آموزش کسب نمره از اساتید دانشگاه !

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غیرتیاش نگاه نکنند(

غیرتیاش نگاه نکنند(

شب نما

عضو
مرسییییییییی

مرسییییییییی

ممنونم ولی استادای ما از این لطفا نمیکنن قسمشونم بدید25صدم هم نمیدن ولی خب ممنون حال و هوامون عوض شد!:confused:سر خودم اومده هرکار کردم19و75 گرفتم 20 نداد منم دیگه حسابی قاطی کردم!

آخرین ویرایش:

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
جالب بود یکی از دوستام با همین روش همیشه درساشو پاس میکرد:biggrin:
بعضی وقتها هم جواب یه سوال رو دوبار مینوشت:D
روش نخست:
آه و ناله و قسم دادن استاد

مهندس این چهارمین بارِ که استاتیک می‌گیرم..............در این روش که بیشتر مورد استفاده آقاپسرهای دانشجو کاربرد دارد، باید عین شیر! سرتان را بالا گرفته و عین مرد اقدام به التماس و خواه شو تمنا کنید تا مشکلت‌تان حل شود! البته بعضی اساتید چندان دل‌رحم نیستند و دلشان نمی‌سوزد. لذا احتمال موفقیت در این روش، کمتر از 50 درصد است

tarane.barani

عضو جدید
من ا زهیچکدوم از روشهای بالا استفاده نمیکنم...درس رو میخونم...بعدشم کاغذ امتحانو سیاه میکنم ..هر چی یادم میاد مینویسم...استادا هم که حال کامل صحیح کردن ندارن یه نمره خوب میدن...هه:D

bahar jon jon

عضو جدید
والا من از هیچکدوم از این روشها استفاده نکردم... کاش این تاپیک زودتر زده میشد تا استفاده کنیم نه الان که ترم آخریمو کار از کار گذشته

اما یه تجربه خودمو در اختیار دوستان میزارم... فقط فقط به خودتون و اینکه شما بیشتر از همه خوش شانس هستید و اینکه درسی نیست که شما بخواید اونو بیفتید باور داشته باشید

:lol:
من بارها و بارها از این قانون استفاده کردم و کمترین نمره ای که باهاش گرفتم 13 بود... حاضرم قسم بخورم درحد 2 هم ننوشته بودم اما همینکه به خودتون ایمان داشته بایشد معجزه میشه و شما اون درس رو پاس میکنید

البته بهتره با خودتون هم تقلب کنید (این کار نه موقعیت خودتونو سرجلسه امتحان به خطر میندازه نه نمره شمارو پایین میاره) که این کار نیاز به مهارت و تمرین داره پس بهتره قبلش آمادگی داشته باشید والا همه رو مطلع میکنید...
:lol: