*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون،من توی انتخاب دانشگاه بین دو دانشگاه شهید بهشتی و خواجه نصیر موندم(واسه علم و صنعت دقیقا رو مرزم ولی چون امسال گزینش ناحیه ای شده شانسم بالاتر رفته)به نظر شما دانشکده کامپیوتر کدوم یک از این دو تا دانشگاه بهتره؟ممنون می شم یکی کمکم کنه
من فکر می‌کردم شما توو کلیات مشکلی ندارید که وارد جزئیاتی مثل دروس ارائه شده شدید...
معلومه کامپیوتر علم و صنعت قوی‌تره.

با سلام.دوستان در این مورد نظر خواهند داد.ولی یه نکته ای رو میگم مهم اینه هر دوتاشون دولتی هستن و مهم تر از اون علاقه و تلاش شماست اگر بهترین دانشگاهی که باشید اگر تلاش نکنید به درد نمیخوره.
زیاد به اسم دانشگاه وسواس نداشته باشید.
موفق باشید.
اگه مبنا رو بر حرف شما بگذاریم بین دانشگاه تهران و زاهدان نباید فرقی باشه، چون جفتش دولتی هستند.

امیرحسین.

اخراجی موقت
من فکر می‌کردم شما توو کلیات مشکلی ندارید که وارد جزئیاتی مثل دروس ارائه شده شدید...
معلومه کامپیوتر علم و صنعت قوی‌تره.

اگه مبنا رو بر حرف شما بگذاریم بین دانشگاه تهران و زاهدان نباید فرقی باشه، چون جفتش دولتی هستند.
برای دانشجویی که درس میخونه و همش مشروط میشه فرقی بین این دوتا هست؟!
و کسی که بخاد خودش درس بخونه و نلاش بکنه آیا فرقس داره؟!

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای دانشجویی که درس میخونه و همش مشروط میشه فرقی بین این دوتا هست؟!
و کسی که بخاد خودش درس بخونه و نلاش بکنه آیا فرقس داره؟!
منظورتون درس "نمیخونه" بود؟ شما از کجا دونستید که ایشون قراره درس نخونه و همش مشروط بشه؟ این همه آدم توو دانشگاه‌ها همشون که مشروط نمی‌شن.
بله برای کسی که بخواد درس بخونه و تلاش کنه، خیلی فرق داره که کجا باشه.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتون رو نمی فهمم؟من تو چه کلیاتی مشکل دارم؟
چون چیز بدیهی مثل بهتر بودن علم و صنعت از شهید بهشتی (از تمامی لحاظ به جز مکان خوابگاه) رو نمیدونید نگران شدم اطلاعاتتون در مورد انتخاب رشته کم باشه و به اشتباه بیفتید

sinashan

عضو جدید
چون چیز بدیهی مثل بهتر بودن علم و صنعت از شهید بهشتی (از تمامی لحاظ به جز مکان خوابگاه) رو نمیدونید نگران شدم اطلاعاتتون در مورد انتخاب رشته کم باشه و به اشتباه بیفتید

خیر دوست عزیز من می دونم علم و صنعت از اون دوتا بهتره و تا اونجایی که میدونم شهید بهشتی و خواجه تا حدودی تو یه سطح هستن،من واسه همون علم و صنعت داخل پرانتز گفتم و نوشتم واسه علم و صنعت رو مرزم یعنی اگه اونجا قبول شم که دیگه مستقیم میرم علم و صنعت،گفتم اگه فرض کنیم اونجا قبول نشم و بخوام اون دوتا دانشگاه رو بزنم کدوم بهتره

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

امیرحسین.

اخراجی موقت
:huh: زبون دراز قرمز علامت گرما زدگی هست:huh:
کاریش نداشته باش، زیاد پیش میاد برا بچه‌م. بیرون بود آفتاب زد به کلش، یکی دو ساعت دیگه خوب میشه :w16:
:w16:
اتفاقاً من اینجا اومدم مواظب تو باشم با ملت درگیر نشی فرزندم
:weirdsmiley: