+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
دفترچه اولو که دیدم گفتم:cry: بعد گفتم بیخیال بابا واسه همه سخته سوالاش مذخرفه!! نزدیک بود کلا قید کنکورو بزنم!!! بعد از آزمون دیدم همه یه جورن مثل خودم
در ضمن یکی جلوم بود از اول تا آخر هی پاشو تند تند تکون میداد و بعضی وقتا تق تق تق میزد به دیوار!!! خواستم با کله برم تو صورتش گفتم بی خی عادت کن تمرکز کنی!!:w00: اصلا یارو کاملا عصبی بود به جان خودم 4.5 امتحان 30 دقیقه پاشو ثابت نکرد مثل اینکه بنده خدا سوالاتو دیده بود پاش میلرزید:D

mohsignal

عضو جدید
دفترچه اولو که دیدم گفتم:cry: بعد گفتم بیخیال بابا واسه همه سخته سوالاش مذخرفه!! نزدیک بود کلا قید کنکورو بزنم!!! بعد از آزمون دیدم همه یه جورن مثل خودم
در ضمن یکی جلوم بود از اول تا آخر هی پاشو تند تند تکون میداد و بعضی وقتا تق تق تق میزد به دیوار!!! خواستم با کله برم تو صورتش گفتم بی خی عادت کن تمرکز کنی!!:w00: اصلا یارو کاملا عصبی بود به جان خودم 4.5 امتحان 30 دقیقه پاشو ثابت نکرد مثل اینکه بنده خدا سوالاتو دیده بود پاش میلرزید:D
این اتفاق برای منم افتاد بدترین اتفاق موقع کنکور دادن همینه:mad:

hadaf1368

عضو جدید
آره آزمونای قبل کنکور رو سخت میگیرن که واسه کنکور هنگ نکنیم
ریاضییش آره ساده بود هییییی چی میشد کنکورم اینطوری میومد :ی چندتاشو زدی؟
مدارش سخترین درسش بود من چند تایی زدم اما واقعا تشریحی بودن نه تستی!
سیگنال چطور بودی؟
میگم پارسه واسه تو باز میشه؟!
من هنوز نتونستم پاسخنامه رو بگیرم

sauron.heir

عضو جدید
آره آزمونای قبل کنکور رو سخت میگیرن که واسه کنکور هنگ نکنیم
ریاضییش آره ساده بود هییییی چی میشد کنکورم اینطوری میومد :ی چندتاشو زدی؟
مدارش سخترین درسش بود من چند تایی زدم اما واقعا تشریحی بودن نه تستی!
سیگنال چطور بودی؟
میگم پارسه واسه تو باز میشه؟!
من هنوز نتونستم پاسخنامه رو بگیرم

ریاضی 8 تا زدم. امار نخوندم اصلا. نمی زنم. سیگنال متوسط بود ! اشکال تایپی هم داشت. پارسه نیم ساعت پیش باز یود. الان باز نمیشه !

hadaf1368

عضو جدید
منم آمار نخوندم
میگم میتونی یه زحمت بکشی پاسخنامرو آپ کنی؟
دستت طلایی :)

fight till u win

عضو جدید
سنجش واقعا برا من سخت بود!
فقط الکشو تونستم از آزمونای قبلی چنتا بیشتر بزنم که اونم درست و غلطشو جرات نداشتم ببینم!
زبان چقدر اشکال تایپی داشت لامصب!
ریاضی فاجعه! مدار بد! کنترل که همه اینجا گفتن آسونه من 5 تا بیشتر نزدم!سیگنالم همه رو با شک زدم!
خدا عاقبت ما رو بخیر کنه!

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آره نمی دونم چرا امروز کلا یه جوری بود منم نماز جمعه بهم نچسپید اصلا یادم رفت دعا هم بکنم
میگم بچه ها اگه ازمون خیلی سخت بوده خواستن شما رو محک بزنن و حالیتون کنن همه درسهارو کامل بلد نیستین و مجبور به پاسخ همه سوالات نیستین
اما یادتان باشد این محک نباید مضر و تاثیر منفی داشته باشد اگه خود را باخته بدونید از همین الان دیگه درسو بزارید کنار ،
از فردا با انرژی بیشتر و با قدرت به مرورتون ادامه بدید
:w10:
با آرزوی موفقیت اینه :w11:

آخرین ویرایش:

mostafa.bahriny

عضو جدید
بله .یعنی 3بار رفته سر جلسه کنکور ارشد.تازه سال اولم که در حال تحصیل بوده اصلا شرکت نکرده.عجیبه مگه؟
تو کنکور ارشد خیلیا اینطورین خوب.یه عده بازار کارو ترجیح میدن بعد ادامه تحصیل.یه عده ازدواج میکنن بعد ادامه میدن.و خیلی احتمالات دیگه....
خیلی بده مگه؟برام عجیبه که براتون عجیبه!!!!!!!!!

نه ،خيلي خوشحال شدم . چون من يك هفته بعد از كنكور شروع به خواندن براي سال ديگه ميكنم. فكر ميكردم، معمولا ادما با يك بار قبول نشدن برن دنبال زندگي ، كسب و كار ، پول و.......
ولي الان مي بينم كه اينجوري نيست!!!!

Joe_Bel

کاربر ممتاز
نه ،خيلي خوشحال شدم . چون من يك هفته بعد از كنكور شروع به خواندن براي سال ديگه ميكنم. فكر ميكردم، معمولا ادما با يك بار قبول نشدن برن دنبال زندگي ، كسب و كار ، پول و.......
ولي الان مي بينم كه اينجوري نيست!!!!

نه بابا من بار 4 مه بعضی بچه ها هم 5 و 6 شونه اگه راضی باشن اسمشنو بگم آها سر جلسه مرد 40 ساله هم میبینی هم چی بستگی به جیب آدم داره
روحیه رو حال کردی

omid-power

عضو جدید
بچه ها خدا را شکر کنید که اکثرا تو شهر خودتون امتحان میدید.
ساعت 10 بزن از خونه بیرون که ساعت 14امتحان داری
همه هم فکر می کنن مردم شهرستانها از خوشی دارن دق می کنن:(

من تواین آزمون هرچی شانسی زدم غلط در اومد
خدایا توبه

mostafa.bahriny

عضو جدید
بنظرم سوالات ازمون سنجش خيلي سخت ن بود. بنظرم متوسط بود.
ولي طراحي سوالات به سوالات سه سال اخر كنكور شبيه نبود.
گفتم يه چيزي بگم تا بدونيد من هم هستم.

sharifqc

عضو جدید

وای ی ی ی چرا سوالا اینجوری بودن؟؟؟!!!:wallbash:من هیچی نزدم اوناییم که زدم غلط شده :crying:

* F A R Z A D *

عضو جدید
بچه ها آزمون یکشنبه مهندس کهن یادتون نره البته اگه باز به تاخیر نندازه :smile:

برگزاری آزمون شبیه سازی دروس الکترونیک - مدار الکتریکی - سیگنال سیستم در روز یکشنبه

آزمون شبیه سازی دروس الکترونیک - مدار الکتریکی - سیگنال سیستم در روز یک شنبه مورخ 15 بهمن برگزار می شود. این آزمون ساعت 21 روز یک شنبه برگزار می شود.البته بر اساس پیشنهاد دانشجویان قرار شده است که این آزمون بعد آزمونهای آزمایشی موسسات دیگر در روز یک شنبه برگزار شود.

Joe_Bel

کاربر ممتاز
بچه ها خدا را شکر کنید که اکثرا تو شهر خودتون امتحان میدید.
ساعت 10 بزن از خونه بیرون که ساعت 14امتحان داری
همه هم فکر می کنن مردم شهرستانها از خوشی دارن دق می کنن:(

من تواین آزمون هرچی شانسی زدم غلط در اومد
خدایا توبه

(سرعت تاپیک فوقالعادست)

غصه نخور دادا منم بلیط ساعت 7 صبح گرفتم

mostafa.bahriny

عضو جدید
نه بابا من بار 4 مه بعضی بچه ها هم 5 و 6 شونه اگه راضی باشن اسمشنو بگم آها سر جلسه مرد 40 ساله هم میبینی هم چی بستگی به جیب آدم داره
روحیه رو حال کردی

حاج يوسف ، شما ديگه اين حرف نزن !!!
شما كه پسر نابغه اين جمعيد. سال اول هم براي شما زياده.
لطفا جواب اين تاپيك من نده . تا مياي با بچه ها صحبت كني ، درد دل كني ،ميان به ما انگ بي سوادي و بي محتوا شدن پست را مي دهند.
اون بنده خدا ، دختره يادت مياد جندتا جك كذاشت . انقدر بهش چيز گفتن ، اب شد رفت تو زمين. فكركنم قيد كنكور زد.:biggrin:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
به نظر من عمدا سوالارو سخت میدن که بهتون یادآوری کنن قرار نیس همه سوالارو. جواب بدید حداقل بدونید اگه همچین مدلی هم باشه خودتونو گم نکنید. ولی خیلی سخته ها آدم یه سال زحمت بکشه بعد بره سر جلسه با سوالای چرتو پرت مواجه بشه

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
روحیه رو حال کردی

هر چند سال باشه مهمه اینه یه جای خوب بخونی منی که بالاجبار کارشناسی و رفتم ازاد الان حاضرم هرچقد طول بکشه حتی شبانه یه جای خوب بیارم ولی ازاد نرم..
من پارسال نخونده رفتم و امسال سال دوممه:smile:

ایشالا که امسال همه بچه ها قبولید:)اصلا همه همکلاسی بشیم تو یه یونی خوب:)

دو سه هفته اخیر این بحثو زیاد خوندم و از صحبتای بچه ها خیلی استفاده کردم
حلال کنید تشکر نکردم الان جمیعا ممنونم:redface::D

یادمون بمونه:
:w27:
امیدی هست ؛ چون خدایی هست ...

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نتایج اولیه سنجش اومده.سوال اول مدار گزینه 1 درسته و طراح به گزینه 1 هم رسیده ولی کلید و داده 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mostafa.bahriny

عضو جدید
حاجي حرفمو بس ميگيرم ، سوالات ازمون سنجش خيلي سخت بود . با صحبت هاي كه با دوستان و خواندن نظرات دوستان در اين سايت وسايت مشاوره همگام سنجش به اين نتيجه رسيدم كه ازمون براي همه سخت بوده . نا اميد نشيد . ازمون براي همه سخت بوده. براي چي مي خوايد بخوابيد ، بلند شو و درست بخوان .

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

سیگما جان ، دادا به اعصابت مسلط باش ،فقط کافی ایشون سر جلسه در نزدیکی من بشینه ،خودم در جا می کشمش!!من یکی با همه چی کنار میام بجز همین پا جنبوندن !!!نه ....بگو ....این پاهاتو می جونبونی که چی بشه ؟؟؟!!!

دوستان پاجنبون نکیند این کارو ؟؟؟ !!! عاقبت خوبی نداره !!!....

sharifqc

عضو جدید
دوستانی که میگن دفترچه دوم خوب بود درصداتو بگید ببینیم خوب دقیقا یعنی چی؟؟؟ من 3تا بیشتر الک نزدم که تازه یکیشم اشتباه بوده بعد میگید الک نسبت به دفعات قبل آسون تر بود؟؟؟:surprised:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درصدای من این بود.دوستان لطفا بیاین بگین چند زدین.واسه همه سخت بودن والا.من دفعه پیش از 1504 نفر 11 شدم ولی درصدای این آزمونم اینها هستن که نشون میده آزمون سختی بوده
مدار با احتساب حق خوری ای که شد 47 وگرنه 7 سوال درست زدم که میشه 58
ریاضی 11.11
کنترل 19
سیگنال 52
الکترونیک 30
.

درصدهای آزمون قبلم :
ریاضی بدون حق خوری ای که شد 75 درصد
مدار 55
کنترل 55
سیگنال 75
الکترونیک بدون حق خوری که شد 25