درس طراحی کامپیوتر در وزارت علوم دقیقا چ نامی داره ؟

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام

درس طراحی کامپیوتر دقیقا چ نامی در فهرست دروس مهندسی کامپیوتر داره ؟؟؟ هر چی سرچ میکنم کتابی براش پیدا نمی کنم

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ما اون سالی که میخوندیم اینجوری بود که دروس عمومی، تخصصی ، پایه ، پیش‌نیاز، اصلی و اینا داشتیم .
بعد از دروس اصلی و تخصصی حتی برامون مشخص شده بود که چند واحد پاس باید کنیم ؟ . بعضی درسا رو اصلا ممکنه پاس نکرده باشم چون درس های دیگه انتخاب کردم .
شما نگاه کن ببین پیش‌نیازش چیه ؟
کتاب که زیاد هست ببین استادت چی رو معرفی کرده ؟ استادا هم و دانشگاه ها فرق دارند.
ولی الان دیگه نمیدونم چجوریه ؟
تو چارتش پیشتیلزش معماریه .

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
12-13 سال پیش که ما پاس کردیم (پیر شدیم رفت:rolleyes:)اسمش طراحی و تحلیل سیستم ها بود!...یادمه منبعمون یه کتاب آبی رنگ که ترجمه بود اما یادم نمیاد برای کدوم نویسنده...بعد استادمون کنارش یه کتاب UML هم گفت بگیریم که برای طراحی نمودارهای UML استفاده می کردیم.
پ.ن:هعی...کجایی جوونی:w05::w04:

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
12-13 سال پیش که ما پاس کردیم (پیر شدیم رفت:rolleyes:)اسمش طراحی و تحلیل سیستم ها بود!...یادمه منبعمون یه کتاب آبی رنگ که ترجمه بود اما یادم نمیاد برای کدوم نویسنده...بعد استادمون کنارش یه کتاب UML هم گفت بگیریم که برای طراحی نمودارهای UML استفاده می کردیم.
پ.ن:هعی...کجایی جوونی:w05::w04:
پیر دانش !!! اسمش طراحی کامپیوتری سیستم های دیجیتالی ...

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
دیگه خیلی وقته دانش نجوییدم... همونا ک پیدا کردم بس بود :D
اسما هم عوض شدن پس!
آره
طراحی کامپیوتری سیستم های دیجیتالی همون مدار منطقیه اسمشو عوض کردن.
مدار منطقی ترتیبی و ترکیبی و ادر و سابترکتور و مالتی پلکس و دیکودر و.... درس میده چه ربطی ب طراحی کامپیوتر داره:unsure::rolleyes: