آرایش های چشم متفاوت و دیدنی

shaahrzad

عضو جدید
:surprised:این نوع ارایش بافرهنگ ما جوردر نمیاد.مخصوص مهمونیهای خاص مثل بالماسکه یا هالووینه که ما خدارو شکرنداریم.
ولی جالبن ممنون.:gol:

mclaren

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با نظرت موافقم
آخه این چه نوع آرایش کردن
خوب برن یه بوم یا دفتر نقاشی بخرن
تازه می تونن بزرگتر نقاشی کنن

بله ناصر جون نظر شما درسته ولی هنرمنده میخواسته نشون بده که میتونه این نوع هنر هم وجود داشته باشه یه جور خلاقیت یا ابتکار بخرج داده

:surprised:این نوع ارایش بافرهنگ ما جوردر نمیاد.مخصوص مهمونیهای خاص مثل بالماسکه یا هالووینه که ما خدارو شکرنداریم.
ولی جالبن ممنون.:gol:

مرسی خواهش میکنم.....

با این اوضاع و احوالاتی که ماها داریم اون مدلیشم بزودی میاد اینجاهاا

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ناصر جون نظر شما درسته ولی هنرمنده میخواسته نشون بده که میتونه این نوع هنر هم وجود داشته باشه یه جور خلاقیت یا ابتکار بخرج داده

مرسی خواهش میکنم.....

با این اوضاع و احوالاتی که ماها داریم اون مدلیشم بزودی میاد اینجاهاا
خوب هر کسی یه سلیقه ای داره
ولی بعضی چیزا دیگه خیلی تابلون
ناصر باز تو با یه دختر صمیمی شدی؟؟؟؟؟؟؟؟به شادی میگم ها!!!!!!!!!!!!!
چیو میگی؟
بگو خوب
حالا شما دوتا هم که جبهه گرفتینااااااااااااااااااااا :redface:
خوب این طوری باحاله میشه

mclaren

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا شما ذوق هنری نداری من چیکار کنم آخه؟؟ :biggrin::biggrin:

آهان میخوای باحال بشه، باشه باحالش کن :w02:

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا میخواهی نشون بدی زن زلیل نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه داداش من دوست فروش نیستم!راحت باش!
افلین دوسته گلم
شادی هیچی نمی تونه بگه خیالت راحت
آقا شما ذوق هنری نداری من چیکار کنم آخه؟؟ :biggrin::biggrin:

آهان میخوای باحال بشه، باشه باحالش کن :w02:
بده می خوام مشتریاتو زیاد کنم

neda angel

کاربر بیش فعال
belakhare inam 1honare baziyash jaleb bod amma dar kol nemishe kheyli morede estefade bashe.:redface: me30 az linke jalebet ajijam;) movafagh bashi

mclaren

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
belakhare inam 1honare baziyash jaleb bod amma dar kol nemishe kheyli morede estefade bashe.:redface: me30 az linke jalebet ajijam;) movafagh bashi

بله اینم یه جور هنر تلقی میشه، فقط در جاهای خاصی میشه استفاده کرد اونم نه همشونو، خواهش میکنم مرسی، خیلی ممنونم شما هم همینطور

چقدر بعضی هاشون زشتن!!

یعنی واقعا بعضیاشون زشتن؟؟

چی بگم والله منکه چیز زشتی ندیدم.....

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله اینم یه جور هنر تلقی میشه، فقط در جاهای خاصی میشه استفاده کرد اونم نه همشونو، خواهش میکنم مرسی، خیلی ممنونم شما هم همینطور

یعنی واقعا بعضیاشون زشتن؟؟

چی بگم والله منکه چیز زشتی ندیدم.....

نمیدونم شاید دید من و شما فرق داره! اخه چیه ماه و خورشید و ستاره وآپارتمان و... پشت چشمشون بخصوص اون اولیه که بنظرم خیلی زشته! هرچی ساده تر باشه زیباتره

mclaren

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم شاید دید من و شما فرق داره! اخه چیه ماه و خورشید و ستاره وآپارتمان و... پشت چشمشون بخصوص اون اولیه که بنظرم خیلی زشته! هرچی ساده تر باشه زیباتره

بله من و شما و دیگران نسبت به یه چیز شاید هزاران دید و طرز فکر داشته باشیم... بله زیبایی به ساده بودنه... ولی این نوع هم یه جور هنر محسوب میشه...