آلبوم گربه های من

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلاخره یه گربه دوست پیدا کردم!مثل خودم من الان با گربه های حیاطمون 5 تا گربه دارم امسال 3 تا تلفات داشنیم وگرنه 8 تا بود...منم یه دختر دارم اسمش ایرانه این خونگیه دیگه یه جورایی دخترمه اینم عکسشه توپولی منDSC_0020.jpg

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلاخره یه گربه دوست پیدا کردم!مثل خودم من الان با گربه های حیاطمون 5 تا گربه دارم امسال 3 تا تلفات داشنیم وگرنه 8 تا بود...منم یه دختر دارم اسمش ایرانه این خونگیه دیگه یه جورایی دخترمه اینم عکسشه توپولی منمشاهده پیوست 149034

وای چه تپله حسودیم شد:razz::D

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خوب از بس خسیس بازی در میاری خواهر

یه چند روز مرغ براشون بزن سیخ بخورن...ببرشون کبابی سر کوچه بریز تو حلقشون

همش هی میگی گربه گربه خوب یه کاری کن...بهشون کراتین بده

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
حیف عقیمه وگرنه اگه بچه داشت یکیشو برات میفرستادم.....اینو وقتی 20 روزه بود از زیر ماشینا در اوردم....بچه یتیم بود ...تازه مریضم بود مشکل عفونت چشمی هم داشت....بعد یک سال از اینDSC_0090 (2).jpg تبدیل به این سیندرلا شد...خدا روشکر اسپند دود کنم براش ...المیرا جان چش که نداری؟

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
حیف عقیمه وگرنه اگه بچه داشت یکیشو برات میفرستادم.....اینو وقتی 20 روزه بود از زیر ماشینا در اوردم....بچه یتیم بود ...تازه مریضم بود مشکل عفونت چشمی هم داشت....بعد یک سال از اینمشاهده پیوست 149039 تبدیل به این سیندرلا شد...خدا روشکر اسپند دود کنم براش ...المیرا جان چش که نداری؟

چرابدجور..یوهاهاها:D

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرابدجور..یوهاهاها:D

اجی منو از چشم زخم نترسون....من به خدا ایمان دارم خودش ازم حفاظت میکنه...خودش گفته بابکی تو منو داری غم نداری فقط هواست به من باشه بابکی که شیطون گولت نزنه...به جون خودم...برو چشم زخمتو برا یه بی خدا رو کن...اجی

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب از بس خسیس بازی در میاری خواهر

یه چند روز مرغ براشون بزن سیخ بخورن...ببرشون کبابی سر کوچه بریز تو حلقشون

همش هی میگی گربه گربه خوب یه کاری کن...بهشون کراتین بده
بایدخونواده همکاری لازم رودرتپل کردن گربه هاداشته باشن نه اینکه من غذابدم ازیه طرف باباشلاق درست کنه واسه زدنشون یاآب سردبریزه روشون جوونمرگ بشن
من ازدست این خونواده شکایت دارم آقاو بدادم برسیدگربه هاموکشتن:cry:

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی این عکسوکرکره خنده استادارم میمیرم ازخنده:w15:
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=149039&d=1367431810&thumb=1

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
اجی منو از چشم زخم نترسون....من به خدا ایمان دارم خودش ازم حفاظت میکنه...خودش گفته بابکی تو منو داری غم نداری فقط هواست به من باشه بابکی که شیطون گولت نزنه...به جون خودم...برو چشم زخمتو برا یه بی خدا رو کن...اجی
چه جدی:surprised::cool:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از گربه بدم میاد ....
فقط خرگوش ... اونم زمینه سفید !

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خیلی قشنگ بودن.....

من الان در پوست خودم نمیگنج ام

من عاشق گربه هام