد تا روي حرفتون رو بفهميم باكيه..راستي شما شبكه كلمه رو ديديد؟

محمدم1

عضو جدید
به نظر من تاثیر فیلمهای ماهواره باشه که همه ی مردمو به سمت خودش جلب کرده که به جز نزدیکی با چند نفر محتوای دیگه ای نداره و اتفاقا طرفدار زیادی پیدا کرده از جمله خانواده خودم

kalla

عضو جدید
ببین من شنیدم جایی هم نخوندما فقط از کسی که گفته مطالعه کرده شنیدم..پس باهام جبهه نگیر
که این ازدواج موقت که زمانه پیامبر بوده
اینجوری بوده که پیامبر زن کسایی که تو جنگ شهید میشدنو میگرفته که چ میدونم یعنی سر پناهی در واقع داشته باشن و از روی کمک به اونا بوده نه چیزه دیگه

ولی الان واقعا توجیهی برا موقت بودنش نمیبینم دفاع هم نمیکنم چون هیچ علاقه ای به این موضوع ندارم..چون الان کسی با اون نیتی میگن پیامبر داشته اینکارو نمیکنه وگرنه شاید خوب هم باشه..

بعدم الان صیغه دیگه مدش افتاده ملت بعد از 3 4 تا بچه تازه یاده جوونیشون افتادن دوست پسر دوست دختر دارن..پس باید بگیم الان اوضاع ما مسلمونا خیلی قمر در عقربتره..

باهاتون موافقم ببخشيد سرتون رو درد آوردم..شما به موضوعي علاقه دارين؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا