آرشیو کارشناسی ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rasoulll

عضو جدید
بچه ها دقت کنید این فایل معماری اسلامی، استاد : مهندس مرادی، به کوشش: سجاد شجاعی و علی اصغر آبرون ، مشخصات مسجد جامع اصفهان رو کاملا بر عکس و اشتباه نوشته !!مشاهده پیوست 84199
از رو خود کتاب استاد پیرنیا حفظ کنید
منظورتون اینه که این تصویر درسته یا اشتباه؟!
تصویر کتاب پیر نیا درسته.. ایوان شمالی تاق آهنگه... اگه رفته باشید مسجد جامع همون ایوانیه که کشیده اس... اما ایوان جنوبی رو اگه عکسشو ببینید گنبد فاصله اش با ایوان خیلی کمه و یه جورایی چسبسده به ایوان... اما ایوان شمالی خیلی فاصله داره و تو عکسا معمولا گنبد دیده نمیشه اگر هم دیده بشه فاصله با ایوان زیاده...

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی سوالات مرکز معماری ایران مربوط به امسال نداره بذاره ؟ ممنون میشم
سوالاتی که هست ابتدای تاپیک مربوط به پارسال هست...

آزمون های مرکز معماری ایران 90

hamidbf

عضو جدید
bachehaa mage parsal konkoor 150 min nabood?
pas chera shode emsal 120??
به نظر من كه اشتباه زده چون پارسال حداقلش min 150 بود، امسال 40 تا سوالم اضافه شده ( تاريخ شهر - بازسازي پس از سانحه) حتما بيشتر هم ميشه.
شايد هم تعداد سوالارو كم كردن.

آخرین ویرایش:

rasoulll

عضو جدید
به نظر من كه اشتباه زده چون پارسال حداقلش min 150 بود، امسال 40 تا سوالم اضافه شده ( تاريخ شهر - بازسازي پس از سانحه) حتما بيشتر هم ميشه.
شايد هم تعداد سوالارو كم كردن.
نه عزیزم اشتباه نزده...
کم شده وقتش ، حالا یا به همون تعداد سوال یا این که سوالای معماریو کم کردن...چون سالهای پیش واسه رشته های دیگه اتفاق افتاده که روزه کنکور همه دیدن که تعداد سوالا کم شده.. پس اماده ی هر اتفاقی باید باشید... بعدشم شما مجبور نیستید سوالای تاریخ شهر و باز سازیو بزنید، اون گرایشی رو که میخوایید جواب میدید ...

rasoulll

عضو جدید
از سازمان سنجش هيچ چيز بعيد نيست، به قول شما آماده هر نوع اتفاقي بايد باشيم.
كنكور هنر هاي ساخت (تكنولو‍ژي و انرژي و ....) هم نوشته 1 دفترچه 120 min
دقیقا.. چون تایم هر رشته رو نسبت به خودش می سنجن.. دیگه نمیگن کسی که انرژی شرکت میکه اگه سوالای تکنولوژی رو هم بخود جواب بده فلان قدر دیگه وقت میخواد، تایم خود انرژی رو میدن حالا هر کی دوست داشت اصلا بره اول مدیریتو بزنه!!

бабочка

عضو جدید
دروس تاریخ شهر در ایران ومبانی بازسازی پس از سانحه برای رشته های بازسازی پس از سانحه وتاریخ شهر سازی ایرانه مال ما نیست نگران نباشید
بچه ها راسته که قراره 2 تا درس جدیده هم ضریب 1 داشته باشه تو معماری معماری؟؟؟

متینا یوسفی

عضو جدید
سلام به همگی

دانلود کتاب زیبایی شناسی در معماری/یورگ کورت گروتر در سایت www.sainar.net

دیگه میشه واسه کسایی که سال بعد کنکور دارن!

همگی موفق باشید

senobar_2010

عضو جدید
نه ، بچه ها ، جزوه نور و صوت قیابکلو باز هم مثل هر سال دوتا سوال داشت
بقیه یادم نیست الان، باید نگاه کنم

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان از این همه جزوه واقعا چقدر سوال توی امتحان بود ؟؟؟؟

من که اصلا هیچ جزوه ای رو نخوندم ;)
من خیلی‌ از جزوها‌ راضی‌ بودم....مخصوصا متدین و قیابکلو.... و منظر عظمتی‌....
پیتر واکرو که واسه مینیمالیسم بود فقط تو جزوهٔ عظمتی‌ خوندم

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
بچه ها من دربدر دنبال کتاب عناصروجزییات کزازی ام ..چیکار کنم؟ تو شهر خودمون پیدا نکردم:cry:
چاپش تموم شده و معلومم نیست کی دوباره تجدید چاپ بشه، بهتره مباحث 20 گانه و نشریه 55 رو بخونی
وگرنه مجبوری ببینی کی تو شهرتون داره کپی بگیری ازش

ashena arsalan

عضو جدید
پست های قدیمی کارشناسی ارشد

پست های قدیمی کارشناسی ارشد

ببخشید من چطوری می تونم این فایل خلاصه کتاب اقلیم و معماری مرتضی کسمایی را دانلود کنم؟ خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید

ko0ko0

عضو جدید
پس ازموناي ايوانخانه از تيرماه شروع ميشه
ميشه هزينه ي ثبت نام ازمونها رو بگين؟
و ايا ما منتظر باشيم ساير ازمونها رو اينجا ضميمه كنين؟
پيشاپيش از لطف شما تشكر ميشه
سلام
من آزمون ثبت نام نکردم
این آزمونهای رایگان بود که مجازی برگزار کرده و در سایت گذاشته بود
فکر نمیکنم آزمونهای اصلیشو تو سایت بزاره
اگه بزاره حتما اینجا قرار میدم

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
File Not Found
اگه فایلش رو دارید لطفن دوباره آپلود کنید

ulireza

عضو جدید
سلام
بخاطر گذاشتن جزوه ها خیلی ممنون

جزوه درك عمومی علي عسگري کسی داره؟

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درسنامه و خلاصه ی تحلیلی تصاویر از درک رفتار سازه ها خیلی ضروری لازم دارم
اگر دارین محض رضای خدا لطفا بذارین

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه اطلاعاتی بدم بهتون شاید به دردتون بخوره! اگه قصد خرید جزوه از دانشگاه تهران رو دارید دست نگه دارید!!!!!!!!!!!!
ایوانخانه همون جزوه ها رو با قیمت و کیفیت بهتر (بعضیاش سیمی شده است)اراثه میکنه!!
البته من قصد تبلیغات ندارم فقط خواستم اطلاع رسانی کنم!;)

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
ایوانچانه هم داره

بچه ها یه اطلاعاتی بدم بهتون شاید به دردتون بخوره! اگه قصد خرید جزوه از دانشگاه تهران رو دارید دست نگه دارید!!!!!!!!!!!!
ایوانخانه همون جزوه ها رو با قیمت و کیفیت بهتر (بعضیاش سیمی شده است)اراثه میکنه!!
البته من قصد تبلیغات ندارم فقط خواستم اطلاع رسانی کنم!;)

متاسفانه ایوانخانه معماری و دانشگاه تهران بعضی جزواتشون ناقصه
قبلا هم گفتم درک علی عسگری رو خودم سال پیش از ایوانخانه گرفتم بخش روستا و یه سری قسمتاش نبود
تازه جزوه ایشون هر سال یه چیزایی بهش کم و زیاد میشه و بهتره جزوه رو از مرکز نشرش یعنی انتشارات دانشگاه الزهرا خرید

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دوستان (ولی یادم نیست کی بود!) ذر تاپیکی گفته بود که وقتی میرید ایوان خانه برای خرید جزوه احسان سروش نیا بگید اون جزوه ای رو می خوام که استاد سر کلاس تاکید کرده و حدود40-50 ص هست ولی وقتی من رفتم 2 تا جزوه 40-50 صفحه ای بود که مال ایستایی بود حالا به نظر شما این دوتا همون جزوه های مورد نظرند؟؟؟؟!!

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
یکی از دوستان (ولی یادم نیست کی بود!) ذر تاپیکی گفته بود که وقتی میرید ایوان خانه برای خرید جزوه احسان سروش نیا بگید اون جزوه ای رو می خوام که استاد سر کلاس تاکید کرده و حدود40-50 ص هست ولی وقتی من رفتم 2 تا جزوه 40-50 صفحه ای بود که مال ایستایی بود حالا به نظر شما این دوتا همون جزوه های مورد نظرند؟؟؟؟!!

این رو من گفته بودم
یکی 40-50 صفحه است
یکی هم 200-300 صفحه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا