چشم چراني!!! (خانومها لطفا بياين داخل نظر بدين)

چشم چراني!!! (خانومها لطفا بياين داخل نظر بدين)

• اصلا اينو دوست ندارم خيلي ناراحت وگاهي عصباني ميشم

رای: 81 60.9%
  • دوست دارم و نگاه ديگران منو خوشحال ميكنه

رای: 14 10.5%
  • در برابرش بي تفاوتم

رای: 38 28.6%

• مجموع رای دهندگان
    133

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب خانوما حجاب بد دارن............ آقایون غلط میکنن نگاه هیزیانه (!) میکنن.......... والا....حالا دیگه هرچی میشه میندازین تقصیر بدحجابی خانوما... خود آقایون هم یه کم رعایت کنن بد نیس...............خواهر مادر خودشونم بود دوس داشتن یکی همینجوری نگاشون کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا کمی آروم باشید....اگه من بودم سریع بهم اخطار داده بودن
بدحجابی رو این جور نگاه ها خیلی تاثیر داره،منطقی باشین،خیلی واضح هست....کسی نگفت همه چیزا تقصیر بدحجابی هست...

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا همه سختیاش باید ماله خانوما باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا این حرفو میزنی،آقایون هم باید رعایت کنن...به این نمیگن سختی...به این میگن ایجاد امنیت!!!!!!
شما تحصیل کرده هستین بیشتر فک کنین....

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا کمی آروم باشید....اگه من بودم سریع بهم اخطار داده بودن
بدحجابی رو این جور نگاه ها خیلی تاثیر داره،منطقی باشین،خیلی واضح هست....کسی نگفت همه چیزا تقصیر بدحجابی هست...

من تو یه تاپیک دیگه هم گفتم توی محیط های دانشگاه و بازار رفتن و کار و... حجابمو رعایت میکنم... چادر میپوشم...
پریروز سوار تاکسی شدم....یارو 40 سالی داشت ، اولش انقدر تو آینه اش نگا میکرد که کفرم دراومده بود........آخرشم گیر داده بود شماره بده!!!!!!! مرتیکه الاغ.....
خوب این یعنی چیییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من حجابم کامل بود.....طرف نباید انقدر شعوووووووووووووور میداشت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! همش تقصیر خانوما نیست......برید خودتونو درس کنید.... از پریروز حالم بهم خورد از مردا!!

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب آره باید سعی کرد به بدحجابش هم چشم چرونی نکرد...
ولی از خودتون میپرسم کار سختی داری از آقایون نمیخواین؟؟؟
آدم باید سعی کنه خودش درست زندگی کنه،که بد نگن چرا اینطوری نگام میکنن!!!؟؟
آدم نباید توقع زیاد داشت....ما کشورمون فرق میکنه

آفرین پس سعیتونو بکنین ! بالاخره هر کسی یه وظیفه ای داره ...
خانوما وظیفشونه حجابشونو رعایت کنن ، آقایونم وظیفشونه چشماشونو کنترل کنن ...
جفتش با هم باید باشه تا به قول شما امنیت بره بالا ...
نه سخت نیست ! همونطوری که رعایت حجاب سخت نیست!
با جمله سومتون موافقم ولی گفتم که چشم چرانی آقایون گاهی واسه خانومای محجبه هم هس ، اونوخ چی؟
آدم بودن ربطی به کشورمون نداره امیر خان!

چرا این حرفو میزنی،آقایون هم باید رعایت کنن...به این نمیگن سختی...به این میگن ایجاد امنیت!!!!!!
شما تحصیل کرده هستین بیشتر فک کنین....
الان گفتی سخته که !

• Like
واکنش ها: etnn

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تو یه تاپیک دیگه هم گفتم توی محیط های دانشگاه و بازار رفتن و کار و... حجابمو رعایت میکنم... چادر میپوشم...
پریروز سوار تاکسی شدم....یارو 40 سالی داشت ، اولش انقدر تو آینه اش نگا میکرد که کفرم دراومده بود........آخرشم گیر داده بود شماره بده!!!!!!! مرتیکه الاغ.....
خوب این یعنی چیییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من حجابم کامل بود.....طرف نباید انقدر شعوووووووووووووور میداشت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! همش تقصیر خانوما نیست......برید خودتونو درس کنید.... از پریروز حالم بهم خورد از مردا!!

بهتون حق میدم که اعصابتون خورد باشه،ولی نباید زود قضاوت کنی....همه مردا اینطوری نیستن که کمبود داشته باشن...باید دید آن مرد تو چه خانواده ای بزرگ شده،همه آقایون که اینطوری نیستن....
تو این دنیایی که معلوم نیست چی به چیه...بهترین راه همین حجابه....که بدون حجاب وضع از اینی که هست بدتر میشه.....
باز هرطور که میخواین زندگی کنین.....

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتون حق میدم که اعصابتون خورد باشه،ولی نباید زود قضاوت کنی....همه مردا اینطوری نیستن که کمبود داشته باشن...باید دید آن مرد تو چه خانواده ای بزرگ شده،همه آقایون که اینطوری نیستن....
تو این دنیایی که معلوم نیست چی به چیه...بهترین راه همین حجابه....که بدون حجاب وضع از اینی که هست بدتر میشه.....
باز هرطور که میخواین زندگی کنین.....

بله همه مردا اینطوری نیستن........ ولی شما باشین جای من......... چه حسی بهتون دست میده؟؟؟؟ تو این هوای گرم چادر-مانتو-مقنعه بپوشی ، آخرش یه بی شعوری بیاد اینطوری باهات برخورد کنه......
شما به جای اینکه هی بیای تو تاپیکا به حجاب خانوما گیر بدی ، برو آقایون رو ارشاد کن که انقدر هیز نباشن.............

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین حجاب برای بانوان پلک اقایان است.

اومدم فقط 1 پست بدم و برم.
از این بحثهای تکراری و خسته کننده هم متنفرم چون اعصاب خورد کنه ولی نظرم همونه که گفتم.
موافق آزادی در انتخاب حجاب هستم. ولی در حد معقول .
ولی وقتی میبینم 2 تا آشغال میان اینطوری خودشون رو نمایان میکنند:
یارو 40 سالی داشت ، اولش انقدر تو آینه اش نگا میکرد که کفرم دراومده بود........آخرشم گیر داده بود شماره بده

یاد این نکته میافتم که 1 متر مکعب فاضلاب ، 400 متر مکعب آب تمیز رو آلوده میکنه.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آفرین پس سعیتونو بکنین ! بالاخره هر کسی یه وظیفه ای داره ...
خانوما وظیفشونه حجابشونو رعایت کنن ، آقایونم وظیفشونه چشماشونو کنترل کنن ...
جفتش با هم باید باشه تا به قول شما امنیت بره بالا ...
نه سخت نیست ! همونطوری که رعایت حجاب سخت نیست!
با جمله سومتون موافقم ولی گفتم که چشم چرانی آقایون گاهی واسه خانومای محجبه هم هس ، اونوخ چی؟
آدم بودن ربطی به کشورمون نداره امیر خان!

الان گفتی سخته که !

حجاب داشتن سخت نیست،تو آن پست منظور از سختی این بود که وقتی بی حجابی باشه دیگه رعایت کردنش از جانب آقایون سخته،اینو قبول داشته باشین!!!آن که صد در صد آدم بودن ربطی به کشور نداره،

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجاب داشتن سخت نیست،تو آن پست منظور از سختی این بود که وقتی بی حجابی باشه دیگه رعایت کردنش از جانب آقایون سخته،اینو قبول داشته باشین!!!آن که صد در صد آدم بودن ربطی به کشور نداره،

تو این گرما شما کاملا پوشیده برو بیرون ببینم سختت نیس!!!!!!!!!!!!!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله همه مردا اینطوری نیستن........ ولی شما باشین جای من......... چه حسی بهتون دست میده؟؟؟؟ تو این هوای گرم چادر-مانتو-مقنعه بپوشی ، آخرش یه بی شعوری بیاد اینطوری باهات برخورد کنه......
شما به جای اینکه هی بیای تو تاپیکا به حجاب خانوما گیر بدی ، برو آقایون رو ارشاد کن که انقدر هیز نباشن.............

صد در صد حق با شماست،و اینم بگم به آقایونم گفتیم......ایشالله همه چی درست میشه....به آینده زیباتون فک کنین،به چیزای خوب فک کنین که زندگی یعنی همین....سختی و مشکلات همیشه هست

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان که حسش نیست ولی بعدا اگه خواستین تو خصوصی مفصل جوابتونو میدم !
اگه حجاب داشتن سخت نیست پس کنترل نگاه هم سخت نیست! اگه کنترل نگاه واسه شما سخته ، حجابم واسه ما سخته !
اینا همش بهونه اس ، بهونه !

• Like

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا و مسلما تحمیل حجاب کار صحیحی نیست اصلا تحمیل هر چیزی به هر کسی لذت روحی نداره من اومدم فقط نظر شخصی خودمو بدم و به عقیده همه هم احترام میزارم
خانم ماری کوری کاشف و شیمی دان برجسته ای بود.مسیحی بود و حجاب هم نداشت..به نظر شما این شخص در پیشگاه خداوند آبرو و احترام دارد یا فلان چادری که فقط از اسلام چادر سر کردن و نماز جعفر طیار خواندش را یاد گرفته؟؟؟ یا فلان مردی که ریش گذاشته و مدام تسبیح میچرخاند؟؟؟ کدامیک؟؟؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو این گرما شما کاملا پوشیده برو بیرون ببینم سختت نیس!!!!!!!!!!!!!

راستشو بخوای من اینو نمیدونم،ولی فک نکنم قابل تحمل نباشه،خب با مانتوی هم میشه یه حجاب قابل قبول رو داشت،به نظرم راه زیاده،خدا رو شکر انواع اقسام لباس تو ایران واسه خانوما هست...

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
صد در صد حق با شماست،و اینم بگم به آقایونم گفتیم......ایشالله همه چی درست میشه....به آینده زیباتون فک کنین،به چیزای خوب فک کنین که زندگی یعنی همین....سختی و مشکلات همیشه هست

من به چیزای خوب فکر میکنم...... به خاطر خودمم هست حجاب دارم...هیشکی هم مجبورم نکرده.......................

ولی تو تالار فقط پستای شمارو در مورد حجاب خانوما رو دیدم....در مورد ارشاد اقایون هییز هیچی پست ازتون ندیدم..... من که باحجابم پستای شمارو میبینم رو اعصابمه....... بقیه رو نمیدونم.....

ببخشید لحنم تنده..........

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا و مسلما تحمیل حجاب کار صحیحی نیست اصلا تحمیل هر چیزی به هر کسی لذت روحی نداره من اومدم فقط نظر شخصی خودمو بدم و به عقیده همه هم احترام میزارم
خانم ماری کوری کاشف و شیمی دان برجسته ای بود.مسیحی بود و حجاب هم نداشت..به نظر شما این شخص در پیشگاه خداوند آبرو و احترام دارد یا فلان چادری که فقط از اسلام چادر سر کردن و نماز جعفر طیار خواندش را یاد گرفته؟؟؟ یا فلان مردی که ریش گذاشته و مدام تسبیح میچرخاند؟؟؟ کدامیک؟؟؟

:surprised:.......... عزیزم بحث چشم چرونی مرداس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چی میگی شما؟؟؟؟؟؟!!!!

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستشو بخوای من اینو نمیدونم،ولی فک نکنم قابل تحمل نباشه،خب با مانتوی هم میشه یه حجاب قابل قبول رو داشت،به نظرم راه زیاده،خدا رو شکر انواع اقسام لباس تو ایران واسه خانوما هست...
ببخشید که وارد بحث میشم

اگه تموم دنیا مثل ما ذهنشون درگیر این مسائل بود الان نه سیستمی بود باهاش بیایم اینترنت.نه تلفن همراهی....نه استامینیفون کدئنی...باید یاد بگیرم بزرگ فک کنیم.....هر کسی حق داره هر جوری دوس داره زندگی کنه به شرطی که به کسی آسیبی نرسونه....همین الان تو اتاقی که هستی خداییش یه نگاهی بنداز.همشو همونایی ساختن که بی حجاب بودن........ولی انسان بودن

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان که حسش نیست ولی بعدا اگه خواستین تو خصوصی مفصل جوابتونو میدم !
اگه حجاب داشتن سخت نیست پس کنترل نگاه هم سخت نیست! اگه کنترل نگاه واسه شما سخته ، حجابم واسه ما سخته !
اینا همش بهونه اس ، بهونه !

به خدا بهونه نیست،من حرفام واضح هست،نمیدونم با کجاش مشکل دارین،کنترل نگاه با رعایت حجاب از طرف خانوما سخت نیست ولی بازم میگم آدم باید در هرحال کنترل کنه،اگه بدحجابی باشه کنترلش سخت میشه و شما خانوما نباید توقع داشته باشین نگاه خوب باشه!!!
حجاب مگه چیه،من نمیدنم اینقدرام سخت نیست که شما بزرگش کردین...شاید واسه آب وهوا اذیت بشین..

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من به چیزای خوب فکر میکنم...... به خاطر خودمم هست حجاب دارم...هیشکی هم مجبورم نکرده.......................

ولی تو تالار فقط پستای شمارو در مورد حجاب خانوما رو دیدم....در مورد ارشاد اقایون هییز هیچی پست ازتون ندیدم..... من که باحجابم پستای شمارو میبینم رو اعصابمه....... بقیه رو نمیدونم.....

ببخشید لحنم تنده..........

چشم،یا خودم دیگه پست نمیدم اگرم بدم اینم قید میکنم،شرمنده

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خدا بهونه نیست،من حرفام واضح هست،نمیدونم با کجاش مشکل دارین،کنترل نگاه با رعایت حجاب از طرف خانوما سخت نیست ولی بازم میگم آدم باید در هرحال کنترل کنه،اگه بدحجابی باشه کنترلش سخت میشه و شما خانوما نباید توقع داشته باشین نگاه خوب باشه!!!
حجاب مگه چیه،من نمیدنم اینقدرام سخت نیست که شما بزرگش کردین...شاید واسه آب وهوا اذیت بشین..

کنترل نگاهم اونقدر سخت نیس.. فقط کافیه وقتی یه خانوم میبینین ، دیدین بدحجابه یا حالا هرچی....نگاهتونو بندازین زمین ، هوا ، چمیدونم یه جا دیگه!!! این که در مقایسه با حجاب اصلا سختی نداره....

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم اماحتماازاینکارشون عصبی میشم شایدم برخوردبکنم درسته حجاب خوبه اماینی مرداانقدبی ارادن که.....
میدونیدبه نظرم هرجامعه ای مشکلی داره ومهمترین مشکلش اونیه که برای افرادش قانون میذاره وافرادسعی درانجام ندادنش دارن یه چیزطبیعیه:)

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نه تو رو خدا ، میخوای کنترل نگاه با رعایت حجاب از طرف خانوما سخت هم باشه :surprised:
به عنوان یه محجبه چی ؟ به عنوان یه محجبه نباید توقع داشته باشیم که نگاه خوب باشه ؟
فک کنم الان etnn گفت دیروز براش چه اتفاقی افتاده ! ایشون چادری هستناااااااا
کنترل نگاه مگه چیه،من نمیدنم اینقدرام سخت نیست که شما بزرگش کردین !!!!!

• Like

anahita1370

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من روی این موضوع با خیلی از دوستام قبلا صحبت کرده بودم چون خیلی بهش برخوردم
واقعا گاهی اوقات خود ما دخترها هستیم که با پوشیدن لباس نامناسب باعث جلب توجه مردها میشیم ولی
مواردی هم بوده که دخترها توی لباس پوشیدنشون ایرادی نداشتن و مشکل اون ناسالمی که اون مرد یا پسر بهش مبتلا هستن

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کنترل نگاهم اونقدر سخت نیس.. فقط کافیه وقتی یه خانوم میبینین ، دیدین بدحجابه یا حالا هرچی....نگاهتونو بندازین زمین ، هوا ، چمیدونم یه جا دیگه!!! این که در مقایسه با حجاب اصلا سختی نداره....

کاملا درسته ولی فکر مردا چی؟؟؟یه خورده دارین بی انصافی میکنین...آقایون هم حس دارن با چشماشونم اتفاقا خیلی اطلاعاتو میگیرن!!!
همیشه اینطور که شما میگین به این خوبی اتفاق نمیفته....ولی ما تسلیم شدیم:)
صلاح خویش را خسروان دانند....ولی احساسم میگه شما دختری با شعور هستین و دلم نمیاد پیش شما جبهه بگیرم!!!چون همین شعور همه چی رو یواش یواش درست میکنه....اگرم اشتباه کردم شما ببخشین،گاهی حس ششمم اشتباه میکنه!!!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا درسته ولی فکر مردا چی؟؟؟یه خورده دارین بی انصافی میکنین...آقایون هم حس دارن با چشماشونم اتفاقا خیلی اطلاعاتو میگیرن!!!
همیشه اینطور که شما میگین به این خوبی اتفاق نمیفته....ولی ما تسلیم شدیم:)
صلاح خویش را خسروان دانند....ولی احساسم میگه شما دختری با شعور هستین و دلم نمیاد پیش شما جبهه بگیرم!!!چون همین شعور همه چی رو یواش یواش درست میکنه....اگرم اشتباه کردم شما ببخشین،گاهی حس ششمم اشتباه میکنه!!!

:surprised:.................
وقتی چشمش نگا نکنه رو هوا اطلاعاتو که نمیتونه بگیره!!