نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

تهرنگ

عضو جدید
دوستانی که قبول شدن و ثبت نام کردن بیان یکم اطلاعات بدن ببینیم چه خبره.. مرده شور دانشگاه آزاد رو بره که تا ما اومدیم امتحان بدیم معلوم نیست داره چی کار میکنه؟؟؟

fanus_hf

عضو جدید
بچه ها من علوم تحقیقات دماوند ثبت نام کردم،گفتن ترم مهرن همه،ولی هنوز واحد ندادن..شما بهتون واحد دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟/میرین سره کلاس؟؟

منم زنجان ثبت نام کردم ،هنوز بهمون واحد ندادن،معلوم نیست میخوان چکار کنن،1 ماه از این ترم گذشت که....

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه دیگه رفتن سر دانشگاه وبچه ها تکمیل ظرفیتم دیگه ساکتند فکر کنم کم کم باید این تایپیک هم بسته شه

bahador memari

عضو جدید
همه دیگه رفتن سر دانشگاه وبچه ها تکمیل ظرفیتم دیگه ساکتند فکر کنم کم کم باید این تایپیک هم بسته شه

منم منتظر تکمیل ظرفیت هر روز این تاپیک رو چک می کنم شاید زودتر خبری از تکمیل ظرفیت بشه
شما قبول شدی ؟
من گنبد کاووس قبول شدم ولی نرفتم می خوام تو تکمیل ظرفیت یک شهر نزدیک مشهد بزنم مثل نیشابور یا شاهرود
اگه کسی قبول بشه ولی نرفته باشه مشکلی پیش میاد برای شرکت تو تکمیل ظرفیت ؟
نمره کل من 5168 شده شاهرود یا نیشابور تو تکمیل ظرفیت میشه قبول شد ؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم منتظر تکمیل ظرفیت هر روز این تاپیک رو چک می کنم شاید زودتر خبری از تکمیل ظرفیت بشه
شما قبول شدی ؟
من گنبد کاووس قبول شدم ولی نرفتم می خوام تو تکمیل ظرفیت یک شهر نزدیک مشهد بزنم مثل نیشابور یا شاهرود
اگه کسی قبول بشه ولی نرفته باشه مشکلی پیش میاد برای شرکت تو تکمیل ظرفیت ؟
نمره کل من 5168 شده شاهرود یا نیشابور تو تکمیل ظرفیت میشه قبول شد ؟
سلام من علوم تحقیقات قبول شدم اما سراسری رو رفتم گیلان رو
نه مشکلی پیش نمیاد حتی اگر ثبت نام هم کرده باشی مشکلی پیش نمیاد برات
بزار تکمیل ظرفیت بیاد ببینیم اینجاها رو بر میداره بعد میشه صحبت کرد

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
سلام .بچه ها کسی از شما انتخاب واحد انجام داده؟واسه ما زبان تخصصی گذاشتن با اینکه تو دوران کارشناسی گذروندیم!!!ولی دانشگاه میگه:باید دوباره بگذرونیم؟کسی در این باره اطلاع نداره؟

چجور زبان تخصصی داری؟ اونایی که از سراسری آزاد میرن چند واحد اضافه بهشون میدن، اما فکر نکنم زبان هم جزئش بوده باشه

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز نگران نباشیند دیگه دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت برای بهمن ماه هم میگیره
برخی جزئیات مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال دوم تحصیلی، اعلام شد.
به گزاش خبرنگار مهر، مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال دوم سال تحصیلی جاری تا دو ماه آینده آغاز می شود.تکمیل ظرفیت مرحله دوم با مجوز وزارت علوم و بر اساس سقفی که این وزارتخانه برای پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد اعلام می کند، صورت می گیرد.تکمیل ظرفیت در برخی رشته های دارای مصاحبه نیز انجام می شود.این مرحله از پذیرش دانشجو در سایر رشته ها بستگی به اعلام نیاز واحدهای دانشگاهی دارد، در مرحله دوم تکمیل ظرفیت، واحدهای دانشگاهی پس از محاسبه میزان ظرفیت نسبت به تکمیل ظرفیت اقدام می کنند.به گزارش مهر، در مرحله نخست تکمیل ظرفیت 400 رشته محل جدید دانشگاه آزاد برای نخستین بار مجوز پذیرش دانشجو دریافت و نسبت به پذیرش دانشجو اقدام کرد.

bahador memari

عضو جدید
دوستان عزیز نگران نباشیند دیگه دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت برای بهمن ماه هم میگیره
برخی جزئیات مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال دوم تحصیلی، اعلام شد.
به گزاش خبرنگار مهر، مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال دوم سال تحصیلی جاری تا دو ماه آینده آغاز می شود.تکمیل ظرفیت مرحله دوم با مجوز وزارت علوم و بر اساس سقفی که این وزارتخانه برای پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد اعلام می کند، صورت می گیرد.تکمیل ظرفیت در برخی رشته های دارای مصاحبه نیز انجام می شود.این مرحله از پذیرش دانشجو در سایر رشته ها بستگی به اعلام نیاز واحدهای دانشگاهی دارد، در مرحله دوم تکمیل ظرفیت، واحدهای دانشگاهی پس از محاسبه میزان ظرفیت نسبت به تکمیل ظرفیت اقدام می کنند.به گزارش مهر، در مرحله نخست تکمیل ظرفیت 400 رشته محل جدید دانشگاه آزاد برای نخستین بار مجوز پذیرش دانشجو دریافت و نسبت به پذیرش دانشجو اقدام کرد.

ممنون کوروش جان خوشحالمون کردی
خدا کنه مثل پارسال باشه برای همه شهرها تکمیل ظرفیت اعلام کنن
منظور از رشته های دارای مصاحبه یعنی چی ؟؟؟؟؟؟ یعنی کسایی که اسکیس ندادن هم میتونن شرکت کنن و ازشون امتحان اسکیس بگیرن ؟؟؟؟؟؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون کوروش جان خوشحالمون کردی
خدا کنه مثل پارسال باشه برای همه شهرها تکمیل ظرفیت اعلام کنن
منظور از رشته های دارای مصاحبه یعنی چی ؟؟؟؟؟؟ یعنی کسایی که اسکیس ندادن هم میتونن شرکت کنن و ازشون امتحان اسکیس بگیرن ؟؟؟؟؟؟
قربانت ممنون
نه میگه رشته های دارای مصاحبه نیز تکمیل ظرفیت دارند اگر منظورش از مصاحبه آزمون عملی معماری باشه یعنی واسه اونها هم تکمیل ظرفیت هست

saeed.yadollahi

عضو جدید
آقا کوروش،ممنون از اطلاع رسانی.
یعنی تکمیل ظرفیت بهمن حتمیه؟!!!:cry: خدایاااااااااااااااا
شیراز هم میاره؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا کوروش،ممنون از اطلاع رسانی.
یعنی تکمیل ظرفیت بهمن حتمیه؟!!!:cry: خدایاااااااااااااااا
شیراز هم میاره؟
سلام قربانت
آره دیگه خود مرکز آزمون تو خبرگزاری ها اعلام کرد
نمیدونم دانشگاه شیراز میاره یا نه

sonor

عضو
سلام دوستان من این خبر کورش را میخوام مفصل تر بگم که مدیر گروه معماری ازاد تبریز بهم گفت که به اونم خبر دادن که واسه معماری اواسط ابان ماه تکمیل ظرفیت میکنن واسه ترم بهمن ماه :)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من این خبر کورش را میخوام مفصل تر بگم که مدیر گروه معماری ازاد تبریز بهم گفت که به اونم خبر دادن که واسه معماری اواسط ابان ماه تکمیل ظرفیت میکنن واسه ترم بهمن ماه :)
خیلی خوبه من که میگم دوستان نگران نباشیند همه دانشگاه ها به تعداد نفرات قبولی مرحله اول دوباره تکمیل ظرفیت بر میدارن قول میدم بهتون

آگرین

عضو جدید
دوباره باید برای رشته شهرهای جدید ثبت نام کنیم یا خودشون برای همون واحدهای قبلی که قبول مشدیم تکمیل ظرفیت اعلام میکنن؟

تهرنگ

عضو جدید
دوباره باید برای رشته شهرهای جدید ثبت نام کنیم یا خودشون برای همون واحدهای قبلی که قبول مشدیم تکمیل ظرفیت اعلام میکنن؟

قاعدتا باید دوباره کارت بخری و ثبت نام کنی مگر اینکه بازم دانشگاه آزاد شیرین کاری کنه.....

تهرنگ

عضو جدید

خدا کنه همین اواسط آبان بیاد از بلاتکلیفی دربیایم

تهرنگ

عضو جدید
زمان ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه آزاد/ اجرای مرحله دوم تکمیل ظرفیت ارشد
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی زمان آغاز ثبت نام آزمونهای کارشناسی ارشد و دکتری سال 93 این دانشگاه و مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 92 را اعلام کرد.

ناصر اقبالی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: مرحله دوم تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال 92 در دی ماه آغاز و پذیرفته شدگان از بهمن ماه سال جاری به کلاسهای درس می روند.وی درباره زمان آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 93، تاکید کرد: ثبت نام این آزمون بعد از اعلام نتایج مرحله دوم تکمیل ظرفیت کنکور ارشد سال 92، شروع خواهد شد.به گفته رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه آزاد در دی ماه آغاز و آزمون آن در بهمن ماه برگزار می شود.

mahfo

کاربر بیش فعال
زمان ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه آزاد/ اجرای مرحله دوم تکمیل ظرفیت ارشد
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی زمان آغاز ثبت نام آزمونهای کارشناسی ارشد و دکتری سال 93 این دانشگاه و مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 92 را اعلام کرد.

ناصر اقبالی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: مرحله دوم تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال 92 در دی ماه آغاز و پذیرفته شدگان از بهمن ماه سال جاری به کلاسهای درس می روند.وی درباره زمان آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 93، تاکید کرد: ثبت نام این آزمون بعد از اعلام نتایج مرحله دوم تکمیل ظرفیت کنکور ارشد سال 92، شروع خواهد شد.به گفته رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه آزاد در دی ماه آغاز و آزمون آن در بهمن ماه برگزار می شود.

پس. یعنی کنکور آزاد و س اسری ادغام نمیشه؟

bahador memari

عضو جدید
کسی می دونه نمره کل نوشته شده در کارنامه نهایی ( بعد از آزمون اسکیس ) یعنی چی ؟؟؟ یعنی این نمره کل ثابت هر کسی می باشد یا با انتخاب کردن شهر دیگری تو تکمیل ظرفیت فرق می کنه ؟؟
نمره کل من 5168 شده در گنبد کاووس ( البته قبول شدم ولی نرفتم ) اگه در تکمیل ظرفیت شهر دیگری انتخاب کنم نمره کل من بستگی به اون انتخاب داره و تغییر می کنه یا نه ؟؟؟؟؟

mahboooobeh

عضو جدید
کسی می دونه نمره کل نوشته شده در کارنامه نهایی ( بعد از آزمون اسکیس ) یعنی چی ؟؟؟ یعنی این نمره کل ثابت هر کسی می باشد یا با انتخاب کردن شهر دیگری تو تکمیل ظرفیت فرق می کنه ؟؟
نمره کل من 5168 شده در گنبد کاووس ( البته قبول شدم ولی نرفتم ) اگه در تکمیل ظرفیت شهر دیگری انتخاب کنم نمره کل من بستگی به اون انتخاب داره و تغییر می کنه یا نه ؟؟؟؟؟
همون بهتر که نرفتی.............60و خورده ای نفر گرفته این ترم(خیلیه...اونم تو مقطع ارشد)
کلاسا پرررررررررررررررررررررر.....استادا کلافه:surprised:همه درسا گروهی....حتی طرح!!!!!!!!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا