آشنايي بيشتر روانشناسان عزيز (اسپمدونی)

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی گلم .... فعلا که مریض شدم ..... همش خوابیدم تا بهتر بشم .... شرمنده تونم دیگه .... امروز فکر نکنم زیاد بتونم تو سایت بمونم ......:heart:

خواهش میکنم گلم.عزیزم استراحت کنی زود خوب میشی:heart:
برو لالااااااااا:smile:

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به مهربونا و نیمه مهربونااااااااااااااااااااااااااااا...
کووووووووووووووشین پس؟؟؟

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به مهربونا و نیمه مهربونااااااااااااااااااااااااااااا...
کووووووووووووووشین پس؟؟؟
فقط من هستم ..... سلام به تو ... خوبی ساره جون ...... چه خبرا ...... ببخشیدا من حالم هنوز یکم نامساعده .... ولی قول میدم بهتر که شدم بیشتر بیام پیشتون ..... خیلی این تالار و جو حاکم بهشو دوست دارم ..... همچنین کاربرای عزیزی مثل تو رو ......:gol:

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط من هستم ..... سلام به تو ... خوبی ساره جون ...... چه خبرا ...... ببخشیدا من حالم هنوز یکم نامساعده .... ولی قول میدم بهتر که شدم بیشتر بیام پیشتون ..... خیلی این تالار و جو حاکم بهشو دوست دارم ..... همچنین کاربرای عزیزی مثل تو رو ......:gol:

سلام عزیزم.شما لطف دارین.پس زودی خووووووووووب شو عجیییییییییییییجم...

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم ..... میخواستم بهت بگم گفتم شاید رفتی سفر ..... مزاحمت نشم ...... همه چی خوبه خانوم معلم .....؟
سلام گلم.... نه بابا چه مزاحمتی؟ خواهش میشه... :دی آره خوزستان نیستم... شکر... جای شما سبز.... (گل)
مرسی عزیزم .... منم خوبم .... البته یکم مریض شدم .... فکر کنم برای سرماخوردگی باشه ..... زیاد پست نمیدم تا شماها هم سرما نخورین ..... :D
خدا بد نده چی شده؟ !!!!:eek:... دانه جون.. لطفا یکم برو اونورتر عطسه کن....:D
عزیزمی ..... حالم خوب شده گلم .... تو خوبی ..... اوضاع دلت چظوره......
خب خدارو صد هزار مرتبه شکر که خوبی....(گل)

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام ممنون خوبم ک شما خوبین
نیمه شب بهاریتون بهاری

اره دیگه
عشخه مادره
چکارش میشه کرد
پس فردا همون قبلی رو میزارم
آورین آورین... از قول ما هم تیریک بگید... (گل)
خیلی به اون بازیگر علاقه مندید؟؟؟؟ راستش بازیشون رو دوست ندارم... البته با عرض پوزش... :دی

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش خواهش
اره دیگه
بلاخره نظرات متفاوت و البته محترم (گل گل )

آورین آورین... از قول ما هم تیریک بگید... (گل)
خیلی به اون بازیگر علاقه مندید؟؟؟؟ راستش بازیشون رو دوست ندارم... البته با عرض پوزش... :دی

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام گلم.... نه بابا چه مزاحمتی؟ خواهش میشه... :دی آره خوزستان نیستم... شکر... جای شما سبز.... (گل)

خدا بد نده چی شده؟ !!!!:eek:... دانه جون.. لطفا یکم برو اونورتر عطسه کن....:D

خب خدارو صد هزار مرتبه شکر که خوبی....(گل)
سلام عزیزم ..... خوبی ...... امیدوارم هر جا هستی خوش باشی ..... و حسابی لذت ببری ......
الان دیگه حالم خوب شده ..... چشم عطسم اومد میرم اونور ..... :D

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام .... خوبین ..... یه فکری به سرم زد ..... گفتم اگه عملی بشه ..... هم حضورمون پر رنگ تر میشه .... هم چون اینجا تالار روانشناسیه میتونیم به هم کمک کنیم .... البته من فقط میتونم یاد بگیرم ...... با وجود دوستانی که اینجا هستن من جایی برای یاد دادن ندارم ......:gol:
این فقط در حد یه پیشنهاده .... اگه دوست داشتین شروع میکنیم .... اگه هم دوست نداشتین اصلا سراغش نمیریم ..... و اصلا هم رو دربایسی نکنین......
میگم توی روز ..... یا حالا هر موقعی که آنلاین میشین ..... فرقی نمیکنه ..... تا قبل از آنلاین شدنتون اگه اتفاق خوب یا بدی براتون افتاد ...... طوری که قابل بیان باشه براتون ..... یعنی شخصی نباشه ..... بیان و توی تالار بگید ..... مثلا بگیم امروز این کار خوبو کردم ..... و این نتیجه خوبو داد ..... یا این کار بدو کردم و این نتیجه بدو داد ..... اینطوری اگه از کارتون نتیجه مثبت گرفتین ما هم همون کارو در صورت امکان میکنیم ..... و اگه برعکسش شد ما اون کارو نمیکنیم ..... یه حسن دیگه ای که داره اینه که اگه جایی به مشکل برخوردین و نمیدونین بایدذ چکار کنین ..... شاید ما دوستان بتونیم با نظراتمون همدیگه رو یاری کنیم....
این بود پیشنهاد من

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سلام .... خوبین ..... یه فکری به سرم زد ..... گفتم اگه عملی بشه ..... هم حضورمون پر رنگ تر میشه .... هم چون اینجا تالار روانشناسیه میتونیم به هم کمک کنیم .... البته من فقط میتونم یاد بگیرم ...... با وجود دوستانی که اینجا هستن من جایی برای یاد دادن ندارم ......:gol:
این فقط در حد یه پیشنهاده .... اگه دوست داشتین شروع میکنیم .... اگه هم دوست نداشتین اصلا سراغش نمیریم ..... و اصلا هم رو دربایسی نکنین......
میگم توی روز ..... یا حالا هر موقعی که آنلاین میشین ..... فرقی نمیکنه ..... تا قبل از آنلاین شدنتون اگه اتفاق خوب یا بدی براتون افتاد ...... طوری که قابل بیان باشه براتون ..... یعنی شخصی نباشه ..... بیان و توی تالار بگید ..... مثلا بگیم امروز این کار خوبو کردم ..... و این نتیجه خوبو داد ..... یا این کار بدو کردم و این نتیجه بدو داد ..... اینطوری اگه از کارتون نتیجه مثبت گرفتین ما هم همون کارو در صورت امکان میکنیم ..... و اگه برعکسش شد ما اون کارو نمیکنیم ..... یه حسن دیگه ای که داره اینه که اگه جایی به مشکل برخوردین و نمیدونین بایدذ چکار کنین ..... شاید ما دوستان بتونیم با نظراتمون همدیگه رو یاری کنیم....
این بود پیشنهاد من

موافقممممممممممممممممممممممممممم