آقا پسرای گل جواب بدن

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم منظورش این بود که پسرا واسه دوستی میرن دنبال دخترای بدحجاب و.... به قول خودشون داف!اما واسه زندگی خانمشون باید افتاب مهتاب ندیده باشه!
که متاسفانه بیشتر دخترا آفتاب مهتاب دیدن
پس نتیجه نباید ازدواج کرد چون طرف سالم گیر نمیاد

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهمترین و اولین معیار ازدواج تقواست .

اینو نمی گم که بگم من دیندار کار درستم ولی رزوگار بهم ثابت کرده مرد و زن با تقوا بیشتر به زندگیشون متعهد و پایبند هستن. ادم با تقوا کمتر خیانت می کنه یعنی که مومن واقعی باشه اصلا خیانت نمی کنه.

shadow_IR

کاربر بیش فعال

اینو نمی گم که بگم من دیندار کار درستم ولی رزوگار بهم ثابت کرده مرد و زن با تقوا بیشتر به زندگیشون متعهد و پایبند هستن. ادم با تقوا کمتر خیانت می کنه یعنی که مومن واقعی باشه اصلا خیانت نمی کنه.
ممنون!!;)

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسایل قبل از ازدواج تجربس
آدم اگه نداشته باشه تجربشو تو زندگیش با بن بست مواجه میشه

حسین جان داداش شما سرور و بزرگ مایی ولی به نظر من ادم نباید هر چیزی رو خودش تجربه کنه گاهی استفاده از تجربه دیگران بهتره چون اگه بخوای هر چیزی رو خودت تجربه کنی ممکنه واست گرون تموم شه.

دلم واسه اون رفیقم سوخت که اومد مواد مخدر رو یه بار تجربه کنه ولی..................

ddrraaggoonn

عضو جدید

داداش خیلی از طرز فکرت خوشم اومد................

sinasolhy

عضو جدید

حسین جان داداش شما سرور و بزرگ مایی ولی به نظر من ادم نباید هر چیزی رو خودش تجربه کنه گاهی استفاده از تجربه دیگران بهتره چون اگه بخوای هر چیزی رو خودت تجربه کنی ممکنه واست گرون تموم شه.

دلم واسه اون رفیقم سوخت که اومد مواد مخدر رو یه بار تجربه کنه ولی..................

مرحباااااااااااااااااااااا

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

من کوچیکتم
نه همه چیز نیس منظورم مخصوصا دود و دم
اما چیزای دیگه مخصوصا دوستیایه قبل از ازدواج خیلی خوب و مفیده
چون ما ایرانیا ارتباط با جنسه مخالفمون و بلد نیستیم . باید لااقل یه تجربه ای داشته باشیم تا تو زندگی مشترک دچار مشکل نشیم.
بیشتر طلاقای امروز بخاطر اینه که زن و شوهر نمیتونن و بلد نیستن باهم چجوری رفتارکنن

shadow_IR

کاربر بیش فعال
چون ما ایرانیا ارتباط با جنسه مخالفمون و بلد نیستیم . باید لااقل یه تجربه ای داشته باشیم تا تو زندگی مشترک دچار مشکل نشیم.
بیشتر طلاقای امروز بخاطر اینه که زن و شوهر نمیتونن و بلد نیستن باهم چجوری رفتارکنن
:eek:

sinasolhy

عضو جدید
فکر کنم سوال در مورد دوست پسر و دوست دختر مطرح میشد، سنگین تر بودم...:biggrin:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
خیلی نظر جالبی دادی ......
لایک ...
دخترا آرزشونه پسر بشن..ولی پسرا نه ....

واسه دختری که ارزوشه پسر باشه متاسفم چون خداوند به ما ثابت کرد اگه مردی به نام علی وجود داره در کنارش زنی هم به نام فاطمه هم هست که ارزشش اونقدر بالاست که پیامبر به دستانش بوسه میزنه.

به خدا زن لودن محدودیت نیست مگه ما مردا چه ازادی هایی داریم که یه زن محرومه ازش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب زن به خاطر جنس لطیفش نمی تونه همه کاری انجام بده که این محدودیت به حساب نمیاد.

sinasolhy

عضو جدید
واسه دختری که ارزوشه پسر باشه متاسفم چون خداوند به ما ثابت کرد اگه مردی به نام علی وجود داره در کنارش زنی هم به نام فاطمه هم هست که ارزشش اونقدر بالاست که پیامبر به دستانش بوسه میزنه.

به خدا زن لودن محدودیت نیست مگه ما مردا چه ازادی هایی داریم که یه زن محرومه ازش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب زن به خاطر جنس لطیفش نمی تونه همه کاری انجام بده که این محدودیت به حساب نمیاد.

غلط املایی زیاد داریا:biggrin:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کوچیکتم
نه همه چیز نیس منظورم مخصوصا دود و دم

حرفت صد در صد درست ولی ایا تنها راه اطلاعات در مورد ازدواج دوست شدن با یه دختره دیگست؟
مگه نه اینه اون دختر هم قراره زن یکی دیگه بشه؟

خوب دوستی درست ولی به شرطی اینکه از حد نگذره که کیک متضرر شه. من دوستی رو مناسب نمی دونم چون می دونم حضرت یوسف نیستم بتونم تو شرایطش خودمو نگهدارم پس بهتره سمتش نرم شایدم جنبه من کم باشه

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفت صد در صد درست ولی ایا تنها راه اطلاعات در مورد ازدواج دوست شدن با یه دختره دیگست؟
مگه نه اینه اون دختر هم قراره زن یکی دیگه بشه؟

خوب دوستی درست ولی به شرطی اینکه از حد نگذره که کیک متضرر شه. من دوستی رو مناسب نمی دونم چون می دونم حضرت یوسف نیستم بتونم تو شرایطش خودمو نگهدارم پس بهتره سمتش نرم شایدم جنبه من کم باشه
آره دیگه باید یه حدی باشه
اگه حدی نباشه که پس فرق اون دختر با .... چیه؟

بالا