*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

RIG

متخصص C#.net
سلام
نظرتون چیه من برم کلا از دانشگاه انصراف بدم؟؟؟:wallbash:
من که کمکتون میکنم ...
دیگه مشکلت چیه ؟
میدونی مشکل کجاست اینکه شما یکم خودت وقت نمیزاری با نرم افزار ور بری...
یکم base یا پایه رو بخون ...
درست میشه...
سخت نگیر.. یکم دست بیاد موضوع از چه قرار هست یه کلاس بیرون برو 3 ماه ... ساختار دستت می اوفته و برنامه نویس میشی... اصلا چیز سختی نیست. این چیز هایی که میخونی چیز های پایه هست ..
منم یه روزی بد تر از تو بودم.. اما به هر حال شد. از لان شروع کنی و پشتکار داشته باشی . سال بعد این موقع برنامه نویسی بی تعارف. یکم انگیزه داشته باش. نترس

elahle zigorat

عضو جدید
سلام من الهه 24 ساله دانشجوی ترم شش علوم کامپیوترم .البته خیلی بینش مرخصی گرفتمه.....

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.

هنوز درد قلبم خوب نشده. دعا کنید حالم بهتر شه :(

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من 2 تا مقاله لاتین در مورد سیستم های تحت وب میخوام ، خودم سرچ کردم اما به نتیجه ی خوبی نرسیدم ، اگه میتونید کمکم کنید ممنون :gol:

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بترکن این نامحرما که نمیذارن آدم راحت باشه ....
الان انقد دوست دارم یه دوچرخه وردارم برم تو خیابونا دوچرخه سواری تهنای تهنا ...همین الان...همین ساعت... ولی افسوس...

یه دست لباس مردانه بخر، موهات رو کچل بتراش یه عینک دودی بزار رو چشمت برو سوار دوچرخه شو برو خیابان وول بخور کی به کیه ! :D
تا بفهمن دختری به اندازه کافی حال کردی
یه بار خواهر من مدرسه ابتدائی میرفت این کارو کرده بود بابام برده بود آرایشگاه سرشو با ماشین زده بود بعد آورده بود مغازه اش تو بازار
جلوی مغازه با بچه ها بازی کرده بود بعد اومده بود خونه میگفت توی بازارخودشو بهمن معرفی کرده بوده ! :D
تازه بعد از بازی کردن بر گشته بود خونه همسایه ها فهمیده بودند دختر بوده! اسمشم بهمن نبوده!

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
ای آقا! دوباره قلب درد لعنتی اومد سراغم :|.

اینم از این روزای ما!

.میرحسین

عضو جدید
ها ها ها
خودتون امید وار باشید
فعلا امید از بنده سلب شده
چشم بسته غیب گفتی :D
گذشته و اینده از همه سلب شده :)همه فعلا" حال را دارند
ای آقا! دوباره قلب درد لعنتی اومد سراغم :|.

اینم از این روزای ما!
روز نیست که شبه:cool: مگه اونجا روزه:cool: برو دکتر پسرجان:cool: