آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
.................

.................

تصویری مشابه تصویر زیر در بین سوالات بود ، از کدوم کتاب بود و چه سبکی داشت؟ /دستیل/...؟/....؟ /....؟/
من این عکس رو از کتاب زیبایی شناسی گروتر گرفتم ،ولی این کتابو تا حالا کامل نخوندم......

royafshp

عضو جدید
پاسخنامه سوالات طبق زمانبندی زیر در سایت مدرسان شریف ارایه می شود
داوطلبان رشته های امتحانی روز چهارشنبه 89/11/27 ، میتوانند اواخر روز 89/12/1 به سایت موسسه مراجعه نمایند.
داوطلبان رشته های امتحانی روز پنجشنبه 89/11/28 ، میتوانند اواخر روز 89/12/2 به سایت موسسه مراجعه نمایند.
داوطلبان رشته های امتحانی روز جمعه 89/11/29 ، میتوانند اواخر روز 89/12/3 به سایت موسسه مراجعه نمایند.

raha

مدیر بازنشسته
دوستان لطفا بررسی سوالات رو در یه تاپیک مجزا از تاپیک کارشناسی ارشد انجام بدید.
این تاپیک جهت اطلاع رسانی اخبار مربوط به کنکور و موارد اینچنینی هست! ممنون.

Eight

عضو جدید
تصویری مشابه تصویر زیر در بین سوالات بود ، از کدوم کتاب بود و چه سبکی داشت؟ /دستیل/...؟/....؟ /....؟/
من این عکس رو از کتاب زیبایی شناسی گروتر گرفتم ،ولی این کتابو تا حالا کامل نخوندم......
این عکس مربوط به داستیل هستش که پایه گذار آن تئو واندسبورگ بود.(تجزیه احجام به شکل های هندسی)

refree

عضو جدید
مقایسه کنکور 89 و 90؟

مقایسه کنکور 89 و 90؟

سلام
بچه ها به نظرتون سوالات کنکور امسال نسبت به پارسال چطور بود؟
سخت تر شده بود یا آسونتر؟

a young Architect

عضو جدید
هر دو تا کنکور من رو به این نتیجه رسوند که واقعا اساتید معماری طراح سوال ما فوق العاده نیاز به گذراندن واحدی درسی به نام "سنجش و اندازه گیری" دارند.که جزئ واحد های اجباری برای تدریس شمرده می شود ولی در ایران از آن خبری نیست.)

اصلا متوجه نیستند که با این سوالات دوپهلوی چند جوابه که پاسخ بدان ها نسبی است و اتفاق نظر بر درستی 60 درصد سوال ها وجود ندارد،چگونه دارند کمک می کنند تا افرادی وارد مقاطع بالاتر شوند که از مقادیر بالای شانس برخورداند و نه سواد.این خیلی به آبروی معماری لطمه می زند.خیلی راحت از رشته های دیگر می توانند وارد این رشته بشوند بدون داشتن دانش کافی در این زمینه.
یک فکراساسی باید بشود..

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من امسال خیلی منطقی تر بود ! پارسال واقعا فاجعه ای بود!!

به نظرم کلا قسمت درک عمومی باید حذف شه !!
یک سری چیزا قانون و حقیقت طبیعیه که تا دنیا دنیاست همینه ولی یک سری چیزا بستگی به ذهن انسان داره که بسته به زمان و مد و ابتکارات و تجربیات فردی و دیدگاه هر فرد به دنیا و سلیقه و شرایط... متغیرند ( اصلا زیبایی معماری هم همینه که اینا ثابت نیستند) و سوال های درک دقیقا دست می ذاره رو این متغیرها و واسه همین هر انسانی بنا به ذهن خودش می تونه جوابشو توجیه کنه ! و این اصلا برای یه آزمون سنجش خوب نیس!

آخرین ویرایش:

royafshp

عضو جدید
با اين که اصلا دلم نمي خواد اعتراف کنم ولي سوالاي پارسال خيلي سخت تر بود، مخصوصا منظر و زبان. به نظرم تاريخش هم راحت تر بود، در مورد درک نمي شه نظر داد ولي به نظرم سخت بود، فنش هم فکر کنم مثله پارسال بود!

binahayat_m

عضو جدید
سلام
شما ما به التفاوت هزينه ثبت نام کردید؟
تا 5 اسفند حتما باید بریزیم؟

a young Architect

عضو جدید
تو سایت سنجش زده بود تا پنجم باید فیش پرداختی رو پست کنید.
[FONT=&quot]و حداكثر تا تاريخ 89/12/5 فيش مربوطه را به آدرس تهران صندوق پستي [/FONT]4378-15875 [FONT=&quot]واحد ثبت نام آزمون تحصيلات تكميلي سازمان سنجش آموزش كشور با درج شماره پرونده و نام و نام خانوادگي خود ارسال نمايند[/FONT].

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو سایت سنجش زده بود تا پنجم باید فیش پرداختی رو پست کنید.
[FONT=&quot]و حداكثر تا تاريخ 89/12/5 فيش مربوطه را به آدرس تهران صندوق پستي [/FONT]4378-15875 [FONT=&quot]واحد ثبت نام آزمون تحصيلات تكميلي سازمان سنجش آموزش كشور با درج شماره پرونده و نام و نام خانوادگي خود ارسال نمايند[/FONT].

تا اونجا که یاده قرار بود اونایی که مستقیم میرن بانک فیش رو پست کنن! اونایی که اینترنتی پرداخت کردن دنگ و فنگ نداره!! من همون روز اول کارت گرفتن پرداخت کردم و کارتمو گرفتم! کاری لازم نیس بکنم که؟

samar_eng

عضو جدید
تا اونجا که یاده قرار بود اونایی که مستقیم میرن بانک فیش رو پست کنن! اونایی که اینترنتی پرداخت کردن دنگ و فنگ نداره!! من همون روز اول کارت گرفتن پرداخت کردم و کارتمو گرفتم! کاری لازم نیس بکنم که؟

منم تازه یادم اومد.تو سایت نوشته بود اونایی که از اینترنت گرفتند باید اطلاعات با نام و شماره پرونده و ... به صندوق پستی ؟ بفرستند تا 5ام.

samar_eng

عضو جدید
تخمین رتبه با پورتال ماهان

تخمین رتبه با پورتال ماهان

{به دلیل حجم بالای پروژه، در برخی رشته ها ممکن است بعضی از دروس قابل رویت نباشند که تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه (7/12/89) تکمیل خواهد شد.

پاسخهای فوق توسط گروه اساتید ارائه شده و در صورت بروز تناقض احتمالی با کلیدی که سازمان سنجش در هفته ی آینده ارائه خواهد کرد، خبر بعدی منتشر خواهد شد.

براساس تغییرات کنکور 89 به اطلاع می رساند کلیه ی مراکزی که تخمین رتبه ی خود را با دیتابیس سالهای گذشته انجام می دهند فاقد اعتبار می باشندو از کلیه ی داوطلبان گرامی خواهشمندیم در خصوص روایی و اعتبار بیشتر (بالا بردن جامعه ی آماری حقیقی) پروژه ی تخمین رتبه ای که در هفته ی آینده در پورتال ماهان به انجام خواهد رسید، تمامی دوستان خود را به این پورتال معرفی کنید.}

این تو یه قسمت از سایت ماهان بود.www.mahanportal.ir
شما هم برید ثبت نام کنید تا جامعه آماریشون بالاتر بره.البته هنوز معماری مثل اینکه نیومده.

mahvizan84

عضو جدید
منم تازه یادم اومد.تو سایت نوشته بود اونایی که از اینترنت گرفتند باید اطلاعات با نام و شماره پرونده و ... به صندوق پستی ؟ بفرستند تا 5ام.
من چیزی یادم نمیاد در این مورد!! لطفاً اگر اطلاعات کاملی دارین اینجا بزارین!
به این مشکوکم که بعد از اینکه کارات رو اینترنتی انجام دادی لازم باشه چیزی پست کنی!!!:surprised:

samar_eng

عضو جدید
من چیزی یادم نمیاد در این مورد!! لطفاً اگر اطلاعات کاملی دارین اینجا بزارین!
به این مشکوکم که بعد از اینکه کارات رو اینترنتی انجام دادی لازم باشه چیزی پست کنی!!!:surprised:

08:09
سازمان سنجش آموزش كشور به اطلاع كليه داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد سال 1390 مي‌رساند محاسبه و تعيين هزينه ثبت نام براي آزمون‌ها با تصويب مراجع قانوني صورت مي‌گيرد. با توجه به اينكه در سال جاري هزينه ثبت نام براي آزمون كارشناسي ارشد سال 1390 مبلغ 138000 ريال تعيين و پس از اتمام مراحل ثبت نام به اين سازمان ابلاغ گرديده است. داوطلبان در زمان ثبت نام مبلغ 105000 ريال پرداخت نموده‌اند و اين سازمان مي‌بايست قوانين موضوعه كشور را رعايت نمايد چاره‌اي جز دريافت ما به التفاوت هزينه ثبت نام(33000 ريال) در زمان توزيع كارت نداشته است. لذا براساس اطلاعيه‌هاي مورخ 89/11/17 و 89/11/24 روشهاي مختلف پرداخت مبلغ فوق را به استحضار داوطلبان رسانيده است مع‌الهذا جهت رفاه حال داوطلباني كه موفق به پرداخت مبلغ فوق و دريافت كارت نشده‌اند مي رساند اين داوطلبان در اين مرحله نيازي به پرداخت مبلغ فوق نداشته و مي توانند طبق روال عادي نسبت به دريافت كارت خود اقدام نمايند. سپس نسبت به واريز مبلغ 33000 ريال براي يك رشته امتحاني و 66000 ريال براي دو رشته امتحاني به حساب 748 خزانه نزد بانك ملي ايران اقدام و حداكثر تا تاريخ 89/12/5 فيش مربوطه را به آدرس تهران صندوق پستي 4378-15875 واحد ثبت نام آزمون تحصيلات تكميلي سازمان سنجش آموزش كشور با درج شماره پرونده و نام و نام خانوادگي خود ارسال نمايند.
ضمنا ساير افرادي كه قبلا از روش هاي ديگر معرفي شده در اطلاعيه مربوطه نسبت به خريد اقدام نموده اند يا مايل هستند از اين روش ها اقدام نمايند لازم است اطلاعات دريافت شده از طريق روش هاي اشاره شده را به همراه شماره پرونده و نام و نام خانوادگي حداكثر تا تاريخ 89/12/5 به صندوق پستي فوق ارسال نمايند.

منبع سایت سازمان سنجش http://www.noet.ir/noet/FullStory.aspx?gid=2&id=803

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
08:09
سازمان سنجش آموزش كشور به اطلاع كليه داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد سال 1390 مي‌رساند محاسبه و تعيين هزينه ثبت نام براي آزمون‌ها با تصويب مراجع قانوني صورت مي‌گيرد. با توجه به اينكه در سال جاري هزينه ثبت نام براي آزمون كارشناسي ارشد سال 1390 مبلغ 138000 ريال تعيين و پس از اتمام مراحل ثبت نام به اين سازمان ابلاغ گرديده است. داوطلبان در زمان ثبت نام مبلغ 105000 ريال پرداخت نموده‌اند و اين سازمان مي‌بايست قوانين موضوعه كشور را رعايت نمايد چاره‌اي جز دريافت ما به التفاوت هزينه ثبت نام(33000 ريال) در زمان توزيع كارت نداشته است. لذا براساس اطلاعيه‌هاي مورخ 89/11/17 و 89/11/24 روشهاي مختلف پرداخت مبلغ فوق را به استحضار داوطلبان رسانيده است مع‌الهذا جهت رفاه حال داوطلباني كه موفق به پرداخت مبلغ فوق و دريافت كارت نشده‌اند مي رساند اين داوطلبان در اين مرحله نيازي به پرداخت مبلغ فوق نداشته و مي توانند طبق روال عادي نسبت به دريافت كارت خود اقدام نمايند. سپس نسبت به واريز مبلغ 33000 ريال براي يك رشته امتحاني و 66000 ريال براي دو رشته امتحاني به حساب 748 خزانه نزد بانك ملي ايران اقدام و حداكثر تا تاريخ 89/12/5 فيش مربوطه را به آدرس تهران صندوق پستي 4378-15875 واحد ثبت نام آزمون تحصيلات تكميلي سازمان سنجش آموزش كشور با درج شماره پرونده و نام و نام خانوادگي خود ارسال نمايند.
ضمنا ساير افرادي كه قبلا از روش هاي ديگر معرفي شده در اطلاعيه مربوطه نسبت به خريد اقدام نموده اند يا مايل هستند از اين روش ها اقدام نمايند لازم است اطلاعات دريافت شده از طريق روش هاي اشاره شده را به همراه شماره پرونده و نام و نام خانوادگي حداكثر تا تاريخ 89/12/5 به صندوق پستي فوق ارسال نمايند.

منبع سایت سازمان سنجش http://www.noet.ir/noet/FullStory.aspx?gid=2&id=803

من به روش اینترنتی قبل از آزمون ریختم و کارتمو همون موقع گرفتم! اون زمان احتیاج نداشت به پست کردن فقط واسه کسایی که میرن بانک نه اینترنتیا!! حالا من چی کار باید کنم؟ یه سری اطلاعاتی که داده بود با دست یاد داشت کرده بودم واسشون با دست باید بنویسم!؟ این که خیلی بده!پرینت کارتمو بفرستم؟
باید سلام کنم تو نامه بهشون؟بی ادبی نشه!!

بارسلون

اخراجی موقت
من به روش اینترنتی قبل از آزمون ریختم و کارتمو همون موقع گرفتم! اون زمان احتیاج نداشت به پست کردن فقط واسه کسایی که میرن بانک نه اینترنتیا!! حالا من چی کار باید کنم؟ یه سری اطلاعاتی که داده بود با دست یاد داشت کرده بودم واسشون با دست باید بنویسم!؟ این که خیلی بده!پرینت کارتمو بفرستم؟
باید سلام کنم تو نامه بهشون؟بی ادبی نشه!!
اینا همش چرنده...
اگه اینترنتی واریز کردی تمومه...

sheryz

عضو جدید
چه سخت حرف می زنین گفته اونایی که تا حالا پولو نریختن باید پست کنن چه اینترنتی چه بانکی

kamyab_64

عضو جدید
سلام بچه ها،کلید اولیه آزمون معماری در سایت سازمان سنجش قرار گرفت...:cry:
به نظر من جواب 3-4 تا از سوالای دروس فنی و درک معماری رو غلط دادن!!!!!:mad:

tiny memar

عضو جدید
سلام بچه ها،کلید اولیه آزمون معماری در سایت سازمان سنجش قرار گرفت...:cry:
به نظر من جواب 3-4 تا از سوالای دروس فنی و درک معماری رو غلط دادن!!!!!:mad:
دوست عزيز تاپيك ارشد 90 چطور بود را دنبال كنيد و نظرتون را آنجا مطرح كنيد .

• Like
واکنش ها: raha

dfdf

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز.کتاب دگرگونی آرمانها در معماری مدرن اگه از کس دیگه به جز سیروس باور باشه اشکالی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا