*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا همین الان میام بهشون میگم که والکانو چی گفت...؟؟؟؟خومونیم در این صورت شما عمرانیها یه پا ادم نفله کن محسوب میشید..(شوخی)...
والکانو تو برو تو تاپیک بیایید ساختمان بسازیم..مثل اینکه مصالحو اوردن..بدو برو که اونجا بدجوری به حضورت نیاز دارن...
بابا اینجاچه خبر شده....همه زدن تو کار هک........
ببخشید سهمیه تنکس ندارم

zalzalak_amir

عضو جدید
هکر

هکر

هک خیلی علم جالبیه هر قدر یاد میگیری بیشتر دیوونش میشی
من دوسال کامپیوتر دارم بعد از اینکه فیلم جانس خت ... رو دیدم
بیشتر دیوونش شدم طوری که شبا تا ساعت 5صبح پا کامپیوتر
بودم صبحا هم به زور سر کلاس میرفتم و فقط فایل دانلود میکردم
مقاله وفیلم وبرنامه واکسپلویت وغیره
والان خدا را شکر خیلی چیزا یا گرفتم .....

::::::::::::::::::::::::::::::::::::اینارو گفتم تا بدونید:::::::::::::::::::::::::::::::::::::

زندگی زیباست و ارزش جدال را دارد...

(همینگوی)

varam

عضو جدید
سلام من هم هستم (وارام varam) کمی تا قسمتی کارشناسی کامپیوتر خوندم

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اينطوري گفتم كه بدونيد هك كردن همچين كار شاخيم نيست ميتونيد ادم بكشيد
ما اينكار رو به راحتي انجام ميديم:smoke:

varam

عضو جدید
عذر می خوام!!!

عذر می خوام!!!

سلام دوستان
من یه سوال برام پیش اومده ممنون میشم بهم جواب بدین
چرا بعضی ها ازپست معرفی کردن بعضی دیگه هم تشکر میکنن؟ http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon10.gif​

mehrnaz.a

عضو جدید
منم امسال این رشته یعنی مهندسی کامپیوتر نرم افزار آزاد تهران جنوب قبول شدم و اگه خدا بخواد،توی این رشته تحصیل خواهم کرد...:smile:

javad123javad

عضو جدید
سلام به همگی
من هم امسال مهندسی سخت افزار بابل قبول شدم...ولی چیزی از مهندسی سخت افزار نمی دونم...اطلاعاتم در باره مهندسی نرم افزار خیلی بیشتره...

shajari

عضو جدید
سلام به همه کامپیوتری ها :)
من سال 2 کارشناسی ناپیوسته سخت افزار بابل هستم.البته کاردانی نرم افزار بودم:book:

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااای چرا هیچ خبری نیست اینجا :w06: هکرها کجائید:w05: چرا کسی در موردهاطلاعاتی که اینجا دوستان قرار دادند نظری نمیده اصلا مطالعه دارید :)یا فقط یه نگاه گذرا روشون میندازید :(باران جان شما که اسمه تاپیکو عوض کردید چرا خودتون نظری نمیدید چرا مسیرو مشخصتر نمیکنید تا مطالبه جالب و مفیدتری بتونیم اینجا قرار بدیم که برا همگی جالب و بدرد بخورتر باشه و همه دوست باشن پیگیرش کنن :);)
برا خوده من کسبه اطلاعات بیشتر در زمینه هک خیلی جالبه و دوست دارم با کمکه دوستان اطلاعاتتمو بالاتر ببرم ;)این مطالبو هم دیدم بد نیست امیدوارم مفید باشه

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه چیزی بگم...البته اول سلام......راستش من یه کتاب راجع به هک پیدا کردم....میخواستم بیام بذارمش واسه دانلود..ولی ترسیدم....:cry:
حالا چیکار کنم....اگه مشکلی پیش نمیاره بگین که بذارمش....ماکه همینجوری خفن هستیم خفنتر میشیم:cool:
معصوم جان نوزاد یه روزه چیه که داد بزنه:biggrin:
در ضمن پیشنهاد میکنم اگه میخواین موضوعی انتخاب کنین واسه بحث قبلش یه نظرسنجی بکنیم...
خب دیگه من برم

اوا معصوم جون این پستت پشت در بود؟؟....خلاصه اینکه خواستین موضوعو عوض کنید قبلش یه ندا بدید:gol:

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه چیزی بگم...البته اول سلام......راستش من یه کتاب راجع به هک پیدا کردم....میخواستم بیام بذارمش واسه دانلود..ولی ترسیدم....:cry:
حالا چیکار کنم....اگه مشکلی پیش نمیاره بگین که بذارمش....ماکه همینجوری خفن هستیم خفنتر میشیم:cool:
معصوم جان نوزاد یه روزه چیه که داد بزنه:biggrin:
در ضمن پیشنهاد میکنم اگه میخواین موضوعی انتخاب کنین واسه بحث قبلش یه نظرسنجی بکنیم...
خب دیگه من برم

اوا معصوم جون این پستت پشت در بود؟؟....خلاصه اینکه خواستین موضوعو عوض کنید قبلش یه ندا بدید:gol:
سلام به روی نشستت عزیزم :):Dها همینه دیگه من این مطلبو نزاشته تشکر شد ازم قربونت برم قول بده حداقل بعدا بخونیش :biggrin:عزیزم گوشتو بیار جلو برا خودم تو پیغام خصوصی بفرستش احتمال زیاد مقصودم بخواد از طرفه اونم میگم ;)تیممون تکمیل میشه اونوقت :biggrin:
پیشنهادتم کاملا موافقم اما این تاپیکو حتما به یه سرانجامی برسونیمش بعد یه مطلبه جدید ;)

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به روی نشستت عزیزم :):Dها همینه دیگه من این مطلبو نزاشته تشکر شد ازم قربونت برم قول بده حداقل بعدا بخونیش :biggrin:عزیزم گوشتو بیار جلو برا خودم تو پیغام خصوصی بفرستش احتمال زیاد مقصودم بخواد از طرفه اونم میگم ;)تیممون تکمیل میشه اونوقت :biggrin:
پیشنهادتم کاملا موافقم اما این تاپیکو حتما به یه سرانجامی برسونیمش بعد یه مطلبه جدید ;)
به جون خودم نباشه به جون تو صبح که از خواب پا شدم شستم:w25:
.اسه تشکر هم که ای بابا معصومی حرف تو واسه ما سنده..یعنی اصلا تو اراده کنی که یه پست بدی من قبلش تشکرو روانه کردم:lol:...حالا واجب بود اینجوری ضایعم کنی ..میتونستی بگی ایول ارغوان..چقدر سریع خوندی:w15:...خلاصه اینکه معصوم جونم تو جون بخواه:w16:
باشه میفرستم براتون...ولی قبلش بذار برم خودم دانلود کنم ببینم متناسب با گروه سنیه "الف" هست یا نه؟:w12:
باشه..به سرانجام میرسانیم:w11:

magsod

كاربر فعال مهندسی كامپیوتر
کاربر ممتاز
منم هستم بفرست بیاد هر چی که توش هک ما مشترییم .

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
به جون خودم نباشه به جون تو صبح که از خواب پا شدم شستم:w25:
.اسه تشکر هم که ای بابا معصومی حرف تو واسه ما سنده..یعنی اصلا تو اراده کنی که یه پست بدی من قبلش تشکرو روانه کردم:lol:...حالا واجب بود اینجوری ضایعم کنی ..میتونستی بگی ایول ارغوان..چقدر سریع خوندی:w15:...خلاصه اینکه معصوم جونم تو جون بخواه:w16:
باشه میفرستم براتون...ولی قبلش بذار برم خودم دانلود کنم ببینم متناسب با گروه سنیه "الف" هست یا نه؟:w12:
باشه..به سرانجام میرسانیم:w11:
:biggrin::biggrin::biggrin:فدات بشم که اول صبح صورتتو اینقدر تمیز میشوری :surprised:
ضایع چیه ارغوان جونیم منکه دیگه میدونم تو تو تند خونی اخرشی من منظورم این بود که به در بگم دیوار بشنوه :razz::redface::biggrin::)وگرنه که اینارو از خودت گرفتم :Dبه به مقصود خانه گلم که پیداش شد دیدی هواتو داشتم حال کردی ؟؟:biggrin:بعدشم که دیگه میدونی تولدم دیروز بو دو دیگه به سنه قانونی رسیدم پس منتظرم ;)

secret_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منم دانشجوی کامپیوتر(نرم افزار)هستم;)
تازه می خوام برم ترم3:)
کلی مطلب مونده که یاد بگیرم:que:

mirror

عضو جدید
سلام

من مهسا هستم از تهران. 19 سالمه . ترم 3 مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی سمنان هستم...

و واقعا خیلی چیزا مونده که یاد بگیرم:)

pjkh

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان .من پریسا جعفری هستم ...18 سالمه... دانشجوی نرم افزار سال اول دانشگاه آزاد کاشان ! از آشنایی با شما دوستان خوشحالم .;):gol::redface:

آخرین ویرایش:

شاهسواري

عضو جدید
خیلی خوبه واقعا جای تحصین داره;)
چه زبانیو کار میکنی؟
رشتت چیه؟
سلام بچه ها من شاهسواري ام.مهندسي كامپيوتر. اين ترم ميشم ترم3.ولي دوست دارم اگه كسي ترم بالا تر از من هست راهنمايي ام كنه تا بتونم از الان براي ارشد قوي شم.كسي هست؟؟؟؟؟؟:)

ali.ali

عضو جدید
سلام به همه من بهد از چند رو امدم

خوش امدم
خوب میبینم همچنان بحث داغه
میخواستم بگم اصلا کسی هک بلد هست
کسی بلد خودشو معرفی کنه اگه سابقه هک داره بگه;)

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من شاهسواري ام.مهندسي كامپيوتر. اين ترم ميشم ترم3.ولي دوست دارم اگه كسي ترم بالا تر از من هست راهنمايي ام كنه تا بتونم از الان براي ارشد قوي شم.كسي هست؟؟؟؟؟؟:)

سلام آقای شاهسواری خیره مقدم عرض میکنم :)
چقدر جالب چون اکثره بچه های اینجا میرن ترمه سوم من جمله خودم میبینی همه تو یه سطح هستیم;) و اینجا هستیم تا ان شالله با تلاش وپشتکار و کمک همدیگه و البته بزرگانمون همچون باران خانم (همکار مدیریت تالار ) به مدارج بالای علمی در زمینه رشتمون برسیم :)
ولی افرین که از الان به فکره ارشد هستی ;)این نشانه قدرته بالای ذهنیته . به هر حال تالارهای مختلفی با موضوعات متنوعه کامپیوتر وجود داره میتونی مطالعه داشته باشی برحسب نیاز و علایقت . وخوشحال میشیم اگر پیشنهادی در جهت رشد تالار ارائه بدی ;)

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه من بهد از چند رو امدم

خوش امدم
خوب میبینم همچنان بحث داغه
میخواستم بگم اصلا کسی هک بلد هست
کسی بلد خودشو معرفی کنه اگه سابقه هک داره بگه;)
:D خوش اومدی بعد از قرنی:razz:
یکی از اصول اولیه هکرها اینه که اطلاعات به کسی نمیدن پس منتظر نباش کسی خودشو معرفی کنه ;):D

آخرین ویرایش: