*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

کلم خوشبو

عضو جدید
با سلام
من توی کارم با یه مشکل روبرو شدم و فکر میکنم بچه های کامپیوتر بتونند کمکم کنند
میخواستم لب تاپ را به یه دستگاه وصل کنم که کاتالوگ دستگاه کابل RS232 با پیشنهاد کرده
کابل را تهیه کردم که یک سر USB و یک سر RS232 هستش
اما نتونستم بهش وصل بشم.... آیا تنظیمات خاصی باید انجام بدم؟؟؟؟

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
با سلام
من توی کارم با یه مشکل روبرو شدم و فکر میکنم بچه های کامپیوتر بتونند کمکم کنند
میخواستم لب تاپ را به یه دستگاه وصل کنم که کاتالوگ دستگاه کابل RS232 با پیشنهاد کرده
کابل را تهیه کردم که یک سر USB و یک سر RS232 هستش
اما نتونستم بهش وصل بشم.... آیا تنظیمات خاصی باید انجام بدم؟؟؟؟
سلام
چه دستگاهی؟ چه پیامی میده؟
توی کاتالوگ چیزی ننوشته؟

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ..ببخشید پابرهنه وارد جمعتون شدم .....یه سوال فوری داشتم .تو درایو c سیستمم گزینه ی folder option حذف شده .تو قسمت organize هم همینطور.حالا من می خوام فلدر program data رو از hidden دربیارم.نمیشه.......چکار کنم!

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
سلام ..ببخشید پابرهنه وارد جمعتون شدم .....یه سوال فوری داشتم .تو درایو c سیستمم گزینه ی folder option حذف شده .تو قسمت organize هم همینطور.حالا من می خوام فلدر program data رو از hidden دربیارم.نمیشه.......چکار کنم!
سلام
نمیبخشیم :cool:
اگه قبلا" هیچ مشکلی نداشت و جدیدا" اینجوری شده و آنتی ویروس هم رو سیستمتون نیست یا آپدیت نیست حتما" ویروسه.

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
نمیبخشیم :cool:
اگه قبلا" هیچ مشکلی نداشت و جدیدا" اینجوری شده و آنتی ویروس هم رو سیستمتون نیست یا آپدیت نیست حتما" ویروسه.

شماام اگه اومدید تو تالار معماری ما نمی بخشیم.:cool:
آنتی ویروسم دو روزه منحل شده.یعنی ممکنه از اون باشه!

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
معماری چیه؟؟!!!!!!

دیشب کلا سیستم خاموش شد همین الان به زور بالا اومد. همیشه پای یک فلش در میان است..............ممنون از راهنماییتون.
معماری !!! چیه !!!! :w07::w07::w07::w07:
برید خدا را شکر کنید :w07: یه مدت پیش فلش گذاشتم رو سیستمم هر چی اطلاعات بود پرید حتی ویندوز نصب نمیشد:w07::w07::w07:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
معماری !!! چیه !!!! :w07::w07::w07::w07:
برید خدا را شکر کنید :w07: یه مدت پیش فلش گذاشتم رو سیستمم هر چی اطلاعات بود پرید حتی ویندوز نصب نمیشد:w07::w07::w07:

اونجوری که آخر بدبختیه!‌ من پایان نامه دارم. عین این آدمای نحس فلشو به هر سیستم می زنم کلا داغون می شه.لپ تاپ داداشم و یکی از دوستام داغووونه/:D پایان نامه من پرتابل شده .فقط تو فلشه. روز ارائه میرم فلشو میدم استاد میگم پایان نامه من در مورد ویروس. حالا هر جور خودتون صلاح می دونید مشاهده کنید قبلش فقط لباس غواصی بپوشید ویروسی نشین :w15: واسه دفاعم به جا کیک و آبمیوه به بچه ها ماسک ضد ویروس تعارف می کنیم:biggrin: تصمیم گرفتم از یک کنار کافی نتای شهرو شروع کنم خوب سیستمای هر کدوم داغون شد برم سراغ بعدی:w15:

ساقی عطاشاکربلاء

اخراجی موقت
اونجوری که آخر بدبختیه!‌ من پایان نامه دارم. عین این آدمای نحس فلشو به هر سیستم می زنم کلا داغون می شه.لپ تاپ داداشم و یکی از دوستام داغووونه/:D پایان نامه من پرتابل شده .فقط تو فلشه. روز ارائه میرم فلشو میدم استاد میگم پایان نامه من در مورد ویروس. حالا هر جور خودتون صلاح می دونید مشاهده کنید قبلش فقط لباس غواصی بپوشید ویروسی نشین :w15: واسه دفاعم به جا کیک و آبمیوه به بچه ها ماسک ضد ویروس تعارف می کنیم:biggrin: تصمیم گرفتم از یک کنار کافی نتای شهرو شروع کنم خوب سیستمای هر کدوم داغون شد برم سراغ بعدی:w15:
ویروسی نزدیک نشو:w07::w07::w07::w07::w07:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به چه خبره ... کسی روز دختر رو تبریک نگفته ؟؟؟؟

n.melikaa

عضو جدید
سلام

روز خودم و همه ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی دخترای گل

مباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارک

:smile::smile::smile:

asal14011

عضو جدید
سلام من تازه عضو شدم. میشه راهنماییم کنید با این محیط آشنایی ندارم:(

آخرین ویرایش:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام.

این میکروفن لپ تاپم رو اعصابمه. برای حرف زدن باید با پیشونی برم توش. لطفا کمک کنین درستش کنم که بتونم از فاصله درست حرف بزنم.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.

این میکروفن لپ تاپم رو اعصابمه. برای حرف زدن باید با پیشونی برم توش. لطفا کمک کنین درستش کنم که بتونم از فاصله درست حرف بزنم.
علیک سلام...
اول باید بدونم با کی حرف میزنی؟!!

:w07: