آزمون نظام مهندسی مرداد 94

anila124

عضو جدید
پارسال یعنی آبان 93 2 تا سوال حذف شد یعن اعتراضا نتیجه داشته
پس تاثیر داره

سوال 31 چون تو نشریه اومده در خط برگشت نصب بشه بهتره پس درسته و گزینه 2 جوابه

نشریه های مدیریت برنامه تو اینترنت هست میتونین دانلود کنین

ببین اگر ببینن سوالای درستم گفتین جواباش غلطه دیگه به حرفمون اهمیت میدن؟نمیدن دیگه

سوال راه شیبدار:
وقتی ارتفاع 10 متره و خودش میگه شیب 20% باشه یعنی باید طول مسیر 50 متر باشه که 1/5 طول آن برابر ارتفاع باشه
یه مثلث رو بیار تو ذهنت
یا میگه زاویه باید 11.5 درجه باشه خب از راه سینوس هم بری به همین 50 متر میرسی

انیشتن

عضو جدید
بچه ها اعتراض میکنیم در هرصورت ناامید نباشیدلطفا دوستاتونم متقاعد کنید لطفا تاجایی که میتونید.دو سه روز سختی بکشیم قبول میشیم پس توکل بخدا کنیم.فقط من نگران سوالاتیم که مسله هس که حل نکردیم و ممکنه اشتباه باشه و ما نفهمیم لطفا پیگیری کنیم

انیشتن

عضو جدید
بچه ها سوال ۲۹در کتاب هادی زاده صفحه ۱۲اومده در فضاهایی که خنک کاری توسط کولرهای گازی انجام میشود میتوان در زمستان با معکوس کردن سیکل تبرید گرمایش فضا را نیز تامین کرد،بدین صورت که اواپراتوری که در تابستلن هوارا خنک میکرده است در زمستان و ماه های سرد سال نقش کندانسور را ایفا میکند این روش برای مکان هایی که زمستانهای سرد دارد و نیز فضاهایی که محیط مرطوب است مناسب نیست، بچه ها این سندی هست برا اینکه اختلاف پمپ گرمایی و کولرگازی اواپراتوره نه شیر چهار راهه
بچه ها بایس بقیق سوالات رو همین جوری مطرح کنیم.تا قانع بشن

baranj

عضو جدید
سوال 3 : ایرادی نداره به نظرم، 50+10+10=70 درصد میشه که 0.7*16000= -11200 که به 10800 نزدیکتر است.

سوال 4 : گزینه 3 کاملاً صحیح است.

سوال 10: به صورت استدلالی از مبحث 14 جواب صحیح بدست میاد.

سوال 19: گزینه دو درسته و جای بحث نداره به نظرم.

سول 31 : در کتاب هادی زاده اشاره به خط برگشت بودن داره ولی در شرایطی گزینه 1 هم میتونه درست باشه هرچند بنده گزینه 2 رو جواب دادم ولی با دوستان موافقم و قابل پیگیریه! در کتاب پیمان ابراهیمی هم گفته دو نوع شیر سه طرفه داریم منحرف کننده و مخلوط کننده. منم به این سوال معترضم....

سوال 33: عرض 4 متر از مبحث بدست میاد ولی طول 50 متر رو به نظرم در مبحث نیست و احتمالاً از نشریاته و این سوال به نظرم کاملاً قابل پیگیریه.
آقایون؟ خانما؟ اگه سوالی توی نشریه باشه قابل اعتراض هست؟؟؟؟

سوال 38: من 1800 رو آوردم، ولی نمیدونم توی کلیدا 3500 رو از کجا آورده؟؟؟؟

سوال 48: من بهش معترضم شدید>..

سوال 50: ایرادی نداره به نظرم...

سوال 53: من این سوال رو الانم که الانه نخوندم....

سوال 58: ایراد نداره....

سوال 48: از کجا اومده بود.

بچه ها من علاوه بر یقیه سوالات به سوال 3 و 6 هم اعتراض می زنم چون سوال 3 واقعا جوابش تو گزینه ها نیست سوال 6 هم مستقیم تو مباحث نیومده اگه هم مربوط به قسمت دهانه تخلیه هواست بنا یه سلیقه طراح به صورت ناعادلانه ای پیچونده شده سوالایی و که می شد مستقیم از مباحث جواب داد طبق سلیقه طراح گمراه کننده کرده بودن که شک کنیم و جواب بدیم طبق آماری که دادن گفتن 25 سوال مستقیم از مباحث میاد آیا واقعا اینجوری بود؟؟؟؟؟؟؟؟فک نکنم 10 تا از سوالات هم مستقیم از مباحث باشن.نمونش سوال 6 یا 3.خیلی از مسایل هم جوابشون بین دو عدد بود و مستقیم تو گزینه ها نیود به نظرم به این سوالا هم می شه اعتراض کرد سوال 3 و من حل کردم ار اونجا که معمولا جواب و توی سوالات نظام مهندسی یه سمت عدد بالا گرد می کنن و از اونجایی که عدد بزرگتر نزدیک نبود و جز 1300 عددی نزدیکتری نبود و اختلافش با عدد به دست آمده زیاد بود نزدم واقعا سوالاش و از قصد غلط انداز می دن.

انیشتن

عضو جدید
بچه ها من علاوه بر یقیه سوالات به سوال 3 و 6 هم اعتراض می زنم چون سوال 3 واقعا جوابش تو گزینه ها نیست سوال 6 هم مستقیم تو مباحث نیومده اگه هم مربوط به قسمت دهانه تخلیه هواست بنا یه سلیقه طراح به صورت ناعادلانه ای پیچونده شده سوالایی و که می شد مستقیم از مباحث جواب داد طبق سلیقه طراح گمراه کننده کرده بودن که شک کنیم و جواب بدیم طبق آماری که دادن گفتن 25 سوال مستقیم از مباحث میاد آیا واقعا اینجوری بود؟؟؟؟؟؟؟؟فک نکنم 10 تا از سوالات هم مستقیم از مباحث باشن.نمونش سوال 6 یا 3.خیلی از مسایل هم جوابشون بین دو عدد بود و مستقیم تو گزینه ها نیود به نظرم به این سوالا هم می شه اعتراض کرد سوال 3 و من حل کردم ار اونجا که معمولا جواب و توی سوالات نظام مهندسی یه سمت عدد بالا گرد می کنن و از اونجایی که عدد بزرگتر نزدیک نبود و جز 1300 عددی نزدیکتری نبود و اختلافش با عدد به دست آمده زیاد بود نزدم واقعا سوالاش و از قصد غلط انداز می دن.
بچه ها متعهد باشید و متحد لطفا با هم یه متن آماده کنیم و یه متن بنویسیم چون میفهمن متحد هستیم ممنون

انیشتن

عضو جدید
سوال ۳۱در کتاب هادیزاده صفحه ۱۸۲امده که روی مبدل های مخزنی نصب میگردد .حالا این مبدل های مخزنی روکدوم خطه؟

انیشتن

عضو جدید
پيش فرض
نقل قول نوشته اصلي بوسيله انیشتن نمايش پست
ته اصلي بوسيله انیشتن نمايش پست
بچه ها لطفا جواب بدید.سوالات

۳
۲۹
۳۸
۴۸
۵۳
موافقید اینارو اعتراض کنیم لطفا همه اگه بخوایم اعتراض کنیم سوالامون یکی باشه
بچه ها موافقین؟
بچه ها لطفا سوالایی که حل نکردیم و احتمال اشتباه داره رو پیگیری کنیم.مسایلا مطمنین درسته؟

انیشتن

عضو جدید
پيش فرض
نقل قول نوشته اصلي بوسيله انیشتن نمايش پست
۳
۲۹
۳۸
۴۸
۵۳
بچه ها موافقین؟
بچه ها لطفا سوالایی که حل نکردیم و احتمال اشتباه داره رو پیگیری کنیم.مسایلا مطمنین درسته؟

بچه ها من سوال ۲۹رو گذاشتم مطمنم که غلطه باذکر دلیل بقیه سوالات رو بنویسید دلیلشو بذارید

baranj

عضو جدید
بچه ها متعهد باشید و متحد لطفا با هم یه متن آماده کنیم و یه متن بنویسیم چون میفهمن متحد هستیم ممنون

به نظرم این 2 سوال جای اعتراض دارن.در ضمن سوالاتی که گفتید و قرار اعتراض بزنید بجز سوال 48 برای من یکی تاثیری نداره و من اکثرش و طبق کلید زدم و با این وجود گقتم باشه با شما هماهنگم به اونا هم بخاطر بقیه اعتراض می زنم.دیاکو هم که گفتن ققط سوالایی و که خودشون اشتباه زدن اعتراض می کنن.در ضمن اعتراص باید طوری باشه که فقط به سود 2-3 نفر نباشه همه سود کنن.

انیشتن

عضو جدید
بچه ها سوال ۲۹در کتاب هادی زاده صفحه ۱۲اومده در فضاهایی که خنک کاری توسط کولرهای گازی انجام میشود میتوان در زمستان با معکوس کردن سیکل تبرید گرمایش فضا را نیز تامین کرد،بدین صورت که اواپراتوری که در تابستلن هوارا خنک میکرده است در زمستان و ماه های سرد سال نقش کندانسور را ایفا میکند این روش برای مکان هایی که زمستانهای سرد دارد و نیز فضاهایی که محیط مرطوب است مناسب نیست، بچه ها این سندی هست برا اینکه اختلاف پمپ گرمایی و کولرگازی اواپراتوره نه شیر چهار راهه
بچه ها بایس بقیق سوالات رو همین جوری مطرح کنیم.تا قانع بشن

بچه ها سول 31 : در کتاب هادی زاده اشاره به خط برگشت بودن داره ولی در شرایطی گزینه 1 هم میتونه درست باشه هرچند بنده گزینه 2 رو جواب دادم ولی با دوستان موافقم و قابل پیگیریه! در کتاب پیمان ابراهیمی هم گفته دو نوع شیر سه طرفه داریم منحرف کننده و مخلوط کننده. منم به این سوال معترضم.... ۳۱دوگزینه صحیح داریم

انیشتن

عضو جدید
به نظرم این 2 سوال جای اعتراض دارن.در ضمن سوالاتی که گفتید و قرار اعتراض بزنید بجز سوال 48 برای من یکی تاثیری نداره و من اکثرش و طبق کلید زدم و با این وجود گقتم باشه با شما هماهنگم به اونا هم بخاطر بقیه اعتراض می زنم.دیاکو هم که گفتن ققط سوالایی و که خودشون اشتباه زدن اعتراض می کنن.در ضمن اعتراص باید طوری باشه که فقط به سود 2-3 نفر نباشه همه سود کنن.

عزیزم منم سوالاتی که اعتراض هست خودم درست زدم اکثرا اما عدالت بایس برقرار بایس بشه و بحق اعتراض کنیم حق همس که حقشونو بگیرن .منظورم از اعتراض اینه یه متن بذاریم چشم اون سوالات هم قرار میدیدم منم سوال سه رو اعتراض دارم

انیشتن

عضو جدید
بچه ها سوال ۵۳رو من حل نکردم لطفا چرا غلطه دلیلتونو بذارید لطفا من دارم متن و جم میکنم بذارید دیگه

دیاکو95

عضو جدید

آخه من سوالی که نزدم و بلد نبودم به چیش اعتراض کنم، گفتم که متن اعتراض رو بدید بهم منم به هر سوالی که بگید اعتراض میکنم، ولی مثلا سوال 3 و 19 و 10 و 50 به نظر من اعتراض نمیخوان....

انیشتن

عضو جدید

بچه ها سول 31 : در کتاب هادی زاده اشاره به خط برگشت بودن داره ولی در شرایطی گزینه 1 هم میتونه درست باشه هرچند بنده گزینه 2 رو جواب دادم ولی با دوستان موافقم و قابل پیگیریه! در کتاب پیمان ابراهیمی هم گفته دو نوع شیر سه طرفه داریم منحرف کننده و مخلوط کننده. منم به این سوال معترضم.... ۳۱دوگزینه صحیح داریم[/QUOTE]

سوال 38: چرا جواب 1800 نیست؟؟؟؟؟
خود مبحث طبق بند 14-13-5-4 ت 1 میگه بیشینه مقدار از بین فضا یا نفرات:
200*0.0025=0.5 مترمکعب بر ثانیه = 1800 مترمکعب بر ساعت
5*0.009=0.045 مترمکعب بر ثانیه = 162 مترمکعب بر ساعت

حالا جواب نمیشه 1800؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

انیشتن

عضو جدید
آخه من سوالی که نزدم و بلد نبودم به چیش اعتراض کنم، گفتم که متن اعتراض رو بدید بهم منم به هر سوالی که بگید اعتراض میکنم، ولی مثلا سوال 3 و 19 و 10 و 50 به نظر من اعتراض نمیخوان....

داداش دیاکو اعتراض کنیم دیگه اون کسایی که بلد بدون و اشتباه بوده گزینه ها حق اونا مهم نیس؟

baranj

عضو جدید

این حرفتون غیر منطقیه چون اگه اینجور باشه من و بقیه باید بگیم به سوالایی که درست زدیم یا اصلا نزدیم برای جی اعتراض کنیم این ذیگه اتحاد نمی شه و هرکی بر برا خودش اعتراض کنه.سوال 3 جوابش تو گزینه ها نیست.

انیشتن

عضو جدید

۳
۲۹
۳۱
۳۸
۴۸
۵۳
بچه ها موافقین؟
بچه ها سوال ۳ رو حلشو بذارید آنیلا جون توضیح سوال سه رو بزار خانمی

انیشتن

عضو جدید
این حرفتون غیر منطقیه چون اگه اینجور باشه من و بقیه باید بگیم به سوالایی که درست زدیم یا اصلا نزدیم برای جی اعتراض کنیم این ذیگه اتحاد نمی شه و هرکی بر برا خودش اعتراض کنه.سوال 3 جوابش تو گزینه ها نیست.
باران جان سوال سه رو حلشو بزار خانمی

انیشتن

عضو جدید
بچه ها لطفا دعوانکنین اشکالی نداره میخواین همه سوالات رو اعتراض بزنیم؟ لطفا متن رو بذارین

انیشتن

عضو جدید

۳
۲۹
۳۱
۳۸
۴۸
۵۳
بچه ها موافقین؟
بچه ها سوال ۳ رو حلشو بذارید آنیلا جون توضیح سوال سه رو بزار خانمی

بچه ها سول 31 : در کتاب هادی زاده اشاره به خط برگشت بودن داره ولی در شرایطی گزینه 1 هم میتونه درست باشه هرچند بنده گزینه 2 رو جواب دادم ولی با دوستان موافقم و قابل پیگیریه! در کتاب پیمان ابراهیمی هم گفته دو نوع شیر سه طرفه داریم منحرف کننده و مخلوط کننده. منم به این سوال معترضم.... ۳۱دوگزینه صحیح داریم[/QUOTE]

سوال 38: چرا جواب 1800 نیست؟؟؟؟؟
خود مبحث طبق بند 14-13-5-4 ت 1 میگه بیشینه مقدار از بین فضا یا نفرات:
200*0.0025=0.5 مترمکعب بر ثانیه = 1800 مترمکعب بر ساعت
5*0.009=0.045 مترمکعب بر ثانیه = 162 مترمکعب بر ساعت

حالا جواب نمیشه 1800؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arzess

عضو جدید
سلام دوستان من یه چند روزی نبودم و دیدم چه خیر شده اینجا. منم موافقم با اعتراض سوالهایی که نوشتید. فقط نمیدونم چه کار باید بکنم برای اعتراض؟ باید جایی زنگ بزنیم یا ایمیلی چیزی؟ بهم بگین چه کار باید بکنم که من هم بفرستم اعتراض رو.

بالا