اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
يه بار ناصرالدين شاه رفت مازندارن . در نزديكي مقصد وقتي سر از پنجره بيرون آورد دريا را ديد. با تعجب از يكي از همراهان پرسيد آن چيست. آن شخص با چاپلوسي تعظيمي كرد و گفت : قربان ! بحر خزر شرفياب شده است !

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
يارو ميره مسجد وقتي مياد ميبينه كفشش نيست به خودش ميگه:
۱- من نيومدم
۲- اومدم و رفتم
۳ - بدون كفش اومدم
۴- هيچكدام

nilofarane

کاربر بیش فعال
:w30:سرت رو بزار رو شونه هام خوابت بگیره که جاخالی بدم بخوری زمین حالت بگیره :w34:

اگه تمام گلهای عالمو به پات بریزم بازم کمه.......چون جورابات خیلی بو میده:w22:

تو را از گل نه از گل افریدند زبرگ یاس و سنبل افریدند
نمیدانم تورا با این همه ناز چرا قدری خل و چل افریدند

آهو

عضو جدید
آیه ی 86 سوره ی اس ام اس :
ای کسانی که صبح تا شب اس ام اس بازی می کنید بدانید و اگاه باشید که قبض موبایل رسوایتان خواهد کرد.

می دونی چرا آدرس اینترنت به جای یه دبلیو 3 تا ست؟ چون کار از محکم کاری عیب نمی کنه......

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا فكر كردي كه چرا بعضي وقتها زمين مي خوريم؟ از بد شانسيمون نيست، طبيعت ميخواد به ما ياد بده كه چطور دوباره بلند بشيم
(هيتلر)

nilofarane

کاربر بیش فعال
امیدوارم خوشبختی مثل سگ پاچتو بگیره مثل سوسک ازت بالا بره مثل عقرب نیشت بزنه مثل انگل تو وجودت با شه ومثل اس ام اس همیشه واست بیاد;)
لوتی ترین اس ام اس سال:
سوراخ جورابتیم کوک بزن فنا شیم:w08:

قرمزی چشاتیم نفازولین بریز فنا شیم:w22:

تو ایران از بم خراب تر داریم .........
..
بمتیم رفیق
:w47::w31:

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
آمريكاييه داشته تو رودخونه غرق ميشده،‌ هي داد ميزده: help me, hellllp! تركه از اونجا رد ميشده ميگه:‌ احمق جون اگه جاي كلاس زبان كلاس شنا رفته بودي الان غرق نميشدي

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
جشنواره فیلم های اصفهان:
۱- دو نفر با یه تخم مرغ
۲- تا حالا موز خوردی؟
۳- ده نفر زیر یک چتر
۴- من ترانه ۱۵ تومن دارم
۵- دیشب پیتزا خوردم آیدا

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دوستم داری دنبال این نقطه ها بیا. . . . . . . . . . . . . . . . . دیدی کمبود محبت داری!

آخرین ویرایش:

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصفهونيا رو از چهار تا چيز ميشه شناخت:
- همشون زيرشلواري آبي راه راه دارن
- هر قلوپ نوشابه كه مي‌خورن به شيشه نگاه مي‌كنن ببينن تا كجاش رفته
- جلوي در واميستن و به جاي اينكه بگن بفرمايين تو، ميگن حالا چرا نميان تو؟
- بستني ليواني كه مي‌خورن حتما درش رو مي‌ليسن

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چه بر من گذشت حقم بود من از اين بيشتر سزاوارم تو گناهي نداري اي زيبا مرگ بر من كه دوستت دارم

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستت دارم. تو چي؟ خيلي ميخوامت. تو چي؟ دوريت اذيتم ميکنه. تو چي؟ بي تو ميميرم. تو چي ؟ .......... من الکي گفتم . تو چي؟

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق اين است که تو با صداي من سخن بگويي و با چشمان من ببيني و هستي را با.انگشتان من کشف کني

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتي اومدم چونان حالتو مي گيرم که نفست بند بياد از ترس پاهات بلرزه همچين آبروت رو مي برم که سرتو بالا نگيري بچه سوسول
من قبض موبايلتم

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
يک اتاق پرازرنگ سفيد رنگ آرامش است، اگر در اتاقي با رنگ سفيد بماني از فرط آرامش ديوانه مي شوي. سياه رنگ جدي است، اگر در اتاقي با رنگ سياه بماني از فرط نااميدي ديوانه مي شوي. قرمز رنگ جذاب و گرم است، اگر در اتاقي با رنگ قرمز بماني از فرط هيجان ديوانه مي شوي زرد رنگ زندگي است، اگر در اتاقي با رنگ زرد بماني از فرط اضطراب ديوانه مي شوي. .... اصولا اگر زياد در اتاق بماني ديوانه مي شوي، زياد هم ربطي به رنگها ندارد

وضعیت
موضوع بسته شده است.