اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق چيست ؟
استاد هندسه : نقطه اي كه حول نقطه ي قلب جوان ميگردد.
استاد تاريخ : سقوط سلسله قلب جوان .
استاد زبان : همپاي لاو است.
استاد ادبيات : محبت الهيات است.
استاد علوم : عشق تنها عنصري است كه بدون اكسيژن مي‌سوزد.
استاد رياضي : عشق تنها عددي است كه پايان ندارد

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه كسي رو دوست داري قورتش بده ، هرگز دستشويي هم نرو.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشجو در ملل مختلف

ژاپن: بشدت مطالعه می کند و برای تفریح ربات می سازد!

مصر: درس می خواند و هر از گاهی بر علیه حسنی مبارک، در و پنجره دانشگاهش را می شکند!

هند: او پس از چند سال درس خواندن عاشق دختر خوشگلی می شود و همزمان برادر دوقولویش که سالها گم شده بود را پیدا می کند. سپس ماجراهای عاشقانه و اکشنی(ACTION) پیش می آید و سرانجام آندو با هم عروسی می کنند و همه چیز به خوبی و خوشی تمام می شود!

عراق: مدام به تیر ها و خمپاره های تروریست ها جاخالی می دهد ودر صورت زنده ماندن درس می خواند!

چین: درس می خواند و در اوقات فراغت مشابه یک مارک معروف خارجی را می سازد و با یک دهم قیمت جنس اصلی می فروشد!

اسرائیل: بیشتر واحدهایی که او پاس کرده، عملی است او دوره کامل آموزشهای رزمی و کماندویی را گذرانده! مادرزادی اقتصاد دان به دنیا می آید! (مرگ بر ا س ر ا ئـ ى ل )

گینه بی صاحاب!!: او منتظر است تا اولین دانشگاه کشورش افتتاح شود تا به همراه بر و بچ هم قبیله ای درس بخواند!

کوبا: او چه دلش بخواهد یا نخواهد یک کمونیست است و باید باسواد باشد و همینطور باید برای طول عمر فیدل کاسترو و جزجگر گرفتن جمیع روسای جمهوری امریکا دعا کند!

پاکستان: او بشدت درس می خواند تا در صورت کسب نمره ممتاز، به عضویت القاعده یا گروه طالبان در بیاید!

اوگاندا: درس می خواند و در اوقات بیکاری بین کلاس؛ چند نفر از قبیله توتسی را می کشد!

انگلیس: نسل دانشجوی انگلیسی در حال انقراض است و احتمالا تا پایان دوره کواترناری!! منقرض می شود ولی آخرین بازماندگان این موجودات هم درس می خوانند!

ایران: عاشق تخم مرغ است! سرکلاس عمومی چرت می زند و سر کلاس اختصاصی جزوه می نویسد! سیاسی نیست ولی سیاسی ها را دوست دارد. معمولا لیگ تمام کشورهای بالا را دنبال می کند ! عاشق عبارت « خسته نباشید» است، البته نیم ساعت مانده به آخر کلاس ! هر روز دوپرس از غذای دانشگاه را می خورد و هر روز به غذای دانشگاه بد و بیراه می گوید ! او سه سوته عاشق می شود ! اگر با اولی ازدواج کرد که کرد، و الا سیکل عاشق شدن و فارغ شدن او بارها تکرار می شود! جزء قشر فرهیخته جامعه محسوب می شود ولی هنوز دلیل این موضوع مشخص نشده؛ که چرا صاحبخانه ها جان به عزرائیل می دهند ولی خانه به دانشجوی پسر نمی دهند! او چت می کند! خیابان متر می کند ودر یک کلام عشق و حال می کند! نسل دانشجوی ایرانی درسخوان در خطر انقراض است!

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه روز مدير مهد كودك به يكي از بچه ها ميگه: تو مامان داري؟ ميگه نه! ميگه بابا داري؟ ميگه نه! مرده ميگه پس چي داري؟ ميگه جيش دارم؟

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نیوتن گفتندبرای چی از افتادن سیب تعجب كردی نیوتن برای اینكه من زیر درخت گلابی نشسته بودم

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
محبت از درخت آموز که حتي سايه از هيزم شکن هم بر نمي داردA

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
در رفاقت با وفا بودن شرط مردانگي است / ورنه با يک استخوان صد سگ رفيقت مي شوند

melika62

عضو جدید
عشق نمي پرسه اهل كجايي،فقط ميگه: توقلب من زندگي ميكني؟
عشق نمي پرسه چرا دور هستي،فقط ميگه:هميشه با من هستي؟
عشق نمي پرسه كه دوستم داري،فقط ميگه:دوست دارم

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر سخته تو چشاي کسي که تمام عشقت را ازت دزديده و به جاش يه زخم هميشگي رو به قلبت هديه داده زل بزني و به جاي اينکه لبريز کينه ونفرت بشي حس بکني هنوزم
دوستش داري

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
ویرانه نه آنست که جمشید بنا کرد ... :gol::heart:
ویرانه نه آنست که فرهاد فرو ریخت ... :heart::gol:
ویرانه دل ماست که با هرنگه تو ...:gol::heart:
صدبار بنا گشت و دگر بار فرو :heart::gol:

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزيزم، بوسم ميدی . بوسم ميدی . بوسم ميدی . بوسم ميدی . بوسم ميدی خيلی بو سم ميدی، سم پاشی می كردی؟ :biggrin::biggrin::eek:

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ادعا نمي کنم، همواره به ياد کساني هستم که دوستشان دارم ولي مي توانم ادعا کنم که لحظاتي که به يادشان نيستم نيزدوستشان دارم:heart::gol::heart::gol:

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
تست کنکور هنر: اولين هنري که پس از ديدن چهره آرايش کرده دختران امروزي به ذهن شما متبادر ميشود چيست؟
الف: مينياتور.
ب: صافکاري، بتونه کاري و نقاشي اتومبيل!!!!
ج: دوپينگ!!!!
د: من به ناموس مردم نگاه نميکنم

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميدونيد اگه يه مرد وارد حموم زنونه بشه چي ميشه ؟ زنا ميکشنش ولي اگه يه زن وارد حموم مردونه بشه مردا همديگرو ميکشن:eek::eek::eek::eek::eek:

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
پينوكيو ميره سر قبر پدرژپتو ، مي دوني به جاي فاتحه چي مي خونه؟ ... عروسكي بودم برات ، كه تو بهم نفس دادي

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
در پی اخذ رتبه ی ششم توسط یانگوم او اعلام كرد از زمانی كه زیر نظر استاد شین درس می خوانده از كتاب های فیزیك عمومی 2 و كتاب های جامع گاج استفاده می كرده

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
چهار فعاليت بعد از خروج باد بي‌صدا:
زل زدن به چشم‌هاي ديگران،
حفظ اعتماد به نفس،
تلاش جهت پراكنده سازي بو،
فرار هرچه سريعتر از محل حادثه

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین عبارات عاشقانه

1) "ما نه برای یافتن فردی کامل، بلکه برای دیدن کامل یک فرد ناکامل عاشق میشویم." –
سام کین

2) "من باور دارم که دو انسان از قلبشان به هم متصلند، و مهم نیست که چه کار می کنید، که هستید و کجا زندگی می کنید؛ اگر مقدر شده که دو نفر با هم باشند، هیچ مرز و مانعی بین آنها وجود نخواهد داشت." – جولیا رابرتز

3) "دوستت دارم نه به خاطر اینکه چه کسی هستی، به این خاطر که وقتی با توام چه کسی میشوم." – ناشناس

4) "زندگی به ما آموخته که عشق در نگاه خیره به یکدیگر نیست، بلکه در یک سو نگریستن است." – آنتونیو دو سنت اگزوپری

5) "در عشق حقیقی، کوتاهترین فاصله بسیار طولانی است و از طولانی ترین فاصله ها می توان پل زد." –هانس نوون

6) "عشق یعنی وقتی دور هستید دلتنگ شوید اما از درون احساس گرما کنید چون در قلبتان به هم نزدیکید." –کی نودسن

7) "اگر هر بار که لبخند بر لبانم می نشانی، می توانستم به آسمان بروم و ستاره ای بچینم، آسمان شب دیگر مثل کف دست بود." – ناشناس

8) "بهترین و زیباترین چیزها در دنیا قابل دیدن و لمس کردن نیستند—باید آنها را با قلبتان احساس کنید." –هلن کلر

9) "این عشق نیست که دنیا را می چرخاند، عشق چیزی است که چرخش آنرا ارزشمند می کند." – فرانکلین پی جونز

10) "اگر معنای عشق را می فهمم، همه به خاطر توست." – هرمان هسه

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضرب المثل چيني: برنج سرد را مي‌توان خورد، چاي سرد را مي‌توان نوشيد،
اما نگاه سرد را نمي‌توان تحمل کرد

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
توي يك امتحان دانشگاهي اين سوال اومده بوده: كوتاهترين داستان ممكن كه هر سه جنبه مذهب - *** و معما رو شامل باشه بنويسين. جايزه به جواب زير تعلق گرفت:
خدايا - من حامله شدم - آخه كار كي ميتونه باشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.