[ آمادگی برای آزمونهای استخدامی ] - همه کسایی که قبول شدن یا میخوان امتحان بدن مشارکت کنند

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من چند ازمون استخدامی شرکت کردم خودشون معمولا میگن چیا رو باید بخونی ولی رشته ما با شما فرق میکنه ولی اگه ارشد باشی ازمون راحتر میشه واست البته لزومی نداره اونطوری خوندنت سخت میشه

8758030

عضو جدید
سلام به همه دوستان.

آگهی آزمون نفت نیمه اول اسفندماه بیرون میاد. آزمون هم 29و30 فروردین 92 برگزار خواهد شد.

خبر موثق هست.چون خودم همین امروز حضوری به اداره استخدام مناطق نفتخیز مراجعه کردم.و با قطعیت این تاریخ ها رو به من و هر مراجعه کننده دیگه ای گفتن.موفق باشید

hsh1363

عضو جدید
سلام به همه دوستان.

آگهی آزمون نفت نیمه اول اسفندماه بیرون میاد. آزمون هم 29و30 فروردین 92 برگزار خواهد شد.

خبر موثق هست.چون خودم همین امروز حضوری به اداره استخدام مناطق نفتخیز مراجعه کردم.و با قطعیت این تاریخ ها رو به من و هر مراجعه کننده دیگه ای گفتن.موفق باشید

خدا کنه ولی من دیروز زنگ زدم به یکی از دوستانم در وزارت نفت گفت هیچی معلوم نیست حتی ما هم نمیدونیم. عین جملش: هر کی به هر کی شده هیچی معلوم نیست.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا کنه ولی من دیروز زنگ زدم به یکی از دوستانم در وزارت نفت گفت هیچی معلوم نیست حتی ما هم نمیدونیم. عین جملش: هر کی به هر کی شده هیچی معلوم نیست.
راست گفته والا!!!!!
سلام به همه دوستان.

ازین خبرا ما زیاد شنیدیم!!!!
ولی خدا کنه بیفته آخر اردیبهشت!!!!اینجور تعطیلات عید باید درس بخونیم که رفت و آمدا زیاده و نمیشه!!!!

hsh1363

عضو جدید
"امسال برای اولین سال شرکت ملی نفت پذیرش مهندس نفت و شیمی را به حداقل رساند."

امسال که هنوز مهندس نفت و زمین شناسی تو هیچ استخدامی نپذیرفتند میمونه مهندسی شیمی که خدا رو شکر وضعیتشون بد نیست به غیر از دیگر استخدامات استخدامی گاز رو دارن بعد از اون نفت انشالله...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
"امسال برای اولین سال شرکت ملی نفت پذیرش مهندس نفت و شیمی را به حداقل رساند."
منبع؟؟؟؟
اینا همش حرفه!!!!
شرکت نفت مهندس شیمی نخواد چی بخواد بجاش؟؟؟؟
آخه مهندس فرآیند واسه صنعت فرآینده !!!کی باید بره به جاش؟؟؟؟
امسال که هنوز مهندس نفت و زمین شناسی تو هیچ استخدامی نپذیرفتند میمونه مهندسی شیمی که خدا رو شکر وضعیتشون بد نیست به غیر از دیگر استخدامات استخدامی گاز رو دارن بعد از اون نفت انشالله...

داداش این حرفا زیاد اعتباری بهشون نیست!!!
اصن معلوم نیست آزمونی باشه یا نباشه!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برو بکس عزیز ترمو 2 چه فصلهایی مهمترن بخونیم و چه فصلهایی رو نخونیم!؟
واسه حرارت هم به نظرتون فصل 7 کتاب راهیان یا همون انتقال حرارت جابجایی مهمه؟؟؟؟خیلی فصل تخیلی هست!!!!همش رینولدز و ناسلت به توان خدا و ....
چیکارش کنم؟؟؟؟
و واس سیالات هم چنتا فصل غیر مهمشو بگین حذف کنم شاید روحیم بیشتر شد!!!:دی

mataa

کاربر فعال
واسه حرارت هم به نظرتون فصل 7 کتاب راهیان یا همون انتقال حرارت جابجایی مهمه؟؟؟؟خیلی فصل تخیلی هست!!!!همش رینولدز و ناسلت به توان خدا و ....
چیکارش کنم؟؟؟؟

منم شدیدا نیاز دارم فصل هفت حرارت رو حذف کنم .
تخیلیه لامصب

سیالات هم از فردا استارت میزنم .

ترمو هم که هنوز شروع نکردم . یه دو / سه روزی میشه هیچی نخوندم .

وحید جان هرکاری میکنی به منم بگو .هرچیو حذفش کردی بگو .

toshishan

عضو جدید
شما از چه کتابی میخونید?چه کتابی رو پیشنهاد میکنید?تازه میخام شروع کنم واسه خوندن !

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما از چه کتابی میخونید?چه کتابی رو پیشنهاد میکنید?تازه میخام شروع کنم واسه خوندن !

سلام دوست من.
چی بگم والا!!!!
خیلی دیره برای خوندن کتابای راهیان ارشد!!!!
بهتره وقتتون رو تلف نکنین و برین کتاب آزمون های استخدامی نوشته ی مهندس محسن ناظمی رو بخونین که بدونین سوالای سالهای قبل تو چه مایه هایی هستن!
لینک سوالای آزمون پارسال رو هست دانلودشون کن شاید سوال مشابه بیاد!

toshishan

عضو جدید
وحید جان ممنونخوب حالا که واسه امتحان گاز دیر شده واسه ازمون نفت چه پیشنهادی دارید?چه کتابای رو بخونم?زبان و کامپیوتر رو مشکلی ندارم؛ادبیات هم تا حدی بلدم؛بیشتر دروس تخصصی از چه کتابای پیشنهاد میدی?

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وحید جان ممنونخوب حالا که واسه امتحان گاز دیر شده واسه ازمون نفت چه پیشنهادی دارید?چه کتابای رو بخونم?زبان و کامپیوتر رو مشکلی ندارم؛ادبیات هم تا حدی بلدم؛بیشتر دروس تخصصی از چه کتابای پیشنهاد میدی?

کتابای راهیان ارشد بگیر بخون.
فک کن داری برای ارشد میخونی ولی یکم سطح پایینتر بخون....

m1_hero98

عضو جدید

اطلاعيه استخدام شركت ملي نفت ايران

قابل توجه داوطلبان شركت در آزمون استخدامي

شركت ملي نفت ايران به منظورتأمين بخشي از نيروي انساني موردنياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين داوطلبان واجد شرايط در مقاطع كارداني و بالاتر استخدام مي نمايد.

ثبت نام آزمون استخدامي بصورت اينترنتي از تاريخ 8/12/91 لغايت 15/12/91 از طريق همين پايگاه صورت مي پذيرد.

دريافت آگهي آزمون استخدامي
دريافت دفترچه راهنماي آزمون

آزمون كتبي در روزهاي پنج شنبه مورخ 5/2/92 و جمعه مورخ 6/2/92 برگزار خواهد شد.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا کجا بریم داغ دلمونو خالی کنیم؟؟؟؟یا خدا این همه منتظر آگهی نفت بودیم این شد نتیجش!!!!!؟؟؟؟؟؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
چیکارش کنم؟؟؟؟

ترمو 2 فصل هایی که مربوط به فوگاسیته میشه رو بخون خیلی وقت پیش خوندمش یادم نیست چه فصلی هستش. فصل سیکل ها هم بخون
سیالات فصل مربوط به لوله ها رو بیشتر مطالعه کنید.
حرارت همش بخون جز فصل هفت اگه فرصت هم داشتی ی نگاهی بهش بنداز.

اسپم نکن.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترمو 2 فصل هایی که مربوط به فوگاسیته میشه رو بخون خیلی وقت پیش خوندمش یادم نیست چه فصلی هستش. فصل سیکل ها هم بخون
سیالات فصل مربوط به لوله ها رو بیشتر مطالعه کنید.
حرارت همش بخون جز فصل هفت اگه فرصت هم داشتی ی نگاهی بهش بنداز.

اسپم نکن.

ممنون جناب مدیر.
منظور از فصل 7 حرارت همون جابجایی بود؟؟؟
باشه اسپم نمیکنم دیگه!!!!

ala68

عضو جدید
من یه سوال واسم پیش اومده. استخدامی که شرکت نفت الان آگهی اون رو زده همون استخدام معروفی که همه منتظرش بودن؟؟

m1_hero98

عضو جدید
در اطلاعات دفترچه اشکالاتی هست که متاسفانه برطرف نشده
در گروه شغلی عملیات حفاری- مهندسی شیمی مورد پذیرش قرار گرفته اما در جدول مهندسی شیمی در مقطع لیسانس گروه شغلی مجاز انتخابی عملیات حفاری موجود نیست.
در جدول مهندسی برق در مقطع لیسانس گروه شغلی مجاز انتخابی عملیات حفاری قید شده اما در گروه شغلی عملیات حفاری مهندسی برق موجود نیست.
و در همین جدول در قسمت گروه شغلی مجاز انتخابی بجای عبارت مهندس برق قدرت - مهندس برق قید شده

در جدول نیازهای استخدامی گروه مهندس برق قدرت تعداد 51 نفر قید شده و در پایین جدول مجموع عدد 4 نوشته شده که لابد 47 نفر از قبل انتخاب شده اند

اینها فقط مربوط به رشته خودم بود که چک کردم
دوستان رشته های دیگر هم چک بفرمایند تا در ثبت نام دچار اشتباه نشوند
با تشکر از زحمات ستاد منابع انسانی برای تهیه دفترچه ..

آخرین ویرایش:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در اطلاعات دفترچه اشکالاتی هست که متاسفانه برطرف نشده
در گروه شغلی عملیات حفاری- مهندسی شیمی مورد پذیرش قرار گرفته اما در جدول مهندسی شیمی در مقطع لیسانس گروه شغلی مجاز انتخابی عملیات حفاری موجود نیست.
در جدول مهندسی برق در مقطع لیسانس گروه شغلی مجاز انتخابی عملیات حفاری قید شده اما در گروه شغلی عملیات حفاری مهندسی برق موجود نیست.
و در همین جدول در قسمت گروه شغلی مجاز انتخابی بجای عبارت مهندس برق قدرت - مهندس برق قید شده

در جدول نیازهای استخدامی گروه مهندس برق قدرت تعداد 51 نفر قید شده و در پایین جدول مجموع عدد 4 نوشته شده که لابد 47 نفر از قبل انتخاب شده اند

اینها فقط مربوط به رشته خودم بود که چک کردم
دوستان رشته های دیگر هم چک بفرمایند تا در ثبت نام دچار اشتباه نشوند
با تشکر از زحمات ستاد منابع انسانی برای تهیه دفترچه ..

اشتباه!!!!!
داداش از ریشه زدن نابودمون کردن اشتباه!!!!!!!؟؟؟؟؟
از ب بسم الله تا نون پایانش اشتباست!!اشتباه و بی برنامگی و نا آگاهی!!!
کسایی که برنامه ریزی کردن حتی نمیدونن چه رشته هایی چه درسایی پاس میکنن تو دانشگاه!!!!خب این افراد از کجا میتونن تشخیص بدم چه رشته ای به درد چه جایی از صنعت میخوره!!!!!؟؟!!!؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خاک تو سرشون با استخدامی زدنشون

فقط میتونم بگم خدا لعنتشون کنه همین....
چقدر انتظار میکشیدیم!!!چقدر انگیزه و شوق داشتیم!!!چقدر امید داشتیم!!!همش به باد رفت!!!!
منکه میدونم جریان چیه!!
دوستان کسایی که پارتی داشتن و با پارتی رفتن قراردادی سر کار همونا رو همون جایی که استخدام کردن با این آزمون همشونو قبول میکنن و رسمیشون میکنن!!!یعنی در واقع از قبل سر کار بودن !!!!!خیلی نامردن بخدا...تموم دنیا میدونن مهندس شیمی مبانی برق و هیدرولیک و حفاری پاس نمیکنه!!!غری کسایی که باید بدونن نمیدونن!!!

Soheil rahmani

عضو جدید
سلام
دوستان اگر براتون مقدوره نمونه سوالات دروس تخصصی آزمون های شرکت نفت و گاز را برام بفرستید
ممنون

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دوستان اگر براتون مقدوره نمونه سوالات دروس تخصصی آزمون های شرکت نفت و گاز را برام بفرستید
ممنون

چه دل خجسته ای دارین شما!!!!؟؟؟؟
بگرد هست تو تالار پیدا میکنی...واسه پارسال شرکت گاز رو هم گذاشتن.

بالا