*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...خدمت دوست عزیز...
آیا به نظرتون این چیزها باید تویه این تایپیک مطرح بشه یا اینکه جز نکته های ویندوز اکس پی و شاید هم یه تایپیک جدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این رو عرض کردم..چون بعضی از چیزها جایگاه خودشون رو دارند....
البته این حرف بنده طبق عرایض جناب عالی در قبال تایپک های قبلی بنده می باشد..... شایان ذکر بود که این مطلب رو هم خدمت شما متذکر بشم...
با تشکر از جناب عالی به خاطر این مطلب
............
با تشکر....:gol::gol::gol:
خواهش ....
حرفت درست.

اما خداییش این مطلب به این کمی ارزش تایپیک زدن داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش ....
حرفت درست.

اما خداییش این مطلب به این کمی ارزش تایپیک زدن داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام....
خوب ویندوز که همین چندتا کلید میانبر رو نداره !!!
کلیدهای دیگه ای هم هست...شاید بچه ها هم کلیدهای دیگه ای داشته باشن که بخوان ارایه کنند.....
با تشکر...

Ros3

عضو جدید
اَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَ!!!!!!!!!!!!!!
بروبکس برید اینجا بازی کنید سامسونگ میخواد جایزه تبلت بده.:surprised::surprised::surprised:
رکورداتونو بگید ببینم میتونم رو این تبلت حساب کنم.:D

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
اَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَ!!!!!!!!!!!!!!
بروبکس برید اینجا بازی کنید سامسونگ میخواد جایزه تبلت بده.:surprised::surprised::surprised:

منم رکوردمو نمیگم تا ببینم میتونم تبلت رو ببرم یا نه
تبلت ماله(((((((( خودمه)))))))))))

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
چگونه بازی کنیم:

برای شرکت در بازی مراحل زیر را باید طی کنید: - در سایت ثبت نام کنید، توجه داشته باشید که از برای ارسال جایزه از اطلاعات وارد شده استفاده می شود، پس حتما در وارد کردن اطلاعات دقت کنید.
- شماره تلفن همراه را حتما در سایت وارد کنید. اگر خودتان موبایل ندارید، شماره کسی که مورد اعتمادتان است را وارد کنید. از این شماره برای تماس با برندگان استفاده می شود.
- بازی بر اساس تایپ سریع تر کلمات طراحی شده است، هر چی سریع تر تایپ کنید، امتیاز بالاتری را خواهید گرفت.
- بازی از 7 مرحله تشکیل شده است که در هر مرحله شما باید یکی از " سین " های هفت سین رو به دست بیارید.
- برای به دست آوردن هر " سین " باید سکه جمع آوری کنید. جمع آوری سکه ها بر اساس تایپ کلمات صورت می گیرد.
- هر چه سریع تر هر مرحله را تمام کنید، امتیاز بیشتری از آن مرحله خواهید گرفت.
- هر چه مرحله بالاتری بروید، سرعت کلمه ها بیشتر می شود و شما باید سریع تر تایپ کنید.
- تایپ Space اختیاری است و برای کلمات دو تایی نیازی نیست که حتما Space تایپ شود.
- هر چقدر می خواهید می تونین بازی کنید و سیستم به صورت خودکار بالاترین امتیاز شما رو در نظر می گیره.
- توجه داشته باشید که بین تمامی شرکت کنندگان قرعه کشی صورت خواهد گرفت، پس اگر رکورد بالایی هم ندارید نگران نباشد، شاید جزو برندگان خوش شانس باشید.

قوانین بازی:

- این مسابقه فقط برای افراد ایرانی طراحی شده است .
- شرکت کنندگان در این مسابقه باید در ابتدای سال 1390 بالای 13 سال سن داشته باشند
- کارکنان شرکت سامسونگ و بستگان درجه اول آنها حق شرکت در مسابقه را ندارند.
- ارائه جوایز بر اساس مشخصات درج شده در هنگام ثبت نام صورت می گیرد و مدارک شناسایی در هنگام دریافت جایزه باید به سامسونگ نشان داده شود.
- در صورتی که مدارک شناسایی توسط برندگان ارائه نشود، جایزه به نفر بعدی تعلق می گیرد.
- سامسونگ این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت لزوم مدت زمان انجام مسابقه را تمدید نماید.
- سامسونگ این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت لزوم، جوایزی مشابه با همان ارزش به برندگان تحویل نماید.
- هر گونه تقلب از طریق استفاده از کد های نرم افزاری، هک یا کرک کردن بازی و یا شیوه های مشابه ممنوع می باشد و سامسونگ این حق را دارد که تخلف کنندگان را از مسابقه حذف نماید.
- در صورت کسب امتیاز غیر واقعی به علت وجود اشکال در نرم افزار ، سامسونگ حق در نظر نگرفتن امتیاز کسب شده را برای خود محفوظ می دارد

جهت اطلاع بیشتر دوستان

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام لاله جون
منم شقایقم
خیلی خوش اومدی :gol:
امیدوارم روزای خوبی توباشگاه داشته باشی :gol::gol:

سلام...
ببخشید ها!!!!!!!!!!!!!!!!!
راستش ما چند تا جا (باشگاه) عضو بودیم ...البته هم ورزشی و هم غیر ورزشی :redface: (البته عضو VIP :smile:) هم بودیم...
ولی هرجا که رفتیم بهمون کارت دادن....
حالا اگه اینجا باشگاه هستش :razz::razz::razz:....چرا به اعضاش کارت عضویت نمیده؟؟؟:D:D:D
با تشکر....

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kazem2011

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سید
چطوری خوبی؟
اصل حالت چطوره ؟
چه خبر از بچه های بالا

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سید
چطوری خوبی؟
اصل حالت چطوره ؟
چه خبر از بچه های بالا

سلام...
قربانت....به مرحمت شما....
اصل حالم هم یکم دپرسم.... حوصله ندارم....پروژه ام مونده.... کمر درد دارم (چون مشکل کمر دارم)...
به هرحال.... زیر سایه دوستان و با دوستان خوبیم....
همین که یکی هست و جویای احوال ما نیز می باشد... ما هم خوبیم....
با تشکر... از این که جویای احوال ما شدی.........:heart:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
ببخشید ها!!!!!!!!!!!!!!!!!
راستش ما چند تا جا (باشگاه) عضو بودیم ...البته هم ورزشی و هم غیر ورزشی :redface: (البته عضو VIP :smile:) هم بودیم...
ولی هرجا که رفتیم بهمون کارت دادن....
حالا اگه اینجا باشگاه هستش :razz::razz::razz:....چرا به اعضاش کارت عضویت نمیده؟؟؟:D:D:D
با تشکر....
سلام علی آقا (2)
شما ماشاا... فعالی ها، بگو مامانت اسپند دود کنه :D
کارت اینجا همون نام کاربریته دیگه
تو باشگاه ورزشی کارت یه مدله، اینجا یه مدل دیگه ;)

شب زنده دارای باشگاه خواب تشربف دارن.؟؟؟؟؟؟
شب زنده دارا اسممون با خودومونه، شبا بیداریم :redface: ، اما این دلیل نمی شه روزا خواب باشیم، ممکنه به این تاپیک نرسیم :دی
همین جا هم اعلام می کنم
ساعت رسمی کشور به وقت پایتخت
03:28 بامداد
روز چهارشنبه 14 اردیبهشت ماه سال 1390 خورشیدی

سلام
من شهرام هستم دانشجوی کامپیوتر ترم 7 دانشکده شمسی پور

سلام دوست عزیز
خیلی خوش اومدین :gol:
امیدوارم بتونین بهره کافی رو از این سایت ببرین و در بالا بردن سطح علمی سایت دوستانتون رو یاری کنین
موفق باشین

سلام...
خوش آمدید
کدوم شهر؟؟؟
کدوم استان؟؟؟
با تشکر...
سلام
شهید شمسی پور که تهران هست ;)
بقیشو خودشون جواب بدن:D

بچه های گل کامپیوتر ، خوبه همین جا باز هم به اطلاع همه برسونم به زودی نظر سنجی سایت گوگل برای تثبیت نام خلیج همیشه فارس به پایان می رسه، چه خوبه همه با هم تلاش کنیم تا با اکثریت قاطع این نام عزیز رو جاودانه کنیم
لطف کنین و باز هم به تاپیکی که در لینک امضای من هست سر بزنین، توضیحات بیشتر توی صفحه اول تاپیک هستن.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام علی آقا (2)
شما ماشاا... فعالی ها، بگو مامانت اسپند دود کنه :D
کارت اینجا همون نام کاربریته دیگه
تو باشگاه ورزشی کارت یه مدله، اینجا یه مدل دیگه ;)

شهید شمسی پور که تهران هست ;)
بقیشو خودشون جواب بدن:D

سلام...
خوب جاهایی که ما میرفتیم ...بعدا به اعضاشون اکانات هم میدادن.... اینجا چی؟؟؟؟؟؟
راستش بنده که تا حالا اسم شهید شمسی پور رو نشنیده بودم......
درمورد اسپند هم چشم....... به مادرم میگم.....
با تشکر....

آخرین ویرایش توسط مدیر:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
امیدوارم کمرتون خوب بشه چون کمر خودمم درد میکنه

سلام...
خیلی ممنون ....:sweatdrop: خجالت زده مون کردید.....
ولی مشکل بنده یکی دو تا که نیستش....به هرحال....
خیلی ممنونم که هم دردی کردید.... :w27:

با تشکر...

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
سلااااااااام
منو میشناسین

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااااام
منو میشناسین
سلام...
آره من میشناسم...
شما همسایه بالایی ما نیستید؟؟؟
خاک عالم.... ما که طبقه ی آخر هستیم و همسایه ی بالایی هم نداریم...
دیدی چی شد؟؟؟ اول جوونی فراموشی هم گرفتیم.... برم به مادرم بگم تا دیر نشده برام یه زنی بگیره...
با تشکر....