دخترا ساده ترن یا پسرا...؟؟

دخترا ساده ترن یا پسرا...؟؟

• مجموع رای دهندگان
    41
  • نظرسنجی بسته .

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم پسر ساده هس هم دختر ساده .....دخترای ساده از پسرای ساده هم ساده ترن ....ولی پسرا همیشه یه درجه مارمولکیم که باشه تو خونشون هس.....دخترا هرچقدم مارموز باشن به پای پسرای مارموز نمی رسن

فاطمه محبی

عضو جدید
تعداد دخترایه ساده خیلی بیشتر از پسراست اما خداییش بعضی دخترارو دیدم که مطمئنم هیچ پسری تو بدجنسی به پاشون نمیرسه

t.f87

عضو جدید
2tashon mitonan sade ya zerang bashan vali fkr mikonam dokhtara siyasateshon bishtare.

alikia

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان نمیشه پسرو دخترو ازهم تشخیص داد....پسر دختر الان یه جورن

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرقی ندارن
اما به نظر من آقایون ساده ترن.
خیلی بچن تا آخر عمرشون بچه می مونن.
درکل زیاد فرق ندارن

mirror_life2006

عضو جدید
ببین دوسته عزیزی که این مطلبو نوشتی باید تو جوابت بگم که از نظر من اول از همه صداقت مهمه که خدارو شکر تو این زمونه کمیاب شده دوم باید دیدگاهتو از سادگی بگی به چی میگه ساده یا خنگ من از خودم تعریف نمیکنم اما تو هر کاری رو که فکرش به سرت خطور میکنه یا اصلا نمیکنرو من انجام دادم به هر چی میخاستم رسیدمو ارزویی تو زندگیم ندارم اما به جای رسیدم که دیدم دختر جماعت بعضی وقتا خوبه در خیلی از موارد نه خوب نیست ولی این دو جنس از موقعی که افریده شدن تا به الان مکمله هم دیگن به دلیل اجتماعی بودنشون که تو هر دو طرف هست ولی کی و کدوم جنس مکمله بیشتریه اون از نظره من زنه که همیشه نیازش به مرد در غالبه تکامله و تکیه گاه هستش و اگه مرد نباشه واقعن میخوره زمین

samad kaghazloo

عضو جدید
گذشته از شوخی من فکر میکنم از نظر پیچیدگی های شخصیتی (به زبون خودمون خورده شیشه:w07:) آقایون از خانوما ساده ترن......(به عبارتی خانوما مار موز میباشند:w04: البته نه همشون!)
واتس یور ایدیا؟؟:surprised:

دارین مسئله رو از کدوم بعد بررسی می کنین؟؟..حرفتون خیلی کلیه..منم مجبورم مثل خودتون کلی جواب بدم.خانما خیلی ریز بینن و به جزئیات خیلی توجه دارن بر خلاف آقایون که اینطور نیستن و کلی نگرن.خانما شایداین توانایی رو داشته باشن که رو چن مسئله هم زمان تمرکز داشته باشن,ولی آقایون اینطور نیستن و همه ی تمر کزشون رو یه مسئله می زارن..

ولی اگه پای روابط بین پسر و دختر زوم کنیم..دخترا بسیار احساسی تر از دخترا میباشن که گاهی باعث این میشه که پسرا این عاملو به حساب ساده بودن دخترا بزارن...البته این حرفا کاملا برای آقایون و خانما صادق نیس..ولی در شرایط کلی اینطور به نظر میاد

Риал Краесис

عضو جدید
nu,h k,'dvdn nv ;g o,vni adai j, iv [tja,k \dnh ldai

دعوا نوگیرین کلا خورده شیشه تو هر دو پیدا میشه یاس اونو دیگه خودتون پیدا کنید.

soshiant002

عضو جدید
شلام خوفی
شماانقدزیبا باشین ه پسرای اطرافتون خوشونو به خنگ میزنندبهتره که با چشم بازتر به آدمای اطرافت نگاه کنی:(

ssaarra

متخصص علوم دریایی
مشخصه
خانم ها ساده ترن
پیچیدگی های شخصیتی مردها بیشتر از زن هاست....

omid_fakhrayi

عضو جدید
دخترا ازانجایی که زودتر از پسرا نیاز به داشتن جنس مخالف دارن پس بیشتر تو معرض خطر هستن.اینقدر که باتجربه میشن و پسرا رو ساده درنظر میگیرن.پسرا بعضی جاها که میخان دختره رو بدست بیاره خودشو میزنه به سادگی چرا؟چون اگه دختره بفهمه که پسره ساده نیست میگه اره هفت خطه و مارموزه.
حالا شما دخترا از پسر ساده خوشتون میاد یا مارموز؟
مگه میشه شما دخترا بدون مردان زندگی کنین و برعکس؟
از پسرا بدتون میاد؟ما تو جهان سوم هستیم الکی هر کس ادعا نکنه.

ssaarra

متخصص علوم دریایی
دخترا ازانجایی که زودتر از پسرا نیاز به داشتن جنس مخالف دارن پس بیشتر تو معرض خطر هستن.اینقدر که باتجربه میشن و پسرا رو ساده درنظر میگیرن.پسرا بعضی جاها که میخان دختره رو بدست بیاره خودشو میزنه به سادگی چرا؟چون اگه دختره بفهمه که پسره ساده نیست میگه اره هفت خطه و مارموزه.
حالا شما دخترا از پسر ساده خوشتون میاد یا مارموز؟
مگه میشه شما دخترا بدون مردان زندگی کنین و برعکس؟
از پسرا بدتون میاد؟ما تو جهان سوم هستیم الکی هر کس ادعا نکنه.

نه دخترا از پسرا بدشون میاد
و نه پسرا از دخترا
و اینکه معلومه که هر کی دوست داره
که طرفش صاف و ساده باشه
هیچکی از پیچیدگی خوشش نمیاد.
همه دوست دارن اطرافیانشون صادق باشن
دختر و پسر هم نداره....
این ذات آدمیزاده...

آخرین ویرایش:

A.N.M

عضو جدید
اینی که شما میگین الان چه ربطی به جنسیت داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه شخصیت آدما دختر پسر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

sahar-22

عضو جدید
پس چرا من هرچی پسر دیدم خنگن؟؟؟؟؟
حتی زرنگ ترینشون بازم خنگه!!!:surprised:

اونا خنگ نیستن،شما خیلی باهوشی گلم،شما پسرا رو از این نظر با دخترا مقایسه نکن که،دخترا کلا به لحاظ ضریب هوشی بالاترند:biggrin::w15::w33::w14::w40:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
اونا خنگ نیستن،شما خیلی باهوشی گلم،شما پسرا رو از این نظر با دخترا مقایسه نکن که،دخترا کلا به لحاظ ضریب هوشی بالاترند:biggrin::w15::w33::w14::w40:
لطف کنین یه سر به آمورشگاه های مختلف بزنین بهتون میگن در مجموع پسرا باهوش ترن یا دخترا ... ;)

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب نظر سنجی ای!!!!!!
فک نکنم حقیقت این باشه...دخترا ساده ترن....

suniya2012

عضو جدید
لطف کنین یه سر به آمورشگاه های مختلف بزنین بهتون میگن در مجموع پسرا باهوش ترن یا دخترا ... ;)

اگه پسرا بعضی کارارو بهتر از دخترا انجام میدن دلیل باهوش تر بودنشون نیست ، بخاطر محدودیتای اجتماع برای دختراست. یه دختر باید با خیلی مسائل بجنگه تا به یک موفقیتی برسه ولی برای یه پسر اینطوری نیست ، تازه ازهمه طرفم بهشون کمک میشه. درکل گیرایی خانمها خیلی بالاتره، برای همین زودتر محیط رو میشناسن ( همون حس ششم زنانه) و سرشون کلاه نمیره... آقاییون سادترن;)

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
اگه پسرا بعضی کارارو بهتر از دخترا انجام میدن دلیل باهوش تر بودنشون نیست ، بخاطر محدودیتای اجتماع برای دختراست. یه دختر باید با خیلی مسائل بجنگه تا به یک موفقیتی برسه ولی برای یه پسر اینطوری نیست ، تازه ازهمه طرفم بهشون کمک میشه. درکل گیرایی خانمها خیلی بالاتره، برای همین زودتر محیط رو میشناسن ( همون حس ششم زنانه) و سرشون کلاه نمیره... آقاییون سادترن;)
شما اصلا متوجه نشدین من چی میگم !

منم دقیقا منظورم گیرایی بود که اتفاقا خانما یه پله پایین تر از آقایون هستن . من نمیدونم شما رو چه حسابی این حرف رو میزنین ! حس ششم زنانه ؟! :biggrin: جالب بود ;)
شما لطف کنین یه سر به آموزشگاههای علمی و کنکور و ... بزنین و در مورد گیرایی دانش آموزا و دانشجوهای دختر و پسر از استاد ها سوال بپرسین بهتون میگن که کدوما گیرایی شون بیشتره !
خودم به عینه دیدم ( با توجه به اینکه کارم الان توی آموزشگاه های کنکور و ... هست )
پسرا گیرایی شون توی مطالب درسی خیلی بیشتر از دختراس در صورتی که تلاششون صفره

ssaarra

متخصص علوم دریایی
شما اصلا متوجه نشدین من چی میگم !

منم دقیقا منظورم گیرایی بود که اتفاقا خانما یه پله پایین تر از آقایون هستن . من نمیدونم شما رو چه حسابی این حرف رو میزنین ! حس ششم زنانه ؟! :biggrin: جالب بود ;)
شما لطف کنین یه سر به آموزشگاههای علمی و کنکور و ... بزنین و در مورد گیرایی دانش آموزا و دانشجوهای دختر و پسر از استاد ها سوال بپرسین بهتون میگن که کدوما گیرایی شون بیشتره !
خودم به عینه دیدم ( با توجه به اینکه کارم الان توی آموزشگاه های کنکور و ... هست )
پسرا گیرایی شون توی مطالب درسی خیلی بیشتر از دختراس در صورتی که تلاششون صفره

بحثو پیچیده نکنید
همه چیز به نوع آدمش بر میگرده
دخترایی هستن که باهوش ترن
و پسرایی هستن که کند ذهنن
یا بالعکس
در ضمن موضوع تاپیک کند ذهنی یا باهوشی
نیست
بحث سادگی آدماست ;)

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
بحثو پیچیده نکنید
همه چیز به نوع آدمش بر میگرده
دخترایی هستن که باهوش ترن
و پسرایی هستن که کند ذهنن
یا بالعکس
در ضمن موضوع تاپیک کند ذهنی یا باهوشی
نیست
بحث سادگی آدماست ;)
دوست عزیز بنده گفتم در مجموع ! یعنی ب طور میانگین ...
درضمن من هوش کلی رو گفتم . ما هوش های مختلفی داریم !
هوش هم رابطه مستقیمی با سادگی و ... داره !
موفق باشین !

ssaarra

متخصص علوم دریایی
دوست عزیز بنده گفتم در مجموع ! یعنی ب طور میانگین ...
درضمن من هوش کلی رو گفتم . ما هوش های مختلفی داریم !
هوش هم رابطه مستقیمی با سادگی و ... داره !
موفق باشین !

رفرنس بده تا به همه ثابت بشه!!!
حتما میدونید که وقتی پست یا کامنت میذاریم
که چیزی رو به صورت علمی مطرح میکنیم باید
مرجع یا منبع داشته باشیم!!!
لطفاً رفرنس؟