آشنايي بيشتر روانشناسان عزيز (اسپمدونی)

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
baleeeeeeeee k ghadre doos joonamo midoonaaaaaaaaaaaam
قربونت ، چاخلصیم :D

به به به سلامتی .......... خوش گذشت بهت ..........؟ مرسی ........ فقط تو قدر هنر منو میدونی ........ خخخخخخ

سلومت باشییی
بــــــــــــــله ، خیلی عالی بود ، جاتون خالی
آره ، هنر پاره ای از تنمه :D

self.f_t_m990

کاربر ممتاز

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من بررررررررررررررررررم

خ خوشحال شدماز دیدنتوناااااااااااااااااااااااااااااااا

بابای

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دانسته یا ندانسته حقوقی بر گردن هم داریم... که کفه سنگین اشتباهات آن، به سمت من است...!
امشب شب بخشش است، :redface: من از حقوق نداشته خود بر همه دوستان و عزیزانم گذشتم؛
از شما می خواهم از من بگذرید....؛

"التماس دعا" :smile::gol:

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره ، دقیقا ، میدونی اثرت پر از معنی بود چشم بصیرت میخواد :D
اصلا پر از معنی بود ........ توی توضیحاتم گفته بودم ......... تقابل زندگی و مرگ بود ......... شب پر از ستاره ........... و آسمان صاف ........ برف میبارید ......... توی برف سبزه رشد کرده بود .... و رودخونه ای نصفش یخ زده بود .... و نصف دیگه اش جاری بود .......... فقط قشنگ نتونستم نشون بدو ..........

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانسته یا ندانسته حقوقی بر گردن هم داریم... که کفه سنگین اشتباهات آن، به سمت من است...!
امشب شب بخشش است، :redface: من از حقوق نداشته خود بر همه دوستان و عزیزانم گذشتم؛

عزیزمی سوگول جون ....... تو به این خوبی .......... هیچکس ازت ناراضی نیست ............

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

مگه چند تا شب قدر در سال داریم...
باشه من گذشتم....
.
.
.
شوخی کردم...شما هم از ما بگزرید.
التماس دعا.

self.f_t_m990

کاربر ممتاز

محتاجیم به دعا :gol:

اصلا پر از معنی بود ........ توی توضیحاتم گفته بودم ......... تقابل زندگی و مرگ بود ......... شب پر از ستاره ........... و آسمان صاف ........ برف میبارید ......... توی برف سبزه رشد کرده بود .... و رودخونه ای نصفش یخ زده بود .... و نصف دیگه اش جاری بود .......... فقط قشنگ نتونستم نشون بدو ..........
من هم همین معانیو میگفتم

سلام .......... به همه گلهای قشنگ ...........
سلااام :w30: