کدومشو داری یا داشتی؟؟!!!!!!فقط راستشو بگووووووو...

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

تذکر مهم: چون عناوینی مثل عشق ریاضی و عمران و پزشکی و.. در عکس دیده می شود لازم به توضیح است که منظورم از این تاپیک عشق شما به رشته ای خاص نیست بلکه به کسی است که در اون رشته درس میخونده!!!!!

آخرین ویرایش:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب اول خودم!!!!!
من ی عشق پنهان داشتم که تموم شد رفت در حال حاضر در حالت عشق ممنوع به سر میبرم!!!!:D

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا در دل ما واسه همه بازه، ماشالا رفت و آمد هم زیاده! :دی
اصن میگن عشق حبیب خداست!
از این مدلی که من هستم، تو عکساتون ندارید؟
:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اسپم نکن دختر ..........
بدون عشق !
:D تموم شد رفت !
اصرارم نمیکنی آ
:دی

تالار زنگ تفریح تالار اسپمه دیگه!!!!!!!!
عاقا اصرار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!عاقا بگوووووووووووو......
نگی من میگما!!!!!!!!!!!!!!:cool:بگم؟؟؟!!!!بگم؟؟؟!!!!!!!!!!:D

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تالار زنگ تفریح تالار اسپمه دیگه!!!!!!!!
عاقا اصرار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!عاقا بگوووووووووووو......
نگی من میگما!!!!!!!!!!!!!!:cool:بگم؟؟؟!!!!بگم؟؟؟!!!!!!!!!!:D

حالا همه با هم، تسنیم بوگو، تسینم بوگو، تسنیم بوگو! :دی

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هر کدومو که راحت تری!

ببین از هر خط 2_3 تاشو داشتم دیگه!
خودت هر کدوم رو خوشت اومد انتخاب کن!
:D

خب مرسی از اینکه انتخاب به من واگذار کردید!!!!!:Dبذار ببینم کدوماش بهت میاد!
عشق خرکی /عشق گنده!/عشق در عشق/ عشق چپکی/....:w07::w25:

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون دوره دبیرستان یه سیکل عشق پزشکی داشتم دانشگاه که قبول شدم از سرم پرید....:)

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آقا از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون دوره دبیرستان یه سیکل عشق پزشکی داشتم دانشگاه که قبول شدم از سرم پرید....:)

دقت نکردی پروش!دقت کن !دقت!!!!!تذکر دادم که منظورم عشق به رشته نیست!الکی نپیچون!!!! بیا اعتراف کن!بیاااا...:D

mehd0551

عضو جدید
عشق صنعتی اونم تازه قضیه داره حدود 8 سال پیش از خدمت سربازی اومدم مستقیم رفتم تو یه شرکت بزرگ سر کارف اونجا با هاش آشنا شدم اوایل خیلی راحت نبودم با هاش بعد یواش یواش بهش عادت کردم یه جورای معتاد شدم بهش وحشتناک همه اطرافیان میگفتن خوبه آدم داشته باشه ولی نه اینطوری .آخه میدونید همچین سریش چسبیده بودم بهش که شب و روز نداشتم همیشه پیشش بودم شب و روز، خونه هم نمیرفتم بعضی مواقع 48 ساعت باهاش بودم باهاش زندگی میکردم کمکم کارم پیشرفت کرد و منم رفتم بالا و پشت میز نشین شدم پشت سرم را که نگاه کردم دیدم که چه دورانی بود منو عشقم چه روزایی را گزروندیم الان هم با هم هستیم ولی نه مثل اتون موقع (عشقم کارم بود

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عشق صنعتی اونم تازه قضیه داره حدود 8 سال پیش از خدمت سربازی اومدم مستقیم رفتم تو یه شرکت بزرگ سر کارف اونجا با هاش آشنا شدم اوایل خیلی راحت نبودم با هاش بعد یواش یواش بهش عادت کردم یه جورای معتاد شدم بهش وحشتناک همه اطرافیان میگفتن خوبه آدم داشته باشه ولی نه اینطوری .آخه میدونید همچین سریش چسبیده بودم بهش که شب و روز نداشتم همیشه پیشش بودم شب و روز، خونه هم نمیرفتم بعضی مواقع 48 ساعت باهاش بودم باهاش زندگی میکردم کمکم کارم پیشرفت کرد و منم رفتم بالا و پشت میز نشین شدم پشت سرم را که نگاه کردم دیدم که چه دورانی بود منو عشقم چه روزایی را گزروندیم الان هم با هم هستیم ولی نه مثل اتون موقع (عشقم کارم بود

:surprised::surprised:ینی در طول خوندن این نوشته من ی سر رفتم سر کارو برگشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!